rss · П'ятниця, 16.11.2018, 08:51

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори як секс (Примінити відоми терміни в сексі до виборів)
Вибори як секс
Mr_HYDEДата: Вівторок, 12.01.2010, 11:20 | Повідомлення № 16
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
Група: Перевірені
х-статус:
ОЛОЛО

Не зрозумів попереднього повідомлення. Взагалі не подобається мені така асоціація з сексом. Справа в тому, що секс це дещо інше, не те що тут описано.
Секс є в двох проявленнях:
фізичне задоволення без емоцій - займатися любов"ю;
і взаємне задоволення закоханих людей - кохатися;
Все інше є збоченням і насиллям що до сексу ніякого відношення не має бо це збочення і все. Тому як можна провести паралелі з виборами я не розумію, в даний час вибори в Україні це збочення. Люди вимушені голосувати за когось, ніякої альтернативи. А ті хто яро захищають та відстоюють своїх кандидатів то теж безвихідь.

Dr. Jekyll

el_ChupacabraДата: Вівторок, 12.01.2010, 13:06 | Повідомлення № 17
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Mr_HYDE)
провести паралелі з виборами я не розумію,

Можна. Але не зовсім (точніше зовсім не) цензурні.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

dyakДата: Вівторок, 12.01.2010, 13:56 | Повідомлення № 18
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
Тому як можна провести паралелі з виборами я не розумію, в даний час вибори в Україні це збочення. Люди вимушені голосувати за когось, ніякої альтернативи. А ті хто яро захищають та відстоюють своїх кандидатів то теж безвихідь.

Саме цього висновку, я і бажав. І фактичні паралелі проведенні. Я стверджую , що наша влада така , тому що до виборів відносимся як до збочення. І що перше "Влада погана, і тому у нас вибори такі.",чи "відношення до виборів таке і тому влада така" я найти відповіді не можу.

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Вівторок, 12.01.2010, 16:31 | Повідомлення № 19
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Даю відповідь: погана влада, нема з кого вибрати, більша половина парламенту бувші бандити 90-х. Люди дикі, чомусь ненавидять країну в якій живуть, а на справді ж країна і батьківщина не має нічго спільного з тими оболігаршеними політиканами, а точніше навпаки, політикани не мають нічго спільного з Україною, те що належало Україні і народу цинічно вкрадене ними. Країна тут причому?
Секасанама, начальника. ©

Dr. Jekyll

dyakДата: Вівторок, 12.01.2010, 17:32 | Повідомлення № 20
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
Даю відповідь: погана влада, нема з кого вибрати, більша половина парламенту бувші бандити 90-х.

Але вони прийшли шляхом демократичних виборів. Ми їх призначили

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Вівторок, 12.01.2010, 17:43 | Повідомлення № 21
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

уяви ситуацію, коли ти в пустелі і вже три дні не їв, втрачаючи свідомість бачиш як підходить бедуїн і пропонує тобі два шматки м"яса на вибір один маленький і з душком, а інший кусок великий і теж з душком... Питання: який шматок ти вибереш щоб не вмерти з голоду?

Dr. Jekyll

dyakДата: Вівторок, 12.01.2010, 17:56 | Повідомлення № 22
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
уяви ситуацію, коли ти в пустелі і вже три дні не їв, втрачаючи свідомість бачиш як підходить бедуїн і пропонує тобі два шматки м"яса на вибір один маленький і з душком, а інший кусок великий і теж з душком... Питання: який шматок ти вибереш щоб не вмерти з голоду?

Відповідь безумовно з меншим. Але чому не зявляються партіїї без душку?

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Вівторок, 12.01.2010, 18:02 | Повідомлення № 23
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Бо вкрали все меншим нема чого красти. клани не дають висунутися меншим.
І по темі фото:

Dr. Jekyll

dyakДата: Вівторок, 12.01.2010, 18:15 | Повідомлення № 24
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
Бо вкрали все меншим нема чого красти.

Таким чином в суспільстві думка, що людина яка іде в політику хоче вкрасти, це і є причина, що порядні туди ідуть неохоче. Отримали замкнутий круг

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Вівторок, 12.01.2010, 18:21 | Повідомлення № 25
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Так, бояться, що їх вважатимуть збоченцями.
І насправді не замкнуте коло, а поза 69 :D .

Dr. Jekyll

Повідомлення відредактовано Mr_HYDE - Вівторок, 12.01.2010, 18:21

BACSДата: Вівторок, 12.01.2010, 18:41 | Повідомлення № 26
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

Quote (Mr_HYDE)
Не зрозумів попереднього повідомлення. Взагалі не подобається мені така асоціація з сексом. Справа в тому, що секс це дещо інше, не те що тут описано. Секс є в двох проявленнях: фізичне задоволення без емоцій - займатися любов"ю; і взаємне задоволення закоханих людей - кохатися; Все інше є збоченням і насиллям що до сексу ніякого відношення не має бо це збочення і все. Тому як можна провести паралелі з виборами я не розумію, в даний час вибори в Україні це збочення. Люди вимушені голосувати за когось, ніякої альтернативи. А ті хто яро захищають та відстоюють своїх кандидатів то теж безвихідь.

Quote (Mr_HYDE)
Секасанама, начальника. ©

Quote (Mr_HYDE)
І насправді не замкнуте коло, а поза 69 .

БОМБА! :) 100%

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

dyakДата: Середа, 13.01.2010, 08:04 | Повідомлення № 27
Авторитетний мешканець

Я радію що ми дійшли до думки, що народ з владою на виборах в позі 69, а не раком як в сусідів.

Додано (13.01.2010, 07:04)
---------------------------------------------

Quote (BACS)
БОМБА! 100%

Людям подобаються інформаційні бомби в тому числі і на виборах. Як ви думаєте такі стимулятори здоровю народа не шкодять

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Середа, 13.01.2010, 16:25 | Повідомлення № 28
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Не знаю як можуть нашкодити інформаційні бомби здоровому населенню, хіба що у хворих на голову може викликати якийсь рецидив.

Dr. Jekyll

dyakДата: Середа, 13.01.2010, 18:13 | Повідомлення № 29
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
Не знаю як можуть нашкодити інформаційні бомби здоровому населенню

Безумовно мова на про цю. А от типу вкрадена печать вищого апеляційного, або взрив в спортзалі, пыдписання договру мыж Ян ы Ющ або Ян і ТЮ. Коли людям слухати цікаво

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Середа, 13.01.2010, 18:38 | Повідомлення № 30
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Аааа! Ну так це передвиборні технології, причому тут здоров"я? Якщо в неті та в підконтрольних газетах, а також по телеку будуть публікувати комерційні статті та галасувати про те що Ян веде по всим статистичним данним, або про те що червоне то зелене і так кожен день і десяток видань та телеканалів, то люди мимоволі почнуть червоне називати зеленим.
Розумний та прочитає між рядків чи почує між словами правильний текст, що це звичайна політтехнологія, причому заюзана вже до неподобства.
Причому на протязі п"яти років таку політтехнологію використовували проти Ющенка і ви знаєте... таки вдалося забити людям баки, але тільки тим у кого пусті голови, тобто було куди то все забивати, бо людина з мізками, в якої вони є в черепі, відфільтрує всю цю грязюку.
Брекс, пекс, секс! ©Буратіно.

Dr. Jekyll

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Вибори як секс (Примінити відоми терміни в сексі до виборів)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація