rss · Вівторок, 20.11.2018, 01:08

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

mr_smithДата: Понеділок, 18.10.2010, 22:27 | Повідомлення № 241
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Наприклад програма Марусич Надії є унікальною і знайти її в такому вигляді можна тільки на нашому сайті. Програма Чубура Владислава теж є абсолютно унікальною і тільки на нашому сайті. Мені це подобається.

ShoolerДата: Вівторок, 19.10.2010, 01:02 | Повідомлення № 242
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (mr_smith)
Саша, а ти хочеш всім вгодити?

Геніальне - це просто!
От моя програма вкладається в 1 рядок!
:D :D :D

І також є унікальною!

А якщо серйозно, то те, що людина щось думає і пише відповідну передвиборчу програму - то це тільки плюс будь-якому кандидату. Але я також багато чого писав і розписував. Не політика, а економіка, але суть приблизно одна - гарно розписати і досягнути певного економічного результату, а там побачимо. В даному випадку замінити слова "економіка" на "політика" і все те саме получиться.

Тому особисто я більш уваги звертаю на те, яке враження на мене спричиняє та чи інша людина. І які вчинки та людина робить.

Хоча з тим, що написав ти, я згоден. pivo

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

mr_smithДата: Вівторок, 19.10.2010, 02:00 | Повідомлення № 243
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Shooler)
те, що людина щось думає і пише відповідну передвиборчу програму - то це тільки плюс будь-якому кандидату.
абсолютна правда! Якщо думає і пише то це великий плюс.

Я зараз займаюсь SEO-копірайтингом - пишу унікальні тексти для інтернет ресурсів на різні теми. Ц в свою чергу вимагає перевірки своїх текстів на унікальність і якщо десь є хоч один процент співпадання то можуть не оплатити, тому можу перевірити з точністю 100% будь-який текст на унікальність. Є таке поняття як рерайт, це коли береться готова стаття-текст і переписується своїми словами, або самий простий спосіб це кожне третє слово замінювати синонімами, але таке можна вичислити, частіше тексти рерайтяться переписуванням тексту своїми словами, це набагато краще, але теж має недоліки і прослідковується, але набагато важче, навіть дуже важко, вичислити переписаний текст своїми словами. В даному випадку, там просто копіпаст, думаю не потрібно пояснювати що це. Я перевірив тільки перший абзац, він там з одного величезного речення складається, можливо там далі написано все самим кандидатом, але тоді взагалі не бачу сенсу такого першого абзацу. Це не серйозно.

Я перевірив всі тексти програм і можу точно сказати, що Марусич Надія використовувала інтернет, або якісь тексти на папері для написання своєї програми, але тільки використовувала, як підказки. Наприклад деякі уривки тексту більше ніж у п"ять слів зустрічаються у різних текстах на сайтах, наприклад:

людей похилого віку, ветеранів війни та праці

умови розвитку малого та середнього бізнесу

але такі співпадання з ймовірністю 50/50 можуть просто співпасти випадково, і таке важко сформулювати по іншому особливо в контексті всього речення. Тому і кажу що текст написаний самостйно і можливо для більш точного формулювання використовувалась якась література. Але ще раз наголошую, текст написано самостійно.
Програма Чубура Владислава написана повністю самостійно, по крайній мірі я не знайшов жодного співпадання на жодному ресурсі крім нашого. Респект і уважуха.

Люди писали, старалися і думали що пишуть. Це мені подобається.
А копіпаст це не зовсім те за що я проголосував би.

ЗІ Все написане вище є моєю особистою думкої і нів"якій мірі не претендує на абсолютну істину, ви можете взагалі не брати моїх слів до уваги.

ЗЗІ Я розумію, що все написане мною може не сподобатись кандидатам та ще будь-кому і можливо будуть тим не задоволені. Також наслідком можуть бути якісь дії, утиски, або не повага до мене чи до моєї мами, яка проживає в селі, але тут питання людяності і відповідальності перед людьми. Як казав один персонаж тут на сайті: - "Якщо назвався огірком, лізь в бочку". Якщо ви шановні йдете на посаду селищного голови то будьте готові до публічності. Тепер ви публічні люди і з цим маєте змиритися, вас будуть критикувати та лаяти, десь не дай Бог заслужено, а десь не заслужено, і дай Бог щоб вас тільки хвалили та поважали. Дуже погано починати справу з якогось обману чи підміни, навіть якшо це здається чимось зовсім не значним. Переконаний, що негативна реакція на справедливу критику, прямопропорційно залежить від інтелекту.

Для прикладу прямопропорційної залежності від інтелекту розповім вам один анекдот:
Жило-було на Чукотці плем"я, яке очолював вождь "Щітконіс", керує він плем"ям так собі, всі не довольні, але мовчать, бо не хочуть спортити відносини.
Одного разу, вождь зі своєю помічницею-шаманкою "Крейзіфрог" вкрали у свого одноплеменця клапоть землі, написавши фальшиву грамоту засідання старійшин племені, та коли одноплеменець попрохав повернути землю, йому відмовили, висміявши, та повідомивши що вони великі вожді та влада племені, тому нічого одноплеменець не зробить. Тоді одноплеменець пішов шукати правди у гори, до ще старіших старійшин, тоді Щітконіс та Крейзіфрог почали травлю, та різні інтриги проти одноплеменця. Натравили на нього духів з лампасами, та почали срати біля його юрти, та там де він ходить, одного разу насрали прямо в бак літнього душу, то мабуть юний хлопець на ім"я "Нівчомуневиннийбойякогоподурномувиховують" зробив. От так і не може звичайний житель племені добитися ні справедливості з землею і хоча б проявів інтелекту і Крезіфрог.

el_ChupacabraДата: Вівторок, 19.10.2010, 12:05 | Повідомлення № 244
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
А копіпаст це не зовсім те за що я проголосував би.

Стовідсотково. Якщо кандидат починає копіпастити свою пропаганду, сподіваючись, що лопух-виборець ґуґли не знає і ніц не спалить, то такий кандидат "нє нужен".

З приводу інших кандидатів, ІМХО:
Передвиборча програма Марусич дійсно являє собою звичайне виконання обов’язків голови сільради. Придиратись до неї (програми) не має сенсу. Вибрати може й варто, а може й ні. Не впевнений чи достатніми будуть зміни (але впевнений що вони таки будуть).

Найкраща програма в Чубура (треба з нього, до речі, бабки збити за використання матеріалів та слогану сайту ;) ), але не впевнений що він вийде в голови - його тут (в Червоному) досі майже ніхто не знає.

Програми Ящука досі не бачив і не чув (можливо просто не потрапляла до рук). Юрій Валентинович, я розумію, що одною рукою набирати не в кайф, але напряжіть когось - нехай набере. Просто цікаво, що ви пропонуєте як селищний голова.

Інші програми та біографії кандидатів - темна вода в облацех...

P.S. Шановні кандидати! Автобіографія від грецьк. autos – сам, bios – життя, grapho – пишу. "Моя автобіографія" - це, блін, тавтологія. Рідна мова рулить. Грецька також. З повагою, Grammar Nazi.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

ShoolerДата: Вівторок, 19.10.2010, 16:16 | Повідомлення № 245
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (Vlad)
Шановні виборці! Звертаюсь до Вас з проханням обрати мене головою селищної ради смт. Червоне.

Агітматеріал вражає! Видно кандидат таки серйозно працює. Принаймі до виборів! За старання 5+.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

TarantulДата: Середа, 20.10.2010, 01:10 | Повідомлення № 246
Гість
Група: Перевірені

Quote (Vlad)
... мали місце для культурного відпочинку (відремонтований спорткомплекс, впорядкований парк...

Парк якщо і буде впорядкований, то тільки Засухою. Парк переданий у власність Засухи, що є документально засвідчено.

mr_smithДата: Середа, 20.10.2010, 01:16 | Повідомлення № 247
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Tarantul)
Парк якщо і буде впорядкований, то тільки
цей момент (впорядкування парку) при розумному підході з боку голови селища може бути прискорений.

DmitriyLEVДата: Середа, 20.10.2010, 10:21 | Повідомлення № 248
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (Tarantul)
Парк якщо і буде впорядкований, то тільки Засухою

Так Так!!!
При затяжній засухі парк висохне, сухі дерева розтягнуть на дрова, бур'ян також перестане рости..
І порядок сам намалюється :D :D :D

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

СержДата: Середа, 20.10.2010, 10:23 | Повідомлення № 249
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Tarantul)
Парк переданий у власність Засухи, що є документально засвідчено.

І ви бачили чі документи???!!! На віщо вам говорити неправду???

DmitriyLEVДата: Середа, 20.10.2010, 10:34 | Повідомлення № 250
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (Tarantul)
Парк якщо і буде впорядкований, то тільки Засухою. Парк переданий у власність Засухи, що є документально засвідчено.

Це повідомлення у тему слухів та побрехеньок... Я вчора таку плітку також чув.... І від, :o начебто серйозного джерела...

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

mr_smithДата: Середа, 20.10.2010, 11:13 | Повідомлення № 251
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (DmitriyLEV)
Це повідомлення у тему слухів та побрехеньок...
ну треба ж пофлеймити якось... Що там ще у кого у власносты? А коли залызобетоном обнесуть? :)

TarantulДата: Середа, 20.10.2010, 12:45 | Повідомлення № 252
Гість
Група: Перевірені

Quote (DmitriyLEV)
Так Так!!!
При затяжній засухі парк висохне, сухі дерева розтягнуть на дрова, бур'ян також перестане рости..
І порядок сам намалюється

Ха-ха-ха дуже дотепно…

el_ChupacabraДата: Середа, 20.10.2010, 14:46 | Повідомлення № 253
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Оголошення
26 жовтня 2010 року в залі засідань селищної ради відбудеться зустріч з виборцями кандидатів на посаду селищного голови.
Початок зустрічі о 15:00

Запрошуються мешканці селища Червоне

チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Середа, 20.10.2010, 14:47

mr_smithДата: Середа, 20.10.2010, 18:26 | Повідомлення № 254
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
зустріч з виборцями кандидатів на посаду селищного голови.
всі кандидати будуть чи якісь конкретні?
Було б не погано сфотографувати цю зустріч для історіїї...

el_ChupacabraДата: Середа, 20.10.2010, 20:21 | Повідомлення № 255
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
всі кандидати будуть чи якісь конкретні?

Мають бути всі.

チョパカバラ

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.147.142.16
Браузер:

Cайт живе: