rss · Середа, 21.11.2018, 05:00

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

VladДата: Четвер, 23.09.2010, 18:06 | Повідомлення № 136
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Ще й однокласники є?
Я там стер анкету ще 2 роки тому...
а ні потім здається знову відкривав :)
а в контактах така сама історія - анкету стер а виявилось що була ще одна яку зареєстрував на адресу від якої забув пароль
У фейбуці зареструвався теж аби було- ні з ким фактично намагаюся не спілкувати по інету- дуже час забирає :(

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

КrаsаДата: Четвер, 23.09.2010, 19:03 | Повідомлення № 137
Група: Видалені

Панове! Хтось з вас бачив Влада?
Якщо ні, тоді не рвіть повітря попусту.
Зі
Я сказав свою думку. Якщо у кого є комплекси це мене аж ніяк не стосується. Навчіться слухать думку інших. інакше гріш вам ціна в базарний день.

Повідомлення відредактовано Krasa - Четвер, 23.09.2010, 19:29

FAQДата: Четвер, 23.09.2010, 19:58 | Повідомлення № 138
Гість
Група: Модератори

Quote (Krasa)

Панове! Хтось з вас бачив Влада?
Якщо ні, тоді не рвіть повітря попусту.
Зі
Я сказав свою думку. Якщо у кого є комплекси це мене аж ніяк не стосується. Навчіться слухать думку інших. інакше гріш вам ціна в базарний день.
ЗЗі
HAHAHA DISREGARD THAT, I SUCK COCKS.

Мы тут рвем интернеты! Хватит троллить, ниодного полезного сообщения в этой теме или интересной мысли.

Yo!

mr_smithДата: Четвер, 23.09.2010, 22:50 | Повідомлення № 139
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Доречі, друзі, а які там уже слухи в селі ходять? А то до 27 числа ще далеко, але ж вже йдуть якісь розмови... Хто поділиться цікавою пліткою? :)

DmitriyLEVДата: Вівторок, 28.09.2010, 19:59 | Повідомлення № 140
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Quote (mr_smith)
Доречі, друзі, а які там уже слухи в селі ходять?

Слухи чув, але не хотів з нічого пилюку підіймати....
І так... Не слухи, а чистісінька правда!!!!!! Це вже підтверджена інформація!!! Справжня реєстрація в Червоному розпочинається 29-вересня!
На сьогоднішній день відомі такі офіційні кандидатури:

1. Науменко Анатолій
2. Надуда Олександр
3. Марусич Надія
4. Чубур Влад
5. Шишкіна Валентина

Всіх крім Влада Чубура ми знаємо, ось тепер можна і розпочати обговорення........

З Вашого дозволу почну перший.

№1 він же на мою думку останній номер, Науменко - пройдений етап і в обговоренні не нуждається. (ФУФЛО) >(

№2 Надуда Олександр - Міліціонер у відставці. У серйозному звані. Загалом людина не погана, знаю його багато років... Був у дитинстві моїм сісідом... Від характеристики поки що утримаюсь... Бо в роботі з ним не доводилось співпрацювати.....

№3 Марусич Надія - Працює бухгалтером на цукровому заводі. Тільки не подумайте, що рекламую.... Так склалося життя, що мені доводиться спілкуватися з нею по роботі майже кожен день... Що можу сказати... Всі проблеми вирішуються на раз, (шустра така жіночка, про таких кажуть: "И коня на скаку остановит.....") дуже цілеспрямована особистість, працювати з нею одне задоволення, ніколи не залишить в біді, завжди надасть допомогу у своїй сфері.... і т.д.

№4 Чубур Владисдав - Ну тут вважаю, що він сам повинен про себе коротенько і конкретно написати.... Хто направив, з якою ціллю ну і ......

№5 Шишкіна Валентина - Знаю про неї мало. Але коня вона також зупинити може, ще й в польоті....
Голосок такий дзвінкий, що коли раз почуєш, то більш ні з чиїм не переплутаєш......

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

VladДата: Вівторок, 28.09.2010, 21:53 | Повідомлення № 141
Не байдужий мешканець

Quote (DmitriyLEV)
Слухи чув, але не хотів з нічого пилюку підіймати.... І так... Не слухи, а чистісінька правда!!!!!! Це вже підтверджена інформація!!! Справжня реєстрація в Червоному розпочинається 29-вересня! На сьогоднішній день відомі такі офіційні кандидатури: 1. Науменко Анатолій 2. Надуда Олександр 3. Марусич Надія 4. Чубур Влад 5. Шишкіна Валентина Всіх крім Влада Чубура ми знаємо, ось тепер можна і розпочати обговорення........

Дякую за інформацію
В мене теж є інформація що є 4 кандитати ( окрім мене звичайно тому що про мене знали тільки на форумі :) )
Здається всі висунуті від партій- хто від кого я точно не знаю та чесно кажучи мені особисто це неважливо , бо я позапартійний.
Цікаво тільки звідки в Вас ці дані якщо реєстрація не почалась? :)
Я особисто був впевнений що реєстрація йде з понеділка тому повірив на слово коли почув що вже є 4 кандидата.
Сам приїду на реєстрацію мабуть аж в четвер- раніше не виходить :(
Судячи з Вашого опису моїми головними конкурентами будуть жінки?
хмм...

Quote (DmitriyLEV)
№4 Чубур Владисдав - Ну тут вважаю, що він сам повинен про себе коротенько і конкретно написати.... Хто направив, з якою ціллю ну і ......

Інших обговорювати не маю права- до того ж нічого про них не знаю ( хіба що про голову чув нинішнього і все).
А про себе я вже майже все розповів- принаймні на питання повідповідав навіть на особисті - хоча це нормально - бо впевненийщо про інших у селі і так майже все знають :)
Але якщо забули то коротко нагадаю:
ніяка організація формальна чи неформальна а тим більше політична сила мене НЕ направляла і НЕ належу до жодної такої організації, але саме в цьому вважаю один із великих моїх плюсів бо зобов'язання у мене будуть лише перед селищною громадою до думки якої звичайно збираюсь прислуховуватися. І ніхто окрім виборців не накаже мені робити щось із того що буде потрібно для інтересів якось організації а не самих мешканців!
А спільну мову я можу знайти із будь якою владою- навіть із Партієї регіонів хоча це буде не дуже просто ( наприклад я згадував мовне питання - До речі вже фактично домовився для Червоного про проведення акції «ПОДАРУЙ УКРАЇНСЬКУ КНИЖКУ», що проводиться в рамках Культурно-інформаційного проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ»- причому це незалежно від того оберуть мене чи ні- ось тільки залишось обрати чи то шкільну бібліотеку будуть поповнювати чи сільську чи обидві одразу- треба просто перевірити деякі речі і виконати умови организаторів але то вже на місці)
Хоча умови можу процитувати і тут

список-план:
- відвідини бібліотек (тут треба знати, скільки їх в селі, які типи: сільська/шкільна). Обираємо 1 бібліотеку (краще сільську) чи ділимо книги на обидві - тут треба думати, як краще.
- переговори з бібліотекарями (їхнє ставлення до проекту: чи підтримують?, тут також доречно дізнатись, як вони оформлятимуть ці книги - на місці чи десь у районному центрі - і коли вони стануть доступні читачам, бо там бувають затяжні процедури обліку; як вони будуть поширювати інформацію про акцію: треба домовитись, щоб вони повісили оголошення, що в бібліотеці з"явились нові книги, оголосили про це в селі іншими способами - це вже після того, як ми привеземо їм зібрані книги),
- аналіз стану бібліотек (загальний огляд приміщення, фонду, коли були останні поповнення - враження від усього почутого вкладаємо у 3-5 речень, щоб дати інформацію громадськості; книги першої необхідності: просимо бібліотекаря скласти список найнеобхіднішої літератури, щоб створити wishlist; вікові категорії найчастіших відвідувачів, характер літератури, якої не вистачає (історична, художна, довідкова, інша... - яка?)).
- і ще одна річ: що цікавого може побачити людина, яка привезе книги в село?, оскільки за задумом ми не лише завозимо книги, а й заохочуємо відвідати це село. тобто чим воно цікаве для мандрівника (кілька пунктів): це можуть бути якісь свята, які там святкуються громадою, народні майстри, природні та культурні об"єкти, традиції, видатні мешканці тощо.
І на виході має бути 4 речі: коротенький опис побаченого (свої враження), фотозвіт з бібліотеки (від 3-5 світлин), список книг першої необхідності + цікаве про село (це може бути кілька пунктів, без додаткового опису).
У рамках акції ми збираємо україномовну сучасну літературу.

Як на мене нічого незвичайного- сподіваюсь бібліотекарі не будуть проти? ;)

Отже фактично вже починаю працювати і пріорітетні напрямки це освіта, культура( також включає вільний час молоді - це той самий спорткомплекс і 1-2 тематичних гуртка для менших - залишилось лише визначитись із тематикою) і розвиток туристичної галузі та залучення спонсорів, меценатів а також інвесторів.
Звичайно увага буде приділятися і побутовми проблемам але їх без посади я навряд чи вирішу - та й ті напрямки якими збираюсь займатися набагато краще вийде втілювати у життя та розвивати якщо буду саме головою селищної ради, а не просто жити у селі.

Сподіваюсь що мені вдасться оформити договір оренди будинку (чи частини будинку або квартири),бо почитавши уважно Закон та пояснення Конституційного суду мушу зауважити що заборонити реєстрацію з формальної причини (місце проживання).
Але подавати документи буду обов'язково

Ще є питання? ;)

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

mr_smithДата: Вівторок, 28.09.2010, 22:24 | Повідомлення № 142
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
мушу зауважити що заборонити реєстрацію з формальної причини
можуть заборонити, чи що? Так, можуть крові попити на місцях, тут не посперечаєшся. Через суд зможете поновити свої права.

Quote (Vlad)
фактично вже починаю працювати і пріорітетні напрямки це освіта,
підкажу ще про дитячі садки, які нема чим фінансувати. Є два, біля цукрового і спиртового заводів, який з них на даному етапі працює я не знаю, може два, але проблеми там є.
В селищі дуже мало організовується свят, якихось селищних гулянок, які б об"єднували людей, типу свята весни чи то проводи зими, 9 травня, Новий рік, останні були якраз цього року, передвиборні я б сказав, бо до цього багато років нічого не організовувалося. На сайті на протязі майже двох років це обговорювалось і в цьому році голова заворушив дечим, мабуть читати вміє.

VladДата: Вівторок, 28.09.2010, 23:25 | Повідомлення № 143
Не байдужий мешканець

Quote (mr_smith)
можуть заборонити, чи що? Так, можуть крові попити на місцях, тут не посперечаєшся. Через суд зможете поновити свої права.

якщо не вдасться оформити деякі документи то таки можуть :(
і суд не допоможе - якщо особливо ПР будет проти ...

Quote (mr_smith)
підкажу ще про дитячі садки, які нема чим фінансувати. Є два, біля цукрового і спиртового заводів, який з них на даному етапі працює я не знаю, може два, але проблеми там є. В селищі дуже мало організовується свят, якихось селищних гулянок, які б об"єднували людей, типу свята весни чи то проводи зими, 9 травня, Новий рік, останні були якраз цього року, передвиборні я б сказав, бо до цього багато років нічого не організовувалося. На сайті на протязі майже двох років це обговорювалось і в цьому році голова заворушив дечим, мабуть читати вміє.

Так про дитячі садки не сказав, дякую. Звичайно їм теж буде надана серйозна увага бо інакше у молоді не буде бажання залишатися у селі та народжувати дітей якщо їх не буде куди подіти коли батьки на роботі.
А от про свята це цікава ідея. Тобто якраз на подібні заходи і є ідеї але не думав що це настільки потрібно самим селянам. Планувалось що будуть влаштовіватися свята для гостей і туристів хоча звичайно й селянам ніхто не заборонить ці заходи відвідувати і взагалі чим більше людей тим веселіше, а найбільщ підприємливі ще й заробіток додатковий зможуть отримати.
Взагалі я вважую що головна мета голови це не розподілити існуючий бюджет, а збільшити(причому суттєво) бюджет села і найголовніше допомогти селянам заробляти більше і при бажанні навчити тих хто цього захоче.
Як там в Біблії - ніж давати голодному рибу краще дайте вудочку та навчіть ловити рибу.
Ось завдання і стоїть зробити так щоб була можливість забезпечувати себе та свої родини

el_ChupacabraДата: Середа, 29.09.2010, 01:41 | Повідомлення № 144
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

До речі, цікаво було б почути передвиборчу пропаганду на нашому сайті.
І ще трохи поофтоплю. Був я давєча на вікіпедійній сторінці Червоного, і в посиланнях побачив Неофіціяльний сайт Червоного. І от проти ночі, після пляшки Бердичівського пива стукнула мені по голові мисля - а що, якщо присвоїти нашому сайту статус офіційного? Іншого ж не є? Можна ж буде поставити хостинг та домен на баланс сільради - то не такі великі кошти! Мені особисто не шкода грошей на розвиток сайту, але якщо буде толковий голова який підтримає сайт, то можна і розгулятися серйозніше...
То так, просто мислі вслух...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Середа, 29.09.2010, 02:10 | Повідомлення № 145
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Був я давєча на вікіпедійній сторінці Червоного, і в посиланнях побачив Неофіціяльний сайт Червоного. І от проти ночі, після пляшки Бердичівського пива стукнула мені по голові мисля - а що, якщо присвоїти нашому сайту статус офіційного?
можемо поофтопити. Я коли редактував ту статтю на вікіпедії, то вставив наш сайт, як офіційний (ну типу за відсутністю такого то і наш підійде), але модери виправили і написали неофіційний. Так воно і є. Я чесно кажучи проти балансів сільрад і всього, що з тим пов"язане, завжди знайдеться хтось хто захоче використати цей ресурс в своїх інтересах, тобто, якщо наприклад глова облажається і всі почнуть тут кричати фууууу, то звичайно, маючи доступ до сайту, або вплив на нього, можна все повернути на свою користь. Я за незалежний та неофіційний.
А толковий голова і так безперешкодно може підтримати сайт.

el_ChupacabraДата: Середа, 29.09.2010, 02:24 | Повідомлення № 146
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
Я за незалежний та неофіційний.

Незалежний - то да, згоден. А от офіційний...
В нас же тіпа "демократія" - якщо провернути таку мутку, то голова (чи хто там ще) повинен бути готовим до критики, нехай навіть сайт він і фінансує. В Червоному немає свого офіційного видання (Працюю в Луці - голіме село, але має свою газету!). От, ІМХО, нехай селищна рада користується сайтом для звітів про свою діяльність. Категорія "Новини Червоного" має всього 27 статей - і це за майже два роки. Нехай популярізовується сайт, ніхто ж не завадить нам критикувати - на крайняк можна ж завжди вернутися на свої харчі! Шановні кандидати, як вам така ідея?

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Середа, 29.09.2010, 02:45 | Повідомлення № 147
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
якщо провернути таку мутку
ну тут потрібно уточнити, що саме ти маєш на увазі, якщо ставити на баланс чи як там, тобто зробити так, що це є офіційний ресурс селища в інтернеті, який проводиться там по документам, офіційно виділяються кошти на його обслуговування, бухгалтерія та інші доки, то відкотити назад все вже не вийдк коли виявиться, що сайт вже не зовсім незалежний.
Якщо ти маєш на увазі, що якимось чином селищна рада виділятиме кошти на обслуговування сайту, просто у вигляді допомоги, або ще якось, то це інше питання і тоді інша справа. Я навіть про таке і не задумувався і не мріяв.

А те що в Луці є своя газета, так то мабуть там люди толкові працюють на благо села, на відміну від 10 років забуття в Червоному.

Категорія "Новини Червоного" має всього 27 статей тому що нікому нема діла до тих новин, у нас тут навіть вперше зареєстрований користувач відразу може публікувати новини, наразі ніхто не скористався такою можливістю (крім спамерів). Я живу не в Червоному, а так би щось писав. І взагалі дуже рідко хтось додає взагалі будь-які новини, а ти хочеш новини селища.

NadiyaДата: Середа, 29.09.2010, 09:59 | Повідомлення № 148
Гість

Добрий день!

Повідомлення відредактовано Nadiya - Середа, 29.09.2010, 10:00

dyakДата: Середа, 29.09.2010, 11:13 | Повідомлення № 149
Авторитетний мешканець

Я мешканець іншого села, але свою думку про кандидатів скажу.

1 Надуда Олександр знаю добре впевнаний, що максимально рішить проблеми села. Він на пенсіїї і тому незалежний. Посади які він займав дозволяли продати свою совість але не продав і залишився чесним і тому
не багатим.
2 Марусич Надія знаю добре. Освіта ,практика роботи бухгалтером і характер дозволяє бути хорошим головою. Випадків не порядності не знаю але керівних посад вона не займала і як поведе себе коли буде вибір між власним благополуччям і інтересами села не знаю. Великий мінус для мене, що на неї буде мати вплив ПР. Плюс її що вона вже є на сайті
3 Чубар Влад освіта практика роботи дозволяє бути хорошим головою. Якщо він пройде то на сайті швише за все будемо бачити всі офіційні документи . Мінус він не мешканець села.
4 Шишкіна Валентина людина порядна, але залишається загадка де вона здобула практику керування швидше за все вона не зможе вести власну лінію.
5 Науменко Анатолій, якщо він зможе добитися щоб проти нього не воювала ПР то дуже реальний голова. Частина людей які привикли голосувати за владу будуть голосувати за нього . Основна його задача більше достойних кандидатів які розділять голоси проти нього.

Все буде добре

mr_smithДата: Середа, 29.09.2010, 12:26 | Повідомлення № 150
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Nadiya)
Добрий день!
Добрий день!
Приємно Вас бачити на сторінках сайту.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.82.7.231
Браузер:

Cайт живе: