rss · Середа, 21.11.2018, 05:39

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
  • Сторінка 1 з 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 23
  • 24
  • »
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
Вибори до місцевих рад 2010. Червоне.
mr_smithДата: Субота, 11.09.2010, 09:16 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Скоро мають відбутися вибори до місцевих рад. В тому числі і в Червоному. Пропоную обговорювати це питання. Хто є кандидатом, які в кого шанси.
Ваші думки з цього приводу.

Попередньо підтримати кандидата (проголосувати в опитуванні) можна в темі Кандидати на посаду селищного голови пгт Червоне. 2010рік

Обов"язки та права сільського голови на посаді:

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

BACSДата: Понеділок, 13.09.2010, 13:19 | Повідомлення № 2
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
Група: Модератори
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

було б гарно побачити весь список... правда його зараз ще не може бути... тому як тільки він зявиться було б гарно його висвітлити у нас на Сайті!

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

el_ChupacabraДата: Понеділок, 13.09.2010, 13:21 | Повідомлення № 3
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Має бути в сільраді. Зайду - передеру на днях...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Понеділок, 13.09.2010, 13:23 | Повідомлення № 4
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

По ходу обговорення взнаємо і весь список. Цікаво ж, чи будуть достойні кандидати.

ShoolerДата: Середа, 15.09.2010, 21:56 | Повідомлення № 5
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Так, хто там на місці існує - в міру можливостей просв"ятіть нас в справах селища відносно виборів. Мені вже цікаво.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

el_ChupacabraДата: Четвер, 16.09.2010, 11:25 | Повідомлення № 6
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Shooler)
Так, хто там на місці існує - в міру можливостей просв"ятіть нас в справах селища відносно виборів. Мені вже цікаво.

Сам не в курсі ще. В суботу зганяю до сільради подивлюсь що до чого.

チョパカバラ

VladДата: П'ятниця, 17.09.2010, 15:18 | Повідомлення № 7
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (mr_smith)
Хто є кандидатом, які в кого шанси.

Доброго дня, шановне панство!
Одним із кандидатів на посаду селищного голови буду я.
Ви запитаєте, а хто я такий?
Із задоволенням відповім на всі Ваші питання у найближчі вихідні.
Поки що можу сказати що звуть мене Владислав призвище Чубур.
Мені 37 років (до виборів вже виповниться 38 :) )
Зараз мешкаю в місті Києві, але звичайно скоро переїду у Червоне.
Якраз займаюся цим питанням.
Сам із Житомирщини - місто Радомишль, але зараз там залишилися тільки дальня рідня- двоюрідні тітки та троюрідні брати й сестри.
До того ж балотуватися хочу саме у невеличкому селі бо легше буде поспілкуватися с кожним та поясните чому саме я балотуюсь на цю посаду
Якщо у двох словах - дуже хочу зміти те становище у всій країні у якій ми опинилися але вважаю що починати треба з малого до того ж найголовніше що саме у мешканців сіл ще збереглися такі людьки риси як доброта, чуйність та співчуття одне до одного.
Ще декілька слів про себе
Закінчив механіко-математичний факультет Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченко.
Більшу частину своєго трудового шляху був зв'язаний з компьютерною технікою- був власником компьютерного клубу та компьютерної фірми.
Але за останні роки сильно змінив свій світогляд і зрозумів що мій потяг бути як то кажуть ближче до землі це не просто гарні враження з дитинства а дещо набагато більше.
І якщо мене раніше дивувало що селяни які по суті годуюють усю країну живуть чи не гірше зі інших то тепер мене це просто обурює і я дуже хочу покласти цьому край.
Принаймні у одному селі, а потім сподіваюсь що у мене знайдуться послідовники і в інших селищах та містах України.
Отже задавайте питання (поки що программи по пунктах я не маю але скоро допрацюю і звісно дуже хотів би почути побажання мешканців)
Що стосується інших кандитатів то поки що не почалася реєстрація та й Науменко у відпустці ( я був у сільраді позавчора).
Реєстрація почнеться 27 вересня і пройде протягом 6 днів - раніше списка кандидатів не буде.
А я знову буду у Червоному на наступному тижні а після рееєстрації буду проживати постійно.
До речі, тілько но з'явилася ідея піти на вибори єдиною командою - може хто захоче після спілкування та особистої зустрічі балотоуватися у депутати селищної ради - можемо обговорите і таке питання.
З повагою,
Владислав

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

mr_smithДата: П'ятниця, 17.09.2010, 15:55 | Повідомлення № 8
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
звуть мене Владислав призвище Чубур.

Доброго дня, Владиславе.
В мене виникло одне питання, поки що, від якої партії Ви будете?
А взагалі то бажаю вдачі на виборах. І порекомендую багато працювати, так би мовити в полі, тобто безпосередньо в селі з народом. Бо інтернет в селі дууууже малопоширений.

Дякую за детальну інформацію по виборчому процесу в Червоному. Сподіваюсь далі буде.

VladДата: П'ятниця, 17.09.2010, 16:16 | Повідомлення № 9
Не байдужий мешканець
Група: Перевірені

Quote (mr_smith)
Доброго дня, Владиславе.
В мене виникло одне питання, поки що, від якої партії Ви будете?
А взагалі то бажаю вдачі на виборах. І порекомендую багато працювати, так би мовити в полі, тобто безпосередньо в селі з народом. Бо інтернет в селі дууууже малопоширений.

я безпартійний і йду не від партії, а як самовисуванець.
Слава Богу, що у селі влада це не заборонила як у містах (чим до речі порушила права громадян згідно Конституції)
А спілкуватися звичайно збираюсь саме особисто- як я вже писав с початку жовтня одразу після закінчення реєстрації буду проживати у селі постійно і звичайно планую зустрітися особисто з більшістю селян ( не знаю чи встигну з усіма але точно що з усіма хто захоче посвілкуватися - це 100%)
Чесно кажучи, і так дещо здивований наявністю такого сайта у звичайного села.
Хоча не таке вже й звичайне Червоне бо має свою дуже цікаву історію і фактичне саме це привернуло увагу спочатку моїх знайомих і особисто мене.
То як щодо того що саме потребує село та його мешканці?
Може треба створити окрему гілку?
Зрозуміло що буду опитувати пізніше людей особисто але поки що я ще не живу в селі хотів би скласти невеличкий план-программу яку пізніше доведу до ладу.
Просто є люди які дійсно хочуть вкласти кошти саме в інфраструктуру села а не просто в один-два конкретних об'єкта як більшість та витягувати прибуток.

"Я люблю быть популярным: это счастье; но я хочу быть полезным: это долг." Віктор Гюго

СержДата: П'ятниця, 17.09.2010, 16:58 | Повідомлення № 10
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

Шановний Владислав.
Особисто мені корінному жителю фамілія Чубур нічого не каже. Щоб вирішувати уже наші наболівші питання так їх потрібно знати! А так приїхавши зміста і з порога - ЗДРАСТЕ... мол я ваш майбутній голова селищної ради. Це все похоже на дитячу наївність. Потрібно показати хто ти е такий, на що здібний, щоб люди взнали тебе з усіх сторін. І то.... А так це все похоже на дитячу наївність, або просто так від нічого робити рішив щось написати в цьому сайті.
Quote (Vlad)
Отже задавайте питання

А ти тутже на наші запитання, на наші проблеми наобіцяеш нам цілий ворох різних обіцянок.

dyakДата: П'ятниця, 17.09.2010, 17:01 | Повідомлення № 11
Авторитетний мешканець

Quote (Vlad)
Одним із кандидатів на посаду селищного голови буду я.

Мені подобається, що кандидат вже готовий спілкуватися з людьми. Виникає питання а чому саме Червоне? Де гарантія , що людина яка не звязана з селом буде захищати інтереси села ? З яких джерел фінансуєтся переїзди з Києв-Червоне-Київ та проживання в селі.
Quote (Vlad)
щодо того що саме потребує село та його мешканці?

Відповідна тема вже відкрита

Все буде добре

mr_smithДата: П'ятниця, 17.09.2010, 17:10 | Повідомлення № 12
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Vlad)
То як щодо того що саме потребує село та його мешканці?
Достатньо перечитати форум "Про Червоне" і деякі проблеми стануть зрозумілими. Інші, як я вже казав, тільки в полі, серед людей можна взнати.
Quote (Vlad)
можна й окрему, але скажу ще раз, в нас в селі немає нормального інтернету, тут буває порівняно мало людей з селища, і все це розтягується в часі.
Quote (Vlad)
Просто є люди які дійсно хочуть вкласти кошти саме в інфраструктуру села
ось ця фраза мене, наприклад, найбільше зацікавила. Значить є якісь люди? Зацікавлені...

dyakДата: П'ятниця, 17.09.2010, 17:18 | Повідомлення № 13
Авторитетний мешканець

Quote (Серж)
А ти тутже на наші запитання, на наші проблеми наобіцяеш нам цілий ворох різних обіцянок

Я думаю це нормально, а виборці про реальність обіцянок повинні самі будуть приймати рішення.
Quote (mr_smith)
можна й окрему, але скажу ще раз, в нас в селі немає нормального інтернету, тут буває порівняно мало людей з селища, і все це розтягується в часі.

Безумовно інтернет хочеться кращий, але практика показує, що важлива інформація із сайту швидко розповсюджується з допомогою "бабського радіо"

Додано (17.09.2010, 16:18)
---------------------------------------------

Quote (Серж)
А ти тутже на наші запитання, на наші проблеми наобіцяеш нам цілий ворох різних обіцянок

Я думаю це нормально, а виборці про реальність обіцянок повинні самі будуть приймати рішення.
Quote (mr_smith)

Безумовно інтернет хочеться кращий, але практика показує, що важлива інформація із сайту швидко розповсюджується з допомогою "бабського радіо"

Все буде добре

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 17.09.2010, 17:19 | Повідомлення № 14
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Vlad)
Просто є люди які дійсно хочуть вкласти кошти саме в інфраструктуру села а не просто в один-два конкретних об'єкта як більшість та витягувати прибуток.

А чи не це є основною причиною вашого висування?

チョパカバラ

mr_smithДата: П'ятниця, 17.09.2010, 17:21 | Повідомлення № 15
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Мені подобається, що кандидат вже готовий спілкуватися з людьми.
так, мені теж це подобається. Друге питання, чи захочуть люди спілкуватися з кандидатом не з "Червоного", так, як підказує нам Сергій Васильович. Моя особиста думка така, що це, в принципі, не має значення звідки людина, головне щоб людьскі якості були присутні в повній мірі. Практика вибирань з мешканців селища, поки що нідочого хорошого не привела. Кого ми зараз маємо за "глову"? А маємо за "глову" зовсім інше.
Так от я вважаю, що головне - це неабиякі задатки менеджера, управлінця, який зможе ефективно керувати селом, та вирішувати його проблеми(села). А не...

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори до місцевих рад 2010. Червоне. (обговорення виборів до місцевих рад)
  • Сторінка 1 з 24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 23
  • 24
  • »
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль: