rss · П'ятниця, 20.07.2018, 23:25

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

СержДата: Субота, 02.10.2010, 18:27 | Повідомлення № 166
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (el_Chupacabra)
Серж, Пропуск треба оформляти

А хто сказав що в цьому проблема. Для друзів такими бюрократичними перепонами - негоже.

VladДата: Субота, 02.10.2010, 18:44 | Повідомлення № 167
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (mr_smith)
Vlad, ви так переймаєтеся "деталями", та доводите що ви не доводите те що ви не хтось, що не помічаєте, як конкуренти з вами вже працюють

Справа в тому що брехня повторена кілька разів починає деякими людьми сприйматися як правда- яскравий приклад це телебачення
так і тут - ось повторює людина постійно що не вірить що я не йду від якоїсь партії чи організації і дехто може почати вірити йому бо він же з того самого села
або висосав із пальця що я чи то боюся чи то зневажаю інших чи то кудись злетів чи ще якусь нісенітницю да ще заявляє що багато хто подумав так само і тут така штука що ті хто НЕ думав так само дійсно можуть так подумати
тому по чесному треба або казати ТІЛЬКИ про себе або називати прізвища тих хто НАЧЕБТО так подумав -ось тоді це буден схоже на правду
Quote (DmitriyLEV)
О це вже зовсім супер....... Один Ви правильно думаєте...Ну прям сансей

це вже просто блюзнірство
Ви мені будете казати що знаєте що я думав насправді?
Це просто нонсенс- я ж сказав ЩО саме я мав на увазі- до чого тут сенсей?
Ви сказали що збило Вас с пантелику (Вас і тільки Вас бо НІХТО більше не відписався і не вповноважив Вас назвати його призвище і нік) -я пояснив що мав на увазі
Можу тільки повторити що КОЖЕН СУДИТЬ ПО СОБІ- тільки і всього
Quote (DmitriyLEV)
Ну тут Ви не праві... Декілька літер не в тому місці можуть війну розпочати, а Ви як кандидат повинні були це передбачити.... Недоговори спонукають плітки... Краще було б щось сказати.... Добре!!! Не переймайтесь, Не такі ми вже й вредні..... Але прощупати кандидата потрібно?

Декілька літер в ОФІЦІЙНОМУ документі- чи може ВИ хочете сказати що все що тут пишуть має офіційний характер?
Тоді ... ой :D
Ви не вредні- Ви просто дуже підозрілі :p
розумію що час зараз такий що більшість бажає помилитися у тому що подумав погано, а виявилось навпаки ніж подумати про людину хороше чи бодай нормальне і помилитися в гіршу сторону
А щупання таким беспардонним чином набридає- чесне слово
я не ображаюся просто довести деякі речі в принципі не можливо - то навіщо витрачати час на подібних скептиків ьа ще у інтернеті?
Ну от хоче людина бачити погане у іншому чи наприклад шукає якісь корисливі мотиви ну що тут поробиш? Довести можна лише справами, а не відповідями в інтернеті
Бо аби було бажання можно фактично будь яку відповідь знову ж перекрутити як завгодно.
Це я не конкретно про Вас, а взагалі

Quote (DmitriyLEV)
Можете приходити до мене на сеанси інтернету.... За одно і познайомимося...

За допомогу дякую, чесно. Але свою позицію щодо зависання на форумі я вже сказав - мені здається це майже вичерпало себе принаймні на даному етапі ( хіба що треба автобіографію викласти більш розгорнуту і можливо на питання відповісти і все)
Поки що замість якихось пропозицій чи побажань чи питань наприклад я бачу лише обговорення мене як особистості причому як є вже казав більше висосаного з пальця ніж реального. Ось сформулюю програму більш чітко ніж я тут описував основні напряпки роботи - можна буде знову обговорити
Хоча що стосується прийти побалакати, то нема питань телефонуйте 096-405-60-45 та запрошуйте із задоволенням зайду поспілкуюся особисто
Це до речі не тільки DmitriyLEV, стосується а й до всіх хто захоче.
А ті хто з форумчан не в Червоному особисто живе можуть передачи номер родичам або просто знайомим хто буде зацікавлений у особистому спілкуванні

Quote (Серж)
Давай свою кандидатуру на вибори!!! Нам усім дуже потрібен чесний голова селищної ради. Якшо обіцяеш 70 % надходжень повернути на розвиток села (цеж краще як вообще нічого), я вже за тебе даю свій голос.

Цікаво-цікаво... Чесно кажучи завжди вважав що на потреби села повинні йти всі 100% зібраних коштів :) Чи мова про залишок після сплати податків і інших обов'язкових платежів? Тоді змушений розчарувати бо держава забирає набагато більше зазвичай ніж потім повертає :( А ось якраз цьому я знаю як запобігти і залишати на потреби села якраз 70-80% від зібраних коштів - вважаю що віддавати 20% на загально державні потреби на зразок армії, освіти та медицині то нормально- інша справа чи дійдуть ті кошти за призначенням- але то вже по великому рахунку не нам і не зараз перейматися.
До того ж треба суттєво збільшити надходження до бюджету у кількісному вираження - як само трохи пізніше але задумки дійсно є бо інакше б не балотувався.
Ось ці дві складові - збільшення надходження і зменшення відсотку який віддається державі ( цілком законно зрозуміло) і дадуть загалом суттево збільшаться кошти які будуть витрачені на інфраструктуру села- на той самий водогін, на освітлення вулиць - хоча б трохи (бо коли проїздив тиждень тому через село о 8й вечора то горіли лише 2 фонарі зі сторони Бердичева та прожектор на приватному будинку на повороті)а також на ремонт доріг та на культурні потреби.
Ось наприклад

держава забирає у селянина, котрий самотужки господарює більш як на двох гектарах ріллі, 15% від валу, а не від прибутку. А в США його колега наприкінці року сплачує від чистого прибутку лише 7% — за умови, якщо він працює з прибутком. Причому заокеанський фермер має право чотири роки бути збитковим, але раз на п’ять років мусить показати, що прибуток у нього є, хоча б такий-сякий.

Невже це нормально?
і таких прикладів просто безліч.
Не можу покищо оцінити на скільки зможу збільшити надходження до бюджету села у кількісному значенні хоча б тому що не знаю сумм минулих надходженнь але можу запевнити що після сплати обов'язкових платежів на потреби села залишиться всі 100% залишившихся коштів, а також що зможу зменшити грабіжницьку данину у загальнодержавний бюджет на цілком законних підставах.
До того ж за рахунок того що буде збільшений сам бюджет села - держава у коштах майже не втратить а навіть якщо і втратить я особисто вважаю що більшість зібраних податків повинні залишатися саме на місцях і приносити користь громаді- тоді і стимул буде додатковий і у селі залишатися і дітей більше народжувати і працювати буде набагато приємніше і навіть податки сплачівати жаба не буде давити ;)

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

СержДата: Субота, 02.10.2010, 20:04 | Повідомлення № 168
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Vlad)
Чесно кажучи завжди вважав що на потреби села повинні йти всі 100% зібраних коштів
А бідному голові селищної ради тоді на які кошти свою сімю утримувати ? А так на 30 % помоему це чесно і справедливо сказано і пообіцяно. :D
Саме головне що покищо існуе та сама і всіма замусоляна депутатска недоторканість... Вона і тільки вона являеться головним чинником в корупції чиновників всіх рангів. Тільки за неї ховаються як за якийсь оберіг і творять що їм збреде в голову. Ось тут як говориться собака зарита, тут ця рибка псуеться з голови....

DmitriyLEVДата: Субота, 02.10.2010, 20:51 | Повідомлення № 169
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (Vlad)
хочете сказати що все що тут пишуть має офіційний характер? Тоді ... ой

І не ойкати тут!!!! А то ще щось подумаю :D Відшуткуватись хочете... "Нєвийдєт" :D

Quote (Vlad)
Ви не вредні- Ви просто дуже підозрілі

І не підозрілий я... B) Може навпаки,
Ви підозрілі... :)
Чого Вам в нашому селі треба???? :D
Вас що в Києві плохо кормят?? :p

Quote (Vlad)
А щупання таким беспардонним чином набридає- чесне слово

ЛАДНО!!! Більше не буду! Ато ще кандидатуру свою знімете, і не буде нашим жінкам-кандидатам з ким тягатись.... А чисто жіночі бої, то дуже страшно :D

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

ShoolerДата: Субота, 02.10.2010, 22:48 | Повідомлення № 170
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (Vlad)
Якшо обіцяеш 70 % надходжень повернути на розвиток села (цеж краще як вообще нічого), я вже за тебе даю свій голос.

Це я обіцяю із коштів, які будуть роздерибанені різними способами!

Нажаль в схемах дерибану, як правило, задіяна не одна людина, а група. Моя задача - це переконати інших трішечки зменшити апетити в міру можливостей. Не купувати трикімнатні квартири дітям в Києві, а хочаби двокімнатні. Не лексус 460, а хоча би кіа. А це все реальний результат буде - запевняю!!!

Я трішки наберуся життєвого досвіду і до слідуючих виборів точно "созрею"!

Особисто для Vlad:
спілкувався з місцевими по телефону - чесно кажучи шансів у тебе малувато. Хоча обов"язково пробуй і набувай досвіду, він завжди знадобиться.

Там твоя фірма вроді була на Харківському масиві в Києві, я кожного дня буваю там, так як Харківський масив входить в мою зону впливу на одній із робіт.
Отож коли закінчаться вибори і ти будеш в Києві і будеш мати час, то можна зустрітися, поспілкуватися, попити чаю і може проясниш реальні мотиви і рухи в суспільстві.

Одним словом - успіхів. :)

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

stem_ua_doktorДата: Субота, 02.10.2010, 23:40 | Повідомлення № 171
Поважний мешканець

Надіє Володимирівна, в автобіографії Ви не вказали свою партійність (позапартійність).

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

DmitriyLEVДата: Неділя, 03.10.2010, 10:15 | Повідомлення № 172
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (stem_ua_doktor)
Надіє Володимирівна, в автобіографії Ви не вказали свою партійність (позапартійність).

4. Марусич Надія - самовисуванка (хоча в неї є мандат партії регіонів)...
Що не зрозуміло7??

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

VladДата: Неділя, 03.10.2010, 13:12 | Повідомлення № 173
Не байдужий мешканець

Щось не бачу на сайті кнопок Цитувати та Редактувати :(

Quote ( Серж)
А бідному голові селищної ради тоді на які кошти свою сімю утримувати ? А так на 30 % помоему це чесно і справедливо сказано і пообіцяно.

То казали що зарплата голови у 2 000 грн чи не найбільша у селі?
Просто був час (після розлучення) що в мене на життя у Києві після оплати оренди квартири залишалась на життя менша сума ніж залишиться у Червоному після оплати оренди будинку. До того ж продукти у Червоному НАБАГАТО дешевші ніж у Києві. А на ділянці у кілька соток можно навіть посадити щось типу картоплі та зелені (укроп, петрушка, салат) - обробити 5-10 соток часу багато не забирає і взагалі фізичний труд корисний для здоров'я бо якщо сидіти постійно то можна ж і геморой заробити :D
Це я до того а навіщо взагалі красти коли такі умови створені для праці?
Не ну конєчно якщо потрібний Лексус та таке інше але це вже совість потрібна аби була елементарна в людини ось і все.
До того ж якщо не вистачає грошей то все просто - попрацюй та заробити тобто збільш надходження до бюджету села і тоді будешь мати повне право виписати собі премію на частину ( скажімо відсотків 10) збільшеної суми- причому не кожен місяць звичайно а не частіше раз у квартал і щоб збільшення були стабільні.
Quote ( Серж)
Саме головне що покищо існуе та сама і всіма замусоляна депутатска недоторканість... Вона і тільки вона являеться головним чинником в корупції чиновників всіх рангів. Тільки за неї ховаються як за якийсь оберіг і творять що їм збреде в голову. Ось тут як говориться собака зарита, тут ця рибка псуеться з голови....

Яка така недоторканість? Здається недоторканість лише у народних депутатів ВР залишилась. Он мера Новомосковську недавно посадили. То може просто органи не працюють так як треба, а може і селяни не вміють організуватися та відстоювати свої права?
До речі, як на мене у селі ще простіше зробити ніж у великому місті- підняти громаду на захист порушених прав.

Quote (DmitriyLEV )

І не підозрілий я... Може навпаки,
Ви підозрілі...

Ну якщо вірити психологам то підозрілий таки я раз завів про це мову ;)

Quote (DmitriyLEV )

Чого Вам в нашому селі треба????
Вас що в Києві плохо кормят??

Ви не повірите- таки "плохо кормят" vashagaliabalovana
тобто їжа погана і неякісна і це вже не жарти :( навіть захворів на дуже сильну аллергію хоча можливо це ще й нерви трішки а можливо зміна місця проживання ( жив у домі який стоїть фактично на межі міста і одразу за ним великий ліс починається а після розриву відносин з колишньої переїхав на массив де кругом лише бетон та асфальт та недалеко і сміттєспалюванюваний завод і Бортницька станція аєраці де горіло тою осінню) отже цією весною і майже все літо провів на дієті і чистив печінку ( і це при тому що не вживаю алкоголь практично - хоча знайомий каже - "не тренуєш печінку от вона від наватаження збій і дала" :D ^_^ )Коротше кажучи фактично працювати не міг принаймні за фахом - пил табруд з комп'ютерів посилював подразнення шкіри на руках - добре що були заощадження і робота у вільному графіку (деякі речі взагалі вдавалося робити через інтернет- приймати закази від клієнтів та робити відвантаження товару через знайомого) то зміг поїхати пожити у батьків кілька місяців
ну і звісно що вибори перенесли бо або не зміг приймати участь взагалі або не обрав би Червоне- все що не робиться то до кращого- один з моїх девізів :)
Отже для зміни місця проживання є і звичайний особистий мотив і навіть не один.
Ще я не бажу перспектив для людської цівілізації загалом у житті у дуже великих містах - можливо я помиляюся у тому до існування цівілізації у такому стані якою вона є зараз залишилось буквально декілька десятків років ( а можливо і менше) але у будь-якому разі я хочу щоб мої діти росли ближче до землі, щоб вони любили свою Батьківщину( не тільки всю Україну але саме свою Малу Батьківщину) і звісно щоб вони були здоровими( а містах зараз це практично неможливо - дітей із хворобами до 80% і це не просто так - це сама Природа корегує ситуацію та подає сигнали всім нам)

Quote (Shooler)
Це я обіцяю із коштів, які будуть роздерибанені різними способами!

Нажаль в схемах дерибану, як правило, задіяна не одна людина, а група. Моя задача - це переконати інших трішечки зменшити апетити в міру можливостей. Не купувати трикімнатні квартири дітям в Києві, а хочаби двокімнатні. Не лексус 460, а хоча би кіа. А це все реальний результат буде - запевняю!!!

Як це можна дерибанити і не відповідати?
Не розумію... Тобто якщо зловили то взагаліто тюрма, а не вмовляння. Це хіба що можна переконувати більше сплачувати податки хоча це більше парафія податкової, а голові с платниками податків трохи по іншому як на мою думку треба працювати- просто пояснювати що їм дійсно вигідно збільшувати платежі до бюджету села.
А все що потрапило до бюджету НІЯКОМУ дерибану не може буде піддано - навіть і думки такої ні в кого не має бути особливо в голові сільради байдуже нинішнього чи тільки потенціального
Quote (Shooler)

Я трішки наберуся життєвого досвіду і до слідуючих виборів точно "созрею"!

Та нема питань :)
Особисто я вважаю своїм завданням якраз і підбор таких кадрів які зможуть в першу чергу думати не про свій гаманець.
Якщо не знайдемо за 5 років будемо продовжувати молодь виховувати - ось і все
Quote (Shooler)

Особисто для Vlad:
спілкувався з місцевими по телефону - чесно кажучи шансів у тебе малувато. Хоча обов"язково пробуй і набувай досвіду, він завжди знадобиться.

Взагалі то я ще НЕ починав ніякої агітації тому казати що шансів у мене мало то пусте :)
Тільки не треба казати що я думаю нібіто у мене перемога у кармані чи шансі найбільше- просто шанси є і принаймні НЕ менші ніж у інших кандидатів- а прописка то таке... тобто на когось звичайно вплине той факт що я не жив у Червоному і він за мене не проголосує але це нормально- все одно всім не вгодиш

Quote (Shooler)

Там твоя фірма вроді була на Харківському масиві в Києві, я кожного дня буваю там, так як Харківський масив входить в мою зону впливу на одній із робіт.
Отож коли закінчаться вибори і ти будеш в Києві і будеш мати час, то можна зустрітися, поспілкуватися, попити чаю і може проясниш реальні мотиви і рухи в суспільстві.

Можна і раніше зустрітися- принаймі раз а може 2 планую у Києв з'їздити у жовтні просто не більше ніж на день але зустрітися думаю зможу.
Ось тільки хто кому і що буде прояснювати трохи не зрозумів із постановки фрази- мені для себе потрібно прояснити рухи у суспульстве чи мені тобі потрібно прояснити реальні мотиви? :)

Quote (Shooler)

Одним словом - успіхів.

А ось за це - дякую :)

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

NadiyaДата: Неділя, 03.10.2010, 14:10 | Повідомлення № 174
Гість

Quote (stem_ua_doktor)
Надіє Володимирівна, в автобіографії Ви не вказали свою партійність (позапартійність

Є членом Партії регіонів

mr_smithДата: Неділя, 03.10.2010, 14:30 | Повідомлення № 175
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
Щось не бачу на сайті кнопок Цитувати та Редактувати
Мають бути кнопки, може недовантажуэться сторынка? Кнопка редактувати є на протязі дня, потім пропадає для користувачів, а кнопка цитувати має бути однозначно завжди.

Vlad, можемо в Києві якось скооперуватися з Сашою та вами і зустрітися, так, як ми з вами обговорювали, кажіть які дні будуте в Києві будемо домовлятися.

ЗІ І доречі, мене не Андрій звати :D .

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

ShoolerДата: Неділя, 03.10.2010, 14:37 | Повідомлення № 176
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (Vlad)
Як це можна дерибанити і не відповідати?

Якщо ви живете в Україні, то маєте чітко розуміти, що коли крадуться великі суми, то буде з чого розплатитися з корумпованими органами. І це факт. Мотиви поповнювати бюджет дуже правильні і благородні. Але є одне но: навіть якщо і збільшиться, то будуть мати зиски зовсім інші люди, які будуть причетні до витрачання бюджетних коштів.

Заклики "нічого не змінити" - це не правильно. Змінювати потрібно в першу чергу себе. Ну і багато приділяти уваги вихованню малечі, тільки тоді через час може щось і зміниться.

І ще, я живу в реальному і жорстокому світі. В благородність будь-чого майже не вірю (нажаль так складається). Тому за всім тим, що доходить до слуху іншого, як правило, стоїть ще велика кількість того, що не зовсім потрібно знати іншим. Але це все нормально.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

avatarДата: Неділя, 03.10.2010, 19:48 | Повідомлення № 177
Шановний мешканець

Здравствуйте уважаемая Надежда!
Отец мой Алим Антонович Паламарчук, предполагает, что вы являетесь нашей дальней родственницей( якобы роды наши пересекались). Желает вам успехов на выборах :) .

А если ты землю всем сердцем ле любишь, любви настоящей достоен не Ты!

СержДата: Неділя, 03.10.2010, 20:32 | Повідомлення № 178
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Vlad)
Он мера Новомосковську недавно посадили.

І покищо на цьому все!!! Чи може у вас е ще якісь факти...? Отож, немае...

avatarДата: Неділя, 03.10.2010, 20:49 | Повідомлення № 179
Шановний мешканець

Здравствуйте Владислав!
Зачастую кандидатов на выборы поставляют политпартии или они выдвигаются сами(тоесть народу подсовуют то что есть, то есть выгодных сторонним людям), в итоге приходится выберать "лучшее из зол".
Во времена славянской демократии головой становился лучший из лучших: хозяйством руководил лучший - мудрейший специалист; войско вёл сильнейший из храбрых воин, то есть человек, который имеет безупречную репутацию, незыблимое доверие своих соплеменников.
Как вы думаете, если выборы проводить "по старинке"(то есть мешканци сами будут быдвигать кандидатов, на собстваенный погляд), будут ли они успешней? Какие, вы счетаете, недостатки имеются у "старинной" системы выборов? :)

А если ты землю всем сердцем ле любишь, любви настоящей достоен не Ты!

VladДата: Понеділок, 04.10.2010, 03:54 | Повідомлення № 180
Не байдужий мешканець

Quote (avatar)
Здравствуйте Владислав! Зачастую кандидатов на выборы поставляют политпартии или они выдвигаются сами(тоесть народу подсовуют то что есть, то есть выгодных сторонним людям), в итоге приходится выберать "лучшее из зол". Во времена славянской демократии головой становился лучший из лучших: хозяйством руководил лучший - мудрейший специалист; войско вёл сильнейший из храбрых воин, то есть человек, который имеет безупречную репутацию, незыблимое доверие своих соплеменников. Как вы думаете, если выборы проводить "по старинке"(то есть мешканци сами будут быдвигать кандидатов, на собстваенный погляд), будут ли они успешней? Какие, вы счетаете, недостатки имеются у "старинной" системы выборов?

Вечер добрый :-)
Родово-общинный строй был по моему самым правильным- особенно система Вече.
Недаром именно об этой форме управления так мало говорится в прессе и практически ничего по телевизору. С другой стороны не надо забывать что голосовали в те времена далеко не все совершеннолетние.
'Если правы историки права, что вече, а не князь должно быть признано носителем верховной власти древнерусской политии-волости, то, с другой стороны, элементарные нити древнерусской волостной администрации сходились в руках князя, а не веча или каких-либо его органов. В этом оригинальная черта древнерусской государственности'.
Теоретически можно рассмотреть депутатов сельсовета как некое вече но только БЕЗ возможности отзыва :(
Да и выдвигаются они сами по себе ( ну или опять же от партий) а никак не дворами в количестве допустим 50-60ти..
Мне сказали что в Червоном 1200 дворов и 20 депутатов. Конечно было бы логично чтобы 60 дворов сами и выдвигали и выбирали депутата и имели бы возможность его отозвать.
Вообще тема народного самоуправления хотя довольно интересная но и в тоже время очень обширная и вряд стоит уделять этой теме прямо сейчас да еще на форуме- всё равно существующее законодательство не изменить.
Разве что в аспекте воспитания молодёжи и привития традиций и самое главное МОРАЛЬНОСТИ наших предков. По моему проблема именно в нехватке внутренней моральности у многих славян- отсюда и воровство и безразличие к окружающим и даже просто банальная лень и праздность.

Додано (03.10.2010, 21:37)
---------------------------------------------

Quote (Серж)
І покищо на цьому все!!! Чи може у вас е ще якісь факти...? Отож, немае...

Чесно кажучи було б дивно якщо таких справ було б багато :)
Як казав невідомий сантехнік брежневських часів - "Треба всю систему змінити" :D
Але змінювати потрібно починаючи саме з низових ланок - ніхто нічого зверху не спустить.
Здається 19 останніх років повинні були це довести.
Але ми ж не зовсім про це - ми про недоторканість почали. Нема ніякої недоторканості і на будь кого можна знайти управу - головне аби бажання було, а як нема бажання контролювати голову і депутатів навіщо взагалі ломати копія на форумі та йти на вибори з таким думками що хто б не прийшов він буде недоторканим( нехай навіть формально а не юридично) і що його неможливо буде проконтролювати.

Додано (03.10.2010, 22:00)

Quote (mr_smith)
Мають бути кнопки, може недовантажуэться сторынка? Кнопка редактувати є на протязі дня, потім пропадає для користувачів, а кнопка цитувати має бути однозначно завжди.

Дякую - вже розібрався
Почистив кєш і все запрацювало- просто одночасно глюканула і Опера і Мозила- ось я і здивувався
Quote (mr_smith)
Vlad, можемо в Києві якось скооперуватися з Сашою та вами і зустрітися, так, як ми з вами обговорювали, кажіть які дні будуте в Києві будемо домовлятися.

Швидше на все на вихідних знову буду у Києві але на найближчих чи 16-17 точно ще не знаю, но зустрінемось обов'язково
Quote (mr_smith)
ЗІ І доречі, мене не Андрій звати

Так, Юра, прошу пробачення - то я того вечора мабуть перевтомився :)

Додано (03.10.2010, 22:34)

Quote (Shooler)
Якщо ви живете в Україні, то маєте чітко розуміти, що коли крадуться великі суми, то буде з чого розплатитися з корумпованими органами. І це факт. Мотиви поповнювати бюджет дуже правильні і благородні. Але є одне но: навіть якщо і збільшиться, то будуть мати зиски зовсім інші люди, які будуть причетні до витрачання бюджетних коштів.

Що означає будуть мати зиски люди причетні до витрачання коштів?
Здається мені що депутати сільради і визначають куди будуть витрачатися кошти.

Quote (Shooler)
Заклики "нічого не змінити" - це не правильно. Змінювати потрібно в першу чергу себе. Ну і багато приділяти уваги вихованню малечі, тільки тоді через час може щось і зміниться.

Закликів "не змінити нічого" у мене немає - є констатація факту що не змінити думку деяких людей, а це дещо різні речі ;)
Quote (Shooler)
І ще, я живу в реальному і жорстокому світі. В благородність будь-чого майже не вірю (нажаль так складається). Тому за всім тим, що доходить до слуху іншого, як правило, стоїть ще велика кількість того, що не зовсім потрібно знати іншим. Але це все нормально.

На рахунок виділеного це Ви зря тому що
«По вере вашей да будет вам» (Матф.9:29).
А на рахунок підкресленого то я особисто зовсім не вважаю це нормальним. Звісно переважна більшість саме так себе і поводять але вони просто забувають про те що
"Нет ничего сокровенного, что не открылось бы, и тайного, чего не узнали бы"
до речі ця істина зустрічається у Біблії з невеликими варіаціями аж ЧОТИРИ рази
Вважаю що недарма ;)

Повідомлення відредактовано Vlad - Неділя, 03.10.2010, 23:54

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.224.2.123
Браузер:

Cайт живе: