rss · Середа, 21.11.2018, 04:59

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

el_ChupacabraДата: Субота, 23.10.2010, 21:23 | Повідомлення № 301
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Маю вдома програму Шишкіної. Шкода викласти не можу поки - сиджу з мобілки.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Субота, 23.10.2010, 21:35 | Повідомлення № 302
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Добре, буде можливість закинь у відповідну тему. А що там цікавого?

mr_smithДата: Неділя, 24.10.2010, 02:20 | Повідомлення № 303
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Дуже радію з того, що можу виказувати свою особисту думку і вона в мене є. Дуже радію, що маю можливість неупереджено ставитись до будь-якого кандидата чи партії. Дуже радію, що можу проаналізувати та оцінити будь-яку кандидатуру на голову селища, я можу проаналізувати тих кандидатів, які не бояться розмістити дані про себе та свої програми на нашому сайті, які не бояться критики, які не соромляться своєї публічності, які не вважають нижче своєї гідності стати об"єктом обговорення чи критики на нашому сайті.

Я дуже пишаюся тим і гордий з того, що можу виказувати свою підримку, або оцінку, програмам кандидатів, окремим пунктам програм, діям кандидатів, партіям кандидатів, якимось фактам про кандидатів, та багато іншого я можу робити тут вільно, без вказівок від будь-кого, будь-яких сил і таке інше і тому бодібне...

Я можу підтримати будь-якого кандидата і маю на це повне право, я можу підтримати за щось хороше сьогодні і критикувати за щось погане взавтра. Я багато чого можу, бо не залежу від комплексів, роботодавців, брехливої натури, або дубової макітри. Ще більше я не можу, але те, що я не можу не стосується даної теми.

У нас тут свобода слова та думки, але не інтриг, брехні, поливання брудом, недоумкуватості, зависті, хамству, підміні понятть та іншим негативним проявам людської натури.

Коли люди це розуміють то вільно тут спілкуються.

Я ще не визначився за кого точно голосуватиму, але вже зараз можу казати про те хто має найбільше балів у моєму особистому рейтингу і не боюся того і не соромлюся, бо маю на те право і нікому нічого не винен, тим більше кандидатам, маю об"єктивно оцінити відповідно до наявної інформації.

Зараз у нас є декілька кандидатів, двох я знаю особисто Юру і Влада (Влада з недавніх пір), ще одного кандидата більш-менш, інших тільки в лице.
Оцінити їх усіх можу по їх програмам, тобто плану дій на найближче майбутнє на посаді голови, якщо такого не бачив то оцінити важко. Сподіваюся перед виборами зустрітися з тими кандидатами хто не має тут розміщеної програми і обговорити їх програми при зустрічі. Тому все що я тут пишу прямопропорційно наявній інформації і не потрібно щось тут вишукувати, достатньо думати головою.
Дуже рекомендую тим хто в селі плеще чорним язиком про мене всілякі дурниці, спочатку ввімкнути голову і завжди ходити з ввімкненою головою і ніколи не вимикати!

ЗІ
FAQ:
Срать кирпичами

DmitriyLEVДата: Неділя, 24.10.2010, 10:53 | Повідомлення № 304
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (mr_smith)
Таки зустрілися і познайомилися .... А що?

Ну якщо тута пішов рахунок знайомих з Владом, то в же й мене можете додати.... Через декілька днів після зустрічі з Владом Шулера та Адміна.
Я мав нагоду також познайомитись з Владиславом...
Quote (DmitriyLEV)
Кажуть заніс на почту, заплатив почтаркам і ті погодились носити....

До речі че правда!!! Просто не хотів наполягати зразу!
І що до агітації...
Можна друкувати, та розповсюджувати листівки, але треба вказувати де друкував та тираж листівок.
Влад цього не зробив. А коли його за це викликали в селищну раду, то він бистренько заявив у міліцію, що в нього листівки вкрали, та розповсюдили без його відома...
Чи не хохма...??? З цього починається чесність виборів.. Тепер я точно його не підтримую...
Зрозуміло, що він зараз почне казати, що цього не було, але я знаю напевно >(

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

dyakДата: Неділя, 24.10.2010, 12:04 | Повідомлення № 305
Авторитетний мешканець

Quote (Кrаsа)
Юра, чим більше ви вигороджуєте Влада, тим більше відчуття що ви з ним знайомі

Не знайомий абсолютно але те, що він пише, дає переконання що людина нормальна і є до нього довіра. Якщо хочеш змін то потрібно щось змінювати. Людина яка прожила все життя лише в рідному в селі має обмежений досвід і можливості. Сподіватись на зміни не приходиться тому, що в першу чергу бажання змін буде обмеження бажанням окремих шанованих людей нічого не міняти. Такій підхід дуже видно в поведінці хазяїв підприємств якщо вони хотят законсервувати те що є вони нового керівника вибирають в колективі якщо хотять змін керівника шукають на стороні.

Додано (24.10.2010, 11:04)
---------------------------------------------

Quote (DmitriyLEV)
А коли його за це викликали в селищну раду, то він бистренько заявив у міліцію, що в нього листівки вкрали, та розповсюдили без його відома...
Чи не хохма...???

Нормальний крок. Всі хороші керівники трішки хитрять. Як би він офіційно признався то був би реальний привід зняти його з перегонів і такого кандидата у нас не було б.

Все буде добре

mr_smithДата: Неділя, 24.10.2010, 12:31 | Повідомлення № 306
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (DmitriyLEV)
Ну якщо тута пішов рахунок знайомих з Владом, то в же й мене можете додати.... Через декілька днів після зустрічі з Владом Шулера та Адміна. Я мав нагоду також познайомитись з Владиславом...
О!!! Це змова! agagaga
Quote (DmitriyLEV)
А коли його за це викликали в селищну раду, то він бистренько заявив у міліцію, що в нього листівки вкрали, та розповсюдили без його відома...
Цікаво... А як щодо інших кандидатів, які теж розповсюджували свої листівки без точно таких само даних, які мають бути вказані на них? Деякі кандидати навіть розклеювали свої листівки у місцях не призначених для цього... Чому їх не викликали і не погрожували зняти з виборів? Цікаво...
Вважаю, що з адмінресурсом на червоненських виборах потрібно боротися ще жорсткіше.

VladДата: Неділя, 24.10.2010, 13:12 | Повідомлення № 307
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (mr_smith)
А як щодо інших кандидатів, які теж розповсюджували свої листівки без точно таких само даних, які мають бути вказані на них? Деякі кандидати навіть розклеювали свої листівки у місцях не призначених для цього... Чому їх не викликали і не погрожували зняти з виборів? Цікаво...
Вважаю, що з адмінресурсом на червоненських виборах потрібно боротися ще жорсткіше.

+++
Угу... подвійні стандарти рулять :(
тиждень висять листівки без будь якої інформації в непристосованих місцях і НІЯКОЇ реакції
На моє запитання, а чи будуть знімати інших порушників мені відповідають що мовляв нічого НЕ бачили про їх порушення- це нормально?
Мою пропозицію принести екземпляри листівок інших кандидатів та назви місць де саме вони висять було залишено без відповіді і проігноровано.
До речі, офіційної заяви від будь-якого кандидата про порушення з мого боку НЕ було, тобто формально ТВК взагалі НЕ повинна була збиратися і щось обговорювати
Звідси висновок - або хтось на ТВК тиснув або це була власна ініціатива - чесно кажучи навіть не знаю що краще.
Quote (DmitriyLEV)
З цього починається чесність виборів.. Тепер я точно його не підтримую...

угу... а раніше не підтримували неточно :D
Такий гарний у Вас підпис у повідомленнях...
ось тільки не чомусь відносно себе не часто використовуєте- принаймні в дискусії у цій гілці
До речі, до ТВК я дійсно заходив з усим цим тиражем але мені здалося що їм пофіг до агитації кандидатів до того ж там було зібрання і їм точно було не до мене, а голови ТВК взагалі не було в той день.
А що відбулося потім "история умалчивает" та й згідно ст. 63 Конституції України давати свідчення проти себе не зобов'язаний.
А взагалі то пан Дмитре не є гарним писате те что НЕ бачили особисто. Якось я написав заяву про те що бачив особисто і то ледь не відкрили карну справу на мене бо у крадіїв- провідниць була криша на залізниці, а я наче наклеп робив.
А якщо Ви такий чесний і правильний то наприклад позривайте листівки одного кандидата по заводу де працюєте і кожен день ходите на роботу.
Або сходіть до власниці заводу і попросіть щоб перед колективом мали змогу виступити УСІ кандидати- ось тоді і пишіть про чесні виборе у Червоному- добре?
До речі, окрім цукрового заводу мене ще не запрошують на зустріч і до спиртзаводу а також було відмовлено у зустрічі з педагогічним колективом школи ( До речі хто читає сайт з вчителів перекажіть колегам що це НЕ я Вас ігнорую)
Так що Ви на це скажете, пане Дмитре?

Додано (24.10.2010, 12:12)

Quote (DmitriyLEV)
коли його за це викликали в селищну раду

Ще раз повторюю...
викликали ЗА ЩО???
Була офіційна жалоба?
Хай навіть не від кандидатів а від якогось мешканця?
Ні?
А мене ж не просто викликали- мені прямо по телефону сказали что ми Вас знімаємо!
А презумція невинності в нашій країні існує?
Аби Ви ще знали деякі деталі які не хочу викладати ...
хоча мабуть все одно думку б не змінили б - занадто упереджена вона у Вас
Щиро бажаю Вам успіху на наступних виборах якщо у Вас не пропаде бажання в цьому прийматі участь і не менш щиро бажаю Вам не потрапити у ситуацію коли за менш ніж 10 днів до дня голосування Ви почуєте що Вас знімають з виборів. Краще щоб Ви мене так і не зрозуміли ніж відчули ти що я відчув коли це почув.
А казали мені розумні люди що я не знаю куди лізу і що таке місцеві вибори і що набагато простіше було б у обласну раду пробалотуватися ніж на місцевому рівні, тоді я не повірів- хоча документи все одно було подані а відступати зовсім без бою то не в моєму характері

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

Повідомлення відредактовано Vlad - Неділя, 24.10.2010, 13:02

dyakДата: Неділя, 24.10.2010, 13:40 | Повідомлення № 308
Авторитетний мешканець

Quote (Vlad)
Щиро бажаю Вам успіху на наступних виборах якщо у Вас не пропаде бажання в цьому багні прийматі участь і не менш щиро бажаю Вам не потрапити у ситуацію коли за менш ніж 10 днів до дня голосування Ви почуєте що Вас знімають з виборів

Якщо Влада знімуть з виборів то злякались дуже і значить шанси були великі стати головою селишної ради. Те що трапилось з Владом це підтвердження мого переконання що герої одинаки не можуть , щось змінити Потрібно обєднуватись.

Додано (24.10.2010, 12:40)

Quote (mr_smith)

Випадків коли боролись з адмінресурсом в Червоному я не знаю. Потрібно почати, а з чого?

Все буде добре

mr_smithДата: Неділя, 24.10.2010, 13:46 | Повідомлення № 309
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Потрібно почати, а з чого?
це я до того, що буцімто Влад жалівся в міліцію, не думаю, що це б йому допомогло, якби були підстави для його зняття.
А взагалі так, потрібно боротись. А як? Законно.

VladДата: Неділя, 24.10.2010, 13:55 | Повідомлення № 310
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (dyak)
Випадків коли боролись з адмінресурсом в Червоному я не знаю. Потрібно почати, а з чого?

Я ось запропонував тому ж пану Дмитру як можна боротися з адмін ресурсом
ось тільки він навряд чи так вчинить і я якраз його розумію- можна ж і роботу втратити :(
Ось тільки погано що більшість може лише покритикувати інших замість того аби дійсно щось ЗРОБИТИ...

Додано (24.10.2010, 12:55)

Quote (mr_smith)
це я до того, що буцімто Влад жалівся в міліцію, не думаю, що це б йому допомогло, якби були підстави для його зняття.
А взагалі так, потрібно боротись. А як? Законно.

Я не жалівся в міліцію, а просто написав заяву що частина тиражу пропала і таки дійсно баланс не збігся
справа в тому що УСЮДИ подвійні стандарти тобто комісія могла і знімати а могла давати попередження
в даному випадку взагалі мою провину не доведено, а ось те що висять у недозволених місцях більше тижня це як раз факт- і ось про це взагалі мовчать
і виявляється НЕ тільки у ТВК а і тут на форумі у декого подібний підхід - дуже й дуже вибірковий :(

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

mr_smithДата: Неділя, 24.10.2010, 14:02 | Повідомлення № 311
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
Я не жалівся в міліцію, а просто написав заяву що частина тиражу пропала
ось це законний метод.
Quote (Vlad)
а ось те що висять у недозволених місцях більше тижня це як раз факт
фотографуй. бажано на плівку, а то теж все з твоїх слів...
Quote (Vlad)
тут на форумі у декого подібний підхід - дуже й дуже вибірковий
звичайно, кожен має право хвалити "свого" кандидата, та критикувати іншого.

mr_smithДата: Неділя, 24.10.2010, 14:12 | Повідомлення № 312
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Є тут на сайті чесні активісти, неупереджені, та сміливі? Хто може прямо сьогодні сфотографувати те про що каже Влад про листівки, та розмістити фото в цій темі?

mr_smithДата: Неділя, 24.10.2010, 14:47 | Повідомлення № 313
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (M-i-k-o-n)
таких порушень не було замічено.
А, ну тоді все добре, якщо в Червоному ніяких порушень не було з боку жодного кандидата, тоді добре. :)

СержДата: Неділя, 24.10.2010, 14:47 | Повідомлення № 314
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Vlad)
окрім цукрового заводу мене ще не запрошують на зустріч

Шановний Влад, на зустріч з колективом цукрозаводу жодного кандидата на голову селищной ради не було допущено із-за цілої низки причин... По перше це харчове підприемство яке зараз працюе. По друге, складність в тому що неможливо зібрати людей які працюють позмінам.
По трете небажання самих людей, які відпрацювали 12 годин на роботі а потім ще слухати розказні-обіцянки кандідатів... Повірте що людям після важкої 12-ної міни просто не до цього.
А якшо ви і проходили на територію підприемства так не думайте що це було не без мого відома... А я свою помилку виправлю... Тому що плювати в криницю з якої ще пити і пити воду просто негоже!!!
Так Марусич Надія (працівник ВАТ Червонський цукровик) також захотіла стати головою селищної ради і що далі. Це її право!!! Также як і ваше!!! І закидати що вас недопускають в завод тільки із-за того що підприемство підтримуе "свого" просто негоже, тому що це не так. У кожного виборця - заводчанина своя власна думка яку ніхто не навязуе.
І вам як кандидиту на голову селищної ради потрібно повчитись дипломатії... Бажаю удачі!

ShoolerДата: Неділя, 24.10.2010, 15:14 | Повідомлення № 315
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (Vlad)
ось... всю ніч писав читайте що вийшло 31 жовтня 2010 року сама слушна нагода – прийдіть та оберіть найкращого управлінця для рідного села! Так, Ви все правильно прочитали – 31 жовтня Ви оберете не владу, а

Ну, принаймі, видно що до передвиборчого процесу поставився досить відповідально. Бажаю тобі аби не перегорів і не зменшився ентузіазм незалежно від результатів виборів. :)

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.82.7.231
Браузер:

Cайт живе: