rss · Понеділок, 19.11.2018, 06:11

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

VladДата: Субота, 18.09.2010, 22:29 | Повідомлення № 46
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (Серж)
Шановний Влад, щоб просто не розпилятись на демогогію, пропоную Вам більш конкретизувати Вамиж сказане. По поводу вітряків , так у мене е свое бачення ціеї неіснуючої проблеми. І якщо у Вас шановний е можливість поставити вітрогенератори, які будуть там щось виробляти то будь ласка. Тільки незакошт села!!!! ( по самим скромним підрахункам самоокупність 3 - 5 кВт.- ної установки від 20 - 25 років ). І то при тій умові що постійно буде дути вітер.

То може Вам потрібно ДОЧЕКАТИСЯ ПРОГРАМИ а вже потім робити висновки?
Вітряк окуповується меншне ніж за 10 років а якщо постійно дує вітер то й того менше.
Але ЯК вимірятися цінність автономії?
невже жодного разу не було такого що село залишалось без світла?
Звісно все село одним-двома вітряками не освітити але деякі найважливіші будівлі- наприклад ту саму лікарню.
Що стосується того за чий кошт буде куплятися то Ви читаєте те що я пишу чи щось собі видумаєте та приписуєте своє думки мені і за це мене сварите?
Quote (Серж)
Хотіти і бути - це зовсім різні речі.

Деякі люди заздрять навіть дрібницям та не можуть пережити не тільки того що інші мають але й того до чого інші тільки прагнуть.
Але я радий що Ви не з таких людей, я прав?
Quote (Серж)
Про яке озеро ВИ говорите?????? Я особисто нерозумію прощо йдеться мова!!!!

А що поруч із заводом знаходиться?
Брудна калюжа? :D
Quote (Серж)
Якшо і далі ВИ будете так дратуватись на різні і з різним тоном задані запитання, то як ВИ тоді будете працювати далі. А так просто дружня полрада ( якшо можна ) побільше конкретики і поменше загальних фраз.

Дратуватись на запитання?
тобто оголошення мене двієшником з дитячою наївністю який несе маразм та стає схожим на Лбоню Космоса то було конструктивний діалог.
Ну вибачте не знав що у селі такий стиль ведення дискусії.
Але дякуючи богові принаймні на форумі інші спілкуються більш чемно.
І ще одне- те що я хочу висунути себе у кандидати на пост голови НЕ означає що я дозволю ображати себе, особливо ображати без жодної на то підстави ( а Ви мене навіть не бачили то як Ви можете давати мені будь яку характеристику? )
Але й так само я буду стояти і за громаду села якщо хтось із бізнесменів як ниньошних так і тих хто може прийти а також навіть держава у лиці чиновників буде ображати матеріально чи морально село та всю громаду.

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

mr_smithДата: Субота, 18.09.2010, 22:51 | Повідомлення № 47
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
політика то таке брудне діло, і справа не в селі. Невже ви думали що Вас в селі всі без виключення сприймуть як месію? Будуть і прихильники, а будуть і опоненти, які зможуть закинути і не таке.

stem_ua_doktorДата: Субота, 18.09.2010, 23:04 | Повідомлення № 48
Поважний мешканець
Група: Модератори

Quote (Vlad)

Vlad, Ви ще не чули як мешканці селища дискутують, в т.ч. і я, і Серж, з нинішнім мером!
Якщо Вас ображають ТАКІ висловлювання Сержа, можливо Ви передумаєте балотуватись - далі буде гірше. А, взагалі хай щастить у Ваших починаннях!

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

Повідомлення відредактовано stem_ua_doktor - Субота, 18.09.2010, 23:05

VladДата: Неділя, 19.09.2010, 00:07 | Повідомлення № 49
Не байдужий мешканець

Quote (mr_smith)
дійсно, на зустрічах з людьми можна і не на таке нарватися.

Я це розумію і так само коректно відповім навіть на образи.
Невже я своєю відповіддю перейшов якусь етичну межу?
А от пан Серж перейшов цю межу фактично у першому звернені до мене, а коли я промовчав і не закцентував на цьому увагу то почав розходитися.
Довелося написане що така поведінка принаймні не виглядає гарною з його боку якщо не сказати не межі допустимого

Чекаємо конкретики. Програму. Як би там не було, а ніхто не може гарантувати людям того, що всі оті програмні, чи просто обіцянки голосом, будуть виконуватись, навіть якщо підписати 300 бумажок з нотаріусом, в нашому законодавстві такі механізми не прописані, тому така бумажка після першого ж судового засідання тільки для туалету згодиться. А горе кандидат ставши головою покладе на мешканців і буде робити що заманеться, або нічого не робитиме. По суті люди голосуючи і надаючи кандидату посаду "голови" винаймають собі робітника, який буде працювати на них, але мало хто знає що механізма відібрати у нього владу можна вважати не існує, аж до слідуючих виборів, тому вони творять що заманеться. Вибравши якось собі за голову Абсолютного Нуля, люди тепер мають добре придивлятись до кандтидатів і вибирати людину яка буде працювати на них, а не на себе. Але, як я вже писав вище, це не дасть гарантій, бо влада портить людей. Цікаво, а чи підготує хтось з місцевих кандидатів якусь програму, чи хоча б подібне щось до програми. Чи так, як раніше буде, сват просить за свата, кум за кума, сусід за сусіда.

Повністю згоден з виділеним, хіба що додам що влада портить СЛАБКИХ людей та несформованих особистостей до того ж повторю я вважаю що влади у мене вже було більше ніж буде на посаді голови сільради - чи треба більш детально пояснювати?
Що стосується програми то в мене вона звичайно буде и буде розписані основні кроки
а от вірити чи не вірите то звичайно виборці вирішують.
Докази які зможу я надам але є два моменти
1) люди зазвичай судять інших по собі - це доведений науковий факт
2) фактично думки матеріальні і на що налоштовуєшься те й отримуєшь- тобто якщо більшість буде налаштована на те щоб обрати голову який нічого не буде робити для села то такого і оберуть- і тут ніякої містики
Отже пропоную УСІМ міркувати у позитивному руслі, а саме : ЯК обрати голову який буде дійсно працювати на громаду села і якими саме рисами він повинен обладати
Quote (mr_smith)
скажіть будь-ласка, а чим продиктоване таке тверде рішення? Просто мені цікаво чому саме Червоне, невже просто так, тикнувши на карту пальцем Ви вирішили переселитися? Може є в селі знайомі, друзі?

Звичайно пальцем не тикав але розглядав лише дві області - Київську та Житомирську області- звичайно більше центральні та південні частини тому що північні частини радіаційно забруднені здебільшого.
Початково збирав інформацію через інтернет.
Може це прозвучить дещо цинічно але все ж таки у село яке вже на слуху набагато легше притягнути справді серйозні інвестиції.
З самого села знайомих немає але так вийшло що є родичи знайомих хоча сам це взнав лише після того як визначилося місце - але я і раніше був впевнений но нічого випадкового не буває ;)

Додано (18.09.2010, 23:07)
---------------------------------------------

Quote (mr_smith)
політика то таке брудне діло, і справа не в селі. Невже ви думали що Вас в селі всі без виключення сприймуть як месію? Будуть і прихильники, а будуть і опоненти, які зможуть закинути і не таке.

Просто я особисто звик за свої слова ВІДПОВІДАТИ і звичайно буду вимагати того і від інших неважливо від їх посади та звання
Quote (stem_ua_doktor)
Vlad, Ви ще не чули як мешканці селища дискутують, в т.ч. і я, і Серж, з нинішнім мером! Якщо Вас ображають ТАКІ висловлювання Сержа, можливо Ви передумаєте балотуватись - далі буде гірше. А, взагалі хай щастить у Ваших починаннях!

Ображають? з чого Ви взяли що я образився?
Хіба я таке написав?
Мене просто ДИВУЄ стиль спілкування з незнайомою людиною і я написав що думають з приводу подібного стилю спілкування психологи і як виглядає людина в очах інших (принаймні тих хто трохи розбирається у люській поведінці).
Що стусується Вашого мера то тут справа інша він же не перший день на посаді- мабуть заслужив :)
Якщо я заслужу ( не дай Боже звісно) то і зі мною будуть так спілкуватися, але сподіваюсь що Ви згодні з тим що зараз робити будь-які висновки дуже и дуже зарано
Взагалі я не для цього сюди (на форум) зайшов щоб вести дискусії на подібні теми та у подібному стилі.
А для того щоб з'ясувати краще проблеми села.
З'ясовувати чи є в когось проблеми з вихованням чи якісь комплекси не маю ані бажання ані часу ані звісно кваліфікації
P.S. Балотоватися я точно не передумаю хыба що виникнуть проблеми із пропискою та реєстрацією як кандидата але сподіваюсь це питання вирішити.
Дякую за попередження - отже не дарма зайшов на форум.
Звісно я не сподівався що мені всі будуть раді і розумію настороженість та таке інше.
Просто не думав що це може бути агресивно :)
Але як казав кіт Леопольд "Неприятность єту мы переживем" yahoo

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

Повідомлення відредактовано Vlad - Неділя, 19.09.2010, 00:11

mr_smithДата: Неділя, 19.09.2010, 00:36 | Повідомлення № 50
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
влади у мене вже було більше ніж буде на посаді голови сільради - чи треба більш детально пояснювати?
Вибачте, але Ви мабуть трошечки перебільшуєте, насправді Ваш досвід власника та керівника власної компанії не можна порівнювати з посадою селищного голови, аж ніяк. Насправді Ви ніякої влади не мали. Більш вигідне становище, як роботодавець, та деякий вплив на працівників мали, а владу ні. Ваш досвід має бути досить цінним для керування селищем і це добре, це Ваш плюс, але і керівники бувають різні, а власники компаній тимпаче. Було б цікаво поспілкуватися з Вашими найманими працівниками...

Quote (Vlad)
А от пан Серж перейшов цю межу фактично у першому звернені до мене, а коли я промовчав і не закцентував на цьому увагу то почав розходитися.
давайте припинимо цю суперечку, ми ж не для цього в цій темі зібралися. Пан Серж, тобто Сергій Васильович, поважна людина, може він і перегнув трохи палицю, але чисто з міркувань майбутнього добробуту селища.

Мені дуже сподобалось, що Ви звернулися на початку саме до нашої інтернет-спільноти, ми не представляємо все селище по кількості учасників, НАЖАЛЬ, справді, але тут зібралися різні люди з селища, або ті хто раніше в ньому проживав, а така виборка, як кажуть товариші соціологи, може в принципі представляти думку всього селища. Сподіваюсь.

Ви можете окремою темою розмістити свою біографію і програму, яку там слід буде обговорювати. Такі само шанси розмістити тут свою програму мають всі майбутні кандидати. Але чи всі скористаються такою можливістю. Он Бурак Обама, кажуть, виграв вибори бо один з перших, хто дуже інтенсивно рекламувався в інтернетах. :)

el_ChupacabraДата: Неділя, 19.09.2010, 01:31 | Повідомлення № 51
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Vlad)
Брудна калюжа?

В принципі там чотири ставки і в кожному можна повноцінно купатися та ловити рибу. Очисні системи заводу, то трохи інша тема...
Quote (Vlad)
Але ЯК вимірятися цінність автономії?

Quote (Vlad)

Не думаю, що це питання актуальне. Тут все таки не хутір і найдовше виключення за моєї пам"яті було в 90-му році коли міняли стовпи на вулиці. А так... В данному випадку на ту саму лікарню легше купити звичайного генератора - все таки, вітряк дорожчий в обслуговуванні ніж дизель. Крім того в селі вже є один :) В вітряках доцільності не бачу. Хоча взагалі бачу, але не на даному етапі. Краще вже кинути оптоволокно для нормального інету...
Quote (Vlad)
Просто я особисто звик за свої слова ВІДПОВІДАТИ і звичайно буду вимагати того і від інших неважливо від їх посади та звання

Зазвичай всі так кажуть. Пробачте, але вам не будуть вірити доти, доки не побачать від вас конкретних дій або планів.
Quote (mr_smith)
Ви можете окремою темою розмістити свою біографію і програму, яку там слід буде обговорювати

Так, згоден. Крім того варто було б створити кілька тем по кожному кандидатові. Думаю їх же буде більше ніж один. До речі, сьогодні говорив ще з одним дядьком - також збирається балатуватись.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Неділя, 19.09.2010, 02:19 | Повідомлення № 52
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Краще вже кинути оптоволокно для нормального інету...
ось що потрібно обіцяти і перемога не за горами! :D
Quote (el_Chupacabra)
варто було б створити кілька тем по кожному кандидатові.
ну не знаю, твоя пропозиція дуже вдала, але мабуть не для нашого села, тому я б віддав перевагу якби самі кандидати тут створювали свою тему з біографією та програмою, а там вже обговоримо, або ж від його імені розмістив би хтось. Просто ми їх усіх можемо обговорювати прямо тут в цій темі. Інаша справа програма кандидата, яка потребувала б окремої оцінки в окремій темі. Суть мого сумніву в доцільності окремих тем у тому, що навряд чи інші кандидати будуть в відповідних їм темах відстоювати чи пояснювати свою позицію, тобто на кожну таку тему буде максимум 10-20 повідомлень від постійних відвідувачів і все.
Я не кажу ні, мабуть так і зробимо. Далі буде видно.

СержДата: Неділя, 19.09.2010, 08:52 | Повідомлення № 53
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Vlad)
А що поруч із заводом знаходиться? Брудна калюжа?

Дякую що ВИ тецьнули палцем і попали прямісенько в небо. Може і добре для ВАС що це питання випливло іменно зараз. Бо при більш ширшому обговоренню воно викликалоб тільки сміх в людей, і повне зрозуміння неволодіння ВАМИ інформаціею.
До ВАШОГО відома ці всі водойми -
1. це технічний запас води. ( технічна водойма )
2. Цей ставок викуористовуеться як зворотне водопостачання заводу.
3. Ця вода багато раз за сезон виробництва потрапляе в завод.
4. В цю воду завод нічого шкідливого, забруднюючого нескидае.
5. На підримку моїх слів в цих всіх водоймах проживае як недивно для вас РИБА.!
А саме - Окунь, Йорж, Плотва, Краснопер, я не говорю про карася, коропа, толстолоба.
Якшо ВИ хоть трішки робираетесь в цьому то я надалі ВАС запрошую подискутувати по цьому питанню.

СержДата: Неділя, 19.09.2010, 10:46 | Повідомлення № 54
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Доповнюючи вищесказане ходу дадати для шановного ВЛАДА що в наших ставках вода не проточна, вода за відсутності дощів вобще перестае чересувати через застави, а занчить застоюеться. Без винятка апсолютно в усіх водоймах України при цій високій літній температурі в воді розмножуються безліч різних водорослей, тому-то ВАМ і показалось що вода в ставку непридатна для існування в ній живих істот.
Другий зареестрований скид води це поля фільтрації ( лімани ). Куди зливаеться дефікат. До речі в останніх ліманах що по каскаду непогано почувае себе і риба.
Средній став також е власністью заводу, саме з нього підприемство підживлюе свое зворотне водопостачання.
Для загальної інформації: за всю воду спожиту за сезон цукроваріння, за всі скиди, завод справно сплачуе державі податок. І повірте що це дуже кругла сума даже в доларовому еквіваленті.
Так шо шановний ВЛАД ВАМ показалось, або якшо ВАМ бракуе якоїсь інформації так будь ласка звертайтесь.
Ще одна можна сказати дружня порада: за рахунок наших двох заводів існуе наше село. Саме вони забеспечують робочими місцями ( хай даже на сезон ) наших людей. Сплачуються податки. Саме вони утримують в селі робочий люд. Із-за них наше село ще існуе і буде існувати і надіюсь що все краще і краще.

А вітряки це добре, це дуже добре якшо це буде спонсорська безкоштовна допомога. До тогож я за освітую енергетик і трохи розуміюсь в цих питеннях. І ставлю під сумнів самоокупність вітрогенераторів за 10 років!. Це мякокажучи неправда.
Самому там щось злімпічити це одне, а зовсім друге коли це покупний генератор, автоматика , перетворювач, акомулятори, обслуговування і таке інше.

dyakДата: Неділя, 19.09.2010, 11:57 | Повідомлення № 55
Авторитетний мешканець

Quote (Vlad)

Практично ні.

Все буде добре

СержДата: Неділя, 19.09.2010, 12:20 | Повідомлення № 56
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Ось трішечки прикинув пару цифр стосовно вітрогенератора. Про який вище йдеться мова.

Наприклад генератор 3 кВт
За добу він виробить 72 кВт\години.
Відповідно за рік приблизно 26,350 кВт\годин.
( при умові якщо вітер буде дути безперервно цілий рік із швидкістю 10-20 м\с.
А так у нашій місцевості приблизно вітряних днів третина , а значить напрацювання генератора будуть 8 784 кВт.г на рік на суму( якшо купувати ел. енергію в РЕСі по 0.81 коп за кВт. то отримаем суму в 7,115.04 гр. за рік роботи генератора.
Вартість установки близько 77 000 гр.
Вартість двадцяти АКБ приблизно 20 000 гр. за комплект. + транспортні розходи і получаеться сума 100 000 гр.
Поділемо вартість установки 100 000 гр. на суму напрацьованої електроенергії за рік 7 115.04 гр. і отримаемо близько 14 років!!!
Це ще невсе за 14 років роботи прийдеться поміняти ( хочем чи нехочим ) ще 6 раз АКБ, що потяне здорощення суми ще на 120 000 гр.
Додамо обслуговування, технічні проблеми, податки, і отримаемо приблизно 28 - 30 років. без урахування зновуж таки АКБ. А з урахуванням ще 14 років так сума збільшиться ще на 120 000 гр.
Одним словом боргова яма. Чим довше ця установка працюе , тим термін самоокупності відтягуеться все далі і далі.
Підводячи підсумок за 28 років установка в середньому виробить електроенергії на суму 99 220 гр. з ПДВ
А затрати на установку, АКБ, ремонт, обслуговування ( важковато все врахувати) понесе по самим мізерним підрахункам на суму
360 000 гр.

Далі шановні думайте, чи варто чи неварто цим займатись.!!!

Повідомлення відредактовано Серж - Неділя, 19.09.2010, 12:37

СержДата: Неділя, 19.09.2010, 12:24 | Повідомлення № 57
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (dyak)

Так Ви шановний Влад нетама капаете.
І перед тим як щось говорити і невиглядити в непорібному ракурсі, потрібно прокосультуватись або хоть вивчити проблему. А потім виносити її між люди.

VladДата: Неділя, 19.09.2010, 20:35 | Повідомлення № 58
Не байдужий мешканець

Quote (mr_smith)
Вибачте, але Ви мабуть трошечки перебільшуєте, насправді Ваш досвід власника та керівника власної компанії не можна порівнювати з посадою селищного голови, аж ніяк. Насправді Ви ніякої влади не мали. Більш вигідне становище, як роботодавець, та деякий вплив на працівників мали, а владу ні. Ваш досвід має бути досить цінним для керування селищем і це добре, це Ваш плюс, але і керівники бувають різні, а власники компаній тимпаче. Було б цікаво поспілкуватися з Вашими найманими працівниками...

Я не перебільшую свій досвід принаймні не сильно. Хоча б тому що не кажав ніде що у мене дуже великий досвід у керуванні на владній посаді але треба ж колись починати :)
А влади у мене таки було більше бо я міг наказати що робити найманому працівнику звісно у межах обов'язків. А що я зможу кому наказати на посаді голові сільради? Хіба що секретарці документ якісь надрукувати :)
я розумію що не всі повірять але посада потрібна не для влади а для виконання програми.
Її я представлю пізніше
Quote (mr_smith)
давайте припинимо цю суперечку, ми ж не для цього в цій темі зібралися. Пан Серж, тобто Сергій Васильович, поважна людина, може він і перегнув трохи палицю, але чисто з міркувань майбутнього добробуту селища

Добре я розумію і не ображаюся як я вже казав.
Просто інколе треба давати невеличку відсіч- просто щоб показати що не треба так би мовити переступати межу у дискісії :)
Quote (mr_smith)
Мені дуже сподобалось, що Ви звернулися на початку саме до нашої інтернет-спільноти, ми не представляємо все селище по кількості учасників, НАЖАЛЬ, справді, але тут зібралися різні люди з селища, або ті хто раніше в ньому проживав, а така виборка, як кажуть товариші соціологи, може в принципі представляти думку всього селища. Сподіваюсь.

Добре буду мати на увазі на рахунок різних точок зору
Quote (mr_smith)
Ви можете окремою темою розмістити свою біографію і програму, яку там слід буде обговорювати. Такі само шанси розмістити тут свою програму мають всі майбутні кандидати. Але чи всі скористаються такою можливістю. Он Бурак Обама, кажуть, виграв вибори бо один з перших, хто дуже інтенсивно рекламувався в інтернетах.

Звичайно як тільки напишу біографію яку буду подавати до виборчої комісії то одразу викладу ії тут у електроному вигляді
а трохи згодом і програму - але для програми мені потрібно знати проблеми села більш досконало
А поки що я про проблеми майже нічого і не почув :(
Quote (el_Chupacabra)
В вітряках доцільності не бачу. Хоча взагалі бачу, але не на даному етапі. Краще вже кинути оптоволокно для нормального інету...

Quote (mr_smith)
ось що потрібно обіцяти і перемога не за горами!

Ви будете сміятися але це зробимо одним з перших :)
ось тількі оптоволокно не обіцяю але потужну точку доступу без проблем і платня буде символічна (тільки щоб окупити обладнання) а потім швидше за все безкоштовний інтернет- якраз так як на головній сторінці сайту писали
Принаймні комп'ютер на сервер і 1-2 комп'ютера у сільку чи школьну бібліотеку обіцяю. Сподіваюся що бібліотека є у селі а якщо не немає то будемо створювати ОБОВ'ЯЗКОВО - э вихід які займаються акціями з наповненням сільских бібліотек + маю достатньо знайомих які зможуть подарувати по декілька книг

Quote (el_Chupacabra)
Не думаю, що це питання актуальне. Тут все таки не хутір і найдовше виключення за моєї пам"яті було в 90-му році коли міняли стовпи на вулиці. А так... В данному випадку на ту саму лікарню легше купити звичайного генератора - все таки, вітряк дорожчий в обслуговуванні ніж дизель. Крім того в селі вже є один

Можливо я не правий у тому що почав розповідати про деякі кроки НЕ вказуючі послідовність і пріорітетність.
А про місцевих винахідників це цікаво- обов'язково подібні ініціативи будуть підтримані.

Quote (Серж)
Так Ви шановний Влад нетама капаете. І перед тим як щось говорити і невиглядити в непорібному ракурсі, потрібно прокосультуватись або хоть вивчити проблему. А потім виносити її між люди.

Про вітряки я не казав що то є пріорітетним але гадаю що після цієї зими багато хто зрозуміє що це питання теж є важливим але у будь-якому разі ДО зими нічого встановлюватися вже не буде ( бо просто не встигнемо) тому поки пропоную дискусію по вітряках закрити.
Дай боже щоб я помилявся і все це можна буде відкласти ще на рік бо тоді можна буде витратити інвестиції на інші важливі речі

Quote (Серж)
Ще одна можна сказати дружня порада: за рахунок наших двох заводів існуе наше село. Саме вони забеспечують робочими місцями ( хай даже на сезон ) наших людей. Сплачуються податки. Саме вони утримують в селі робочий люд. Із-за них наше село ще існуе і буде існувати і надіюсь що все краще і краще.

Не розумію до чого ця порада?
Невже з'явилась думка що я маю щось проти існування обох чи одного з заводів?
Навпаки я вважаю що вони повинні залишатися і якщо не нарощувати виробництво але принаймні не скорочувати і тим більше не скорочувати робочих місць.
Але екологічні питання ніхто не відміняв і чесно кажучи дуже сумніваюсь що на цукровому заводі все настільки гаразд.
Но знову ж таки поки що пропоную і цю тему залишити.
А ось щодо спиртового заводу то читав що він був на межі закриття і гадаю що йому потрібна невеличка зміна профілю.
Программа є але звісно проблема в тому що як тут правильно сказали завод є державною власністю і на виробницто спирту існує державна монополія. Тому единий варіант вирішення цього питання може бути лише на міждержавному рівні - деталі опишу пізніше або краще розповів особисто бо бачу що написане інтерпритують якось не так як я це бачу і хочу втілити.
Лише скажу одне що ОБОВ'ЯЗКОВОЮ умовою буде те щоб частина акцій залишалась у сільскої громади якщо не половина то принаймні блокуючий пакет.

VladДата: Неділя, 19.09.2010, 21:44 | Повідомлення № 59
Не байдужий мешканець

Quote (M-i-k-o-n)
Vlad, коли слухаеш серцем, слова важать рівно стільки, скільки їм слід.

мінімальну ввічливість ніхто не відміняв B)
але прислухаюся до Вашої поради
Quote (M-i-k-o-n)
От підніму культуру, Навчу молодь і одразу балатуватись

а що заважаю робити СПІЛЬНУ справу одразу?
наприклад у якості депутата сільради і в одній команді?
Якщо мене оберуть навряд чи мені потрібно бути головою більше ніж один строк- вважаю що 4 чи навіть вже здається 5 років достатньо щоб залучити інвестиції та налагодити роботу, взагалі для мене то велика відповідальність я якби можливо було обійтися без балотовання то дуже сумніваюся що мої амбиції настільки великі що мені потрібна керівна посада- я звичайна людина і із задоволенням більше б приділяв увагу сім'ї. Просто зараз сім'ї у мене немає а вільний час є. До того ж мені цікаво робите щось нове та піднімати справи фактично з нуля. Хоча частково звичайно присутні і амбіції і бажання самореалізуватися теж

Quote (M-i-k-o-n)
Потрібна масова розробка по всьому селищі різновидних комплексів здатних зберігати цю енергію, направляти в вірне місце. Керну уявою. Коли зима, мороз і дує в хату, то лишня батарея не помішає.

От КОМПЛЕКСНЕ вирішення проблеми я і мав на увазі перш за все.
А з виділеним цілком та повністю згоден

mr_smithДата: Неділя, 19.09.2010, 23:01 | Повідомлення № 60
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
Ви будете сміятися але це зробимо одним з перших ось тількі оптоволокно не обіцяю але потужну точку доступу без проблем і платня буде символічна (тільки щоб окупити обладнання) а потім швидше за все безкоштовний інтернет
тепер я почну розпитувати, як Ви це бачите? Яким чином це можна реалізувати? Будемо рахувати.

Quote (Vlad)
щодо спиртового заводу то читав що він був на межі закриття і гадаю що йому потрібна невеличка зміна профілю.
значить хтось накинув око на спиртзавод?
Quote (Vlad)
Лише скажу одне що ОБОВ'ЯЗКОВОЮ умовою буде те щоб частина акцій залишалась у сільскої громади якщо не половина то принаймні блокуючий пакет.
тобто, так, як це буває завжди, цей пакет ділитимуть: голова, правильні люди та декілька депутатів? А не контрольний пакет буде у покровителів голови?

Не хочу знову Вас якось зачепити, чи образити такими провокаційними запитаннями, просто Ви весь час якось так вприскуєте чуть інформації, чи проговорюєтесь і не договорюєте, а потім у нас виникає безліч уточнюючих запитань.

Quote (Vlad)
Сподіваюся що бібліотека є у селі а якщо не немає то будемо створювати ОБОВ'ЯЗКОВО - э вихід які займаються акціями з наповненням сільских бібліотек + маю достатньо знайомих які зможуть подарувати по декілька книг
бібліотека є, якраз в сільраді, в школі була точно, і колись в будинку культури цукрового заводу, але тепер не функціонує здається, може помиляюсь...

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.235.48.106
Браузер:

Cайт живе: