rss · П'ятниця, 21.09.2018, 01:27

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про...
Хто за кого?
1.Вітя[ 49 ][49.00%]
2.Юля[ 46 ][46.00%]
3.не підтримують нікого[ 4 ][4.00%]
4.не дійсні голоси[ 1 ][1.00%]
Усього відповідей: 100
el_ChupacabraДата: Понеділок, 18.01.2010, 19:03 | Повідомлення № 121
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Mr_HYDE)
прикро що?

Дійсно, ЩО прикро? Прикро, що бидлояник нагріб 35%? Так ще другий тур буде. А даний результат - це ніщо інше ніж залякуваня населення, обсирання влади, та прочі викрутаси...

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

dyakДата: Понеділок, 18.01.2010, 19:42 | Повідомлення № 122
Авторитетний мешканець

Quote (el_Chupacabra)
Прикро, що бидлояник нагріб 35%?

І все таки ці 35 % це дійсно підримка його виборців. Вибори були чесними. Але 2004 я йому теж не зможу простити і проголосувати за нього в другому турі.

Все буде добре

mr_smithДата: Понеділок, 18.01.2010, 20:27 | Повідомлення № 123
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

А чого тут взагалі думати голосувати за нього в другомц турі чи ні?
Вам мало того що навіть при тому що вони не при владі, вас в дарах ланів та в заводі називають червінськими бомжами та обдирають? А що буде якщо криша цієї князі з грязі прийдке до влади? Будете на панщині жито жати, та кріпакувати?

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

mr_smithДата: Понеділок, 18.01.2010, 21:30 | Повідомлення № 124
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Кандидат на пост Президента Украины Виктор Янукович по результатам обработки 97,44% протоколов лидирует в 11 регионах Украины, а Юлия Тимошенко – в 16.

Такие данные поступают в Центральную избирательную комиссию.

В частности, за Януковича проголосовали 61,1% избирателей в Крыму, 41,64% - в Днепропетровской области, 75,97% - в Донецкой, 29,65% - в Закарпатской, 50,83% - в Запорожской, 71,11% - в Луганской, 51.26% - в Николаевской, 51,24% - в Одесской, 50,24% - в Харьковской, 40,37% - в Херсонской области, 56,09% - в Севастополе.

В свою очередь, Тимошенко лидирует в Винницкой области, где за нее отдали голоса 46,97% избирателей, в Волынской – 53,8%, в Житомирской – 32,79%, Ивано-Франковской – 38,98%, Киевской – 42,29%, Кировоградской – 34,58%, Львовской – 34,62%, Полтавской - 32,02%, Ривненской – 43,85%, Сумской – 36,07, Тернопольской – 35,67%, Хмельницкой – 40,06%, Черкасской – 41,09%, Черновицкой – 32,17%, Черниговской – 42,79% и в Киеве – 35,76%.

mr_smithДата: Понеділок, 18.01.2010, 21:51 | Повідомлення № 125
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

А ось так протестують у Івано-Франківську: :D

А ось так Шнур: :D

BACSДата: Понеділок, 18.01.2010, 23:31 | Повідомлення № 126
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

Quote (Mr_HYDE)
прикро що?
!!!
Quote (Mr_HYDE)
прикро що?
???

прикро, що ще 5 років будемо смоктати "сосю"... baby
так що нумо святкувати! bajan russ
все йду в підпілля ... буду в багатих забитати , бідним давати... r_good
ось.. stena
а якщо серйозно мені сподобалось, що в містах багато голосували не за яніковича і за Тимашенко... це тішить... hataskrayu
в Івано=ФФрануівську правильно голосували! :)

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

BACSДата: Понеділок, 18.01.2010, 23:34 | Повідомлення № 127
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

Quote (dyak)
І все таки ці 35 % це дійсно підримка його виборців.

думаю наз знову дурять... чому 5 годин ісля 20 00 ЦІК не оголошувала явку виборців?? яники штампували собі явку... ось нам і чесні вибори... як таке може бути що в в Юлі на 5 регіонів більше а на 2,5 млн чоловік менше проголосували? весело продовжуємо смоктати... :) baby

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

mr_smithДата: Понеділок, 18.01.2010, 23:50 | Повідомлення № 128
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (BACS)
як таке може бути що в в Юлі на 5 регіонів більше а на 2,5 млн чоловік менше проголосували
спробую вгадати, мабуть тому що голоси розділилися по тим регіонам на Тигіпка, Яценюка, Ющенка. Те що вручну накручували собі теж схильний так думати, але там не багато накрутили, хоча в жорсткій боротьбі Тимошонка - анусович і один голос накрутки може виграти.

dyakДата: Вівторок, 19.01.2010, 00:39 | Повідомлення № 129
Авторитетний мешканець

Quote (BACS)
думаю наз знову дурять... чому 5 годин ісля 20 00 ЦІК не оголошувала явку виборців??

Якщ сьогодні допустити , що після закриття дільниць можна крутити голоса. То нас уже виключили з процесу виборів, і абсолютно не важливо за кого голосуєш, я в це не віру.

Додано (18.01.2010, 23:39)
---------------------------------------------

Quote (mr_smith)
А чого тут взагалі думати голосувати за нього в другомц турі чи ні?

Варіант Тимошенко Президент премєр міністр виконуючий обовязки, або ручний мені теж не подобаєтья. Я боюсь абсолютну владу в руках і Тимошенко і Янковича. Я жду від наших кандидатів гарантій демократії. Мені не подобається дискусія між ними на рівні ти бандит а ти сама бандитка, це принижує в першу чергу нас

Все буде добре

mr_smithДата: Вівторок, 19.01.2010, 00:40 | Повідомлення № 130
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

А в це не потрібно вірити вір в щось добре і гарне.

dyakДата: Вівторок, 19.01.2010, 00:45 | Повідомлення № 131
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
Вам мало того що навіть при тому що вони не при владі, вас в дарах ланів та в заводі називають червінськими бомжами та обдирають?

Лозінський був в БЮТ і його спочатку оберігали. Відношення між працедавцями і працівниками в нашій державі погані тому , що працівник залишається один, за ним не стоїть профсоюз.

Все буде добре

mr_smithДата: Вівторок, 19.01.2010, 00:49 | Повідомлення № 132
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
за ним не стоїть профсоюз.
куплять і профсоюз, не потрібно бути таким наївним. Щодо відношення роботодавець - працівник в названих підприємствах, то мої слова оновані на твоїх. Чи все вже не так погано, виходячи з результатів? ;)

dyakДата: Вівторок, 19.01.2010, 01:01 | Повідомлення № 133
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
А в це не потрібно вірити вір в щось добре і гарне

Я віру що все буде добре. Сьогодні я пояснюю свою позицію. Через три тижні буду робити вибір. Хотілось би за цей час мати факти , а не тільки віру.

Додано (19.01.2010, 00:01)

Quote (mr_smith)
Щодо відношення роботодавець - працівник в названих підприємствах, то мої слова оновані на твоїх. Чи все вже не так погано, виходячи з результатів?

В названих підприємствах дійсно відношення до людей, хотілос би мати краще. Якщо ти маєш на увазі результати виборів то це як погода ми не в силах її міняти.

Все буде добре

mr_smithДата: Вівторок, 19.01.2010, 01:43 | Повідомлення № 134
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Якщо ти маєш на увазі результати виборів
так., саме результати, натякаю на якусь дивну зміну, спочатку так яро захищав чесні вибори, а тепер наче руки опустилися, чи то не по собі стало?

dyakДата: Вівторок, 19.01.2010, 10:12 | Повідомлення № 135
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
так яро захищав чесні вибори, а тепер наче руки опустилися, чи то не по собі стало?

Я залишаюсь абсолютним прихильником чесних вборів але мене поставили перед фактом вибирати між двома фальсифікаторами. Списки по селі , які не спрацювали і в впевнений не спрацюють на мій погляд не страшніше чим відсутність арбітра на виборах. Якщо я взнаю що одна із сил почне підготовку фальсиффікації я буду точно голосувати за другу сторони я терпіти не можу тиску.

Додано (19.01.2010, 09:12)
Мені надоїла грязь якою обливають політики один одного. Чому в вересні 2009 демократії заважав лише Ющенко(за версією БЮТ і ПР), а сьогодні його прихильники повинні голосувати за Тимошеко. Закон про вибори дуже поганий, але згадайте , що Ющенко використав право вето, а БЮТ і ПР внесли зміни. Сьогодні я жду якого кандидата підримають ( в порядку важливості для мене) Ющенко, Яценюк,Гриценко,Тигибко, Костенко. Я жду які обіцянки нам дадуть наші лідери перегонів і як будуть вести компанію за того і буду голосувати.

Все буде добре

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.162.159.33
Браузер:

Cайт живе: