rss · Середа, 21.11.2018, 05:18

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

mr_smithДата: Субота, 18.09.2010, 00:33 | Повідомлення № 31
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Тематичні гуртки і ПХ- то вже більше проблема РайВО, і до селищної ради має мінімум відношення.
так, все точно, але сільська рада, в особі голови, могла б бути головним ініціатором такого покращення в селі. Крім того тематичні гуртки це не обов"язково має бути в сфері освіті, а це ті самі спортивні гуртки в тому самому, на даний момент, загнидженому спорткомплексі. Було б бажання.

Селищний голова це насправді дуже відповідально і в його відомстві та серці має бути не тільки питання сільських земель та інших закріплених саме за ними відповідальностей, а і вся інфраструктура, включаючи культурний розвиток чи відпочинок односельчан, спортивне життя селища, фінансове благополуччя села не тільки за рахунок дотацій, та багато, багато іншого. Тому казати що до сільради має щось маленьке відношення вважаю трошки не правильним, все має мати відношення і, якщо це не у віданні голови та селищної ради взагалі, то як мінімум підсрачника відповідним органам для прискорення має давати саме голова та депутати, які там прописалися, а то толку там сидіти, підіймати руки, та ставити галочки.

Сидітиме собі Сава в теплі та добрі й у вус не дутиме © С. Чорнобривець

VladДата: Субота, 18.09.2010, 09:56 | Повідомлення № 32
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (mr_smith)
так, все точно, але сільська рада, в особі голови, могла б бути головним ініціатором такого покращення в селі. Крім того тематичні гуртки це не обов"язково має бути в сфері освіті, а це ті самі спортивні гуртки в тому самому, на даний момент, загнидженому спорткомплексі. Було б бажання. Селищний голова це насправді дуже відповідально і в його відомстві та серці має бути не тільки питання сільських земель та інших закріплених саме за ними відповідальностей, а і вся інфраструктура, включаючи культурний розвиток чи відпочинок односельчан, спортивне життя селища, фінансове благополуччя села не тільки за рахунок дотацій, та багато, багато іншого. Тому казати що до сільради має щось маленьке відношення вважаю трошки не правильним, все має мати відношення і, якщо це не у віданні голови та селищної ради взагалі, то як мінімум підсрачника відповідним органам для прискорення має давати саме голова та депутати, які там прописалися, а то толку там сидіти, підіймати руки, та ставити галочки. Сидітиме собі Сава в теплі та добрі й у вус не дутиме © С. Чорнобривець

Принаймні одна людина з Червоного вже мене повністю розуміє :)
Навіть важко щось додати
Так саме про дозвілля молоді у спорті та командних іграх які беруть свої витоки з древньоруських традицій хотілося б зробити наголос- наприклад та сама лапта.
Не знав що у Червоному є спорткоплекс- це вже півсправи насправді, хоча для тієї лапти потрібна лише рівна ділянка та мінімум інвентаря.
Але якщо є приміщення то просто обов'язково буде відкрити тренажерний зал сподіваюсь щоз безкоштовним відвідуванням для дітей та символічною платнею для дорослих ( все ж таки світло ніхто безплатно не надасть та навряд чи хто буде доглядати за залом та тренажерами безкоштовно - хоча є варіанти і тут
В принципі у планах є фактично повна автономія села у таких питаннях як електроенергія та водопостачання.
Щодо електроенергії то у планах є встановлення декольких вітряків та обладня що буде виробляти біогаз який можно використовівати як для опалення так і для виробництва електроенергії
Звичайно продавати електроенергію не дозволять але для внутрішних потреб...
До речі, це теж один з моментів для втіленнях яких потрібні повноваження голови сільради.
А водопосточання дуже зв'язане з екологычною ситуацією, бо якщо сахзаводскидає відходи у озерце то все це йде потім у грунтові води та потрапляє до колодязів.
І так далі і тому подібне.
Взагалі для втілення всіх планів потрібна команда і з числа депутатів.
Я бачу що тут дійсно зібрадися люди актівні та небайдужі, то можливо є й бажання пробалотуватися у депутати і робити спільну справу разом?
До того ж небайдужі зможуть не тільки допомагати і розбудові села але й контролювати голову.
P.S.
Прошу вибачення що не відповідаю на інші пости але поспішаю у справах.
Обов'язково відпишуся увечорі.

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

dyakДата: Субота, 18.09.2010, 09:58 | Повідомлення № 33
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Quote (el_Chupacabra)
Про людину треба скласти власну думку, перш ніж наважитись довірити їй кермування селищем. Думаю інші зі мною погодяться

Згоден. Мене турбує , що Владислав приховує назву організації, яка прислала його до нас, то що він не зовсім самовисуванець мені очевидно. В саму ідею що в Україні може зявитися сила яка хоче почати своє сходження до влади із села і частину коштів реклами потратити на розвиток села віру, але інформації мало, щоб підтримувати її.

Все буде добре

mr_smithДата: Субота, 18.09.2010, 11:45 | Повідомлення № 34
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Все, що я тут пишу це моя особиста думка, якщо в деяких питаннях наші з Вами думки співпадають це добре і мені подобається, але поки що я не підтримую жодного кандидата, тим більше, Ви поки що один бажаючий стати кандидатом, про інших я ще не чув. Далі буде видно.
Один з очевидних аргументів проти Вас для простого мешканця Червоного буде те, що ви "чужинець" і нібито не орієнтуєтесь в проблемах саме Червоного. Ваші опоненти будуть використовувати цей "аргумент", тут потрібен толковий контраргумент, який нікому не дасть сумніватися в Вашій компетентності.

СержДата: Субота, 18.09.2010, 12:14 | Повідомлення № 35
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Vlad)
Щодо електроенергії то у планах є встановлення декольких вітряків

Влад а ти рахував собівартість встановлення генераторів, А ГОЛОВНЕ за скільки десятиліть окупиться установка !!!!???.
Якшо ні, так будь ласка порахуй. а потім на загальне обговорення. І прошу, якшо ти думаеш шо в тебе е якісь шанси, так перестань нести маразм для престарілих бабушок. Бо стаеш похожим на Льоню Космоса....

Quote (Vlad)
А водопосточання дуже зв'язане з екологічною ситуацією, бо якщо сахзавод скидає відходи у озерце то все це йде потім у грунтові води та потрапляє до колодязів.

А тут ти пливаеш як двійошник на екзаменах. Почув звін, а незнаеш звідки він. :D
Про яке озерце іде мова, і шо т и взагалі знаеш про цукровий завод, про його технологію !!! :o
Одним словом як в школі на уроці - сідай два !!!!
Якшо чесно, шановні, це кандидат мені уже надоїв своею дитячою наївністю. Одні загальні фрази, і нічого конкретного він покищо незапропонував для нашого села для нашої громади. І закрадаеться таке враження буцімто він просто дражниться з нами.

mr_smithДата: Субота, 18.09.2010, 12:28 | Повідомлення № 36
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Серж)
І закрадаеться таке враження буцімто він просто дражниться з нами.
Цілком можливо. Троль це чи ні ми дізнаємося після реєстрації кандидатів.
А про технології заводу мало хто знає, впевнений, що і теперішній ноль в тому питанні ноль. Ду маю чоловіку необхідно пояснити про технічні озера, систему охолодження та інше.

СержДата: Субота, 18.09.2010, 16:14 | Повідомлення № 37
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (mr_smith)
чоловіку необхідно пояснити

З великим задоволенням. А в загалі кого цікавить робота заводу, тобто технологія в загалі. Куди що з завода витікае , і кудою попадае. Будь ласка звертайтесь. Буду радий спілкуванню.

VladДата: Субота, 18.09.2010, 17:18 | Повідомлення № 38
Не байдужий мешканець

Quote (Серж)
Влад а ти рахував собівартість встановлення генераторів, А ГОЛОВНЕ за скільки десятиліть окупиться установка !!!!???. Якшо ні, так будь ласка порахуй. а потім на загальне обговорення. І прошу, якшо ти думаеш шо в тебе е якісь шанси, так перестань нести маразм для престарілих бабушок. Бо стаеш похожим на Льоню Космоса....

По перше, якщо Ви не звернули уваги то я напишу что звертаюся до Вас на Ви, а те Ви старшы АЖ на 3 роки не дає Вам право зневажливо ставитися та/або тикати.
Я особисто не рахував але рахували люди які збираються їх купляти і я вірю їх розрахункам.
Чи може Ви вважаєте що я збираюся їх купляти за кошти громади?
Чи може Ві сумніваєтесь що я не розумію що в бюджеті села зараз хіба що копійки якісь?
Quote (Серж)
А тут ти пливаеш як двійошник на екзаменах. Почув звін, а незнаеш звідки він. Про яке озерце іде мова, і шо т и взагалі знаеш про цукровий завод, про його технологію !!! Одним словом як в школі на уроці - сідай два !!!! Якшо чесно, шановні, це кандидат мені уже надоїв своею дитячою наївністю. Одні загальні фрази, і нічого конкретного він покищо незапропонував для нашого села для нашої громади. І закрадаеться таке враження буцімто він просто дражниться з нами.

Так само я не розбирався (поки що! ) детально у технології але спілкувався з людьми які розбираються і читав літературу і бачив озеро. А дитинство взагалі пропів неподалік Радомишльського пивзаводу- розумію що там дещо інша технологія але бачив я затоку біля пивзаводу і бачив Ваше озеро - наглядно дещо можу порівняти- чи може скажете что хтось з місцевих купається у тому озері? Ні? невже? і цікаво чому ж?
тільки не кажіть що тому що поруч є інші озера хоча якщо скажете то це й буде означати що інші озера чистіші :)
Загальні фрази кажете?
А я ще програму і не виставляв
тобто Ви критикуете ще НІЧОГО не почувши- невже Ви вважаете це нормальним?
Правильно тут сказали - для того щоб запропонувати більше треба і знати більше
ось я запитую а у відповідь чую лише образи.
Складається враження що Ви ніби заздрите тому що я можу стати головою.
Принаймні конструктиу у Ваших постах поки не багато ( я про проблеми села)
І наостанне :
психологи з'ясували що коли у суперечцы одна людине каже щось на іншу ( особливо коли роздратована і свариться) то цими самими словами вона дає найліпшу характеристику САМОМУ СОБІ.
Те ж саме каже народна мудрість про те ще судять всі по собі та таке інше.
Особливо це правило стосується інтернет спілкування коли навіть НЕ бачать с ким розмовляють. Тоді просто ставлять себе на місце цієї людини і звинувачують її в своїх недоліках. Це в першу чергу стосується "дитячої наївності" (неодноразово Вами повторене - чи це для того щоб після багатьох повторів нав'язати свою думку? ) та з приводу "дражнення по інтернету" ( чи треба нагадувати хто на кого наїхав - ось тільки я спочатку подумав що це Ви просто від нудьги так повелися але мабуть Ви хочете довести що це просто характер у Вас такий насправді)

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

СержДата: Субота, 18.09.2010, 17:45 | Повідомлення № 39
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Vlad)
Я особисто не рахував але рахували люди які збираються їх купляти і я вірю їх розрахункам.

Шановний Влад, щоб просто не розпилятись на демогогію, пропоную Вам більш конкретизувати Вамиж сказане. По поводу вітряків , так у мене е свое бачення ціеї неіснуючої проблеми. І якщо у Вас шановний е можливість поставити вітрогенератори, які будуть там щось виробляти то будь ласка. Тільки незакошт села!!!! ( по самим скромним підрахункам самоокупність 3 - 5 кВт.- ної установки від 20 - 25 років ). І то при тій умові що постійно буде дути вітер.

Quote (Vlad)
Складається враження що Ви ніби заздрите тому що я можу стати головою.

Хотіти і бути - це зовсім різні речі.

Quote (Vlad)
Ваше озеро - наглядно дещо можу порівняти- чи може скажете что хтось з місцевих купається у тому озері?

Про яке озеро ВИ говорите??????
Я особисто нерозумію прощо йдеться мова!!!!

Quote (Vlad)
Ви хочете довести що це просто характер у Вас такий насправд

Якшо і далі ВИ будете так дратуватись на різні і з різним тоном задані запитання, то як ВИ тоді будете працювати далі.
А так просто дружня полрада ( якшо можна ) побільше конкретики і поменше загальних фраз.

mr_smithДата: Субота, 18.09.2010, 19:23 | Повідомлення № 40
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Серж)
Якшо і далі ВИ будете так дратуватись на різні і з різним тоном задані запитання, то як ВИ тоді будете працювати далі.
дійсно, на зустрічах з людьми можна і не на таке нарватися.
Чекаємо конкретики. Програму.
Як би там не було, а ніхто не може гарантувати людям того, що всі оті програмні, чи просто обіцянки голосом, будуть виконуватись, навіть якщо підписати 300 бумажок з нотаріусом, в нашому законодавстві такі механізми не прописані, тому така бумажка після першого ж судового засідання тільки для туалету згодиться. А горе кандидат ставши головою покладе на мешканців і буде робити що заманеться, або нічого не робитиме. По суті люди голосуючи і надаючи кандидату посаду "голови" винаймають собі робітника, який буде працювати на них, але мало хто знає що механізма відібрати у нього владу можна вважати не існує, аж до слідуючих виборів, тому вони творять що заманеться. Вибравши якось собі за голову Абсолютного Нуля, люди тепер мають добре придивлятись до кандтидатів і вибирати людину яка буде працювати на них, а не на себе. Але, як я вже писав вище, це не дасть гарантій, бо влада портить людей.

Цікаво, а чи підготує хтось з місцевих кандидатів якусь програму, чи хоча б подібне щось до програми. Чи так, як раніше буде, сват просить за свата, кум за кума, сусід за сусіда.

dyakДата: Субота, 18.09.2010, 20:11 | Повідомлення № 41
Авторитетний мешканець

Quote (Vlad)
Чи може Ви вважаєте що я збираюся їх купляти за кошти громади?
Чи може Ві сумніваєтесь що я не розумію що в бюджеті села зараз хіба що копійки якісь?

Якщо є люди які хотять поставити вітряки за свої кошти просто так то навіщо їм щоб селишним головою був їх представник чи може громада всетаки щось має для них зробити тоді що?

Все буде добре

VladДата: Субота, 18.09.2010, 20:37 | Повідомлення № 42
Не байдужий мешканець

Quote (el_Chupacabra)
Вернулись до першого питання яку силу представляєте? Хто ті люди які захотіли мати представника в нашому селі?

Я висуваюсь сам по собі і те що я не є членом якоїсь партії чи организіції я особисто вважаю плюсом бо не буду зв'язаний зобов'язаннями ні перед ким окрім обравшоё мене громади
Quote (el_Chupacabra)
Вибачте, але я не вірю в абсолютний альтруїзм і відразу починаю шукати причини. Просто якщо дійсно є зацікавлені особи, хотілося б знати трохи докладніше: хто і яким чином хоче завести в селищі свій бізнес. В даному випадку це не був закид з ціллю образити вас. Але, знаєте, ми все таки маємо право знати щось про кандидата на посаду нашого керманича, особливо якщо він взявся буквально нізвідки. Треба знати що саме змусило людину змінити ПМП та стати до влади в нашому селищі. Qui prodest?

Якоїсь організації чи партії немає.
щодо тих у кого є бажання завести бізнес то думаю мені вдасться запросити декого з інвесторів на загальне зібрання з виборцями
Проте більшість потенціальних інвесторів із закордону але деякі інвестиційні програми можуть бути втілені лише через на міждержавному рівні і саме тому потрібна офіційна посада для складання необхідних запитів.
Альтруїзму абсолютного не буває - але зиск для мене в даному разі це більше самореалізація як особистості ніж банальна матеріальна вигода.
Навпаки я зрозумів що гонитва за грошима фактично хвороба- але це тема точно не для цієї гілки
Взагалі є теорія що влада то ще більше хвороба ніж гроші , але по перше я особисто не вважаю посаду голови сільради настільки впливовою бо у мене як у власника комп'ьютерного клубу та комп'ютерної фірми було більше влади над найманими працівниками ніж буде у якості голови- навпаки я розумію що повинен буду звітуватися не тільки перед сільрадою але й перед усією громадою та прислухатися до думки громади
Quote (el_Chupacabra)
Ну ось це якраз нецікаво. Тут треба розуміти, що обставини можуть бути різними і здебільшого такий договір, то лише формальність. Якщо з 50 пунктів ви виконаєте 49, то що? Підете у відставку згідно договору? Я вважаю, що обіцянки здебільшого залишаються обіцянками, навіть якщо вони викладені на папері. Цікавіше було б почути план дій - на відміну від обіцянок, тверезомислячий виборець здатен його осягнути і розглянути. Я ні в якому разі не збираюсь тут ображати чи троллити вашу передвиборчу програму. Все вищесказане є лише моїм особистим поглядом та простою цікавістю. Цілком можливо я сам проголосую за вас та буду агітувати друзів, але зрозумійте: якщо вже й купувати кота в мішку, то потрібно принаймні знати чи вміє він ловити мишей.

Ну я думаю що принаймні більше половини виконаного буде досить пристойним результатом - зрозуміло що можуть виникнути умови за яких абсолютно все не вийде виконати.
Просто згадайте СКІЛЬКИ біло виконано попередниками і я готовий збільшити обсяг втіленого принаймні у кілька разів.
Програму зараз і намагаюсь скласти але повторюсь - для цього потрібно знати потреби села.
Те що помітив за поки що единий особистий візит я виклав.
Якщо є щось спеціфічше то будь ласко хоча б у тезах викладіть тут або в окремій темі
Quote (mr_smith)
додам ще крім місця проживання і бізнес в ІТ сфері...

Бізнесу у мене зараз немає зараз немає - фірму залишив колишній дружині.
Але новий особистий бізнес поки що не збираюсь заводити- принаймні не на посаді сільского голови.
Не знаю ще точно заборонено це чи ні але у будь-якому разі суміщати якісно це буде дуже важко а я не звик працювати аби як

Місце проживання вирішів змінити близько 2х років тому назад- ось тільки так вийшло що з конкретним місцем визначився не так давно

Quote (mr_smith)
Інша справа звідки брати інформацію про кандидата, сам він нам розповість саме найкраще, це зрозуміло. Крім того вибираючи кандидатів до ВРУ, чи на презика, хіба хтось з вас знає що то за людина і чи володіє вона певними знаннями чи якостями щоб покращити життя вже сьогодні.

чому зрозуміло?
розкажу так як є :)
я звичайна людина - така як і усі селяни
звичайно відмінності є бо усі люди різні
чимось ліпший а чимось гірший за інших
мені немає сенсу розказівати який я ідеальний бо це по перше буде брехнею, а брехати я не люблю та й не вмію а по друге правда все одно вилізе і як же тоді виконувати свої обов'язки та взагалі дивитися сусідам у очі?
Я цілком серйозно збираюся переїхати до Червоного незалежно від того переможу чи ні.

mr_smithДата: Субота, 18.09.2010, 20:50 | Повідомлення № 43
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
Я цілком серйозно збираюся переїхати до Червоного незалежно від того переможу чи ні.
скажіть будь-ласка, а чим продиктоване таке тверде рішення? Просто мені цікаво чому саме Червоне, невже просто так, тикнувши на карту пальцем Ви вирішили переселитися? Може є в селі знайомі, друзі?

stem_ua_doktorДата: Субота, 18.09.2010, 21:43 | Повідомлення № 44
Поважний мешканець

Quote (Vlad)
Цитую (stem_ua_doktor)Чому саме Червоне, а не одне з сіл (селищ) Радомишльського району?

Червоне нічим не гірше від сел Радомишьльского району до того ж у селах Радомишльського району у мене взагалі немає знайомих.
Ну і неабияким плюсом все ж є вже наявність виробництва та відомість самого села- буде набагато легше залучити інвесторів, особливо іноземних

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

mr_smithДата: Субота, 18.09.2010, 22:09 | Повідомлення № 45
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

stem_ua_doktor, це я добре пам"ятаю, мене зацікавило ось це:
Quote (Vlad)
до того ж у селах Радомишльського району у мене взагалі немає знайомих.
тобто, логічно припустити, що в Червоному таки є знайомі чи друзі. От і уточнюю.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.82.7.231
Браузер:

Cайт живе: