rss · Середа, 21.11.2018, 11:09

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

dyakДата: П'ятниця, 17.09.2010, 17:30 | Повідомлення № 16
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Quote (mr_smith)
головне - це неабиякі задатки менеджера, управлінця, який зможе ефективно керувати селом, та вирішувати його проблеми(села). А не

Абсолютно згоден але питання залишаэться чому людина з такими задатками готова їхати саме в наше село. Прикладів коли варяги були корисїіші власних керівників в історіх маємо.

Все буде добре

stem_ua_doktorДата: П'ятниця, 17.09.2010, 18:38 | Повідомлення № 17
Поважний мешканець

Quote (Vlad)
Одним із кандидатів на посаду селищного голови буду я.

Quote (Vlad)
Сам із Житомирщини - місто Радомишль

Чому саме Червоне, а не одне з сіл (селищ) Радомишльського району?

Додано (17.09.2010, 17:38)
---------------------------------------------

Quote (Vlad)
А я знову буду у Червоному на наступному тижні а після рееєстрації буду проживати постійно.

Якщо балотування на посаду сільського голови не звичайна забаганка, небхідно проживати на території селища принаймні кілька місяців і за цей час зрозуміти проблеми населеного пункту та його мешканців! Місяць передвиборчої кампанії для цього замало!
Quote (Vlad)
планую зустрітися особисто з більшістю селян

Завжди готовий для зустрічі!

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

VladДата: П'ятниця, 17.09.2010, 19:51 | Повідомлення № 18
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (Серж)
Щоб вирішувати уже наші наболівші питання так їх потрібно знати! А так приїхавши зміста і з порога - ЗДРАСТЕ... мол я ваш майбутній голова селищної ради. Це все похоже на дитячу наївність. Потрібно показати хто ти е такий, на що здібний, щоб люди взнали тебе з усіх сторін. І то.... А так це все похоже на дитячу наївність, або просто так від нічого робити рішив щось написати в цьому сайті.

Головні проблеми сіл мені в принціпі відомі- це освіта, охорона здоровья та робочі місця.
Це звичайно пріорітетні питання якими я планую займатися.
Але можливо є спеціфічні проблеми- як наприкад щодо екологічної ситуації?
ті ж самі викиди з цукрового заводу?
Або наприклад місце для відпочинку дітей?
Де діти проводять свій вільний час?
Взагалі я вважаю що потрібно створити умови щоб молодь із радістю поверталась назад у село і навіть щоб приїздили нові люди
хоча я особисто вважаю что сільска громада більше ніж 5000 чоловік це навіть забагато а от 3-4 тисячі це оптимально
На рахунок наївності побачите моє призвіще серед кандидатів на пост сільського голови та побалакаєти особисто от тоді і вирішите що й до чого

Додано (17.09.2010, 18:18)

Quote (dyak)
Абсолютно згоден але питання залишаэться чому людина з такими задатками готова їхати саме в наше село. Прикладів коли варяги були корисїіші власних керівників в історіх маємо.

Наша головна проблема що ми живемо за принципом "наша хата з краю" але такій позиції ще не має навіть 100 років.
Раніши селяни були куди більш згуртованішими та могли постояти за себе та за свої інтереси
от саме це - згуртувати громаду і хочеться зробити.
Тому що повторюся саме селяни гідні кращого життя
і саме в селі простіше повернути людям той самий український дух який був присутній ще 100 років назад- у місті це нереально на сьоголнішний день- навіть і не знаю нажаль чи на щастя

Додано (17.09.2010, 18:36)

Quote (stem_ua_doktor)
Чому саме Червоне, а не одне з сіл (селищ) Радомишльського району?

Червоне нічим не гірше від сел Радомишьльского району до того ж у селах Радомишльського району у мене взагалі немає знайомих.
Ну і неабияким плюсом все ж є вже наявність виробництва та відомість самого села- буде набагато легше залучити інвесторів, особливо іноземних

Quote (stem_ua_doktor)
Якщо балотування на посаду сільського голови не звичайна забаганка, небхідно проживати на території селища принаймні кілька місяців і за цей час зрозуміти проблеми населеного пункту та його мешканців! Місяць передвиборчої кампанії для цього замало!

Місяць можливо замало щоб зрозуміти УСІ проблеми села самостійно тому й прошу допогмогти у складанні списку того що потрібно селу у першу чергу та взагалі.
Я не буду обіцяти золоті гори але якщо проблема реальна то я скажу що її можна вирішити, як саме та в який термін.
Якщо нереально буде щось зробити то чесно так і скажу.
До того ж я готовий заключити договір зобов'язання що саме я обіцяю зробити та відповідальність за невиконання.
Наскільки мені відомо такого ще ніхто не робив в Україні - хоча подібний документ пропонувався УСІМ кандитатам на пост президента України на останніх виборах і усі відмовились!
Евросело Вам вже обіцяли і що? Наскільки відомо віз і нині там?
А місяця гадаю буде більш ніж достатньо щоб зрозуміти що я за людина і прийняти рішення щодо підтримки мене на пост сільского голови

Quote (stem_ua_doktor)
Завжди готовий для зустрічі!

Я обов'язково напишу на сайті якщо буде публічна зустріч з виборцями (швидше за все звісно буде, хоча я планую спілкуватися особисто)
Якщо є бажання можете написати приватне повідомлення як з Вами можна зв'язатися і поспілкуємося раніше.

Додано (17.09.2010, 18:51)

Quote (mr_smith)
Достатньо перечитати форум "Про Червоне" і деякі проблеми стануть зрозумілими. Інші, як я вже казав, тільки в полі, серед людей можна взнати.

Добре- ось на вихідних поки що форумом і займусь

Quote (mr_smith)
можна й окрему, але скажу ще раз, в нас в селі немає нормального інтернету, тут буває порівняно мало людей з селища, і все це розтягується в часі.

Це мені зрозуміло- навпаки навіть здивований тим що в цій гілці вже стільки дописів з'явилось- це добре що людям НЕ байдуже хто буде головою і як буде розвиватися село

Quote (mr_smith)
ось ця фраза мене, наприклад, найбільше зацікавила. Значить є якісь люди? Зацікавлені...

Такі люди звичайно є.
Сподіваюсь тут не вважають що мені просто стукнуло -буду балотуватися та переїду жити у зовсім незнайоме село? :)
до цього кроку я йшов кілька років- просто остаточне рішення прийняв кілька місяців тому назад а конкретне село було визначено лише наприкінці серпня

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

stem_ua_doktorДата: П'ятниця, 17.09.2010, 19:57 | Повідомлення № 19
Поважний мешканець

Quote (Vlad)
До того ж я готовий заключити договір зобов'язання що саме я обіцяю зробити та відповідальність за невиконання.
Наскільки мені відомо такого ще ніхто не робив в Україні - хоча подібний документ пропонувався УСІМ кандитатам на пост президента України на останніх виборах і усі відмовились!

Наскільки мені відомо такі зобов'язання (передвиборчі) були у блоків "За Єдину Україну" та "Наша Україна", Президента Віктора Ющенка (можливо ще когось), які у разі невиконання даних зобов'язань обіцяли подати у відставку. Юридичних підстав для відкликання сільського голови практично немає. І в лише одні обіцянки виборці вже не вірять - "Покращення життя вже сьогодні" нам обіцяли неодноразово. А "Маємо те що маємо".

VladДата: П'ятниця, 17.09.2010, 20:03 | Повідомлення № 20
Не байдужий мешканець

Quote (el_Chupacabra)
А чи не це є основною причиною вашого висування?

що саме?
я вже вказав головну ціль мого висування
вірити чи ні це Ваше особисте право
звичайно я буду намагатися довести що кажу саме те що думаю але розумію рівень недовіри тому намагатимуся не ображатися на подібні закиди :)
Для мене це балотування не політика як забавка і не бізнес як отримання зиску- для мене це можливіть принести користь землі де я народився (Україні).
Але звичайно якщо краще буде жити село то і мені буде краще жити бо я буду таким самим мешканцем села як і всі, причому останнє відбудеться навіть якщо я не переможу на виборах

Додано (17.09.2010, 19:03)

Quote (stem_ua_doktor)
Наскільки мені відомо такі зобов'язання (передвиборчі) були у блоків "За Єдину Україну" та "Наша Україна", Президента Віктора Ющенка (можливо ще когось), які у разі невиконання даних зобов'язань обіцяли подати у відставку. Юридичних підстав для відкликання сільського голови практично немає. І в лише одні обіцянки виборці вже не вірять - "Покращення життя вже сьогодні" нам обіцяли неодноразово. А "Маємо те що маємо".

усні зобов'язання чи письмовий документ відписаних у присутності свідків та при бажанні юристів та/або нотаріуса?
А не лише обіцянки це що? по кілька кг гречки як робив Черновецький у Києві
у мене є програма як і за рахунок чого до села можна залучити досить солідні інвестиції БЕЗ продажу землі.
А на рахунок "маємо те що маємо" як раз селянам і вирішувати влаштовує їх те що вони мають чи все ж таки потрібні зміни

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

stem_ua_doktorДата: П'ятниця, 17.09.2010, 20:24 | Повідомлення № 21
Поважний мешканець

Quote (Vlad)
чи все ж таки потрібні зміни

Зміни потрібні завжди, просто не хочеться змінювати "шило на мило"!

Quote (Vlad)
усні зобов'язання чи письмовий документ відписаних у присутності свідків та при бажанні юристів та/або нотаріуса?

2002 рік. Блок "За ЄдУ". Підписання зобов'язань з кожним бажаючим виборцем - що вони зробллять при владі і конкретні терміни.

Vlad, не прийміть мої повідомлення за звичайну непотрібну дискусію. Я сподіваюся на діалог між кандидатом у мери та виборцем!

СержДата: П'ятниця, 17.09.2010, 20:32 | Повідомлення № 22
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Так наскільки я розумію вулик заворушивсь. попавсь перший кандидат на наше оговорення.
Запитання на запитання до шановного Володимира.
Стосовно екологічної ситуації, що до цукрового заводу ( зацепив за живе ).
Quote (Vlad)
викиди з цукрового заводу?
Уточніть будь ласка про шо конкретно іде мова.?
Не ображайся якщо тут на тебе як кандидата на нашого глову селищної ради будуть пропісочувати. Лутше тут як потім там.. Дотогож тут зібрались ну дуже небайдужі людли до нашого села.

Quote (Vlad)
буде набагато легше залучити інвесторів,

Конкретніше під які цілі. Куди ти збираешся інвестувати закордонні денюшки. Одним словом два запитання. Зарання дякую.

VladДата: П'ятниця, 17.09.2010, 20:33 | Повідомлення № 23
Не байдужий мешканець

Quote (stem_ua_doktor)
Зміни потрібні завжди, просто не хочеться змінювати "шило на мило"!

Тут уже правильно сказали що вирішуватимуть все одно селяни
Примусити ніхто нікого не в змозі
Quote (stem_ua_doktor)
002 рік. Блок "За ЄдУ". Підписання зобов'язань з кожним бажаючим виборцем - що вони зробллять при владі і конкретні терміни.

Vlad, не прийміть мої повідомлення за звичайну непотрібну дискусію. Я сподіваюся на діалог між кандидатом у мери та виборцем!

хіба...
чесно кажучи не знав- повірив людям хто складав зразок що такого ніхто не робив
тоді майже не цікавився виборами а особисто мені ніхто не пропонував :)
Хоча не думаю що Блок "За ЄдУ" міг підписати щось на рахунок відповідальності за виконання
чесно кажучи особисто і я не буду пропонувати бо просто тоді не встигну але на загальному зібранні- чому і ні
я якраз напишу зобов'язання звільнити посаду а от інші кандидати навряд- хіба що просто доведеться після мене це зробити але сумніваюсь
у будь якому разі користь для селян буде я так вважаю
у на рахунок мене то світ клином не зійдеться якщо раптом не переможу :)
Я прекрасно розумію на що саме нариваюся із своїм самовисуненням
Ну можливо не зовсім прекрасно але достатньо розумію це точно :)

СержДата: П'ятниця, 17.09.2010, 20:39 | Повідомлення № 24
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Vlad)
Я прекрасно розумію на що саме нариваюся із своїм самовисуненням

Да раді бога, будь ласка. Якшо ти чесна, добросовісна , роботяща людина, якщо в тебе тільки чисті помисли повір , що ці люди на цьому сайті тобі тільки допомогатимуть. На усім головне зрозуміти що ти за людина, і як оріентуешся проблемах села.

dyakДата: П'ятниця, 17.09.2010, 20:44 | Повідомлення № 25
Авторитетний мешканець

Quote (Vlad)
Сподіваюсь тут не вважають що мені просто стукнуло -буду балотуватися та переїду жити у зовсім незнайоме село?
до цього кроку я йшов кілька років- просто остаточне рішення прийняв кілька місяців тому назад а конкретне село було визначено лише наприкінці серпня

Вернулись до першого питання яку силу представляєте? Хто ті люди які захотіли мати представника в нашому селі?
Quote (Vlad)

Не уявля документа який щось нам може гарантувати. З любим таким документом можна лише піти в суд який сьогодні повністю підконтрольний ПР.
Quote (Vlad)
Головні проблеми сіл мені в принціпі відомі- це освіта, охорона здоровья та робочі місця.
Це звичайно пріорітетні питання якими я планую займатися.
Але можливо є спеціфічні проблеми- як наприкад щодо екологічної ситуації?

Для рішення цих проблем потрібні в першу чергу гроші де їх взяти при дотаційному бюджеті(так говорят селишні депутати бо бюджет сьогодні не доступний простим смертним)

Все буде добре

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 17.09.2010, 21:16 | Повідомлення № 26
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Vlad)

Можливо я й помиляюсь, але Червоне доволі специфічне село, і проблематика тут дещо інша: 11-річна школа, дільнича лікарня (хай невеличка, але працююча - stem_ua_doktor, не дасть збрехати), два заводи (Серж, скільки, до речі народу зараз на виробництві працює?) і ПХ, в принципі, частково вирішують основні проблеми інших сіл. Я не кажу, що тут все гладко, але принаймні хоч щось та й є.
Quote (Vlad)

Хіба цим займається сільська рада?
Quote (Vlad)
Або наприклад місце для відпочинку дітей?

Це питання актуальніше для міст. Тут місця навалом, особисто я в дитинстві дискомфорту не відчував і не думаю, що сучасні діти відчуватимуть. Але є актуальним питання з дитячими садками...
Quote (Vlad)
хоча я особисто вважаю что сільска громада більше ніж 5000 чоловік це навіть забагато

Цікаво що кількадесят років тому в Червоненській школі навчалось ~ 1500 учнів... А ви кажете багато...
Quote (Vlad)
Ну і неабияким плюсом все ж є вже наявність виробництва та відомість самого села- буде набагато легше залучити інвесторів, особливо іноземних

До якої саме галузі залучити інвесторів? Цукровий завод має власника, який ним крутить як хоче. Спиртовий державний, якщо не помиляюсь, на балансі сільради не стоїть. Сільськогосподарські угіддя навколо селища, працюють на завод. Куди ще тут можна вкласти гроші я не знаю, хоча в цьому питанні я не зовсім компетентний, але мені все одно цікаво знати.
Quote (Vlad)
у мене є програма як і за рахунок чого до села можна залучити досить солідні інвестиції БЕЗ продажу землі.

Е-е-е... Якщо не помиляюсь, наші ВРУни ще не прийняли земельного кодексу. А як отримати кошти до села, я й сам знаю - треба сходити до власника цукрового заводу і вибити їх за оренду землі на якій його розташовано. Якщо не помиляюсь, деякі наші підприємства вже кілька років ніц не платять до бюджету.
Quote (Vlad)
Евросело Вам вже обіцяли і що? Наскільки відомо віз і нині там?

Най Аллах позбавить нас від перспективи Ковалівки! Ще одна вотчина пані Зачухи - ні, дякую... Хоча, Євросело, якраз ніхто й не обіцяв, то просто плітка ходила така.
Quote (Vlad)
Сподіваюсь тут не вважають що мені просто стукнуло -буду балотуватися та переїду жити у зовсім незнайоме село?...
...до цього кроку я йшов кілька років- просто остаточне рішення прийняв кілька місяців тому назад а конкретне село було визначено лише наприкінці серпня...
...звичайно я буду намагатися довести що кажу саме те що думаю але розумію рівень недовіри тому намагатимуся не ображатися на подібні закиди

Вибачте, але я не вірю в абсолютний альтруїзм і відразу починаю шукати причини. Просто якщо дійсно є зацікавлені особи, хотілося б знати трохи докладніше: хто і яким чином хоче завести в селищі свій бізнес. В даному випадку це не був закид з ціллю образити вас. Але, знаєте, ми все таки маємо право знати щось про кандидата на посаду нашого керманича, особливо якщо він взявся буквально нізвідки. Треба знати що саме змусило людину змінити ПМП та стати до влади в нашому селищі. Qui prodest?
Quote (Vlad)

Ну ось це якраз нецікаво. Тут треба розуміти, що обставини можуть бути різними і здебільшого такий договір, то лише формальність. Якщо з 50 пунктів ви виконаєте 49, то що? Підете у відставку згідно договору? Я вважаю, що обіцянки здебільшого залишаються обіцянками, навіть якщо вони викладені на папері. Цікавіше було б почути план дій - на відміну від обіцянок, тверезомислячий виборець здатен його осягнути і розглянути.

Я ні в якому разі не збираюсь тут ображати чи троллити вашу передвиборчу програму. Все вищесказане є лише моїм особистим поглядом та простою цікавістю. Цілком можливо я сам проголосую за вас та буду агітувати друзів, але зрозумійте: якщо вже й купувати кота в мішку, то потрібно принаймні знати чи вміє він ловити мишей.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

stem_ua_doktorДата: П'ятниця, 17.09.2010, 21:40 | Повідомлення № 27
Поважний мешканець

Quote (el_Chupacabra)
Вибачте, але я не вірю в абсолютний альтруїзм і відразу починаю шукати причини. Просто якщо дійсно є зацікавлені особи, хотілося б знати трохи докладніше: хто і яким чином хоче завести в селищі свій бізнес. В даному випадку це не був закид з ціллю образити вас. Але, знаєте, ми все таки маємо право знати щось про кандидата на посаду нашого керманича, особливо якщо він взявся буквально нізвідки. Треба знати що саме змусило людину змінити ПМП та стати до влади в нашому селищі.

Vlad, те саме запитання!!! chervone

mr_smithДата: П'ятниця, 17.09.2010, 22:21 | Повідомлення № 28
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
що саме змусило людину змінити ПМП
додам ще крім місця проживання і бізнес в ІТ сфері...

Quote (el_Chupacabra)
Але є актуальним питання з дитячими садками
коли кажуть про проблему з місцем для відпочинку дітей то мають на увазі саме дитячі садки, тематичні гуртки, та інше, де з дітьми займаються професіонали, а не те, що ти маєш на увазі, коли кажеш, що не мав проблем з місцем проведення свого вільного часу. Якраз в селах найчастіше діти самі по собі.
Не знаю, що пропонуватиме Владислав Чубар з цього приводу, але проблема є і серйозна. Зараз дитсадки в Червоному нема кому фінансувати в достатньому обсязі, а надто два садочки, на спиртзаводі і на цукровому.
Я б не радив звертати увагу звідки людина, з Червоного або ні, головне оцінити інші якості кандидата. Інколи можна прожити з людиною в одному селищі півжиття, навіть працювати в одному колективі, а потім виявляється, що ти нічого не знав, яка то людина насправді. Тому місце початкового проживання вважаю неактуальним. Інша справа звідки брати інформацію про кандидата, сам він нам розповість саме найкраще, це зрозуміло. Крім того вибираючи кандидатів до ВРУ, чи на презика, хіба хтось з вас знає що то за людина і чи володіє вона певними знаннями чи якостями щоб покращити життя вже сьогодні.
Он один вже змінив своє передвиборне гасло з "покращення життя..." на "прєкращєніє життя вже сьогодні", будь-які вибори будь-куди це купівля кота в мішку, тому що звідки нам знати, що буде робити даний кандидат після того як стане абсолютно недоторканим на посаді голови, або що стане робити ваш улюблений сусіда на посаді голови, якого ви завжди знали як мега-супер, пили чарку разом, а тут така спокуса такою владою, не кожен витримає таке випробування. Як правило влада ламає людей, люди слабкі істоти, а занадто якщо доведеться працювати в нинішній "системі", можуть і зламати, якщо занадто чесним виявиться.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

СержДата: П'ятниця, 17.09.2010, 22:35 | Повідомлення № 29
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (el_Chupacabra)
Серж, скільки, до речі народу зараз на виробництві працює?

На даний час працюе 388 людей. ( під час виробництва ).

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 17.09.2010, 23:32 | Повідомлення № 30
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
саме дитячі садки, тематичні гуртки, та інше

Дитячі садки - то місце відпочинку для дорослих ;)
Тематичні гуртки і ПХ- то вже більше проблема РайВО, і до селищної ради має мінімум відношення.
Quote (mr_smith)
Тому місце початкового проживання вважаю неактуальним.

Так ніхто й не вважає це актуальним.
Quote (mr_smith)
це купівля кота в мішку, тому що звідки нам знати, що буде робити даний кандидат після того як стане абсолютно недоторканим на посаді голови

От тому й цікавлюсь, бо вперше почув про пана Владислава лише сьогодні, як мабуть і всі інші форумчани. Про людину треба скласти власну думку, перш ніж наважитись довірити їй кермування селищем. Думаю інші зі мною погодяться.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.147.142.16
Браузер:

Cайт живе: