rss · Середа, 21.11.2018, 04:58

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

dyakДата: Четвер, 28.10.2010, 19:25 | Повідомлення № 331
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Отримав сьогодні зарошення на вибори разом з агітацією за "Батьківщину". Цікаво це првокація , щоб зняти з виборів чи тупість активістів. Звернув увагу на тиражі 500 екземплярів для району на мій погляд мало щоб давати всім. Мені дали одну газету з тиражом 500 і 5000 екземплярів по району і обласні з тиражом 5000 ек.

Все буде добре

ShoolerДата: Четвер, 28.10.2010, 22:22 | Повідомлення № 332
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Так то, мабуть, самий правдивий тираж. Тому що офіційно було проплочено саме за такі кількості агітматеріалу. А весь інший матеріал був куплений за чорний нал.
І, що саме цікаво, який би тираж не вказали, коли матеріал пішов у маси, то доказати, що було менше чи більше практично неможливо.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

DmitriyLEVДата: Четвер, 28.10.2010, 22:38 | Повідомлення № 333
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Це вони так хитрують... Ну як начальство повинно трохи хитрувати.....

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

mr_smithДата: П'ятниця, 29.10.2010, 12:02 | Повідомлення № 334
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Цікаво це првокація

Quote (DmitriyLEV)
Це вони так хитрують... Ну як начальство повинно трохи хитрувати.....
насправді це українська народна забава-свято, в якому багато хто хоче прийняти участь і перемогти. Називається ця забава з цього року — "холуїн".

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 29.10.2010, 15:11 | Повідомлення № 335
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Список кандидатів. Сфоткав в сільраді. Якість не дуже :)

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

dyakДата: П'ятниця, 29.10.2010, 17:00 | Повідомлення № 336
Авторитетний мешканець

І всетаки як будете голосувати. Я особисто точно не буду голосувати за тих, хто має відношення до проввладної коаліції тобто ПР, КПУ, блок литвина і "Сильна україна" не залежно від того які то люди. Мені не подобається сьогодні їх політика і ці вибори шанс про цезаявити без мітингів і акцій громадської непокори. Найбіль симпатичні мені "За Україну" "Фронт змін" "Удар" "Наша Україна" але тут не буду обирати державних службовців та керівників державних підприємств бо вони дуже залежні від влади. Хочу змін тому новий краще старого. Людина з освітою краще без освіти для виборних посад. Ці критерії для М Мошківців де я буду голосовати дають однозначну відповідь.

Все буде добре

mr_smithДата: П'ятниця, 29.10.2010, 18:20 | Повідомлення № 337
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Ці критерії для М Мошківців де я буду голосовати дають однозначну відповідь.
А хто в М.Мошківцях кандидат?

dyakДата: П'ятниця, 29.10.2010, 18:40 | Повідомлення № 338
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
А хто в М.Мошківцях кандидат?

В обласну ті ж що і в червоному. В районну точно не знаю. На сільського голову діючий Шевцов М, Шелепа А (праював гол мех в Дари Ланів а зараз працює в школі) і від ПР Валя ( в минулому медсестра ФАП М Мошківці а зараз покоївка в Засухи). Всі люди нормальні.

Все буде добре

DmitriyLEVДата: Вівторок, 29.03.2011, 03:05 | Повідомлення № 339
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Вирішив сюди письнути по такому питанню...
Вибори давно пройшли....
Все ніби то вляглося...
А де ж дівся отой переживающий за все село і за кожного селянина в Червоному, екс-кандидат Влад? Так розписував, що переїду до Вас жити, вивчу всі проблеми із середини, і поборю всі зразу. А тут як вибрали не його, то й не цікаво з нами спілкуватися стало... Чи не хохма.
Спитаєте до чого це я???
Та до того, що вірити всім наїхавшим, та багатообіщаючим чужинцям нема чого...
Бо крім нас самих ми нікому не потрібні... Тут своїм працювати не дають, що про чужих балакать.

mr_smithДата: Вівторок, 29.03.2011, 05:12 | Повідомлення № 340
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (DmitriyLEV)
А де ж дівся отой переживающий за все село і за кожного селянина в Червоному, екс-кандидат Влад?
хто зна...
Цікаве питання, памятаю він десь писав, що буде підтримувати зв"язок через сайт і форум, не залежно від результатів, але щось нема. Можу припустити, що просто нема на це часу, можливо, після того як не вдалося працевлаштуватися у нас головою, знайшов іншу роботу і йому не до цього сайту.
Мені здається, що це нормально, я можу працевлаштуватися в Донецьку, Дніпропетровську, Хмельницьку, Києві, Глевасі, Крилівці, Житомирі, Єнакієво, Торонто, Лос-Анджелесі, а можу ніколи не працевлаштуватися там, і забути про ті міста.
Нормально виконувати свої обов"язки, або не виконувати їх взагалі, можна не залежно від географії.

el_ChupacabraДата: Вівторок, 29.03.2011, 09:57 | Повідомлення № 341
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
хто зна...

Ну в скайпі з"являється періодично...

チョパカバラ

dyakДата: Вівторок, 29.03.2011, 10:18 | Повідомлення № 342
Авторитетний мешканець

Quote (DmitriyLEV)
Та до того, що вірити всім наїхавшим, та багатообіщаючим чужинцям нема чого... Бо крім нас самих ми нікому не потрібн

Перекононий , що система зламає любого не залежно де він родився. Сьогодні обраний головою достойна людина, але не думаю що село відчує це. Зміни можуть наступити, лише коли в селі зявиться група не байдужих однодумців які будуть віддавати частину свого часу селу. Невеличка групка вже є саме тому цей сайт працює але цього мало змінити село. Думаю питання часу

Все буде добре

DmitriyLEVДата: Середа, 30.03.2011, 01:19 | Повідомлення № 343
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (dyak)
Сьогодні обраний головою достойна людина, але не думаю що село відчує це.

Цілком і повністтю підтримую.
Але тут один нюанс. Вибирали Голову МИ з Вами, а заважають йому працювати з ВЕРХУ і в НАС не питають... Якби ж наш голова міг вирішувати наші сільські проблеми за рахунок нашого ж бюджету... А тут ним смикають за мотузочки високі районні та обласні чини і нічого він сам не взмозі зробити. Вони йому кажуть як і що робити.... Голова ніби наш, але підкоряється не нам... ПАРАДОКС!!!

avatarДата: Середа, 30.03.2011, 07:25 | Повідомлення № 344
Шановний мешканець
Група: Друзі

Quote (DmitriyLEV)
Голова ніби наш, але підкоряється не нам... ПАРАДОКС!!!

:o ПАРАДОКС!!! Такова вертикаль - власть. И будет так пока политика и власть - игрушки толстосумов baby .У нас так же. Пойдёш, выбереш в депутаты своего хорошего знакомого, начнёш спрашивать, типа почему не фига не решаеш наши проблемы... он говорит, мол кругом бьют по рукам и закон не обойти B). Та что тут говорить, всем известно что у власти бандюки, которые наделали для себя законов, и передают"кормушку" покругу, за своё здравие, за наш упокой.

А если ты землю всем сердцем ле любишь, любви настоящей достоен не Ты!

el_ChupacabraДата: Середа, 30.03.2011, 10:12 | Повідомлення № 345
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (avatar)
Такова вертикаль - власть. И будет так пока политика и власть - игрушки толстосумов .У нас так же. Пойдёш, выбереш в депутаты своего хоро

А ось тут і визріває питання - хто ж насправді має хоча б деякусь владу в державі?

チョパカバラ

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.82.7.231
Браузер:

Cайт живе: