rss · Понеділок, 19.11.2018, 08:40

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

DmitriyLEVДата: Четвер, 30.09.2010, 18:14 | Повідомлення № 151
Авторитетний мешканець
Група: Модератори
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (Vlad)
Судячи з Вашого опису моїми головними конкурентами будуть жінки?
хмм...

Шановний! А Надуда Олександр та Науменко це не конкуренти?... Чи Ви дівчат злякалися... Чи Ви вважаєте, що жінки не можуть бути конкурентами...

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

DmitriyLEVДата: Четвер, 30.09.2010, 19:26 | Повідомлення № 152
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

До речі...
Про висуваня кандидатів...
Я тут трохи порознюхував і розжився на таку інформацію...
1. Науменко Анатолій - самовисуванець (в ньому вже ні одна партія не зацікавлена... (нажився)).
2. Шишкіна Валентина - висуванка від Комуністичної партії.
3. Надуда Олександр - висуванець червоненськоі селищної організації Партії регіонів...
4. Марусич Надія - самовисуванка (хоча в неї є мандат партії регіонів, про який писав Dyak).
Андрушівські регіонали її не висувають, бо кажуть, що не знають... ВІд них виступає в Червоному Саміло Валентина Михайлівна. Яка і просуває Надуду Олександра...
5. Чубур Владислав - твердить, що самовисуванець... (Не вірю... поки не побачу. Хоча вважаю, що хлопець не глупий).

Інформація перевірена і підтверджена в селищній раді.

Повідомлення відредактовано DmitriyLEV - П'ятниця, 01.10.2010, 11:08

dyakДата: П'ятниця, 01.10.2010, 11:11 | Повідомлення № 153
Авторитетний мешканець

Quote (DmitriyLEV)
Надуда Олександр - висуванець червоненськоі селищної організації Партії регіонів......

Ця інформація мене засмутила але це той випадок коли ПР чесно працює і прикро , що не одна партія не зацікавилась селом. Мої відносини до Надуди не змінились я впевнений , що він буде добрим головою.

Все буде добре

Повідомлення відредактовано DmitriyLEV - П'ятниця, 01.10.2010, 14:31

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 01.10.2010, 14:49 | Повідомлення № 154
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (M-i-k-o-n)
5 Ящук Юрій Валентинович

Таки подав заяву?

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

VladДата: Субота, 02.10.2010, 00:15 | Повідомлення № 155
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (DmitriyLEV)
Шановний! А Надуда Олександр та Науменко це не конкуренти?... Чи Ви дівчат злякалися... Чи Ви вважаєте, що жінки не можуть бути конкурентами...

от у Вас манечка щось за мене або вирішувати або видумувати...
Ви що думаєте я повинен виправдовуватися Вам за Ваші ж нісенітніці?
Спочатку покажіть ДЕ САМЕ у тому що я написав є хоча б малЕЕЕЕЕнький натяк на виділене, а потім буду давати відповідь наподібні запитання, бо інакше мені тільки те й доведеться робити як доводити що я не верблюд, а справку таку мені ніхто не надасть просто так, а якщо прийду і буду вимагати таку довідку для пред'явлення на форумі то ще й запроторять до жовтого дому :)
Ви вже неоднократно казали про те що не вірите мені- ось свіжий приклад
Quote (DmitriyLEV)
5. Чубур Владислав - твердить, що самовисуванець... (Не вірю... поки не побачу. Хоча вважаю, що хлопець не глупий).

але одне не вірити тому що я кажу і ЗОВСІМ інше щось видумувати від мого імені і ще вимагати чи то відповіді чи то спростовування
До речі ось цим постом

Quote (DmitriyLEV)
1. Науменко Анатолій - самовисуванець (в ньому вже ні одна партія не зацікавлена... (нажився)).
2. Шишкіна Валентина - висуванка від Комуністичної партії.
3. Надуда Олександр - висуванець червоненськоі селищної організації Партії регіонів...
4. Марусич Надія - самовисуванка (хоча в неї є мандат партії регіонів, про який писав Dyak).
Андрушівські регіонали її не висувають, бо кажуть, що не знають... ВІд них виступає в Червоному Саміло Валентина Михайлівна. Яка і просуває Надуду Олександра...

Ви лише підтвердили моє враження про то хто головний конкурент, а це враження було засноване як від форуму загалом так і від Ваших постів особисто.
Пояснювати більш розлого не збираюся бо це просто моя особиста думка і звичайно вона може бути суб'єктивною і до того ж немає ніякої недооцінки інших кандидатів мною особисто (якщо Ви вважаєте інакше будь ласка покажіть КОНКРЕТНО це в моїх постах) але й ніякого страху теж не має ( було б страшно і чи не вистачало б впевненості то не подавав би документи :) )

Ну і наостанок повертаючись до виділеного

Quote (DmitriyLEV)

Ну от скажіть ЯК мені довести що я НЕ є членом якоїсь партії?
піти зібрати справки від усіх? :)
Це як би я сказав наприклад что висунутий БЮТ а Ви сказали б "не вірю" то я б тут тиць довідку і довів :)
А як довести що НЕ висуваюсь якоюсь партією чи організацією- не можу ніяк придумати :(
Хоча я особисто вважаю як раз це своїм досить великим плюсом бо повторюся не буду виконувати чиїсь вказівки тому що не буду завдячувати своїм обранням ніякої організації а з іншого боку у мене не буде покровителів які мене "прикриють" це я до того що якщо хтось не вірить що я збираюся працювати максимально чесно і прозоро аж до тих пір доки ця прозорість не буде заважати самій роботі ( бо якщо 50 людей на день будуть приходити подивитися документи то звичайно працювати стане неможливим) але пренаймні на сайті буде викладуватися і бюджет в цілому і доході і видатки і спонсорська допомога і в Раді документи ( тобто завірені копії) будуть на стенді вивішені- якщо буде потрібна більш детальна перевіка то теж без питань- кілька разів на рік теж можна буде робити.
Я розумію що у це досить важко повірити що я удй на вибори не для власного збагачення і навіть не для подальшої політичної кар'єри ( хоча останнє як варіант не виключаю - ось тільки для цього треба дуже багато працювати і знову ж таки ніде не хімичити- тим більше як там у Козми Пруткова " Единожды солгавши, кто тебе поверит?").
Сам буквально ще років зо три назад в це б не повірив.
Просто є речі які набагато важливіші і за гроші взагалі і за власне збагачення.
До того ж і зарплата голови у 2000 грн - це насправді більше ніж досить для того щоб не потребувати більше.
і тільки коли бюджет села буде набагато збільшено тоді і тільки тоді можна думати про якісь премії.
Так я звичайна людина і теж полюбляю комфорт і відпочинок, но просто я впевнений що комфорт, який здобутий нечесним шляхом, а не особитою працею не принесе ніякої користі, так само як і відпочинок на який не заслуговуєш обов'язково вилізе боком у майбутньому- ось у чому я впевнений на всі 100%

Quote (M-i-k-o-n)

На сьогодняшній день є відомим список.
1 Надуда Олександр Петрович
2 Науменко Анатолій Григорович
3 Шишкіна Валентина Петрівна
4 Марусич Надія Володимирівна
5 Ящук Юрій Валентинович
6 Чубар Владислав Генадійович

Так мені теж сказали що я подав заяву шостим
ось тільки моє призвище правильно писати Чубур - ось DmitriyLEV правильно пише :)

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

DmitriyLEVДата: Субота, 02.10.2010, 12:03 | Повідомлення № 156
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (Vlad)
от у Вас манечка щось за мене або вирішувати або видумувати...

Про це.....
Декілька постів вище Ви написали: (конкурентами будуть жінки?
хмм...)
Все б нормально, але оце багатозначне "хмм". Дало мені підставу, (і не тільки мені, бо я спілкувався з декількоми читачами сайту)... думати , що Ви або зневажливо ставитесь до конкуренції жінок (яких Ви доречі не знаєте), або несете себе вище них....
Пропоною приземлитися, бо не такі вони й прості як Вам може здатися...

Quote (Vlad)
Так мені теж сказали що я подав заяву шостим ось тільки моє призвище правильно писати Чубур - ось DmitriyLEV правильно пише

І ще...
Я до речі богато чого правильно пишу, не тільки Ваше прізвище... :) І в цьому я надіюся Ви скоро переконаєтесь... :)

DmitriyLEVДата: Субота, 02.10.2010, 12:07 | Повідомлення № 157
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

До речі......
НАДІЯ ВОЛОДИМИРІВНА!!!!!!! Харе тільки читати форум, ПОРА вже і про себе трішечки написати, а то не гарно виходить
facepalm girl_sigh pomada mirror

stem_ua_doktorДата: Субота, 02.10.2010, 12:37 | Повідомлення № 158
Поважний мешканець

Quote (DmitriyLEV)
НАДІЯ ВОЛОДИМИРІВНА!!!!!!! Харе тільки читати форум, ПОРА вже і про себе трішечки написати, а то не гарно виходить

На всі 100 згоден! Я вже про п. Чубура знаю більше ніж про Вас!

Ми, українці, на СВОїй - БОгом ДАній землі!

Повідомлення відредактовано stem_ua_doktor - Субота, 02.10.2010, 12:38

VladДата: Субота, 02.10.2010, 12:51 | Повідомлення № 159
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (DmitriyLEV)
багатозначне "хмм". Дало мені підставу, (і не тільки мені, бо я спілкувався з декількоми читачами сайту)... думати , що Ви або зневажливо ставитесь до конкуренції жінок (яких Ви доречі не знаєте), або несете себе вище них....
Пропоною приземлитися, бо не такі вони й прості як Вам може здатися...

мда... ( чи може мені тепер и "мда" краще не писати бо теж буде багатозначно :D )
"хмм" це ПРОСТО "хмм" і більше НІЧОГО :)
для мене особисто це як смайлик "задумався" і все
Те що там побачили Ви ( а також інші читачі нічого не доводить і нічого не означає хоча ні - означає що Ви мислите приблизно однаково із тими хто так подумав:) але не означає того що Ви подумали правильно- приклади колективник помилок набагато більшої кількості однаково думаючих людей наводити не буду бо історію як світову так і національну всі знають.
На рахунок останього виділенного речення Ви так і не показали ДЕ ж саме я кудись злетів ( чи Ви серйозно збираєтесь мені поставити у провину оте "хмм" - як на мене це як мінінум передвзяте ставлення - Ви ж мене навіть ще не бачили наживо- хоча після "Не повірю поки не побачу " та таке інше дивуватися прискипуванню до "хмм" можливо і не варто :)
Отже Ваше зауваження є не тільки недоречним і не ввічливим але ще й аналогом "чорного піару" тобто Ви приписуєте мені якості та поведінку якої у мене з роду НЕ було а я повинен виправдовуватися.
Я здогадуюся звідки ноги ростуть- дійсно багатьом з тих хто жив у місті притаманне зневажливе ставлення до сільских але хочете вірте хочете ні але практично ніхто з них не поїде жити у село як раз саме з цих міркувань - як же можна жити поруч з тими кого вони зневажають.
Але з таким ставленням спілкування на форумі просто зайде у тупік.
Хоча все одно з понеділка чи вівторка буду вже постійно у Червоному і буде зовсім не до інтернету (тобто не буде його взагалі в мене спочатку)- і може навіть це й до кращого
бо коли із "хмм" роблять подібні висновки та ще й як мені здається цілком серйозно то краще не писати взагалі нічого.
А тут ще й дивуються і чого ж інший кандидат нічого не пише- а й правильно робить що не пише бо тільки зайвих декілька літер постав і все - "Виновен" (с) :D
Quote (DmitriyLEV)
До речі......

Так, так, Надія Володимирівна, не мовчіть- нехай ще й Вас трохи тут пропісочать- чого ж мені тут одному доводити що я не "верблюд" ;)

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

Повідомлення відредактовано Vlad - Субота, 02.10.2010, 12:53

mr_smithДата: Субота, 02.10.2010, 13:01 | Повідомлення № 160
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
нехай ще й Вас трохи тут пропісочать
А вони на одному підприємстві працюють, тому "пісочать" оффлайн.
Vlad, ви так переймаєтеся "деталями", та доводите що ви не доводите те що ви не хтось, що не помічаєте, як конкуренти з вами вже працюють. :D

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

ShoolerДата: Субота, 02.10.2010, 13:05 | Повідомлення № 161
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Всім кандидатам в першу чергу удачі і нехай переможе найдостойніший.

Кампанія вже розпочалася, тому буде цікаво спостерігати за перебігом подій.
Голова селища - це і престижно, і відповідально і далеко не легко.
Я також в майбутньому спробую себе в ролі кандидата, але ще рано. Тому що хочеться не просто обіцяти, а робити, що успішно чи не дуже получається і без такої посади, було б бажання.

А я уже говорив і ще раз повторюся. Я, як майбутній кандидат, запевняю, що буду орієнтуватися відносно обставин того часу, який буде. Це значить, що якщо буде можливість десь щось потянути з бюджету - буду тянути. Але точно обіцяю, що не менше 70% таких коштів буду витрачати на благо селища!!!

:)

От така моя дуже коротко майбутня виборча программа - стисло і зрозуміло.

А як показує реальність - будь яка відповідальна посада з можливістю направляти чи контролювати будь-які фінансові потоки - це корупційна посада і на даний час можна змінити тільки себе але ще не систему.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Повідомлення відредактовано Shooler - Субота, 02.10.2010, 13:06

СержДата: Субота, 02.10.2010, 15:07 | Повідомлення № 162
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (Shooler)
Обіцяю, що не менше 70% таких коштів буду витрачати на благо селища!!!

Давай свою кандидатуру на вибори!!! Нам усім дуже потрібен чесний голова селищної ради. Якшо обіцяеш 70 % надходжень повернути на розвиток села (цеж краще як вообще нічого), я вже за тебе даю свій голос.

DmitriyLEVДата: Субота, 02.10.2010, 17:37 | Повідомлення № 163
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (Vlad)
приклади колективник помилок набагато більшої кількості однаково думаючих людей наводити не буду

О це вже зовсім супер....... :D Один Ви правильно думаєте...Ну прям сансей baby

Quote (Vlad)
бо коли із "хмм" роблять подібні висновки та ще й як мені здається цілком серйозно то краще не писати взагалі нічого. А тут ще й дивуються і чого ж інший кандидат нічого не пише- а й правильно робить що не пише бо тільки зайвих декілька літер постав і все - "Виновен" (с)

Ну тут Ви не праві... Декілька літер не в тому місці можуть війну розпочати, а Ви як кандидат повинні були це передбачити.... Недоговори спонукають плітки... Краще було б щось сказати....
Добре!!!
Не переймайтесь, Не такі ми вже й вредні..... Але прощупати кандидата потрібно? :)

Quote (mr_smith)
що ви не доводите те що ви не хтось, що не помічаєте, як конкуренти з вами вже працюють.

Супер... Молодець Админ :)

Quote (Vlad)
Хоча все одно з понеділка чи вівторка буду вже постійно у Червоному і буде зовсім не до інтернету (тобто не буде його взагалі в мене спочатку)

Ну а тут я можу допомогти... Можете приходити до мене на сеанси інтернету.... За одно і познайомимося... :)

el_ChupacabraДата: Субота, 02.10.2010, 18:06 | Повідомлення № 164
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (DmitriyLEV)
приходити до мене на сеанси інтернету....

Серж, Пропуск треба оформляти

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

DmitriyLEVДата: Субота, 02.10.2010, 18:17 | Повідомлення № 165
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (el_Chupacabra)
Пропуск треба оформляти

А хто сказав, що вцьому проблема???

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.159.44.54
Браузер:

Cайт живе: