rss · Понеділок, 19.11.2018, 06:39

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про...
Хто за кого?
1.Вітя[ 49 ][49.00%]
2.Юля[ 46 ][46.00%]
3.не підтримують нікого[ 4 ][4.00%]
4.не дійсні голоси[ 1 ][1.00%]
Усього відповідей: 100
dyakДата: Середа, 13.01.2010, 18:04 | Повідомлення № 76
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Недійсні , або голосування проти всіх це теж, що не брав участі в голосуванні на користь кандидату який набрав найбільше голосів, якщо вибори дійсні

Додано (13.01.2010, 17:04)
---------------------------------------------
В недійсність виборів мало віру

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Середа, 13.01.2010, 18:26 | Повідомлення № 77
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
Група: Перевірені
х-статус:
ОЛОЛО

Недійсні бюлетні, це не дійсні, якщо на бюлетнях будь-які помітки крім помітки, яка має бути навпроти одного кандидата, то такий бюлетень визнається не дійсним. Якщо ж там буде намальовано pioner , то звичайно він не дійсний і як його приплести до якогось кандидата я не знаю.
Quote (dyak)
на користь кандидату який набрав найбільше голосів
не второпав логіки.

Dr. Jekyll

dyakДата: Середа, 13.01.2010, 18:36 | Повідомлення № 78
Авторитетний мешканець

Кандидату потрыбно набрати менше голосыв 'За' для того щоб стати президентом.

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Середа, 13.01.2010, 18:53 | Повідомлення № 79
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Ну так це любому кандидату на руку, що ж тут такого? краще б деяких кандидатів визнають недійсними :)

Dr. Jekyll

dyakДата: Середа, 13.01.2010, 19:25 | Повідомлення № 80
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
Ну так це любому кандидату на руку

Ті які набрали менше голосів їм погано бо вони не президенти, їхні виборці не прийшли і не проголосували

Все буде добре

ShoolerДата: Середа, 13.01.2010, 22:14 | Повідомлення № 81
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Прошу вибачення за затримку, але ось сканкопії газети, де можна побачити спискивиборчих комісій. Нажаль докупи зліпити не зміг, тому викладаю як є. Тут достатньо інформації, для тих, кому буде це цікаво.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Повідомлення відредактовано Shooler - Середа, 13.01.2010, 22:15

Mr_HYDEДата: Четвер, 14.01.2010, 13:17 | Повідомлення № 82
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Quote (Shooler)
спискивиборчих комісій
країна має знати своїх героїв!
Quote (dyak)
Ті які набрали менше голосів їм погано бо вони не президенти, їхні виборці не прийшли і не проголосували
так само як і у тих хто виграв, могло бути пропорційно більше голосів, так що це надумана теорія.

Dr. Jekyll

dyakДата: Четвер, 14.01.2010, 14:36 | Повідомлення № 83
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
так само як і у тих хто виграв, могло бути пропорційно більше голосів, так що це надумана теорія

Для переможця і переможеного однаково, яка кількість голосів його підримала, головне хто набрав більше. Тому працюють в двох напрямках одні , щоб набрати більше голосів інші щоб противник набрав менше. Враховуючи . що в таборі оранжевих 2004 року найбільше розчарованих то призиви не ходити на вибори, обо портити бюлетні на руку голубим, які зберегли своїх виборців і не можуть претендувати на збільшення своїх голосів.

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Четвер, 14.01.2010, 15:20 | Повідомлення № 84
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Якщо накласти цю теорію на наших реальних кандидатів, врахувавши обставини, то так, це логічно. Але розчарованість якщо і є то у головах тих хто просто не думав головою в 2004, а піддався якимось ємоціям, добре що таких не багато, крім того як тут вже говорилось ця вся розчарованість навіяна політтехнологами.

Dr. Jekyll

dyakДата: Четвер, 14.01.2010, 16:05 | Повідомлення № 85
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
розчарованість якщо і є то у головах тих хто просто не думав головою в 2004,

Розчарованість є і в моїй голові. Україна давала два рази шанс політикам, з яким вони не справились, а почали ділити крісл.

Додано (14.01.2010, 14:49)
Відносно списків мене цікавить, хто буде ходити з скриньками по селі, якщо це будуть люди які з 2004 року представляли одну силу , то є підстава говорити про намір фальсифікувати, не залежно кого вони представляють сьогодні. Лякає включення в комісію людини, яка стала власником теплиці зібравши гроші цілого колективу, якщо вона буде вести себе як на виборах 3 туру 2004 в 2006 і 2007 це нормально , якщо буде проявляти активність більшу то потрібно шукати фальсифікацій.

Додано (14.01.2010, 14:56)
Відносно наших кадидатів
За Тигибка не буду голосувати тому, що немає в нього команди і побудувати державу за рахунок лише єкономіки без національної ідеї не можливо. Для єкономіки найкраще рішення сьогодні обєдинитись з сусідами в одну державу для людей це не найкраще рішення

Додано (14.01.2010, 14:59)
За Тягнибока не буду голосувати, бо в ньому нема єкономічної платформи. На одних лозунгах державу не збудуєш. Його команда для мене загадка

Додано (14.01.2010, 15:00)
За Яценюка не буду голосовати , бо не знаю його команду.

Додано (14.01.2010, 15:05)
Залишається Ющенко, за інших кандидатів ніхто хорошого слова тут не сказав, він єдиний у кого в команді політики зі сходу і заходу. Його команда очистилась від "любих друзів". У нього є баланс між єкономікою і національною ідеєю. Він показав , що з його команди можуть виростати президенти три кндидати працювали в його команді

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Четвер, 14.01.2010, 16:38 | Повідомлення № 86
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Те що команда у Ющенка очистилась то да, посипались у більш "перспективні" команди як грушки гнилиці, що і потрібно було щоб відбулося, залишились ті хто дійсно переймається загальною ідеєю, командним духом, та життям країни і майбутнім. Зате конкуренти пообростали тими самими лизоблюдами та сраколизами і держимордами.

Dr. Jekyll

Mr_HYDEДата: Четвер, 14.01.2010, 18:50 | Повідомлення № 87
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

:D

Янукович обозвал Балаклею Балаклавой

Добре що не сказав "бакалея", я не розумію, як можна прагнути собі за президента цього неука? Стидоба!

Dr. Jekyll

ShoolerДата: Четвер, 14.01.2010, 19:00 | Повідомлення № 88
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Мда, проффесор явно жжет... :(

ShoolerДата: Четвер, 14.01.2010, 19:42 | Повідомлення № 89
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Так, тема виборів цікава і актуальна, принаймі ще декілька днів чи тижнів. Тому пару слів ще не по темі.

Я сьогодні, 14 січня 2009 року, мотався по місту Києву. Мушу відзначити, що активність роздавачів газет і агітматеріалу збільшилася. Так як є певний час в метро, поки їдеш до потрібного місця призначення, то агітматеріал розходиться. Комусь не так сумно їхати, комусь треба рибку в газетку загорнути...

От і я взяв пару таких матеріалів. Дісталися від агітаційних команд Тимошенко, Януковича та Тягнибока.

Подивився перші дві - бред повний. Один тільки бруд і все. Тимошенко розказує про резиденцію "Межигір"я". Це, звичайно, махінація, на якій Янукович попалився. Але на мій погляд, це не таке вже й значне лихо, в порівнянні з іншими. Це лише моє припущення, але впевнений що вірне. Янукович розказує про газові махінації і про те, що вона нічого не має а живе в маєтках нічим не гірших чим те "Межигір"я".

Почав читати Тягнибока. Спочатку сподобалося. Жодного бруду, тільки констатація історії, націоналістичні ідеї і цікаві думки. Але вже через пару сторінок почався один бруд... І там, серед політичного бруду (типу всі погані а про себе ні слова), я знайшов таку актуальну перлину юмору.

Політичний вертеп

Повідомлення відредактовано Shooler - Четвер, 14.01.2010, 19:43

dyakДата: Четвер, 14.01.2010, 19:51 | Повідомлення № 90
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
Янукович обозвал Балаклею Балаклавой

Представлю як такий президент поїде представляти меня в Європу, мені стидно, но шансів у нього дуже богато

Все буде добре

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.235.48.106
Браузер:

Cайт живе: