rss · Середа, 21.11.2018, 05:01

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

stem_ua_doktorДата: Неділя, 19.09.2010, 23:51 | Повідомлення № 61
Поважний мешканець
Група: Модератори

Quote (Vlad)
А ось щодо спиртового заводу то читав що він був на межі закриття і гадаю що йому потрібна невеличка зміна профілю.
Программа є але звісно проблема в тому що як тут правильно сказали завод є державною власністю і на виробницто спирту існує державна монополія. Тому единий варіант вирішення цього питання може бути лише на міждержавному рівні - деталі опишу пізніше або краще розповів особисто бо бачу що написане інтерпритують якось не так як я це бачу і хочу втілити.
Лише скажу одне що ОБОВ'ЯЗКОВОЮ умовою буде те щоб частина акцій залишалась у сільскої громади якщо не половина то принаймні блокуючий пакет.

Шановний Vlad, зі спиртовим заводом Ви спізнились! Все, що не заборонено ДЕРЖАВОЮ, вже "приватизовано" до Вас. :)
А про деталі розповідайте - буде цікаво подискутувати.

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

Повідомлення відредактовано stem_ua_doktor - Неділя, 19.09.2010, 23:52

VladДата: Понеділок, 20.09.2010, 00:22 | Повідомлення № 62
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (M-i-k-o-n)
А їх потрібно читати, ще раз писати ніхто не буде. Вони є описаними на сайті. От тільки щоб зрозуміти потрібно було років з надцять прожити тут...

Добре прочитаю
хоча все одно буду іще спілкуватися особисто
не зовсім розумію чому стисло не можна написано але то звісно Ваше право.
Наприклад про інтернет вже сказали, про культуру яку Ви хочете підіймати і тп
А от з виділеним не згоден - якби наступним поколінням та людству взагалі були потрібні РОКИ щоб зрозуміти та усвоїти попередні знання та проблеми то в нас не з'явилися б ні комп'ютери, ні мобільний зв'язок, ні інтернет ні багато-багато інших речей.
Quote (M-i-k-o-n)
Якщо ваша уява працює то це є добре, а виділення, сприймаю як підлабузництво. У мене теж сім"ї не має і вільного часу не має, це не гордість, це недолік.

Насправді ніякого підлабузництва немає бо все одно всім не вгодиш- то є неправильна лінія поведінки.
Коли сказані співпадає з моєю особистою думкою то я так і кажу. А коли нене спіпадає то теж кажу про це - я трохи вище. І коли ще не визначився по якомусь питанню то теж честно це кажу.
"Чесність - найкраща політіка" Англійске прислів'я
Quote (mr_smith)
тепер я почну розпитувати, як Ви це бачите? Яким чином це можна реалізувати? Будемо рахувати.

Через встановлення точки доступу Wi-Fi - можливо пізніше декількох точок які будуть з'єднані мостом.
Першу точку та сам сервер було б дуже зручно розмістити якраз у сільраді :)
Бо там комп'ютери вже є отже повинна бути якась охорона чи сигналізація, і один з каналів можно зробити через АДСЛ Укртелекому - у сільраді ж є номер(тим більше що заважати розмовляти по номеру інтернет не буде) а вже дублючий канал зробимо черед СДМА( мій прямий номер працювам у Червоному) або мобільний безлімітний інтернет а може і те і інше- це вже побачимо
Quote (mr_smith)
значить хтось накинув око на спиртзавод?

Чесно кажучи накидувати око на подібне підприємство да ще не в найкращому з географічної точки зору спеціально навряд чи будуть. Це просто я гадаю що зможу людей зацікавити щоб вклали кошти
Quote (mr_smith)
тобто, так, як це буває завжди, цей пакет ділитимуть: голова, правильні люди та декілька депутатів? А не контрольний пакет буде у покровителів голови? Не хочу знову Вас якось зачепити, чи образити такими провокаційними запитаннями, просто Ви весь час якось так вприскуєте чуть інформації, чи проговорюєтесь і не договорюєте, а потім у нас виникає безліч уточнюючих запитань.

Мені особисто акції ні одного заводу ні іншого не потрібні, бо по перше йду я не для того по друге те що збудоване воно не моє і тому не хочу щоб з'явилися подібні думки.
От як є так і кажу- розумію що в це важко повірити але це є саме так як я пишу.
Принаймні точно немає матеріальної вигоди точніше якщо буде краще (комфортніше) жити ВСЕ село то звичайно буду краще жити і я особисто та моя майбутня сім'я ( а я сподіваюся що знайду дівчину яка буде хорошую дружиною мені і зразковою матір'ю моїх дітей і я хочу щоб мої діти росли ближе до земли і у справжній українській громаді).
Ніж довго шукати де краще - значно простіше і швидше покращити все самому ;)
Quote (mr_smith)
бібліотека є, якраз в сільраді, в школі була точно, і колись в будинку культури цукрового заводу, але тепер не функціонує здається, може помиляюсь...

Розумію що повинна була бути і звісно простіше буде відновити ніж почати з нуля, але сучасної українскої літератури там явно небагато.
Чесно кажучи творів яки цікаво читати останні роки виходило дуже мало але є. Але ще видавалися раніше заборонені вірші та оповідання.
До того ж і у біблотеці повинен обов'язково бути комп'ютер і безкоштовний інтернет- і те і інше зобов'язуюсь зробити.
Взагалі сам комп'ютер можу привезти і до виборів аби тільки була впевненість що його не вкрадуть і звичайно бібліотека ж повинна працювати а не просто зачинити його там.

Додано (19.09.2010, 23:22)
---------------------------------------------

Quote (stem_ua_doktor)
Шановний Vlad, зі спиртовим заводом Ви спізнились! Все, що не заборонено ДЕРЖАВОЮ, вже "приватизовано" до Вас. А про деталі розповідайте - буде цікаво подискутувати.

Спиртзавод досі у державній власності наскільки мені відомо і без міжурядових угод нічого не буде.
Обіцяти нічого поки що принаймі не буду юо це не лише від мене залежить, едине що повторюю- ЯКЩО питання про приватизацію буде вирішено позитивно то особисто мені ніяких акцій не буде передано безкоштовно.
Сподіваюсь що можливо буде юридично скласти договір таким чином щоб пакет акцій належав сільскій громаді БЕЗ права приватизації окремими особами. Так само як є муніціпальна власніть у містах.
Направлення буде на ЗБІЛЬШЕННЯ власності сільскої громади і звичайно на збільшення доходу а не на розпродаж. Хоча взагалі чесно кажучи дуже сумніваюсь що залишось щось неподілене і не розібране (приватизоване) за 20ть років.
Про деталі по яких питаннях?
Про спиртзавод?
Плани я розвовів але тут обіцяти пока що трохи зарано.
Просто розказую ЯК буде якщо все вийде.

Quote (stem_ua_doktor)
Автобіографію напишу потім! Програму викладу пізніше! Деталі розповідати зарано! Це критика з мого боку!!!

Програма не написана- про це вже казав :)
Деталі та кроки викладені НЕ в правильний послідовності піддаються дуже жорсткій критиці( в принципі справедливій але як на мене все ж занадто жорсткій особливо з огляду на те що це не программа а тільки обозначення напрямків)
Я сюди взагалі зайшов більше про проблеми взнати- і в принципі пораду мені слушну дали на рахунок читання форуму.
Просто на вихідних я зарад у батьків куди приїхала у відпустку і сестра ( вона зараз працює і живе у Варшаві). Ноутбука свого не здогадався узяти і виявилось що на єдиний комп'ютер дуже багато бажаючих бо батько теж активно комп'ютер використовую і в інтернеті спілкується, а сестра звичайно з однокласницями тільки через інтернет і зв'язувалась :D
До того ж на цих вихідних у Білій Церкві ( а мої батьки живуть там) був День міста.
Розумію що це більше схоже на виправдовуваня та відмазки а просто пишу так я воно є насправді.
То того ж покинути дискусію на півдорозі тут я не міг, а часу пішло на відповіді дещо більше ніж я розраховував.
Ну і про пролеми теж доводиться самому все читати.
Тому трішечки терпіння- все буде :)
І до того ж я ще НЕ зареєстрований як кандидат тобто формально немає про що й казати.
А автобіографія викладу тут навіть більш розширену ніж понесу до виборчої комісії- бо там будуть лише сухі факти а тут розповім деталі і звичайно відповім на запитання.

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

stem_ua_doktorДата: Понеділок, 20.09.2010, 00:30 | Повідомлення № 63
Поважний мешканець

Автобіографію напишу потім!
Програму викладу пізніше!
Деталі розповідати зарано!

Це критика з мого боку!!!

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

mr_smithДата: Понеділок, 20.09.2010, 09:23 | Повідомлення № 64
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
А влади у мене таки було більше бо я міг наказати що робити найманому працівнику звісно у межах обов'язків.
та ні, я не про те, ви хіба що людьми торгували, тоді може й так. На посаді голови суть не в управлінні людьми, а в управлінні селищем та його ресурсами, в деяких випадках матимете спокусу.
Quote (Vlad)
Першу точку та сам сервер було б дуже зручно розмістити якраз у сільраді Бо там комп'ютери

Quote (Vlad)
один з каналів можно зробити через АДСЛ Укртелекому - у сільраді ж є номер
упс... а тут загвоздка,червоненська атс занадто аналогова і не має необхідного обладнання для адсл (DSL Access Multiplexer), бо інакше вже у багатьох був би інтернетик вдома. З вайфаями теж якось не зручно, тільки для сільради і згодиться, хібащо всі будуть ходити під сільраду зі своїми лептопами і юзатимуть нет. :) СДМА теж прикольно, але на всіх не вистачить, ваш телефон розплавиться.

dyakДата: Понеділок, 20.09.2010, 10:48 | Повідомлення № 65
Авторитетний мешканець

Quote (Vlad)
А ось щодо спиртового заводу то читав що він був на межі закриття і гадаю що йому потрібна невеличка зміна профілю.

Потрібно уточнити спиртового заводу в селі немає а є Державне підприємство "Продтовари" яке випускає продукцію на базі технічного спирту і ТОВ "Продсервіс" яке забезпечує роботу "Продтоварів". Проблеми у цих підприємст є але не віру що їх зможе рішати селишний голова

Все буде добре

VladДата: Понеділок, 20.09.2010, 11:02 | Повідомлення № 66
Не байдужий мешканець

Quote (mr_smith)
та ні, я не про те, ви хіба що людьми торгували, тоді може й так. На посаді голови суть не в управлінні людьми, а в управлінні селищем та його ресурсами, в деяких випадках матимете спокусу

Розумію що Тимошенко спотворили дуже гарний лозунг про те що не всі політики однакові довевши що вона таки практично однакова із ПР ( принаймні у подборі кадрів і продажу місць у органах влади різного рівня до ВР включно).
Але люди дійсно НЕ однакові і не всіх настільки портить влада- до того ж один відомій політик писав що чоловік не повинен займатися політикою до 30 ти років за дуже-дуже рідкими виключеннями і я на своємі вже досвіду бачу що він правий бо мої друзі по студенському русі разом з якими ми робили перші демонстрації на Майдані спочатку разом із шахтарями осінню 1990 а потім самі навесні 1991 а також блокували Червоний корпус КНУ ім Тараса Шевченко - так ось більшість з них пішла у політику і поставали депутатами різного рівня від міста Киева до обласних і навіть до депутатів ВР а також займали різні посади до міністрів включно, а я одружився та проблеми були зовсім інші до того ж ще тоді зрозумів що "щось неладне у королівстві датському " особливо як обрали перший раз Кучму (сам голосував за Чорновола у першому турі).
Так ось спілкуючись із минулими соратниками у штабі "Нашої України" ще у 2007 році коли Ющенко призначив позачергові вибори до ВР
зрозумів що це вже ДАВНО не ті хлопці принамні ментально- звісно я теж змінився і трішки позбувся ідеалістично-романтичних поглядів на життя але настільки цінічним я дякуючі Богові не став і навпаки не підозрював інших у тому что для них головне якийся особстий зиск і особливо що такий зиск стоїть на першому місці а потім уже все інше

Quote (mr_smith)
упс... а тут загвоздка,червоненська атс занадто аналогова і не має необхідного обладнання для адсл (DSL Access Multiplexer), бо інакше вже у багатьох був би інтернетик вдома. З вайфаями теж якось не зручно, тільки для сільради і згодиться, хібащо всі будуть ходити під сільраду зі своїми лептопами і юзатимуть нет. СДМА теж прикольно, але на всіх не вистачить, ваш телефон розплавиться.

Дякую за інформацію.
Значить з наскоку не вийде :)
Можливо простіше буде пробити державне фінансування на зміну обладнання на АТС - є і такі можливості але тоді селяни будуть платити трішки БІЛЬШЕ ніж якщо організувати Wi-Fi
А на рахунок досяжності - докуповується зовнішня антена кожним хто захоче інтернет і все.
Все одно це НАБАГАТО дешевше ніж потім сплачувати помісячно- до того можна буде оформити безпроценту росрочку на обладння особливо при спільному замовленні від 10 антен
Але це пізніше- спочатку організуємо канал і принаймі безкоштовний інтернет у бібліотеці.
Просто я не вірю у правдивіть зомбоящика а бо як деякі кажуть Т(ель-аві)Взера :D
Люди повинні мати ДОСТУП до інформації оціненої з різних боків і вчитися робити висновки САМОСТІЙНО.
Нації потрібні МИСЛЯЧІ люди а не вибачте стадо або як же кажуть "біомаса"

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

СержДата: Понеділок, 20.09.2010, 11:08 | Повідомлення № 67
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Шановний наш майбутній кандидат на голову селищної ради просто прозодновуе обстановку в нашому селі, вивчае через нас проблеми. Якшо прочитати всю інфу від початку складаеться враження що він тикаеться як сліпе кошеня в темній кімнаті. Незнае кому і що пообіцяти. Апсолютно не оріентуючись в теперішній ситуації і проблемах нашого з вами села. Одним словом готуеться написати свою програму за рахунок нас з вами. Він підкидае якусь ідею, а ми з вами її відпрацьовуемо і підносимо йому на блюдечку з білою каймою.
Але це ще невсе... Жодна його пропозиція про яку йшла мова назаслуговуе нашої з вами уваги. Ну щож, покищо пропоную набратися терпіння і дочекатись його програми.

el_ChupacabraДата: Понеділок, 20.09.2010, 11:10 | Повідомлення № 68
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (M-i-k-o-n)
буду робити я, як стану ГОЛОВОЮ

Боже збав!!!
Quote (M-i-k-o-n)
Завод має і мав дуже розумних людей які вміють і можуть в своїх майстернях розробити напрям енергозбереження і розробити 100 таких вітряків своїми механіками їх обслуговувать і продавати збережену енергію і вітряки

В принципі то так. Ти довів, що прапеллер можна створити самому. Однак тобі б ще фізики трохи почитати...
Quote (Vlad)
Сподіваюся що бібліотека є у селі а якщо не немає то будемо створювати ОБОВ'ЯЗКОВО

Я ще раз наголошую - у нас тут не зовсім село, а смт. Свого часу хотіли райцентром зробити. В клятому Піндостані такі села містами називають. Не думайте, що їдете в глухомань.
Quote (M-i-k-o-n)
т тільки щоб зрозуміти потрібно було років з надцять прожити тут...

Не зовсім згоден. Воно то так, але основні проблеми можна вкурити за порівняно невеликий час. Не думаю, що немісцева людина не здатна керувати таким селищем як Червоне, одначе все одно треба вважати специфіку.
Quote (mr_smith)
як Ви це бачите? Яким чином це можна реалізувати?

Quote (Vlad)
Через встановлення точки доступу Wi-Fi - можливо пізніше декількох точок які будуть з'єднані мостом.

Quote (Vlad)
зробити через АДСЛ Укртелекому - у сільраді ж є номер(тим більше що заважати розмовляти по номеру інтернет не буде) а вже дублючий канал зробимо черед СДМА( мій прямий номер працювам у Червоному) або мобільний безлімітний інтернет а може і те і інше- це вже побачимо

Головна проблема: відсутність АДСЛ станції. А замість вайфаю можна забадяжити звичайну мідну мережу - протягнути паралельно з телефонною лінією, дешево і сердито. Проблема лише в основному каналі. (Тут, до речі, можна й завод залучити - там канал добрий, але дорогий)
Хм... Може собі цим зайнятися? Взяти кредит, забадяжити мережу та зробитися провайдером?..

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

dyakДата: Понеділок, 20.09.2010, 11:21 | Повідомлення № 69
Авторитетний мешканець

Quote (Vlad)
не зовсім розумію чому стисло не можна написано але то звісно Ваше право

Діло в тому що дискусії що потрібно селу на сайті починались не одноразово , але до єдиної думки не прийшли тому краще чим читати не можем нічого запропонувати.
Quote (Vlad)
Деталі та кроки викладені НЕ в правильний послідовності піддаються дуже жорсткій критиці

Пока це не жорстка критика, а ємоційна, з жорстку критуку і навіть з абсолютну брехню Ви побачите якщо будете становити реальну угрозу діючій владі під к.інець періоду. Пока можу стверджувати, що Ви найкращий претендент із тих хто не побоявся заявити про це на цьому сайті. В Вашу перемогу мало віру бо буде використана проста технологія розколу тих голосів які проти діючого голови шляхом висування багатьох достойних кандидатів. Для підстраховки в дільничій комісії будуть в основному хороші знайомі або підлеглі діючого голови. Результати голосування по селишному голові і місцевих депутатах будуть визначатись в самому кінці коли всі членїи комісії стомлятся і будуть просто хотіти спати і той хто забажає перегляду бюлетнів буде ворогом для більшості членів комісії.

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Понеділок, 20.09.2010, 11:30 | Повідомлення № 70
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (dyak)
Ви найкращий претендент із тих хто не побоявся заявити про це на цьому сайті

Взагалі то єдиний. ;) Ну але поки так, людина дійсно прозондовує обстановку. Нехай. То навіть добре я вважаю, бо в нас тут виникло доволі непредвзяте та вірне бачення сучасних проблем селища та приблизних шляхів для їх вирішення.
Quote (dyak)
Результати голосування по селишному голові і міцевих депутатах будуть визначатись в самому кінці коли всі членїи комісії стомлятся і будуть просто хотіти спати і той хто забажає перегляду бюлетнів буде ворогом для більшості членів комісії.

Та не думаю що нинішній голова піде на наступний строк - навіть якщо будуть фальсифікації, - задовбав він уже народ трохи, він другий висидів лише тому, що не було іншої достойної альтернативи. На цей раз думаю буде.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

VladДата: Понеділок, 20.09.2010, 11:39 | Повідомлення № 71
Не байдужий мешканець

Quote (el_Chupacabra)
Та не думаю що нинішній голова піде на наступний строк - навіть якщо будуть фальсифікації, - задовбав він уже народ трохи, він другий висидів лише тому, що не було іншої достойної альтернативи. На цей раз думаю буде.

А ось дати відсич фальсифікаціям як раз від усіх залежить.
Можна навіть екзіт-пол провести у день голосування та за тиждень соцопрос ( коли там законом НЕ заборонено опитування проводити)
До того ж якщо всі виборці прийдуть на вибори це приблизно 2000 бюлетенів ( хоча треба додати до райради і обласні але можна рахувати селищні СПОЧАТКУ)
отже не думаю що це буде НАСТІЛЬКИ важно- порахувати ПРАВИЛЬНО ;) особливо коли будуть небайдужі наглядачі

dyakДата: Понеділок, 20.09.2010, 12:00 | Повідомлення № 72
Авторитетний мешканець

Quote (el_Chupacabra)
Та не думаю що нинішній голова піде на наступний строк

Якщо він відкрив успішний бізнес то і не піде, але якщо ні то піде де він найде місце де можна нічого не робити і спокійно жити та і державна пенсія дуже цікавий стимул.

Додано (20.09.2010, 11:00)
---------------------------------------------

Quote (Vlad)
А ось дати відсич фальсифікаціям як раз від усіх залежить.

Який вплив на склад ДВК мають прості смертні навіть кандидати крім діючого голови?

Все буде добре

mr_smithДата: Понеділок, 20.09.2010, 13:21 | Повідомлення № 73
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
хоча все одно буду іще спілкуватися особисто не зовсім розумію чому стисло не можна написано але то звісно Ваше право.
суть не в тому, що не хочемо, чи не можемо, а в тому, що я навіть не знаю з чого почати, щоб написати "простирадло" на декілька сторінок. Думаю інші так само. Деякі проблеми ми тут згадували, я вже казав де вони зконцентровані. Може не знаю з чого почати бо давненько там не живу...
Я не бачу проблеми в тому, якщо знаючі, компетентні, та просто не байдужі люди озвучать проблеми селища, причому всі, які тільки спадуть на думку, а от шановні наші кандидати на основі озвучених проблем нехай запропонують свої варіанти вирішення чи усунення. Нехай пан Влад набирається інформації та буде достойним опонентом будь-кому. Якщо інші кандидати не полінуються то теж загялянуть та підготуються. І тоді, можливо, у нас будуть перші толкові вибори з програмами та планами дій, а не фількиними грамотами і до влади прийде якась достойна людина, а не абсолютний ноль.

mr_smithДата: Понеділок, 20.09.2010, 13:29 | Повідомлення № 74
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Взагалі то єдиний. Ну але поки так, людина дійсно прозондовує обстановку. Нехай.
Можна закладатися, що так і буде єдиний, бо ж навіщо там якісь оті інтернети...

VladДата: Понеділок, 20.09.2010, 13:58 | Повідомлення № 75
Не байдужий мешканець

Quote (mr_smith)
Можна закладатися, що так і буде єдиний, бо ж навіщо там якісь оті інтернети...

Якщо інші кандидати будуть старші за 40 років то швидше за все Ви праві.
Quote (mr_smith)
суть не в тому, що не хочемо, чи не можемо, а в тому, що я навіть не знаю з чого почати, щоб написати "простирадло" на декілька сторінок.

Я ж не прохав підробиць а тільки схематично
але Ви праві що основні проблеми обозначені на форумі у Книзі скарг.
До речі під екологічними питаннями я теж мав і проблему постачання питною водою село і таке інше.
В принципі, не подумайте що я такий розумний або хизуюся прочитавши форум але проблеми села дійсно більшою частиною стандарні і я таким собі їх і представляв. Просто можливо не так висловлював- це у мене є така вада що інколи не висловлююсь так що мене поняли УСІ люди- а це якраз і є однію з рис справжнього політика ( не популіста маю на увазі).
Тому що психологи кажуть що якщо тебе НЕ зрозуміли то винен ти тільки сам що не висловив свою думку доступно.
Так само якщо підлеглий виконав щось не так як пояснював начальник то винен саме начальник який не так розповів завдання.
Звичайно бувають що роблять навпаки СПЕЦІАЛЬНО але фактично виключення або коли начальник свиня ( але останнє і означає що він винен бо неправильно поводиться :D )
Quote (dyak)
Який вплив на склад ДВК мають прості смертні навіть кандидати крім діючого голови?

Ну як це- якщо будуть дані опитувань та екзит-полу і офіційні дані будуть сильно відрізнятися то наглядачі можуть НЕ підписувати протокол та складати скаргу у ту саму прокуратуру та суди.
Розумію що суди більшою мірою куплені але я зроблю ВСЕ що від мене залежить щоб вибори пройшли чесно.
Є знайомі юристи які зможуть добитися правди і у судах якщо будуть натяки на фальсивікацію і особливо якщо підтримають селяни

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.82.7.231
Браузер:

Cайт живе: