rss · Неділя, 18.11.2018, 22:05

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Куди прямує Україна? (ваші прогнози)
Куди прямує Україна?
Mr_HYDEДата: Середа, 16.12.2009, 17:48 | Повідомлення № 1
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
Група: Перевірені
х-статус:
ОЛОЛО

На вашу думку куди прямує Україна. Тільки не те що кажуть та обіцяють наші горе політики, а те, що вам підказує інтуіція, чи що... Коротше ваші прогнози про майбутнє України.

Dr. Jekyll

mr_smithДата: Середа, 16.12.2009, 21:29 | Повідомлення № 2
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Думаю що Україна має прагнути до європи. Нажаль людей, які мають хоч якесь уявлення про те куди саме розвиватися, або деградувати Україні, може один процент від усіх жителів України, тому й слухають політчудьйо, а потім чірікають кожен на свій зомбований лад. Так і будемо сперечатися і в кращому випадку стояти на місці, за поганими прогнозами деградуватимемо.
Взагалі в нашій країні має змінитися декілька поколінь перш ніж у мізках щось налаштується і то у випадку, якщо якась нова українська влада не затюкає нові покоління до рівня зомборабів.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

ShoolerДата: Четвер, 17.12.2009, 15:10 | Повідомлення № 3
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Україна пока праямує в нікуди.

Сценарій пишуть різні спецслужби, я певен в цьому.
Нікому, повірте, НІКОМУ не потрібна чужа країна сильна і процвітаюча. Достатньо аби жила так собі, мала сировину і продавала не дуже дорого (що і робиться зараз), мала дешеву робочу силу і не сильно виступала там у світі.

Країна сильна і процвітаюча потрібна нам - українцям, патріотам. Але ж при владі народні мужі, яких ми з вами обирали, трошки іншої думки.

Пока не зміниться мислення українців, нічого не буде. А для цього потрібно у відповідному дусі навчати дітей, щоб змалку були поняття про Батьківщину, про взаємодопомогу, впевненість у завтрашньому дні.

На даний час всі, всі без виключення з екрану телевізора нам брешуть і хочуть, щоб в це вірили люди і не мислили багато.

Тому на даний час сценарій такий:
1. Ще так-сяк до виборів поживемо.

2. Потім буде видно, хто буде при владі і кому можна буде диктувати умови.

3. Росії цікаво залишити за собою бази в Севастополі, мало того, можна під шумок і Крим забрати.

4. Штатам цікаво з Севастополя вигнати Росію і там поставити свої кораблі.
(Замітьте, в самої України я не чув плани на ті бази, які залишить можливо Росія! В нас немає ні адекватного флоту, ні боєздатної армії. Люди знову будуть без робіт і будуть бунтувати, це ж і провидицем не потрібно бути!)

5. В фінансовому плані повний абзац. Робити нормальні товари толком не можемо (я маю на увазі не тільки споживати товари в середині країни, а й пробувати продавати щось за кордон, і продавати в розмірах більших чим купуємо за кордоном, а то тільки сировину продаємо, за рахунок чого так-сяк крутимося).

6. Могли б кормити всю Європу, але очевидно, що Європа не дуже зацікавлена в такому. Тому що не можна буде тоді сюди всякий свій бред пхати. Але тут неоднозначна ситуація і я не можу дати своєї конкретної відповіді. По перше, для того, щоб ефективно використовувати родючі землі, потрібно їх передати у власність. А то тільки почав щось вирощувати, тільки якісь ринки збуту знайшов, а вже влада помінялася і всі орендовані землі забирають і віддають іншому. Найкраще буде господарювати той на землі, хто буде впевнений в тому, що це його власна земля, яку він передасть в спадок.
З іншої сторони, якщо на даному етапі дозволити продавати землю, то вона буде вся викуплена, це факт, і далеко не українцями.
Також потрібно врахувати, що в селянина не завжди є можливість купити техніку і працювати на землі.

7. Ну і все може трішки змінитися, якщо влада не буде розглядатися як панацея від будь-яких правопорушень. Коли за злочини будуть реально садити, а за передвиборчі балачки потрібно буде відповідати, то тоді і не буде такого бедламу. Тоді працювати у владі будуть ті, хто дійсно хоче щось змінити в країні.

Тому я бачу на сьогоднішній день лише одне: не потрібно розказувати іншим як треба жити і що робити - почни з себе, роби так, як вважаєш за потрібне!

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Повідомлення відредактовано Shooler - Четвер, 17.12.2009, 15:11

Mr_HYDEДата: Четвер, 17.12.2009, 17:48 | Повідомлення № 4
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Shooler,
Quote (Shooler)
Сценарій пишуть різні спецслужби
все зрозумів крім того куди все ж рухається Україна, судячи з того що ти написав зараз стоїмо на місці.
Мені так здається, що як би там не брехали з екранів, всеодно ми йдемо до Європи, багато цього не розуміють і не підтримують. але це як щось неминуче, наче еволюція народу чи що.

Dr. Jekyll

el_ChupacabraДата: Четвер, 17.12.2009, 18:10 | Повідомлення № 5
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Shooler)
які залишить можливо Росія

Росія бази не залишить - їй потрібен контроль Чорного моря. От вони і ведуть себе в Криму як пани - згадайте історію з маяком... При чому, якщо наші хоч трохи заїкнуться на тему баз - москалі заберуть в нас Крим силою. НАТО нам не допоможе, бо відкритий конфлікт з Росією автоматично перетворюється на ІІІ світову війну - Грузії багато допомогли? От і мусимо їх терпіти.
Quote (Shooler)
потрібно їх передати у власність.

Потрібно розвивати малі фермерські господарства. Олігофренам земля служить прибутком (за прикладами далеко ходити не треба) з якого вижимають все, що тільки є а потім продають іншому олігофрену для проведеня туристичних акцій в пустелі.
Quote (Shooler)
далеко не українцями.

Та нехай купляв би хто небудь крім Олігофренів (читай вище) - в Красівці (5 км. від Червоного - хто не знає) один француз має фермерське господарство - так ніхто не шкодує, і люди заробляють і земля не стоїть.
Quote (Shooler)
не завжди є можливість

Можливість є завжди. Нема або змоги, або бажаня - хто з нинішньої молоді бажає або може працювати на землі? А Україна, що б не казали в першу чергу аграрна держава.
Quote (Mr_HYDE)
всеодно ми йдемо до Європи

Панове, зрозумійте, ми вже там - от тільки про це не знаємо. От коли до нас дійде це, то і заживемо по-європейськи.
І не потрібно бідкатися, що нас всі "кохають", а ми такі нещасні все життя потерпали і т.д. Відчуймо себе сильною нацією - і ми станемо нею!
З.І. Про політиків я навіть говорити не буду. Нема коли - шукаю схему пояса шахіда.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

Mr_HYDEДата: Четвер, 17.12.2009, 18:54 | Повідомлення № 6
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Quote (el_Chupacabra)
Панове, зрозумійте, ми вже там
я мав на увазі юридичну сторону цього питання, сам факт вступу у європейський союз. А те що я європеєць то не має ніякого сумніву! :)

Dr. Jekyll

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 18.12.2009, 16:47 | Повідомлення № 7
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Mr_HYDE)
я мав на увазі юридичну сторону цього питання, сам факт вступу у європейський союз.

Цього нам ще чекати і чекати. З нашими промоскальськими політиками та тотальним залякуванням населення Європою....

Погано, що люди, які сподіваються на Московію, не розуміють одного простого принципу: Гарними сусідами можуть бути лише держави, що не мають спільних кордонів.

チョパカバラ

Mr_HYDEДата: П'ятниця, 18.12.2009, 16:57 | Повідомлення № 8
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Мудро, мудро, а ще газотранспортних систем і взагалі нічого цінного, тоді думаю можна з ким завгодно дружити.

Dr. Jekyll

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 18.12.2009, 17:01 | Повідомлення № 9
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Mr_HYDE)
а ще газотранспортних систем і взагалі нічого цінного, тоді думаю можна з ким завгодно дружити.

Мене колись смішив страх, що навіювали нам різні яники - прийдуть американці і станемо 51-м штатом! Цирк на дроті! А от Росія цілком спокійно може зробити нас "Окрайною"

チョパカバラ

Mr_HYDEДата: П'ятниця, 18.12.2009, 17:22 | Повідомлення № 10
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Quote (el_Chupacabra)
і станемо 51-м штатом
:) , краще ще одним отровом на Гаваях.

Dr. Jekyll

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 18.12.2009, 18:40 | Повідомлення № 11
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Mr_HYDE)
краще ще одним отровом на Гаваях.

Так в нас і так все є, що треба. Важко знайти країну, що цілком самодостатня. От тільки не використовується все це...

チョパカバラ

mr_smithДата: П'ятниця, 18.12.2009, 21:03 | Повідомлення № 12
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Не використовується тому що зараз більше заробляють на купи-продай та кинь любого а також ближнього свого, якби вкладали гроші в розробку родовищ, в виробництво, сільське господарство та інше, то було б видно світло в кінці тунеля, а зараз поки що бачимо "кінець" (кгм-кгм... pioner ) при світлі.

Mr_HYDEДата: Понеділок, 21.12.2009, 15:08 | Повідомлення № 13
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Quote (mr_smith)
зараз більше заробляють на купи-продай
робочі місця... сам так працюю.

Dr. Jekyll

el_ChupacabraДата: Понеділок, 21.12.2009, 15:54 | Повідомлення № 14
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
зараз більше заробляють на купи-продай

А в древній Японії торговці вважалися майже самою нижчою кастою...

チョパカバラ

mr_smithДата: Понеділок, 21.12.2009, 21:29 | Повідомлення № 15
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Добре що ми не в древній японії...

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Куди прямує Україна? (ваші прогнози)
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін: