rss · Вівторок, 20.11.2018, 21:08

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

stem_ua_doktorДата: П'ятниця, 22.10.2010, 14:34 | Повідомлення № 286
Поважний мешканець
Група: Модератори

Сам стикнувся з проблемою, що законодавством заборонено особисто друкувати агітаційні листівки. Тепер чекаю доки надрукують через виборчий фонд партії!

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

dyakДата: П'ятниця, 22.10.2010, 15:01 | Повідомлення № 287
Авторитетний мешканець

Quote (stem_ua_doktor)
Сам стикнувся з проблемою, що законодавством заборонено особисто друкувати агітаційні листівки. Тепер чекаю доки надрукують через виборчий фонд партії!

Додам , що ПР почала агітувати за себе пo TV задовго до gочатку виборів. Пока ПР не зняли з виборів самодрук не вважаю порушенням

Все буде добре

mr_smithДата: П'ятниця, 22.10.2010, 15:40 | Повідомлення № 288
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
самодрук не вважаю порушенням
та я теж не вважаю, але написано що порушення...
Quote (DmitriyLEV)
Кажуть заніс
я тут поспілкувався телефоном з людьми з Червоного, так мені розповіли про що ще слухи ходять та люди кажуть:
Про Чубура кажуть деякі старі люди, що приїхав який бандера, та хоче тут свої порядки наводити... :D
Або інші, але більш молодші і підступніші, кажуть про того ж Чубура, що він бомж, який не має житла, ніхто і нізвідки, приїхав сюди щоб забагатитися і накрастися... :D :D :D
це ж треба таке придумати...

Так що все що кажуть я переважно фільтрую.

stem_ua_doktorДата: П'ятниця, 22.10.2010, 17:01 | Повідомлення № 289
Поважний мешканець

Quote (dyak)

Додам , що ПР почала агітувати за себе пo TV задовго до gочатку виборів.

Партії регіонів закони не писані. Вони їх самі пишуть!

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 22.10.2010, 17:07 | Повідомлення № 290
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (stem_ua_doktor)
Вони їх самі пишуть!

Кеп, залогіньтесь!

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - П'ятниця, 22.10.2010, 17:15

КrаsаДата: П'ятниця, 22.10.2010, 20:43 | Повідомлення № 291
Група: Видалені

Quote (mr_smith)
я тут поспілкувався телефоном з людьми з Червоного, так мені розповіли про що ще слухи ходять та люди кажуть: Про Чубура кажуть деякі старі люди, що приїхав який бандера, та хоче тут свої порядки наводити... Або інші, але більш молодші і підступніші, кажуть про того ж Чубура, що він бомж, який не має житла, ніхто і нізвідки, приїхав сюди щоб забагатитися і накрастися... це ж треба таке придумати... Так що все що кажуть я переважно фільтрую.

Фільтруй добре, бо дехто порівнює з бомжем. Тільки що від бабки чув, 15 хв. тому.
По останнім даним зарплата голови більше 5 000.

Повідомлення відредактовано Krasa - П'ятниця, 22.10.2010, 20:47

dyakДата: П'ятниця, 22.10.2010, 21:53 | Повідомлення № 292
Авторитетний мешканець

Влада сприйняли серьозним кандидатом. Чорний піар проти нього включений наповну це правда. Мені б хотілось би бачити його головою тому, що потенціал в нього найкращий, але він не зумів відповісти на питання чому Червоне і на це відповіли конкуренти не на його користь.

Все буде добре

mr_smithДата: П'ятниця, 22.10.2010, 22:33 | Повідомлення № 293
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Krasa)
Фільтруй добре
фільтрую, просто здогадуюсь звідки ноги ростуть, а те що вже і стар і млад переповідає, так нічого дивного.
Тому, що:
Quote (dyak)
Влада сприйняли серьозним кандидатом. Чорний піар проти нього включений наповну це правда.

А от тут
Quote (dyak)
але він не зумів відповісти на питання чому Червоне і на це відповіли конкуренти не на його користь.
потрібно перечитати те що він писав, здається він намагався відповісти:
Quote (Vlad)
До того ж балотуватися хочу саме у невеличкому селі бо легше буде поспілкуватися с кожним та поясните чому саме я балотуюсь на цю посаду Якщо у двох словах - дуже хочу зміти те становище у всій країні у якій ми опинилися але вважаю що починати треба з малого до того ж найголовніше що саме у мешканців сіл ще збереглися такі людьки риси як доброта, чуйність та співчуття одне до одного.

Quote (Vlad)
Але за останні роки сильно змінив свій світогляд і зрозумів що мій потяг бути як то кажуть ближче до землі це не просто гарні враження з дитинства а дещо набагато більше. І якщо мене раніше дивувало що селяни які по суті годуюють усю країну живуть чи не гірше зі інших то тепер мене це просто обурює і я дуже хочу покласти цьому край. Принаймні у одному селі, а потім сподіваюсь що у мене знайдуться послідовники і в інших селищах та містах України.

Quote (Vlad)
Хоча не таке вже й звичайне Червоне бо має свою дуже цікаву історію і фактичне саме це привернуло увагу спочатку моїх знайомих і особисто мене.

Але якщо шукати в його відповідях, або діях якісь таємні сенси, то в це важко повірити, здається що він щось не договорює.
А я думаю, що він дійсно втомився від міста і вирішив жити в селі, а що б не просто так, то відразу балотується. І він має на те право як і будь-хто з нас. Головне щоб він не втомився від села від того що вже діється навколо його персони в селі. :D

stem_ua_doktorДата: Субота, 23.10.2010, 10:51 | Повідомлення № 294
Поважний мешканець

23 жовтня 2010 року о 13 годині в актовому залі Червоненської дільничої лікарні відбудеться зустріч голови Житомирської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Сидора Кізіна та керівництва партії з мешканцями Червоного!

КrаsаДата: Субота, 23.10.2010, 11:57 | Повідомлення № 295

Quote (mr_smith)
Але якщо шукати в його відповідях, або діях якісь таємні сенси, то в це важко повірити, здається що він щось не договорює. А я думаю, що він дійсно втомився від міста і вирішив жити в селі, а що б не просто так, то відразу балотується. І він має на те право як і будь-хто з нас. Головне щоб він не втомився від села від того що вже діється навколо його персони в селі.

Юра, чим більше ви вигороджуєте Влада, тим більше відчуття що ви з ним знайомі.

Повідомлення відредактовано Krasa - Субота, 23.10.2010, 12:45

mr_smithДата: Субота, 23.10.2010, 12:26 | Повідомлення № 296
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Міша, ти мене, як завжди, дивуєш. З чого ти взяв що я його вигороджую? Якщо я взяв нейтральну позицію щодо всіх кандидатів то тобі вже одразу здається, що я когось конкретно вигороджую... Може просто ти занадто упереджено ставишся до деяких кандидатів? Тому тобі здається що більш нейтральне відношення це як голос "за"... Дивно. І якщо тверезо оцінити ситуацію то у Влада цікаво написана програма, він спілкується тут з нами на сайті, коротше щось робить, мені це подобається і що тут такого? Он ота акція з бібліотекою дуже цікава і потрібно прийняти участь, як жителю селища... чи ти не прийматимеш участь бо якийсь чужий дядько-бандерівець :) організовує?
Коротше, Krasotka, я тебе прошу, не виколупуй з носа...

КrаsаДата: Субота, 23.10.2010, 12:33 | Повідомлення № 297

Quote (mr_smith)
Міша, ти мене, як завжди, дивуєш. З чого ти взяв що я його вигороджую? Якщо я взяв нейтральну позицію щодо всіх кандидатів то тобі вже одразу здається, що я когось конкретно вигороджую... Може просто ти занадто упереджено ставишся до деяких кандидатів? Тому тобі здається що більш нейтральне відношення це як голос "за"... Дивно. І якщо тверезо оцінити ситуацію то у Влада цікаво написана програма, він спілкується тут з нами на сайті, коротше щось робить, мені це подобається і що тут такого? Он ота акція з бібліотекою дуже цікава і потрібно прийняти участь, як жителю селища... чи ти не прийматимеш участь бо якийсь чужий дядько-бандерівець організовує? Коротше, Krasotka, я тебе прошу, не виколупуй з носа...

З усього вами сказаного видно зневажливо-хамське ставлення. Зверніть будь ласка увагу на на офіційність мого звернення.
Ви з Владом знайомі?

Повідомлення відредактовано Krasa - Субота, 23.10.2010, 12:35

mr_smithДата: Субота, 23.10.2010, 12:54 | Повідомлення № 298
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Krasa)
Ви з Владом знайомі?
Ми з Владом знайомі. (О!!! Сенсація!!! Влад агент mr_smitha!!! agagaga )
Якби ти уважно слідкував за розвитком цієї теми то знав би, що приблизно дві неділі тому, я і Саша Шинкар домовилися з Владом зустрітися десь у Києві і познайомитись з ним, як з кандидатом і взагалі... І що ти думаєш? Таки зустрілися і познайомилися і Влад виявився цікавою людиною і цікавим співрозмовником, має багато планів щодо розвитку селища і тд і тп. З тих пір я з ним знайомий. А що?

mr_smithДата: Субота, 23.10.2010, 19:03 | Повідомлення № 299
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Я бачу, що дехто починає срати цеглинами в червоному :D . (це не до Міши сказано)
(звертаюсь до Міши)Міша, тобі не здається, що пореш дурницю? Включив би голову... ;)

mr_smithДата: Субота, 23.10.2010, 19:14 | Повідомлення № 300
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Цікаво чи з"явились ще якісь програми інших кандидатів?

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.234.13.175
Браузер:

Cайт живе: