rss · Неділя, 18.11.2018, 23:54

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

mr_smithДата: Вівторок, 21.09.2010, 20:23 | Повідомлення № 91
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Та не зовсім. Просто інші були ще гірші.
не впевнений...
А хто пам"ятає попередніх кандидатів? Чи список має?

el_ChupacabraДата: Середа, 22.09.2010, 00:12 | Повідомлення № 92
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

[off]
Quote (M-i-k-o-n)
Це до слів у "кого що болить"? От такі у нас обіжені люди...

Та не обіжені. І особисто в мене з цього приводу нічого не болить. Просто дістав уже - не рівняй усіх під свою гребінку[/off]

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

stem_ua_doktorДата: Середа, 22.09.2010, 00:36 | Повідомлення № 93
Поважний мешканець

Quote (el_Chupacabra)
Цитую (M-i-k-o-n)
Це до слів у "кого що болить"? От такі у нас обіжені люди...

Та не обіжені. І особисто в мене з цього приводу нічого не болить. Просто дістав уже - не рівняй усіх під свою гребінку

Та не сваріться ви через "трикляті" вибори!!!

Додано (21.09.2010, 23:36)
---------------------------------------------
Vladе, я не є виборцем в Червоному, оскільки тут не зареєстрований. Проте, я голова районної організації однієї з політичних партій і не остання людина за впливом в Червоному - на даний час наша політична сила не висуває кандидата в мери Червоного і ми підтримаємо одного з кандидатів!!! З Вас програма - бачення розвитку Червоного, докладна БІОГРАФІЯ і цілком можливо наша політична сила Вас підтримає. Зв'язок після реєстрації кандидатів!!!

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

mr_smithДата: Середа, 22.09.2010, 00:51 | Повідомлення № 94
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (stem_ua_doktor)
і цілком можливо наша політична сила Вас підтримає
може спочатку...

О! Владе, а які у Вас політичні погляди і яким політичним силам Ви співчуваєте?

el_ChupacabraДата: Середа, 22.09.2010, 00:54 | Повідомлення № 95
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

[off]
Quote (stem_ua_doktor)
Та не сваріться ви через "трикляті" вибори!!!

Попрошу не вклинюватись. Та й вибори тут ні до чого? [/off]
Quote (stem_ua_doktor)
Проте, я голова районної організації однієї з політичних партій

Ну а подробніше?

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Середа, 22.09.2010, 00:55

mr_smithДата: Середа, 22.09.2010, 01:00 | Повідомлення № 96
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Ну а подробніше?
якби ти не відпочивав так сильно на зустрічі то знав би :) . Ми розмовляли з цього приводу. Просто мені хочеться спочатку взнати політичну позицію чи кому співчуває Влад, а потім щось пропонувати, а то мало що... може він комуністам співчуває :) .

VladДата: Середа, 22.09.2010, 13:23 | Повідомлення № 97
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (mr_smith)
Просто мені хочеться спочатку взнати політичну позицію чи кому співчуває Влад, а потім щось пропонувати, а то мало що... може він комуністам співчуває

Прошу пробачення що майже добу не заходив на форум- дуже мало часу лишається а ще треба багато владнати справ.
Щодо політичної позиції то як я є вже казав є безпартійним і не підтримую жодної партії. Мені ближча проукраїнська позиція.
На виборах 2006 голосував за Ющенка, на виборах 2006 и перевиборах у парламент за БЮТ (хоча були думки допомагати "Нашій Україні" але як я вже згадував поспілкувавшись у їх штабі із старими знайомими, а тоді я ще вважав їх товаришами, зрозумів що там все крутиться навколо грошей та особистої вигоди)
На 2й тур виборів 2010 просто не пішов.
В принципі дивлячись на те що робиться зараз у БЮТ не жалкую що Тимошенко програла- наприклад у 2004 році ПР покинули із відомих Тигипко і Лозинскький та й то Тігіпко просто на дно заліг а не побіг до БЮТ.
Отже команда ПР набагато монолітніше а це в принципі плюс
інша справа що лякає відверта українофобська позиція Табачника, Азарова та деяких інших депутатів ПР тому ПР підтримувати не можу аж ніяк теж :(
Взагалі я за нормальні відносини с Росією бо все таки ми слов'яни і Західу ми потрібні лише як Китай але ближчий (тобто дешева робоча сила та територія для шкідливого виробництва ), почабачите ще шо буде зза цих кредитів МФВ і це не тільки тому що в нас багато крадуть- погугіть "Аргентина криза 2001 року" і побачите що нас може чекати- не настільки погано бо менталітет в наш дещо інший та землі родючищі але напрямок кредити МВФ задають саме такий :(
Проте з тим керівництвом що зараз у рАсЕян каши точно не звариш та мізки в багатьох там так промиті... ще більше ніж у донецьких :(
тому дружити треба обачніше і звичайно не сдавати все підряд як зараз робиться :(
Що стосується комуністів то пробачити їм голомори і винищення українського селянства я особисто аж ніяк не взмозі.
Теоретично мені подобаються деякі соціалістичні ідеї ( не плутати з коммунізмом бо насправді соціалізм не є ніяким перехідним єтапом до коммунізму- яскравий приклад- швєдский соціалізм), було багато хорошо у СРСР і можна зрозуміти тих хто сумує за тими часами але справа у тім що і у верхівки СРСР та КПРС були українофобські і взагалі антинаціоналістичні порядки а в Швеції навпаки- ось тому СРСР і розвалився а Швеція процвітає і досі.
Просто комунізм заперечує приватну власність як такову а капіталізм ставить приватну власність набагато вище суспільних інтересів що теж дуже погано.
Треба знаходити баланс, щоб приватна власніть НЕ шкодила оточуючим.
Достатньо відповів? :)

Додано (22.09.2010, 11:36)

Quote (stem_ua_doktor)
Vladе, я не є виборцем в Червоному, оскільки тут не зареєстрований. Проте, я голова районної організації однієї з політичних партій і не остання людина за впливом в Червоному - на даний час наша політична сила не висуває кандидата в мери Червоного і ми підтримаємо одного з кандидатів!!! З Вас програма - бачення розвитку Червоного, докладна БІОГРАФІЯ і цілком можливо наша політична сила Вас підтримає. Зв'язок після реєстрації кандидатів!!!

і якої саме партії якщо не секрет?
можна в лічку наприклад

Додано (22.09.2010, 11:40)

Quote (M-i-k-o-n)
Доброго дня вам Vlad. Прошу вибачення за мої висловлення. Але я повідомляв, "Коли слухаєш серцем, слова важать рівно стільки, скільки їм слід". Відчуваєте наглість з мого боку? Це є не так! Я поважаю кожну людину однаково, незалежно від статусу. Але ми маєм перевагу у тому що вов"язані з цим селишем. У нас одна задача і є неважним остальне. Скажу так - "повинен бути емоційний інтелект". Ви не спілкувались з нашими людьми. Ваш Київ курить. Громити чи принижувати вас не хочу, тобто це мене не приукрасить. Але з вище сказаного добавлю, назвався огірком, стрибай у діжку.

Наглість? ні я розумію що це не наглість - просто якось аж зангадто уваги до мого особистого життя- чесно кажучи я до такого не звик, хоча розумію що якщо оберуть то взагалі постійно буду на видності і обговорюватися буду одним з перших на селі, особливо якщо якісь проблеми виникатимуть :)
А якщо подумати те що висновки вголос то може навіть і добре ніж пошерки за спинами бо де ще таке про себе почуєш? agagaga

Додано (22.09.2010, 12:23)

Quote (el_Chupacabra)
А чого ви очікували? Я б зрозумів ще, якщо ви дійсно знали проблеми селища, а так... Ні, я згоден, їх треба вивчити і добре, що ви вирішили розпочати з сайту. Але, вибачте, ті самі вітряки та забруднення від цукрозаводу свідчить лише про незнання вами дійсних селищних проблем. Ще раз наголошую: Червоне - доволі специфічне селище, і рівняти його під одну гребінкою з іншими не можна. Через це на вас і накинулися. Моя порада: Не треба проголошувати різних ідей, які селищу здебільшого не потрібні. Покажіть своє бачення вирішення існуючих проблем і якщо воно буде розумне та доцільне ми за вас проголосуємо.

Просто якщо досі не було відключень електроенергії то Ваше село дійсно унікальне але коли почнуться буде вже пізно (але це моя особиста думка на рахунок того що проблеми будуть і великі по всій країні і я на мене підстави так вважати досить серйозні) проте у бюджеті села на це все одно грошей немає а куди будуть вкладитися кошти інвестори вирішуватимуть вони самі- просто якщо до вітряків дійде справа то і селу перепаде трохи електроенергії :)
Що стосується Вашого сахзаводу то можливо він теж унікальний і ніяких викидів і відходів немає звісно це не хімічне підприємство але досвід вказуе на те що у нашій країні екологічночистих виробництв немає в принципі :(
Точніше може є але коштують просто шалених грошей.
Знову ж таки якщо всіх селян влаштовує то теж поки що можна не зачипати

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

mr_smithДата: Середа, 22.09.2010, 13:44 | Повідомлення № 98
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Просто інші були ще
напружив память і згадав, що тоді балотувались:
Мриглод Людмила Василівна
Петро Прохнєвський
Пашинський (не памятаю ім"я)
це якщо не помиляюсь, більше не памятаю, але були ще.
Мені здається був вибір, я б за Людмилу Василівну проголосував.

Quote (Vlad)
але коли зв'являється людина яка каже що готова допомагати селу
добре, давайте все ж від розмов про психологію перейдемо на площину майбутніх виборів.

Почну з того, що у нинішнього голови вже є великий досвід, як "зробити перемогу", особливо це показали попередні вибори, як Ви будете перемагати? Якщо Ви збираєтесь організовувати зустрічі з майбутніми виборцями, то де? Де ви будете це робити? Яким чином закликатимете людей прийти кудись поговорити з Вами?
Може так статися, що ніхто не прийде, або буде пару людей з активістів селища і все. Моя особиста думка, що необхідно мабуть стукати до кожного жителя в буквальному сенсі, просто йти додому і агітувати, кожному донести. Хто буде це робити для Вас, чи маєте ви когось на підтримку? Скільки ви готові заплатити людям які будуть розносити запрошувальні листи, чи хоча б клеїти об"яви про зустрічі, бо думаю легше буде комусь заплатити за роботу чим знайти фанатів в наш час?

Далі. Кандидатів цього разу буде мабуть біьш ніж достатньо, голоси будуть суттєво розпилені по багатьом кандидатам, в цьому деяка перевага "нинішнього" перед іншими, все ж велика частина людей притримується принципу "а навіщо щось міняти, вроді і так все нормально", потім завдяки деяким технологіям, перевіреним на попередніх виборах. Що Ви будете з цим робити?

Для однозначної і нищівної перемоги потрібно зробити надзусилля якесь в Червоному, люди в основній масі не хочуть нічого міняти, типу, а навіщо ті клопоти.
Тобто має бути особистість, відома особистість, харизматична особистість, з цікавою програмою вирішення нагальних проблем. Тобто потрібно ой як сильно попрацювати!

VladДата: Середа, 22.09.2010, 14:02 | Повідомлення № 99
Не байдужий мешканець

Quote (mr_smith)
Почну з того, що у нинішнього голови вже є великий досвід, як "зробити перемогу", особливо це показали попередні вибори, як Ви будете перемагати? Якщо Ви збираєтесь організовувати зустрічі з майбутніми виборцями, то де? Де ви будете це робити? Яким чином закликатимете людей прийти кудись поговорити з Вами? Може так статися, що ніхто не прийде, або буде пару людей з активістів селища і все. Моя особиста думка, що необхідно мабуть стукати до кожного жителя в буквальному сенсі, просто йти додому і агітувати, кожному донести. Хто буде це робити для Вас, чи маєте ви когось на підтримку? Скільки ви готові заплатити людям які будуть розносити запрошувальні листи, чи хоча б клеїти об"яви про зустрічі, бо думаю легше буде комусь заплатити за роботу чим знайти фанатів в наш час? Далі. Кандидатів цього разу буде мабуть біьш ніж достатньо, голоси будуть суттєво розпилені по багатьом кандидатам, в цьому деяка перевага "нинішнього" перед іншими, все ж велика частина людей притримується принципу "а навіщо щось міняти, вроді і так все нормально", потім завдяки деяким технологіям, перевіреним на попередніх виборах. Що Ви будете з цим робити? Для однозначної і нищівної перемоги потрібно зробити надзусилля якесь в Червоному, люди в основній масі не хочуть нічого міняти, типу, а навіщо ті клопоти. Тобто має бути особистість, відома особистість, харизматична особистість, з цікавою програмою вирішення нагальних проблем. Тобто потрібно ой як сильно попрацювати!

Приблизно так само і сам думаю що буду ходити по хатам- спочатку до тих кого представлять а потім сарафанне радіо- щоб казали до кого зайти кто саме зацікавлений у спілкуванні ( все ж таки не всям може сподобатися коли звонить та просить зайти у хату зовсім незнайома людина)
Про місце де буде зустріч ще не знаю- бо не знаю які можливості є в селі.
Можливо це буде 9 жовтня а потім якщо знадобиться то пізніше.
Заплатити звичайно легше але мабуть то не є правильним- зводити все на гроші.
роздачу запрошень швидше за все зроблю особисто або приїдуть 1-2 знайомих та допоможуть (хоча з огляду на вартість квитків з Києва і назад - можна подумати звісно).
Хіба що за поклейку об'яв та й то гадаю не так багато місць де їх треба клеїти, 2 завода, базар, автостанція, лікарня, пошта, Пирамида, можливо школа ( для батьків)
Взагалі якщо не буде спротиву то можливо треба спілкуватися з персоналом закладів окремими групами - а вони вже у сім'ях обговорять та й на роботі між собою
І те що потрібно попрацювати ще під час виборчої компанії - це теж зрозуміло

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

СержДата: Середа, 22.09.2010, 15:14 | Повідомлення № 100
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Vlad)
Просто якщо досі не було відключень електроенергії то Ваше село дійсно унікальне

Quote (Vlad)
Що стосується Вашого сахзаводу то можливо він теж унікальний

Ось теке у нас унікальне все село.
Нехочу повторюватись але щоб шось говорити, то потрібно знати прощо ти говориш.

Quote (Vlad)
Взагалі якщо не буде спротиву то можливо треба спілкуватися з персоналом закладів окремими групами

Ну тут шановний після Ваших слів по поводу заводу ... я Вас запрошую в цукровий завод на зустріч з колективом...
розкажете нам про наші вади, наші викиди ну і про свою програму розвитку села Червоного ....
Ласково просимо.

Повідомлення відредактовано Серж - Середа, 22.09.2010, 15:15

DmitriyLEVДата: Середа, 22.09.2010, 18:01 | Повідомлення № 101
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Доброго дня шановні форумчани......
Довго я читав форум, (від початку) і не хотів було вмішуватись, але не той у мене характер, щоб залишатись осторонь......
Коротше... Моя думка така ...
Цей хлопець не простий самовисуванець. І те що він хоче втлумачити, що сам придумав стати головою в ЧЕРВОНОМУ, то є брехня... Його конкретно хтось ПРОПИХАЄ... Не буду тикати пальцями, але це "Наша Україна"... Чому запитаєте Ви... А тому, що я приписаний у М.Мошківцях, а головою в Червоному за законом стати не маю права через те, що головою може бути тільки людина , яка проживає (приписана) в місцевосці де баллотується... А цей чувачок зовсім не з нашого села... Значить його пропихає сила якій він вигідний... Ну та що стоїть на данний момент у влади.. Бо хтось інший, а ще й незрозуміло з якого місця проживання, при сучасній правлячій партії пролізти в голови... НЕ ЗМОЖЕ... БО НЕ ДАДУТЬ... І не треба про демокраію і таке інше... То все понти для селюків... Про вітряки, інвестиції, якихось невідомих людей зовсім говорити не вважаю за потрібне... знову брехня, щоб відволікти увагу...
Може хтось хоче з Червоного таку собі колонію хоче зробити? ТАК ПРАСТІТЄ НЄ УСПЄЛІ.............
Коротше... Хочу Вам запропонувати обговорити кандидатури людей, які балотуються з нашого села. А не якогось самопридумця обговорювати....
І ще що дуже збісило, так це те що він впевнений, що краще нього немає в НАС..І крім нього нас ніхто не врятує від нас самих. Бо і кандидат у нас один, і спорт зал ніхто на ноги непоставить і ........ Коротше хутір у нас.... Чувак просто приколюється, а ВИ ведетесь... Ха-Ха..
Нехай у штат ЮТА баллотується. Прикольно буде по крайній мірі...Червоне йому до душі....
Якщо це так, то треба було б років п'ять назад тут приписатися пожити, а потім казати що без ньго Червоне ПАГІБНЄТ...
...
Чекаємо до 27 вересня і будемо НАШИХ кандидатів обговорювати...

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

Повідомлення відредактовано DmitriyLEV - Середа, 22.09.2010, 18:03

mr_smithДата: Середа, 22.09.2010, 19:38 | Повідомлення № 102
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (DmitriyLEV)
Чекаємо до 27 вересня і будемо НАШИХ кандидатів обговорювати...
навіть якщо він тролль то й що? Потім дізнаємося хто насправді. А обговорювати вибори в селі і все, що з цим пов'язане, необхідно всеодно. Якщо Влад просто тролль то це його проблеми, мабуть трохи хворим необхідно бути що б видавати себе за кандидата. Яка різниця від ригіонів він чи їхньої україни, прийшов, назвався майбутнім кандидатом - перепісочили, Влад почитав - зробив висновки.
Що до 27 числа та місцевих кандидатів... не думаю, що буде чимось цікавіше обговорювати їх, навряд чи хтось з них тут хоч словом обізветься. Але обговорювати будемо звичайно, дайте список тільки... дайте два! :)

Давайте не будемо напружуватися сильно з цього приводу, а просто вільно спілкуватимемося. Якраз спілкування і не вистачає.

VladДата: Середа, 22.09.2010, 20:33 | Повідомлення № 103
Не байдужий мешканець

Quote (DmitriyLEV)
Доброго дня шановні форумчани...... Довго я читав форум, (від початку) і не хотів було вмішуватись, але не той у мене характер, щоб залишатись осторонь...... Коротше... Моя думка така ... Цей хлопець не простий самовисуванець. І те що він хоче втлумачити, що сам придумав стати головою в ЧЕРВОНОМУ, то є брехня... Його конкретно хтось ПРОПИХАЄ... Не буду тикати пальцями, але це "Наша Україна"... Чому запитаєте Ви... А тому, що я приписаний у М.Мошківцях, а головою в Червоному за законом стати не маю права через те, що головою може бути тільки людина , яка проживає (приписана) в місцевосці де баллотується... А цей чувачок зовсім не з нашого села... Значить його пропихає сила якій він вигідний... Ну та що стоїть на данний момент у влади.. Бо хтось інший, а ще й незрозуміло з якого місця проживання, при сучасній правлячій партії пролізти в голови... НЕ ЗМОЖЕ... БО НЕ ДАДУТЬ... І не треба про демокраію і таке інше... То все понти для селюків... Про вітряки, інвестиції, якихось невідомих людей зовсім говорити не вважаю за потрібне... знову брехня, щоб відволікти увагу... Може хтось хоче з Червоного таку собі колонію хоче зробити? ТАК ПРАСТІТЄ НЄ УСПЄЛІ............. Коротше... Хочу Вам запропонувати обговорити кандидатури людей, які балотуються з нашого села. А не якогось самопридумця обговорювати.... І ще що дуже збісило, так це те що він впевнений, що краще нього немає в НАС..І крім нього нас ніхто не врятує від нас самих. Бо і кандидат у нас один, і спорт зал ніхто на ноги непоставить і ........ Коротше хутір у нас.... Чувак просто приколюється, а ВИ ведетесь... Ха-Ха.. Нехай у штат ЮТА баллотується. Прикольно буде по крайній мірі...Червоне йому до душі.... Якщо це так, то треба було б років п'ять назад тут приписатися пожити, а потім казати що без ньго Червоне ПАГІБНЄТ... ... Чекаємо до 27 вересня і будемо НАШИХ кандидатів обговорювати...

Пальцем у небо по всіх питаннях :)
Так само як Микон тільки трішки менше особистого а це вже НАБАГАТО смішніше.
Ось тільки Ви будь ласка
1) визначтесь чи я троль чи я таки буду балотуватися
2) бажано також визначитися від якої я партії ( якщо Ви так в цьому впевнені) від правлячої чи від Нашої України бо при владі зараз Партія регіоннів наскільки мені відомо
3) просто цікаво чи вистачить у Вас мужності вибачитись коли виявиться що Ви просто понапридумували та оббрехали мене- хоча б тут на форумі вибачитись не кажучи вже особисто
4) і наостанне на рахунок хутора і того що я єдиний хто може допомогти селу піднятися( не кажучи вже про "врятувати") або що без мене "Червоне ПАГІБНЄТ" можна з цитатами ДЕ я щось подібне казав або хоча б були "намёки") або просто з якого речення Ви зробили такий висновок і я поясню що я мав на увазі.
А на рахунок того що я не сам і таке інше... я вже казав що переїхати у передмістя бажання остаточно виникло після розлучення але тоді в мене були ще наміри працювати у Києві. Навесні цього року відбулося знайомство з людиною з української діаспори (журналістка видання "Гомін України") вона підказала точно таку саму ідею яку я обговорював з одни моїм давнім знайомим з Кировограду тобто підняття українського села САМОСТІЙНО із середини а не зміна влади а потім влада наведе порядок. Він правда не хоче у себе балотуватися а просто переїздить до села із міста. Хоча зрозуміло - у нього 2е дітей і їх треба годувати. Мені прожити набагато легше- деякі невеличкі заощадження є - на життя вистачить до того ж роботу теж зможу знайти. Абсолютно не знаю чи є у голови якась зарплата бо зможу прожити і без неї особливо у селі, хоча звісно якщо ще й платять то це добре бо якщо переможу то буде краще виконувати свої обов'язки.
До села я все одно переїду на ПМЖ (якщо не заклюють за місяць перевиборчої кампанії :D ) хоча і не таке проходив - і тут прорвуся ;)
А на рахунок того що потрібно було 5 років назад приїздити то в принципі маєте рацію - звичайно потрібно але... "маємо те маємо" (с)
Ще раз нагололушую що ідея остаточно викрісталізувалась лише наприкінці весни- напочатку літа але не було вибране місце - мені не хотілось щоб це було абсолютно заброшене село і воно повинно бути достатньо відомим щоб бізнесменам із діаспори було цікаво вкласти в нього кошти і потім цікаво було приїхати як туристам іншим українцям.
А задля цього потрібна серйозна інфраструктура в тому числі безпроблемне постачання питної води та електроенергії - тому як на мене це важливі пункти- хоча я радий що у селі із цим проблем намає або майже немає ( все ж таки водопровід у дуже поганому стані).
Ну а що стусується виріти в те що я пишу чи ні - то є повне право кожного виборця.
Ось тільки схоже що як мінімум Ви, шановний, неуважно читали те що я писав про те що людина схильна оцінювати інших по собі і навіть приписувати іншій людині свої вади і навіть комплекси.
Але якщо Ви неуважно прочитали те що Вам не подобається чути то ДЕ гарантія що ВИ уважно читали і осмислювали все інше а не просто уявили собі якісь риси і все?
Повірте я в цілому уявляю ЯК селяни відносяться до горожан, але деталі відношення поки що все ще справляють враження pid_stolom
Залишається лише сподіватися що особиста зустріч змінить Ваше ставлення і повірте що ніякого зневажливого становлення ні до селян взагалі ні до Вас особисто у мене немає а от у Вас на жаль є ( якщо вірити психологам) :(

Повідомлення відредактовано Vlad - Середа, 22.09.2010, 20:47

mr_smithДата: Середа, 22.09.2010, 20:39 | Повідомлення № 104
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Трошки помоніторив інформацію і на основі прочитаного опублікував новину: Місце реєстрації, місце проживання і право балотуватися у депутати чи на сільського, селищного голову

Діма, давай і ти висувай свою кандидатуру, будеш першим місцевим кандидатом, який обговорюватиме свою кандидатуру на нашому сайті. А якщо поталанить то і першим головою, який є в адміністрації даного сайту. Це буде якісно новий рівень в комунікації голова - громада. :)

VladДата: Середа, 22.09.2010, 21:20 | Повідомлення № 105
Не байдужий мешканець

Quote (mr_smith)
Трошки помоніторив інформацію і на основі прочитаного опублікував новину: Місце реєстрації, місце проживання і право балотуватися у депутати чи на сільського, селищного голову Діма, давай і ти висувай свою кандидатуру, будеш першим місцевим кандидатом, який обговорюватиме свою кандидатуру на нашому сайті. А якщо поталанить то і першим головою, який є в адміністрації даного сайту. Це буде якісно новий рівень в комунікації голова - громада.

ооооо...
Дякую... насправді порадував :)
просто виникла проблема з пропискою хоча насправді нічого конкретно мені НЕ обіцяли а тільки сказали що побалакають
Ось тільки це буде мінус для мене якщо я не буду прописаний ( бо деякі взагіл хочуть щоб 5 років жив спочатку :) ) та чесно кажучи не хотілося б не встигнути зареєструватися і стати троллем ^_^
Правда Галина Іванівна (секретар селищної Ради) показувала мені Урядовий кур'єр за 07 серпня 2010 року з новим законом і там було написано що потрібно таки проживати щоб балотуватися на голову, а от здається на депутата селищної ради не потрібно.
Просто є деякі не закриті питання на рухунок прописки і бажано було б до Нового року залишитися а потім все одно випишусь бо по-перше, не чіпляюсь за статус столичного мешканця, а по друге обіцяв що випишусь до Нового року і звик дотримуватися обіцянок а по трете якщо питання раптом до Нового року так і не буде вирішено то потім шанси на здійснення дуже й дуже мізерні ну а в четвертих ....
ні в четвертих поки що казати не буду по від тапків що летять і так вже ледь ухиляюся :D

Quote (mr_smith)
навіть якщо він тролль то й що? Потім дізнаємося хто насправді. А обговорювати вибори в селі і все, що з цим пов'язане, необхідно всеодно. Якщо Влад просто тролль то це його проблеми, мабуть трохи хворим необхідно бути що б видавати себе за кандидата. Яка різниця від ригіонів він чи їхньої україни, прийшов, назвався майбутнім кандидатом - перепісочили, Влад почитав - зробив висновки. Що до 27 числа та місцевих кандидатів... не думаю, що буде чимось цікавіше обговорювати їх, навряд чи хтось з них тут хоч словом обізветься. Але обговорювати будемо звичайно, дайте список тільки... дайте два! Давайте не будемо напружуватися сильно з цього приводу, а просто вільно спілкуватимемося. Якраз спілкування і не вистачає.

З виділеним знову цілком та повністю згоден. vo
Хоча й Дмитра розумію- є такі "хворі" і багато, а особливо багато у інтернеті або може просто тут тормозі відмовляють у декого :(
Просто якщо так і не вийде щось із пропискою і раптом не заєструють- ото буде номер :( хоч не заходь потім сюди..
Але може збудуться мрії Дмитра про 5 років проживання а потім балотування.
А на рахунок підкресленого теж підтримую- навіщо напружуватися?
Спілкуємося...
До речі на рахунок якраз Малих Мошківців можливо теж будуть пропозиції по розбудові села а пізніше навіть і дійсно про об'єднання рад - маю надію що оносельчани Дмитра будуть не просто не проти, а ще й самі виявлять бажання ( якщо звісно Дмитро не буде постійно агитацію проти проводити ;) )
А в цілому все нормально ( я про стиль обговорення)
Чесно.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.159.44.54
Браузер:

Cайт живе: