rss · Понеділок, 19.11.2018, 08:26

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

dyakДата: Неділя, 24.10.2010, 15:29 | Повідомлення № 316
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Quote (mr_smith)
Є тут на сайті чесні активісти, неупереджені, та сміливі? Хто може прямо сьогодні сфотографувати те про що каже Влад про листівки, та розмістити фото в цій темі?

Я не вважаю розміщення листівки темою для підняття шуму. Позицію керівників заводу не допускати жодного кандидата на територію завода підтримую. Переконаний , що зустрічі організовані зверху і листівки не збільшують кількість прихильників. Зняття кандидата це серьозно це адмінресурс. Не правдиві слухи це чорний піар і кожний хто видвигає свою кандидатуру повиннен бути готовий до цього, особисто мав можливість відчути це задоволення багато років назад. Поки не бачу проблем з дипломатичності у Влада. Віін не подобається певній частини відвідувачів сайту спочатку вони не знали чому , а тепер уже знають точно, другій частини навпаки він подобався, а подавляющій більшості наплювати і це сама велика проблема.

Все буде добре

mr_smithДата: Неділя, 24.10.2010, 15:33 | Повідомлення № 317
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Щодо того чи запрошують чи не запрошують маю думку, що ніхто нікого не буде запрошувати і не важливо куди не запрощують. Бо кому це потрібно? Зустріч необхідна кандидату, відповідно кандидат має запрошувати на свої зустрічі, а у випадку з підприємствами чи колективами якихось закладів необхідно звертатися до керівників чи відповідальних осіб щодо зустрічі з колективами на території закладу чи підпр., краще у письмовому вигляді. Якщо керівництво десь відмовило в зустрічі то тут необхідно перевірити чи є підстави вимагати зустрічі і чи є підстави відмовляти. Але знову ж таки прохання на словах і відмова на словах нікого нідочого не зобов"язує.

dyakДата: Неділя, 24.10.2010, 15:36 | Повідомлення № 318
Авторитетний мешканець

Quote (Shooler)
Бажаю тобі аби не перегорів і не зменшився ентузіазм незалежно від результатів виборів.

До побажань приєднуюсь але мало віру , що при програші спробуєш ще раз щоб тебе пооблиали грязюкою без впевненості , що слідуючий раз буде результативним.

Все буде добре

DmitriyLEVДата: Понеділок, 25.10.2010, 11:40 | Повідомлення № 319
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (Vlad)
угу... а раніше не підтримували неточно

Шановний!!!! Ну це вже наглість.. :D .. Якщо Ви такий розумний та розважливий, то повинні були б згадати, що я із Мошківців і до Вашої кандидатури відношення не маю і мати не бажаю. А те що я тут пишу, то моя просто думка і все... Це раз...
Після зустрічі з Вами у мене особисто була змінилася про Вас думка... Я не агітував ні за ні проти, але склалися враження, що Ви не погана людина і т.д. Не буду розписувати, бо не бачу резону... Це два....
Ви думаєте що якби в мене були негативні відносини до Вас, то я б пустив би Вас до себе.... НІКОЛИ... Потрібно було б про це поміркувати... Це три.....
Нехай не ображається пан Краса.......
Але після Ваших незрозумілих мені огризань Ви нагадуєте мені його ексцентрицність, від якої я думаю в селі толку не буде...Це чотири...
Гарно написана програма та листівки... Скидаються на ту політичну рекламу, що по телеку показують... "Я все !! Вони ГОМНО!!!!!."
Надивились. Наслухались. Треба своїми словами, а не "отработаними" журналістськими фразами... Це п'ята остання... :D
Quote (Vlad)
А якщо Ви такий чесний і правильний то наприклад позривайте листівки одного кандидата по заводу де працюєте і кожен день ходите на роботу.

І знову Ви показуєте своє свинске відношення до людини, яка Вам намагалась допомогти.....
Я З МОШКІВЕЦЬ.... ЗАПАМ'ТАЙТЕ!!! І розвішувати, або знімати листівки, а тим більше виїжджати в неділю з колонками і галасувати за Чубура. (як Ви просили в мого колеги).. НЕ ЗБИРАЮСЯ!!!
Quote (Vlad)
Я ось запропонував тому ж пану Дмитру як можна боротися з адмін ресурсом ось тільки він навряд чи так вчинить і я якраз його розумію- можна ж і роботу втратити

Тут зовсім уже переклинило.. stena ... Пора би і до психологів звернутися :D
А робота моя тут і зовсім не до чого.... І роз'яснювати нічого не збираюся......Щоб не давати приводу для теревень всяким непонятним людішкам... :p

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

mr_smithДата: Понеділок, 25.10.2010, 15:49 | Повідомлення № 320
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Ну що ж, судячи з теми, бачу що всі налаштувалися і готові до проведення 31 жовтня...
свята Хелоуїн. :)

31 жовтня багато країн світу відзначають давно відоме свято - Хеллоуїн. Історія виникнення цього свята йде з часів кельтських племен.

Джерелом святкування цього релігійного і язичницького свята є перехід пір року. Стародавні кельти 31 жовтня вважали настанням зими.

Незмінний символ Хелоуіна, який знають практично всі - це порожній гарбуз із вирізаними очима і ротом, в середині якої ставлять запалену свічку, що надає гримасі гарбуза необхідні емоції, навіває веселість або страх.

el_ChupacabraДата: Понеділок, 25.10.2010, 17:23 | Повідомлення № 321
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
Проові до проведення 31 жовтня... свята Хелоуїн.

Хехе... Пропоную флешмоб - принеси гарбуза до дільниці!

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

СержДата: Понеділок, 25.10.2010, 17:30 | Повідомлення № 322
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Політика як правило жартів не розуміють :D :D :D
Начнуть кричати про зрив чесних та демократичних віборів, ще якусь несенітницю будуть нести..... Хіба шо з новим обраним головою... Уже потім... Можна булоб і почудити. ;)

mr_smithДата: Понеділок, 25.10.2010, 17:41 | Повідомлення № 323
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Хехе... Пропоную флешмоб - принеси гарбуза до дільниці!
прикольно, а дійсно чого б не відсвяткувати таку символічну дату принесенням гарбуза в жертву, яка збіглася в часі і не тільки в часі, з проведенням виборів. :D
Quote (Серж)
Начнуть кричати про зрив чесних та демократичних віборів
а де там політики? ;)

Доречі, я памятаю як ми в дитинстві теж вирізали в гарбуза очі і рота з носом і так що б пострашніше і виставляли на дорогу, або на ворота. Але тоді такого поняття як холуїн не було. І не пам"ятаю на яку дату ми те робили, але десь в цей період. І як це називалось тоді теж не пам"ятаю.

mr_smithДата: Понеділок, 25.10.2010, 21:50 | Повідомлення № 324
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Телефонував мені Владислав Чубур, прохав написати на форумі, що всі листівки, з його передвиборною програмою, з вказаними на них даними, згідно закону, затверджені і він має повне право їх розповсюджувати.
Зараз він в Червоному і на даний момент не може написати це самостійно, бо не має доступу до інтернету.

Крім того прохав нагадати, що завтра відбудеться зустріч з кандидатами на посаду селищного голови і запрошує усіх хто бажає прийти.

Quote (el_Chupacabra)

Оголошення
26 жовтня 2010 року в залі засідань селищної ради відбудеться зустріч з виборцями кандидатів на посаду селищного голови. Початок зустрічі о 15:00
Запрошуються мешканці селища Червоне

Було б не погано сфотографувати зустріч для сайту, якщо хтось має бажання зробити фотки то у Влада є з собою фотоапарат, але він не зможе фотографувати, тому, якщо хто захоче для сайту зробити фото, візьміть будьласка у нього фотоапарат і пофотографуйте.
Дякую.

el_ChupacabraДата: Вівторок, 26.10.2010, 14:30 | Повідомлення № 325
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Серж)
Політика як правило жартів не розуміють

Стопудово, аби не вийшло як з Криївкою

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

BACSДата: Вівторок, 26.10.2010, 18:24 | Повідомлення № 326
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

про хелоуїн ви мене здивували... це ж хто таке у нас міг придумати вибори в день нечисті і вурдалак... невже у цьому є якись скритий задум??? :D

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

mr_smithДата: Середа, 27.10.2010, 01:36 | Повідомлення № 327
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (BACS)
невже у цьому є якись скритий задум
відкритий.

avatarДата: Середа, 27.10.2010, 10:23 | Повідомлення № 328
Шановний мешканець

Quote (mr_smith)
31 жовтня багато країн світу відзначають давно відоме свято - Хеллоуїн. Історія виникнення цього свята йде з часів кельтських племен.

Предлагаю идти на вы боры з цукерками и пряниками, отдавать их тому кандидату, которого не желаеш видить на месте головы(щоб вже нажрався тай не висувався) :D .

А если ты землю всем сердцем ле любишь, любви настоящей достоен не Ты!

mr_smithДата: Четвер, 28.10.2010, 00:48 | Повідомлення № 329
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (avatar)
Предлагаю идти на вы боры з цукерками и пряниками, отдавать их тому кандидату
а щось не злипнеться? :)

el_Chupacabra, ти обіцяв програму ще одного кандидата опублікувати... Доколє?

avatarДата: Четвер, 28.10.2010, 10:28 | Повідомлення № 330
Шановний мешканець

Quote (mr_smith)
а щось не злипнеться?

та пораб уже злипнуться(по случаю хелоуина, хотя бы)
Конечно, сладкое лучше детям ;) . Добро лучше им подарить. :)

А если ты землю всем сердцем ле любишь, любви настоящей достоен не Ты!

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.159.44.54
Браузер:

Cайт живе: