rss · Понеділок, 19.11.2018, 08:54

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

dyakДата: Понеділок, 20.09.2010, 16:22 | Повідомлення № 76
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Quote (Vlad)
Ну як це- якщо будуть дані опитувань та екзит-полу і офіційні дані будуть сильно відрізнятися то наглядачі можуть НЕ підписувати протокол та складати скаргу у ту саму прокуратуру та суди.

Все перераховане ні як не відноситься до простих виборців. Я переконаний , що два чоловіка членів ДВК юридично підкованих спокійно можуть запобігти фальсифікації. Кваліфіковані спостерігачі теж можуть але складніше вони не мають змоги перевіряти бюлетні. Екзит-пол до якого прислухаєтьсч суд це на рівні фантастики. Розгляд в суді може бути на користь лише ПР бо судова влада вже лягла під них судячи з того , що є в засобах иасової інформації.

Все буде добре

VladДата: Понеділок, 20.09.2010, 21:40 | Повідомлення № 77
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (dyak)
Все перераховане ні як не відноситься до простих виборців. Я переконаний , що два чоловіка членів ДВК юридично підкованих спокійно можуть запобігти фальсифікації. Кваліфіковані спостерігачі теж можуть але складніше вони не мають змоги перевіряти бюлетні. Екзит-пол до якого прислухаєтьсч суд це на рівні фантастики. Розгляд в суді може бути на користь лише ПР бо судова влада вже лягла під них судячи з того , що є в засобах иасової інформації.

Судове засідання на підставі заяв наглядачів та заяви переможця згідно екзит-полу.
Якщо такі настрої що ПР контролює ВСЕ то навіщо тоді взагалі щось обговорювати?

"Никогда, никогда, никогда, никогда не сдавайтесь" (с)

Когда Уинстон Черчилль был уже очень стар, университет, находившийся поблизости от его родного города, пригласил его выступить с речью. Это было событие для Англии. Издалека прибывали люди, чтобы увидеть самого великого и самого известного из живших тогда англичан.

Говорили, что он собирается выступить со своей самой значительной речью — сконцентрированную мудрость всей своей долгой жизни хотел он облечь в слова.
Тысячи людей до отказа заполнили самый большой лекционный зал университета и напряженно ждали великого человека и его речи. Черчилль встал, подошел к микрофону и сказал:
“Никогда, никогда, никогда, никогда не сдавайтесь”.

После этого он снова сел. Конец речи. И больше он не сказал ни слова.

Постепенно присутствующие начали понимать:
Черчилль не захотел говорить больше, так как ничего, хотя бы приблизительно столь же важного, он больше сказать не мог.

Не сдаваться было девизом его жизни.

Если речь его оказалась такой лаконичной, почему он не довольствовался тогда словами:
“Никогда не сдавайтесь”? Почему он четырежды повторил “никогда”? Черчилль слишком хорошо знал человеческую натуру. Люди склонны указывать сами себе границы.

Легко найти причину, из-за которой нужно сдаться. Если мы укажем себе границу, тогда мы рано или поздно достигнем ее. Если Вы ставите себе цель, то ничто не должно удержать Вас. Ничто, абсолютно ничто. Так как если Вас что-то может остановить, то рано или поздно Вас это что-то и остановит. Тогда было бы лучше поберечь энергию и вовсе ничего не начинать.

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

Повідомлення відредактовано Vlad - Понеділок, 20.09.2010, 21:45

VladДата: Вівторок, 21.09.2010, 00:29 | Повідомлення № 78
Не байдужий мешканець

Есть сын 15 лет но алименты не плачу официально - так договорились с бывшей, я оставил ей квартиру, машину и бизнес (комп'ютерную фирму)
Хотя помогать всё равно приходится ( что в принципе и так было очевидно при разводе)
Например учебу в колледже частично оплатил за первые полгода.
А к чему настолько личный интерес?

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

VladДата: Вівторок, 21.09.2010, 00:48 | Повідомлення № 79
Не байдужий мешканець

Quote (M-i-k-o-n)
Не жонатому важко розпочати таку роботу, певний, носки легше буде купити ніж постірати.

:D
з такої сторони не думав :)
але як на мене плюсів набагато більше
ніхто не буде пилити що весь день на роботі за яку дуже мало платять
не треба тягнути (красти) з роботи щоб забезпечити сім'ю та дітей
а досвід самотнього життя у меня 6 років у гуртожитку коли навчався та 2 з половиною останні роки- гадаю для дорослого чоловіка цього достатьо
от тільки перші страви готувати так і не навчився якщо чесно а може й трохи ліньки стільки часу у плити проводити agagaga

Повідомлення відредактовано Vlad - Вівторок, 21.09.2010, 00:55

mr_smithДата: Вівторок, 21.09.2010, 01:22 | Повідомлення № 80
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

M-i-k-o-n, я тебе прошу, до чого тут те що ти написав? Це абсолютно ніякого відношення не має до теми обговорення. До чого тут вміння готувати чи сімейний стан. Чи ти вважаєш що жонатий має хочаб якусь перевагу над нежонатим чи навпаки? Дурниця.
І чим тобі не подобається IT бізнес? Я довго працював сфері мобільного звязку, в IT сфері, займав керівні посади певного рівня і мого досвіду життєвого не вистачає щоб зрозуміти до чого тут хлам і IT? Якщо ти хочеш щось запитати то давай по суті запитуй.

mr_smithДата: Вівторок, 21.09.2010, 02:02 | Повідомлення № 81
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Серж)
Шановний наш майбутній кандидат на голову селищної ради просто прозодновуе обстановку в нашому селі, вивчае через нас проблеми. Якшо прочитати всю інфу від початку складаеться враження що він тикаеться як сліпе кошеня в темній кімнаті. Незнае кому і що пообіцяти. Апсолютно не оріентуючись в теперішній ситуації і проблемах нашого з вами села. Одним словом готуеться написати свою програму за рахунок нас з вами. Він підкидае якусь ідею, а ми з вами її відпрацьовуемо і підносимо йому на блюдечку з білою каймою. Але це ще невсе... Жодна його пропозиція про яку йшла мова назаслуговуе нашої з вами уваги. Ну щож, покищо пропоную набратися терпіння і дочекатись його програми.

Серж, ти абсолютно правий, Vlad вивчає, про що з самого початку чесно сказав, проблеми селища, щоб скласти свою програму, яка нам же має сподобатися, дійсно тикається то туди то сюди і не може ніяк попасти в ціль, мене це самого трохи дратує. Але я хочу бути відкритим до діалогу, закликаю до цього інших. Зараз ми трохи ощетинилися і далогу не виходить.

Проблема селища ще якраз в тому, що селищна влада зовсім не спілкується з громадою, не веде діалогу з людьми, єдине що організовується, це якісь формальні збори, які мають відбуватися згідно закону, куди запрошують тільки своїх, або не всіх зацікавлених сповіщають про такі зібрання, на цих зібраннях зачитують якусь бумагу про зроблену роботу в селищі і для селища, яка нічого спільного з дійсністю не має. Зараз, можливо, ми є свідками зародження зачатків спілкування з громадою, хоч і виглядає це на даному етапі трошки наївно. Потрібно прищепити місцевій владі бажання спікуватися з громадою, якщо необхідно - навчити.

el_ChupacabraДата: Вівторок, 21.09.2010, 10:27 | Повідомлення № 82
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (M-i-k-o-n)
Не жонатому важко розпочати таку роботу, певний, носки легше буде купити ніж постірати.

Quote (mr_smith)
до чого тут те що ти написав?

У кого що болить...
Quote (mr_smith)
Зараз ми трохи ощетинилися і далогу не виходить.

Так, діалог потрібен. Це добре що тикається, а уявіть собі якщо б назначив хтось людину на таку посаду в наказному порядку? Людину яка не знає про Червоне нічого? Ото ж бо...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

СержДата: Вівторок, 21.09.2010, 10:28 | Повідомлення № 83
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (mr_smith)
прищепити місцевій владі бажання спікуватися з громадою

Це буде в тому випадку, якшо до роботи прийде роботяга. Якого влада неспортить за перший рік роботи.
Після спілкування з людьми винекне безліч проблем які потрібно буде воконати. А навіщо? Коли можна просто посидіти в кабінеті, сходити на полювання чи рибалку. А між тим декілька раз появитись на людях з дуже озабоченим виглядом. Такшо спілкування з людьми полюбе мае палку з двома кінцями.
Нема спілкування - нема проблем, е спілкування е проблеми...

mr_smithДата: Вівторок, 21.09.2010, 14:50 | Повідомлення № 84
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Серж, ти, як зажди, правий, навіть нема чого додати.
Коли там буде список? Маємо когось вибрати.

mr_smithДата: Вівторок, 21.09.2010, 15:09 | Повідомлення № 85
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (M-i-k-o-n)
Звички набуті протягом п"яти років не можна позбутись протягом двадцяти років. Як же їх учити?
елементарно, Уотсон, просто вибрати іншу людину. І так завжди: не виконав - не обрали наступного разу, не працює - не обрали, тупий - не обрали, краде - не обрали, та ще й компетентні нехай прочешуть, і т.д. і т.д. і т.д.

el_ChupacabraДата: Вівторок, 21.09.2010, 15:19 | Повідомлення № 86
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (M-i-k-o-n)
Ну я не думаю шо все так запущено, Дуже хочу бачити тут більше кандидатів, а так вибору нема...

Не швиди коней. Всьому свій час.
Quote (mr_smith)
елементарно, Уотсон, просто вибрати іншу людину.

Аби для нової людини дурний приклад заразним не був.

チョパカバラ

VladДата: Вівторок, 21.09.2010, 16:18 | Повідомлення № 87
Не байдужий мешканець

Читаю і дивуюся, от чесне слово дивуюся.
Так правильно написано у темі про спортзал
Quote (mr_smith)
дуже просто. Переобрати! Потрібно дочекатися виборів і вибрати іншу людину, якщо здається що нема кандидатів достойних, то рекомендую все ж не крутити носом, а оцінити ситуацію, кандидатів і вибрати, наділити повноваженнями іншу людину, а от якщо на протязі 5 років ніяких зрушень з місця, то обираєте іншого кандидата, аж поки не знайдете ту людину яка буде працювати. Сподіваюсь вже нові вибори дадуть таку людину. Є кредит довіри - 5 років, от ним і потрібно оперувати. А на протязі тих років громада має право знати що творить влада за документами, а не на словах на зборах селища. Навчайтеся вже контролювати тих хто на вас працює, на це є повне право.

і ВСІ ЗГОДНІ (принаймні у тій темі)
але коли зв'являється людина яка каже що готова допомагати селу ( чи то смт якщо це так важливо) і готова залучити інвесторів і що такі інвестори є.
То в першу чергу дехто намагається облити брудом причому в основному на особистому рівні, а не на рівні професійних навичок і особливо знань, а ще можливостей та зв'язків.
правду тут казазали

Quote (el_Chupacabra)
У кого що болить...

:D

а серйозно якщо це не випробовування на врівноваженість то схоже або на ієзуітськи допити :p
от майже не сумніваюся що якби сказав що плачу аліменти то це б потім і закинули б
Наскільки я зрозумів на тих виборах у Вас був взагалі один кандитат?
На цих вже мабуть буде більше але все одно гадаю що якби у селі біла по справжгьому людина авторітетна то навіть якби вона не збиралась на вибори то її б вже вмовили і про це було б відомо.
Отже фактично вибір буде по типу або залиши все як є ( наскільки я зрозумів 10 років тому Ваш нинішних голова був звичайним селянином бо якби він був повною паскудоб то його не обрали б ні в 1й раз ні в 2й або були б конкуренти на 2й раз) а судячи з того що народ не "дозрів" навіть після помаранчевої революції на зміни- роблю висновок що у 1й термін голова працював більш менш пристойно- тобто приблизно як останні попередники.
От і ставити треба питання або залишита болото таким як воно є або чистити авгієві конюшні.
Це так само як у державі- як би залишили все так як є у 2004му то вже сьогодні зміни взагалі були б неможливі.
Так помаранчові не виправдили сподівань але вони звільнили своє місце.
Швидше ПР не захоче звільняти місце тепер по закону.
Так само і у селі.
До того ж замість того що б дочекатися особистої зустрічі а це не більше ніж 2-3 тижні
до тогож реєстрація кандидатів закінчується лише 2 жовтня.
Деякі відвідувачі ( не буду тикати пальцями) пишуть такі нісенітніці що...
чесно кажучі навіть не знаю як і реагувати- бо провочати напишуть - ага.. не реагує і мовчить значить це правда і ми вгадали а якщо почати огризатися та виправдовуватися то буде сказано щось на кшалт- ага він виправдовується значить це його зачепило і значить це все правда ^_^
було б навіть смішно якби не не стосувалося особисто
Просто для такої поведінки зазвичай є декілька пояснень
1) критиків у селі все влаштовує і зміни не потрібні ( начебто це не так)
2) потенційна конкуренція особиста чи через знайомих ( начебто ніжно з відвідувачів балотуватися не збираюся- хоча ні M-i-k-o-n збирається але пізніше.. невже підсвідомі побоювання що мене можуть захотіти переобрати? казалося б навпаки головне покласти ТРАДИЦІЮ змін і якщо я облажаюся то змінити мене - можна і особисто
3) особиста конкуренція серед чоловіків - у Вас там що у Червоному дівчат не вистачає? :o То я ж не сподобаюся місцевим дівчатам не переживайте- не вмію та й не люблю готувати перші страви і взагалі "певний, носки легше буде купити ніж постірати" (с) я такого звісно не казав і навіть не підтвержував але якщо людина "певна" то нехай. agagaga

А може банально я заважаю на форумі? Так цікаво перемивати кістки тим хто сюди не заходить взагалі- єгеж?
ні, це не так?
то може повернемося до діалогу якщо звісно є бажання до такого діалогу
не треба брудних технологій на рівні смт Червоного
просто інколи дійсно "по дитячому наївними" виглядають накі наїзди на незнайому людину яка прийшла і каже що хоча добра- трішечки не по християнски
я не прошу віріти усьому на слово і тим більше віддати останнє але звичка бачити у всьому найгірше то є дуже поганою рисою.
Звісно негативне можна найти у всьому ( як до речі і позитивне) питання у тому ЩО Вам більше потрібне?
Бо "по вере Вашей и востдасться Вам"
це так само як чоловік який бачить у всіх жінках б-й тільки з такими і буде спілкуватися бо порядна дівчина побачивши таке відношення перестане спілкуватися на самому початку а от б-дь залишиться бо вона до такого звична,
Так само і жінки які кажуть що всі чоловіки сволота та/або алкоголіки - саме таких і отримують.
Це все зрозуміло якщо знати Закони Природи і підтвержено психологами та дослідниками.
Може все ж таки справа у собі?
Може зміни потрібно починати з себе?
Я наприклад себе змінив майже у 35 років ( гадаю що він Христа 33 роки він недарма такий - звісно є коректировка у кілька років туди сюди але вцілому цифра вірна- повторюся що до 30 швищше парубок ніж чоловік :) )
У декого правда якісні зміні не відбуваються взагалі але то тема іншої розмови
Звичайно я не задоволений собою і прагну вдосконалюватися і надалі, але я вважаю що досіг того рівня коли зможу вести за собою інших виключно своїм прикладом
Тому є прохання до деяких критіків все ж таки запитати сопчатку у себе "чи точно я не такий" яким намагаюся виставити іншу людину?
я Вас не знаю і можу тільки здогадиватися і довіряти досвіду психологів які до речі ДУЖЕ яскраво описують подібні ситуації aikido
А от Ваші односельчане одразу бачать що й до чого...
хоча навіщо я це пишу- зазвичай на самого себе та свою поведінку не звертають уваги аж доти не починають замислюватися самостійно над цим питанням

mr_smithДата: Вівторок, 21.09.2010, 16:47 | Повідомлення № 88
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
Наскільки я зрозумів на тих виборах у Вас був взагалі один кандитат?
ні не правильно, було декілька кандидатів і можна було вибрати.
Quote (Vlad)
голова працював більш менш пристойно- тобто приблизно як останні попередники.
знову не віоно зрозуміли, насправді психологія така, що навіщо міняти щось, вроді вже накрався, а новий прийде і ще лютіше крастиме :D . Та й взагалі, багатьох людей перспектива будь-яких змін дуже лякає. Іншим байдуже, поки грім не вдарить то і не перехреститься, а таких більшість на мою думку. Тому і сидить там.
Quote (Vlad)
гадаю що він Христа 33 роки він недарма такий
ееее, а тут я б радив аналогій не проводити, бо тапками закидають :D .

dyakДата: Вівторок, 21.09.2010, 17:08 | Повідомлення № 89
Авторитетний мешканець

Quote (Vlad)
Якщо такі настрої що ПР контролює ВСЕ то навіщо тоді взагалі щось обговорювати?

Для того щоб знати що робити. Я прихильних того , щоб при складанні планів враховувати найгірші перспективи тоді є шанс , що план реальний

Додано (21.09.2010, 16:08)
---------------------------------------------

Quote (mr_smith)
Якщо ти хочеш щось запитати то давай по суті запитуй.

Думаю основна проблема всетаки байдужість і якщо людина навіть не дуже добре (на наш погляд) щось запитала це краще чим промовчала.

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Вівторок, 21.09.2010, 19:28 | Повідомлення № 90
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
психологія така, що навіщо міняти щось, вроді вже накрався,

Та не зовсім. Просто інші були ще гірші.
Quote (mr_smith)
бо тапками закидають

Особисто я й почну з криком: "Аллах Акбар!"
Quote (M-i-k-o-n)
Але ми маєм перевагу у тому що вов"язані з цим селишем

Це не перевага. Тим більше для тебе.
Quote (Vlad)
то схоже або на ієзуітськи допити

А чого ви очікували? Я б зрозумів ще, якщо ви дійсно знали проблеми селища, а так... Ні, я згоден, їх треба вивчити і добре, що ви вирішили розпочати з сайту. Але, вибачте, ті самі вітряки та забруднення від цукрозаводу свідчить лише про незнання вами дійсних селищних проблем. Ще раз наголошую: Червоне - доволі специфічне селище, і рівняти його під одну гребінкою з іншими не можна. Через це на вас і накинулися.
Моя порада: Не треба проголошувати різних ідей, які селищу здебільшого не потрібні. Покажіть своє бачення вирішення існуючих проблем і якщо воно буде розумне та доцільне ми за вас проголосуємо.
P.S. M-i-k-o-n, ще раз ляпнеш щось про жінку, дітей та аліменти... Купи собі пральну машинку, та резинову жінку і буде тобі щастя. Янукович, блін!

チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Вівторок, 21.09.2010, 19:29

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.159.44.54
Браузер:

Cайт живе: