rss · Понеділок, 19.11.2018, 06:10

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про...
Хто за кого?
1.Вітя[ 49 ][49.00%]
2.Юля[ 46 ][46.00%]
3.не підтримують нікого[ 4 ][4.00%]
4.не дійсні голоси[ 1 ][1.00%]
Усього відповідей: 100
dyakДата: Неділя, 10.01.2010, 22:30 | Повідомлення № 46
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Quote (Shooler)
То ще вроді можна ж.

Цим і займаємося. Не сподовався заклик припинити а демагогія і агітаціція це синоніми майже

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Неділя, 10.01.2010, 22:31 | Повідомлення № 47
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Shooler)
Про жорстокість і кров - то я про те, що сильну країну демократичними методами

+1
Quote (Shooler)
Ну в мене саме такі думки. Демократія добре - але тоді, коли всі ситі і можуть за чашкою кави вести довгі бесіди. Але не сьогодні.

Що і було доведено в 30-х. Завдяки мільйонам розстріляних особисто Сталіним, країна вийшла з Аллахом забутої Рашки до Імперії зла.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Неділя, 10.01.2010, 22:35 | Повідомлення № 48
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Чому прибалтійські країни змогли, а ми ні.
тому що прибалтів так і не змогли зламати, їх свідомість навіть кров"ю не надломили, от вони, як тільки сталася нагода, відрізалися від імперіалістів і послали всіх на. А згадайте скільки непопулярних кроків вони робили у себе в країні? наведу один: насильне виселення з країни росіян чи російськомовних - не можеш чи не хочеш вивчити державну мову то на всі чотири сторони, а якщо вивчив мову, здав екзамен, маєш житло, маєш роботу, маєш європейську країну в якій живеш.
Quote (Shooler)
Про жорстокість і кров - то я про те, що сильну країну демократичними методами, принаймі зараз і в нас, не побудувати.
ні, кров"ю свідомість не змінити, свідомість необхідно міняти цивілізовано.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

dyakДата: Неділя, 10.01.2010, 22:47 | Повідомлення № 49
Авторитетний мешканець

Quote (Shooler)
Всі знають прислів"я, що один удар заміняє три години виховних робіт. Так от - десяток "громких дел" по наказуванню вископосадовців - пару розстрілів і країна вперед просунеться на пару десятків років раніше ніж демократичними методами!

Злом зла не переможеш. Приведи приклади де це спрацювало

Додано (10.01.2010, 21:39)
---------------------------------------------

Quote (mr_smith)
прибалтів так і не змогли зламати, їх свідомість навіть кров"ю

Ключеве слово свідомість. Безумовно виховання свідомості приведе до процвітання, а не залякування

Додано (10.01.2010, 21:47)
Фашизм це погано доведено судом. Моя думка, що Сталін фашист найдіть різниці між ним і Гітлером . Я щось може пропустив но де Янукович визнав Сталіна героєм

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Неділя, 10.01.2010, 22:54 | Повідомлення № 50
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (dyak)
айдіть різниці між ним і Гітлером

Сталін переміг. Гітлер - ні. От тому Гітлер - козел, а Сталін - Батько народів.

チョパカバラ

ShoolerДата: Неділя, 10.01.2010, 23:06 | Повідомлення № 51
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (dyak)
Злом зла не переможеш. Приведи приклади де це спрацювало

Приклад де зло сприяло порядку - свідомість прояснилася дуже швидко і на дуже довго.

Мне немец пожилой рассказывал, лично видел в детстве, как из пригородного поезда вытащили "зайца" и поставили к стенке.
Этот немец до сих билеты покупает строго, даже если это и не обязательно.

reibert.info/forum/showthread.php?t=17930

Німеччина до цих пір одна з найпотужніших країн світу, не дивлячись ні на що.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Повідомлення відредактовано Shooler - Неділя, 10.01.2010, 23:07

dyakДата: Неділя, 10.01.2010, 23:14 | Повідомлення № 52
Авторитетний мешканець

Німці і при Петрі 1 відрізнялись від нас. То що в нас садили за колоски не дало знищення крадіїв

Додано (10.01.2010, 22:14)

Quote (el_Chupacabra)
Сталін переміг. Гітлер - ні. От тому Гітлер - козел, а Сталін - Батько народів.

З принципом "Переможців не судять" не згоден. До людей вони відносились однаково.

Все буде добре

mr_smithДата: Неділя, 10.01.2010, 23:19 | Повідомлення № 53
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

el_Chupacabra сарказмом блєщет.
Щось ми від виборів пішли трохи дуже вбік, здається у нас є україна на передодні виборів, є кандидатів візок, то може вернемось до наших баранів?

el_ChupacabraДата: Неділя, 10.01.2010, 23:21 | Повідомлення № 54
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (dyak)
"Переможців не судять" не згоден

Так, це ясно. Але ж незважаючи ні на що пропаганда зробила Оську Волгіна майже Аллахом (милостивим і милосердним). Он дід мій колись розповідав як тоді казали: Сонце зійшло - батько Сталін прокинувся!
Погано те, що деякі під впливом цієї пропаганди на повному серйозі вважають Сталіна батьком народів і прогрессором всія совка. Так деякі речі в нього получилися, але не можна ж так з народом!
Quote (dyak)
До людей вони відносились однаково.

Гітлер навіть краще. Згадати як діяв вермахт під час ВВв в порівняні з мільйонними жертвами РККА

チョパカバラ

el_ChupacabraДата: Понеділок, 11.01.2010, 00:07 | Повідомлення № 55
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
el_Chupacabra сарказмом блєщет.

Це не сарказм, а просто намагання непередвзято глянути на речі.

チョパカバラ

Mr_HYDEДата: Понеділок, 11.01.2010, 12:58 | Повідомлення № 56
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
Група: Перевірені
х-статус:
ОЛОЛО

А от кандидат в прези і депутат Яценюк зареєстрував законопроект N5494 "Про внесення змін до Кримінального кодексу", зареєстрованому в парламенті 28 грудня.
Депутат пропонує посилити відповідальність за такі правопорушення, як розтрата або присвоєння майна шляхом зловживання службовим становищем; легалізація доходів, отриманих незаконним шляхом; порушення бюджетного законодавства; створення злочинної організації; сприяння учасникам злочинних організацій; бандитизм; зловживання владою або службовим становищем; перевищення повноважень; службовий фальсифікація; недбалість; хабарництво; винесення суддею завідомо неправосудного рішення.

Проект передбачає можливість довічного ув'язнення для чиновників, які вчинили такі злочини.

Цікаво, а хто ж за таке проголосує? За зняття недоторканості вже голосували, цирк. гучний пук напередодні виборів?

Dr. Jekyll

dyakДата: Понеділок, 11.01.2010, 21:18 | Повідомлення № 57
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
Цікаво, а хто ж за таке проголосує?

Думаю наші депутати, якщо буду знати, що єдиний спосіб залишитись депутатами буде підримка народу.
А для того щоб це сталося напевно все таки потрібна мала кров. Потрібно, щоб всі факти погроз і підпису карались. Де кілька років зони , навіть пенсіонерці, яка роздає гроші або залякує людей будуть потрібні суспільства. Давайте доможемо всім людям , які фальсифікують відседіти не залежно за якого кандидата вони агітують

Додано (11.01.2010, 20:18)
Варіант референдуму також підримую. Це мягка революція.

Все буде добре

mr_smithДата: Понеділок, 11.01.2010, 21:23 | Повідомлення № 58
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Нажаль засудили за фальсифікації в 2004 році декількох простих людей які приймали участь у виборах як члени комісій, вчителі, бібліотекарі, та інші малоімущі, бо мабуть хотіли щоб їхня сім"я вижила, а тих гнид, які це все організовували через неділю будемо вибирати в президенти.

dyakДата: Понеділок, 11.01.2010, 21:40 | Повідомлення № 59
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
Нажаль засудили за фальсифікації в 2004 році декількох простих людей які приймали участь у виборах як члени комісій, вчителі, бібліотекарі, та інші малоімущі, бо мабуть хотіли щоб їхня сім"я вижила, а тих гнид, які це все організовували

Це є мала кров. Якщо людину не наказали в 2004 і вона в 2010 знову іде на те щоб діти залишились сиротами потрібно дати їй задоволення. У гнид є великі гроші, вони втечуть за кордон, або накладуть на себе руки ми неможим вплинути на цей процес.

Все буде добре

ShoolerДата: Понеділок, 11.01.2010, 21:42 | Повідомлення № 60
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Так, думки думками, але ж цікавить, як пройде процес виборів власне в Червоному.

Звертаюся до місцевих жителів.

Якщо в мене не получиться дістатися (а підозрюю що таки не получиться) своєї виборчої дільниці в селищі Червоне і проголосувати, то розкажіть нам процес виборів в Червоному. Скільки дільниць, скільки виборців, хто голови виборчих комісій і члени (по можливості), які результати, фото з місця подій і т.д. - все це буде дуже цікаво. Історичні факти потрібно фіксувати.

Хоч фото скриньок покажіть...

Заздалегідь дякую.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.235.48.106
Браузер:

Cайт живе: