rss · Понеділок, 19.11.2018, 06:29

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

avatarДата: Понеділок, 04.10.2010, 11:16 | Повідомлення № 181
Шановний мешканець
Група: Друзі

Quote (Vlad)
существующее законодательство не изменить. Разве что в аспекте воспитания молодёжи и привития традиций и самое главное МОРАЛЬНОСТИ наших предков. По моему проблема именно в нехватке внутренней моральности у многих славян- отсюда и воровство и безразличие к окружающим и даже просто банальная лень и праздность.

Благодарю за объективный, откровенный ответ. ^_^
Ваши идеи и взгляды, определённо, разумны. Буде справедливо, если сбудутся ваши Благие намерения.
Желаю Тебе незыблемости, здравы телесной и душевной, твёрдый дух данезнает трещин! Удачи желать небуду ;) .
смт Червоному желаю удачного выбора!

А если ты землю всем сердцем ле любишь, любви настоящей достоен не Ты!

mr_smithДата: Понеділок, 04.10.2010, 14:47 | Повідомлення № 182
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Створив окрему тему для біографій та програм кандидатів, так що прошу, хто з кандидатів ще не залишив свої дані, публікуйте.

Влад мені видеється доволі щирою людиною, розширена біографія, твереза думка, не поганий досвід роботи в порівнянні з деяким нинішнім гловом. Те що він не з Червоного і типу не знає проблем, то вважаю дурницею, це не аргумент, людина з головою на плечах розбереться в будь-яких проблемах. Мало того, те що він не з Червоного це в деякій мірі плюс, тому що він не обріс отими кумовствами, сватовствами, тобто зможе об"єктивно оцінити та вирішити будь-яке питання, а не на користь "брата-свата-кума-товариша". Ну в крайньому випадку початковий період. Впевнений за 5 років все погане, якщо є, "вилізе наверх". Тоді гнатимемо в-ним віником.

Одна проблема... судячи з попередніх років не вміють наші люди вибирати... або не хочуть бути відповідальними...

Щоб не нарватися на звинувачення в агітації за Влада, відразу поясню, я суджу виходячи з наданої тут на форумі інформації та спілкування з кандидатами, оскільки спілкуватися виходить тільки з Владом то відповідно говорю і оцінюю його. З іншими кандидатами знайомий, але ніколи не спілкувався особисто, крім Юри, а ще те, шо вже 11 років проживаю в Києві і не маю можливості спілкуватися з людьми в Червоному крім як через сайт.

Ще один цікавий для мене кандидат це Юра Ящук, він активно приймає участь в наших зустрічах, по можливості, тому спілкувався з ним достатньо, щоб мати якесь уявлення про нього.
Цікавий співрозмовник, добре орієнтується в проблемах селища. Є депутатом селищної ради і знає роботу цієї установи "зсередини". Крім того всього він вчитель в Червоненські середній школі, що взагалі почесно. Доволі комунікабельний. Спортсмен - футболіст. Гарний кандидат на посаду голови, молодий і енергійний, просиджувати штани в кабінеті не повинен напевно.

Про інших мало що знаю, тому нічого не казатиму.

VladДата: Вівторок, 05.10.2010, 04:14 | Повідомлення № 183
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Читав форум і натрапив на дві цікаві теми
ось накопіював цитат з них

Дата: Вівторок, 10.02.2009, 11:31

Quote (DmitriyLEV)
перше конкретне предложення по темі: Я б першу чергу змінив би голову селищної ради, на молодого перспективного не старшого за 35 років. Може був би толк.!!!

Дата: Середа, 11.02.2009, 00:37

Quote (DmitriyLEV)
Тут не приклади треба наводити, а знайти людину в лиці директора школи чи завуча, хто міг би проводити організаційні питання. Невже Ви думаєте, що сам директор заводу прийде в школу і в учнів буде питати що їм треба? У нас село без голови і школа без директора. Оце саме протівно. Згадайте покійного Сторожука! Та ми при ньому в школу апаратуру купляли! Ото був справжній директор. І він би не дозволив довести котельню школи разом з системою опалення до абсурду. Людина яка хоч трішечки в цьому розбирається, зрозуміє, що це нахабне відмивання грошей. А Ви кажете що завод про школу не думає. Сюди просто ніхто не приходить, а коли щось треба вирішити, то все проходить в нахабному приказному порядку... Треба спілкуватись і тоді буде все ОК!

Дата: Середа, 11.02.2009, 16:00

Quote (el_Chupacabra)
Після революції ми втратили інститут меценатства, після розвалу СРСР - втратили інститут шефства. І зараз, щось я не чув, щоб хтось із бізнесменів - героїв нашого часу - займався реальною (а не показушною) допомогою населенню (яке вони і за людей врешті-решт не вважають). А населення на них і не розраховує, бере все, що погано лежить і лається на життя, в якому частково вони і винуваті, завдяки своїй байдужості..

Дата: Четвер, 26.03.2009, 23:22

Quote (mr_smith)
бюджет у села має бути відповідний(а може він буває, але ми про це не здогадуємося, бо счезає десь як у Копперфільда), якби був бюджет, то можна було б говорити про наймання якоїсь комерційної структури за кошти селища.

Дата: П'ятниця, 24.04.2009, 04:06

Quote (mr_smith)
Так було завжди, тому що мабуть не ті люди біля руля, голови в них повернуті в іншу сторону, в протилежний бік від необхідного напрямку, а ноги взагалі не знають куди йти, а руки мацають що і де погано лежить. А в мізках кишить інтригами.

Quote (M-i-k-o-n)
Додано (24.04.2009, 07:07)---------------------------------------------Що до доріг то я на 100% певний що Науменко здає роботу по ремонту доріг, тому що якась хоть безмежнохалатна робота була зроблена і думаю що кожен біля свого подвір"я вручну чи з допомогою техніки, зробив би за ті гроші асфальт і могричі місяць пив би.

Дата: Середа, 03.06.2009, 02:40

Quote (mr_smith)
В нашому селі, так як і всюди в світі, риба гниє з голови, потрібно звільнити селище від гнилої брехливої риби яка краде, дуже вже дорого вона обходиться односельчанам. От така от ідея.

Дата: П'ятниця, 05.06.2009, 12:42

Quote (el_Chupacabra)
В нас є селищна рада!?!?!?! І там є хтось!?!?!?!? І вона ще й працює!?!?!?! Нічого собі!!!!! Я все життя прожив у Червоному і не чув про таке!

Quote (el_Chupacabra)
Дата: П'ятниця, 05.06.2009, 16:14 • Сообщение # 73

Цитую (mr_smith)щось я не зрозумів вас хлопці, це іронія чи сарказм? Чи що?

Скоріше за все і те і інше. Бо позитивного ефекту від діяльності "сільсовєта" я ніколи не бачив і не відчував..

Quote (valdek)
Дата: П'ятниця, 19.06.2009, 11:41 • Сообщение # 108

Хорошо былобы шоб всем проживающим в Червоном была работа. Шоб люди могли заробатывать себе на жизнь. Это пожалуй самое главное.

Дата: Четвер, 04.02.2010, 23:40

Quote (DmitriyLEV)

Так то воно так, але в нашому випадку депутати, то є оберег нашого голові і вони чомусь сперечатися з ним не дуже хочуть, або таких дуже мало.. От і знайди після цього правду в світі!!!

Дата: П'ятниця, 05.02.2010, 09:42

Quote (dyak)
Сьо годні система виборів депутатів селишної ради зводиться до того, що приходиш на виборчу дільницю і там тобі дают бюлетень з одним кандидатом, який в принципі і не дуже й бажає бути цим депутатом. Людина яка захоче проти цього протестувати буде виглядати дураком. Один із варіантів це група людей повинна готовитись до місцевих виборів пропонувати своїх людей на посаду голови депутатів і мати программу що робити . Виходячи із кількості людей які обговорюють цю тему село не готове сьогодні до змін.

-------------------------------
У мене є такі питання
1. Чи змінилися думки (як у авторів цитат так і у мешканців Червоного загалом) за цей час?
2. Що саме Ви зробили аби виправите те що Вам не подобається?
3. Якщо нічого не зробили то може настав час нарешті зробити та змінити?

Питаю тому що як мені сказали загалом відвідувачі сайту є майже репрезентативним зрізом смт Червоне- так ось цікаво що про питаннях які підіймалися у цитатах ВСІ були практично одностайні.
Цікаво а чи вистачить сил об'єднатися саме зараз для вирішення цього ось так щоб раз і назавжди?

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

Повідомлення відредактовано Vlad - Вівторок, 05.10.2010, 04:15

DmitriyLEVДата: Вівторок, 05.10.2010, 10:52 | Повідомлення № 184
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (Vlad)
У мене є такі питання 1. Чи змінилися думки (як у авторів цитат так і у мешканців Червоного загалом) за цей час?
3. Якщо нічого не зробили то може настав час нарешті зробити та змінити? Питаю тому що як мені сказали загалом відвідувачі сайту є майже репрезентативним зрізом смт Червоне- так ось цікаво що про питаннях які підіймалися у цитатах ВСІ були практично одностайні. Цікаво а чи вистачить сил об'єднатися саме зараз для вирішення цього ось так щоб раз і назавжди?

Ну що тут сказати...
Шановний, те що Ви прочитали форум і знайшли та виділили цитати , в яких ми обговорювали стан керівництва нашого селища, то є дуже добре....Ви хочете зрозуміти як ми живемо, що нас бентежить і таке інше..... Але це найлегше, що можна було б зробити.... Можна тикати цититами кожному в лице і питати... А ТИ зробив те що казав....

Щодо 1-го пункту... Думки не змінилися (я про себе)... Наш теперішній голова бачить людей тільки перед виборами, навіть починає здороватись... В школі, як не було директора так і нема....
Добавлю від себе ще одну річ..
Ящук Юрій повинен бути директором школи, бо якщо забрати його зі школи, навіть на голову селища, то в школі залишиться бардак, а це Червоне не прикрасить.... В школі треба хазяїн..

Щодо 2-го пункту... Так як і більшість користувачів нашого сайту різними добрими ділами на благо селища намагаюся покращити життя собі та іншим, а також добросовістним виконанням своїх обов'язків на роботі та в побуті... Також їздив у районну раду з делегацією, яка піднімала питання про покращення стану невеличких вулиць та провулків, таких як Матросова, Щорса та інших... По яким в дощову погоду ШВИДКА ДОПОМОГА може проїхати на двох мостах всього 20 метрів, а потім ТОНЕ.....

Щодо 3-го пункту... Зробити звичайно треба. І в кращу сторону... А ле вибір Червінських людей, то є тільки їхній вибір.... Якби я трохо раніше знав, що можу балотуватись із Мошківець... То можливо був би Вам не хилим конкурентом... :) А я точно знаю що тут треба...

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

Повідомлення відредактовано DmitriyLEV - Вівторок, 05.10.2010, 10:54

el_ChupacabraДата: Вівторок, 05.10.2010, 12:56 | Повідомлення № 185
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (DmitriyLEV)
Шановний, те що Ви прочитали форум і знайшли та виділили цитати , в яких ми обговорювали стан керівництва нашого селища, то є дуже добре....Ви хочете зрозуміти як ми живемо, що нас бентежить і таке інше.....

Від себе додам, що те що ви почали знайомлення з селищем саме з форуму - це дуже влучна думка. Зазвичай тут обговорюються проблеми без зайвих замовчувань, називаються всі імена та ін. Ібо це Інтернет - тут і на ЙУХ (діаметрально протилежна точка від СЕРВЕРА) послати можуть. Так що не дивуйтесь, що вас сприйняли в штики... Деяких тут і гірше пісочать :)
По питанням:
1. Ні, особисто в мене не змінились думки з наведених вами цитат за авторством Чупакабри. А з якого дива вони мали мінятися?
2. Все що міг - то зробив. Загалом я в Червоному не живу, а лише ночую.
3. Питання риторичне.

БТВ, а хтось чув про молочну епопею, до якої було причетне нинішнє керівництво і яка мала місце цього літа?

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Вівторок, 05.10.2010, 12:58

mr_smithДата: Вівторок, 05.10.2010, 13:04 | Повідомлення № 186
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
БТВ, а хтось чув про молочну епопею, до якої було причетне нинішнє керівництво і яка мала місце цього літа?

я ні... а що там цікавого?

el_ChupacabraДата: Вівторок, 05.10.2010, 13:43 | Повідомлення № 187
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
а що там цікавого?

Да я сам чув лише понаслишці... Треба докладніше розпитати.

チョパカバラ

КrаsаДата: Вівторок, 05.10.2010, 14:45 | Повідомлення № 188
Група: Видалені

Quote (DmitriyLEV)
Матросова, Щорса та інших... По яким в дощову погоду ШВИДКА ДОПОМОГА може проїхати на двох мостах всього 20 метрів, а потім ТОНЕ.....

До вулиці Матросова зроблено насипну дорогу теперішнім головою.

el_ChupacabraДата: Вівторок, 05.10.2010, 15:13 | Повідомлення № 189
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Krasa)
До вулиці Матросова зроблено насипну дорогу теперішнім головою.

Як раз доживе до зими... Весною як було болото так і залишиться.

チョパカバラ

mr_smithДата: Вівторок, 05.10.2010, 15:15 | Повідомлення № 190
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

А матросова це де вона та вулиця?

el_ChupacabraДата: Вівторок, 05.10.2010, 15:24 | Повідомлення № 191
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)

В районі грабарки.

チョパカバラ

СержДата: Вівторок, 05.10.2010, 15:37 | Повідомлення № 192
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (el_Chupacabra)

Не завсім так. Не в районі грабарки. Вона тянеться з середини вуліці Польової і закінчуеться біля кладбища. Одним словом між вулицею Леніна та Бердиівською.

Повідомлення відредактовано Серж - Вівторок, 05.10.2010, 15:38

el_ChupacabraДата: Вівторок, 05.10.2010, 15:43 | Повідомлення № 193
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

[off]
Quote (Серж)
Вона тянеться з середини вуліці Польової і закінчуеться біля кладбища.

Ну десь там...[/off]

チョパカバラ

dyakДата: Вівторок, 05.10.2010, 23:29 | Повідомлення № 194
Авторитетний мешканець

Quote (Vlad)
У мене є такі питання
1. Чи змінилися думки (як у авторів цитат так і у мешканців Червоного загалом) за цей час?
3. Якщо нічого не зробили то може настав час нарешті зробити та змінити?

1 Думки не змінилися
2 Нічого серьозного не зробив
3 Залишається питання що саме конкретно потрібно зробити.

Все буде добре

mr_smithДата: Вівторок, 05.10.2010, 23:41 | Повідомлення № 195
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
3 Залишається питання що саме конкретно потрібно зробити.
зробити правильний вибір типу...

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.235.48.106
Браузер:

Cайт живе: