rss · Середа, 19.12.2018, 19:04

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про...
Хто за кого?
1.Вітя[ 49 ][49.00%]
2.Юля[ 46 ][46.00%]
3.не підтримують нікого[ 4 ][4.00%]
4.не дійсні голоси[ 1 ][1.00%]
Усього відповідей: 100
pedroДата: Неділя, 10.01.2010, 20:51 | Повідомлення № 31
Гість
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

З приводу Тягнибока. Це ж фашизм! Його не можна допускати до влади на будь якому рівні! УПА ОУН герої? Та вони фінансувались Німеччиною, чому був поділ на ОУН(б) та ОУН(м) а тому що ті були підконтрольні гестапо, а ті абверу. Один із головних бендерівців Коновалець отримував ще з 1934 року щомісячно по 110 тис марок на розвиток ОУН. Ми прогнали німців бо вся країна повстала! Незважаючи на зрадників. Ще можу багато доказів написати. З приводу голоду реальні факти ось: http://ru.wikipedia.org/wiki/Население_Украины#1923
Таблица 1. Динамика численности населения Украины
Так от з 1930 по 1939 населення України збільшилось на 10 мільйонів! А за період президенства Ющенка зменшилось на 2 і цей ......... буде зносити памятники Леніну, Сталіну?! Сталін взяв СРСР з лопатою, а залишив з ядерною зброєю. А територія України складається з подарунків спочатку Росії, а потім СРСР. І ті західні області будуть кричати що вони українці! Так до 40 років 20 століття вони були під Польщею!!! А план Далеса ви читали! Якби зараз був СРСР то ми б жили майже б на тому рівні що й передові країни... Кажуть жерти не було в магазинах що! Зате в космосі ми були перші, зброя - коли як. Ми були найбільшою країною! Я б землю їв, але внуки б наші жили краще! В України не має майбутнього, я його не бачу, як були жло..ми так і будемо. Але тішу себе думкою що не вся планета така. І щиро радуюсь кожною перемогою Росії в світі, і знаю що разом ми домоглись би більших висот! І були б перші в світі. Вся проблема України у її людях.

pedroДата: Неділя, 10.01.2010, 21:02 | Повідомлення № 32
Гість
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (dyak)
Цих фактів мені досить, щоб прийняти таке рішення

А Тимошенко не платить за голоси?) Особисто я знаю що купують голоси усі ціна 50 доларів приблизно. Свій голос не продаю. Хоча друзі є в партіях починаючи від ПР і до Свободи.

mr_smithДата: Неділя, 10.01.2010, 21:09 | Повідомлення № 33
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Цих фактів мені досить
я б не сказав що це факти, більше слухи.
Quote (dyak)
я бачив її роботу і вважаю майстром фальсифікацій.
знову ж таки, це потрібно ще довести, просто так без доказів не слід ставити клеймо.
Quote (pedro)
В України не має майбутнього, я його не бачу, як були жло..ми так і будемо.
проблема деяких людей в тому, що, як вони себе бачать, як самі себе називають в своїх словах, так і живуть. Не знаю хто тобі задурив голову цим комунізмом, краще схаменися.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

pedroДата: Неділя, 10.01.2010, 21:21 | Повідомлення № 34
Гість
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (mr_smith)
Не знаю хто тобі задурив голову цим комунізмом, краще схаменися

До класу 9 був таким як і ти, потім сформувалися думки, читав багато літератури... І дійшов до такого висновку. Все ж очевидно.

dyakДата: Неділя, 10.01.2010, 21:32 | Повідомлення № 35
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Quote (pedro)
Таблица 1. Динамика численности населения Украины
Так от з 1930 по 1939 населення України збільшилось на 10 мільйонів!

Якби мої батьки не розповідали мені про Голод, можливо я б і зважав на статистику. .Зменшення населення дійсно є це заслуга всіх Українських урядів, але найменше вина Ющенко тому ,що Він ввів обіцяні вісім тисяч в які ніхто не вірив. Факторів збільшення смертності я не знаю.

Додано (10.01.2010, 20:32)
---------------------------------------------

Quote (pedro)
До класу 9 був таким як і ти, потім сформувалися думки, читав багато літератури... І дійшов до такого висновку. Все ж очевидно.

На відміну від тебе я жив при СРСР думаю не ті книжки читаєш друже

Все буде добре

mr_smithДата: Неділя, 10.01.2010, 21:35 | Повідомлення № 36
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (pedro)
До класу 9 був таким як і ти
а це що значить? ти сумніваєшся в моїх розумових здібностях? А після дев"ятого що, ти досягнув нірвани? agagaga
Quote (pedro)
читав багато літератури
мабуть всі з"їзди ЦК КПСС...
pedro, я б тобі не радив сприймати все так поверхнево, бо по твоїм судженням, можна зробити висновок що чорнобильська катастрофа сталася з вини Ющенка. Впевнений, що ти не будеш заперечувати факт впливу на здоров"я та тривалість життя саме чорнобиля в першу чергу. не ту статистику читаєш.

pedroДата: Неділя, 10.01.2010, 21:41 | Повідомлення № 37
Гість
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (mr_smith)
кт впливу на здоров"я та тривалість життя саме чорнобиля в першу чергу. не ту статистику читаєш.

Згоден. Якщо взяти Білорусь то там набагато менший спад населення. На Японію теж бомби кидали, і нічого, живуть та процвітають, мабуть, немає сенсу затіювати цю переписку, всерівно кожен зостанеться на своєму...

dyakДата: Неділя, 10.01.2010, 21:46 | Повідомлення № 38
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
знову ж таки, це потрібно ще довести, просто так без доказів не слід ставити клеймо

То, що вона керує це факт. А то що я ій не віру також факт, хто з нею працював той знає.

Додано (10.01.2010, 20:46)

Quote (pedro)
А Тимошенко не платить за голоси?) Особисто я знаю що купують голоси усі ціна 50 доларів приблизно. Свій голос не продаю. Хоча друзі є в партіях починаючи від ПР і до Свободи

Назвіть людину яка в Червоні це готовить і по яким спискам.

Все буде добре

ShoolerДата: Неділя, 10.01.2010, 21:59 | Повідомлення № 39
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Так, не потрыбно демагогії хто кращий а хто гірший. З усіх сторін хватає як позитиву так і негативу. Створити сильну країну словами " а не могли б ви, шановний...", "а ви, пане, не туди клоните..." і т.д. Я веду до того, що без жертв і смертей сильної держави не буває. Як показує практика - де щонайменше 3 чоловіки, там і є спір. Але одне діло спір між 3 людьми, а інший між десятком кланів. Звичайно не обійдеться без кровопролиття.

Кожен має право на свій погляд. А будь-яке питання можна перекрутити і висвітити з різних сторін. Я неоднократно про це писав і притримуюсь такої думки. Історія - це має бути тільки підтвердження правдивих фактів, а добре це чи погано, то людина, коли може мислити, сама вже вирішує.

Одним словом тут ваші вподобання за кандидатів.

Я буду голосувати за Тігіпка. Його лозунги збігаються з моїми вподобаннями.

Я завжди притримувався тієї думки, що коли буде працювати економіка, то тоді буде і сильна соціальна захищеність.

Але як не крути, треба, щоб мислення наше помінялося, а для цього потрібно декілька поколінь вже. Тому що на сьогоднішній день ми не працюємо, а думаємо як надурити. Працівники - як вкрасти, власники компаній - як не заплатити податки, держава в особі чиновників різних рівнів - як вкрасти з бюджету. Замкнуте коло получається. Бюджету не хватає на всіх, а роботяги не розуміють навіщо наповнювати бюджет ще більше, так як незрозуміло куди дівається те, що є.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

dyakДата: Неділя, 10.01.2010, 22:02 | Повідомлення № 40
Авторитетний мешканець

Я живу в Червоні і не знаю , як реально підкуп БЮТ може здійснити тут. Всі люди що дуже люблять гроші працюють на ПР.

Все буде добре

mr_smithДата: Неділя, 10.01.2010, 22:02 | Повідомлення № 41
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (pedro)
На Японію теж бомби кидали
не на японію, а на два японських міста.
Аварія на Чорнобильській АЕС трошкі по іншому принципу спрацювала, там був ефект брудної бомби і накрило півукраїни, десь більше десь менше.

dyakДата: Неділя, 10.01.2010, 22:14 | Повідомлення № 42
Авторитетний мешканець

Quote (Shooler)
Так, не потрыбно демагогії хто кращий а хто гірший

Quote (Shooler)
Я буду голосувати за Тігіпка. Його лозунги збігаються з моїми вподобаннями

А сам вибрав найкращого по своїм критеріям і напевно хочещ, щоб він переміг. Так що це не демагогія а звичайна агітація за тиждень до виборів.

Додано (10.01.2010, 21:09)

Quote (Shooler)
Звичайно не обійдеться без кровопролиття.

Не згоден в 2004 обставини були більш складніші , то в 2010 зобовязані обійтись без крові

Додано (10.01.2010, 21:14)

Quote (Shooler)
Але як не крути, треба, щоб мислення наше помінялося, а для цього потрібно декілька поколінь вже

Чому прибалтійські країни змогли, а ми ні. Що стосується бізнеса то впевнений, що вони краще сплатять податки, якщо податки не будуть убивати їх

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Неділя, 10.01.2010, 22:17 | Повідомлення № 43
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (pedro)
Це ж фашизм! Його не можна допускати до влади на будь якому рівні!

От наведи мені тези: Що поганого в фашизмі. В б-га вірУЄш? Так Ватикан жиє при фашизмі - і нічого.
Quote (pedro)
УПА ОУН герої?

А ні?
Quote (pedro)
Та вони фінансувались Німеччиною

Ясєн хрєн! Ленін також фінансувався німцями і що?
Quote (pedro)
Один із головних бендерівців

бАндерівців (з повагою Грамар Наззі)
Quote (pedro)
Ми прогнали німців бо вся країна повстала! Незважаючи на зрадників.

Почалося! А Ленд-Ліз куди дівати (А його таки було дохрєна)?! А загальні втрати РККА, які просто наголову не налазять? А масове винищення інтелегенції та військової комендатури напередодні війни?!!
Quote (J. Clavell "Shogun")
— Тсукку-сан говорит, что эта Голландия была вассалом испанского короля несколько лет назад. Это верно?
— Да.
— Следовательно, Голландия — ваш союзник — мятежник по отношению к своему законному королю?
— Они воюют с испанцами, да. Но…
— Разве это не мятеж? Да или нет?
— Да, но есть смягчающие обстоятельства.
— Нет «смягчающих обстоятельств», когда это касается мятежа против своего суверена.
— Если вы не победите.
Торанага внимательно поглядел на него. Потом громко рассмеялся. Он что-то сказал Хиро-Мацу сквозь смех, и Хиро-Мацу кивнул.
— Да, господин иностранец с невозможным именем, да. Ты назвал один смягчающий фактор.

Якщо б виграли фошисти - з таким самим успыхом Ви б тут зараз выдстоювали б тактику нацизму.
Quote (pedro)
реальні факти ось:

Обнови сторінку через 5 хвилин - я туди нові данні впишу
Quote (pedro)
голоси усі ціна 50 доларів приблизно

Quote (pedro)
Свій голос не продаю

А дарма. Нехай платять, а я грошики візьму і проголосую за свого кандидата.
Quote (pedro)
До класу 9 був таким як і ти, потім сформувалися думки

Quote (mr_smith)
дев"ятого що, ти досягнув нірвани?

О-о-о! Дев"ятий круг школи - то дуже тяжкий період! Тоді люди досягають просвітлення і йдуть в народ проповідувати ідеї світлого майбутнього або героїчного минулого. А хто не згоден - не труъ і най уб'є себе обстіну!
Quote (mr_smith)
сталася з вини Ющенка

Правильно! Хто винуватий? - Невістка!
Quote (mr_smith)
Впевнений, що ти не будеш заперечувати факт впливу на здоров"я та тривалість життя саме чорнобиля

Українці - сильна нація. Не страшна їм радіація. Взагалі 30 км. зона - зараз екологічно найчистіше місце в світі.
Quote (pedro)
На Японію теж бомби кидали

То є дві великі різниці в зараженні. RTFM.
Quote (dyak)
Назвіть людину яка в Червоні це готовить і по яким спискам.

Ото ж бо.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Неділя, 10.01.2010, 22:20 | Повідомлення № 44
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

pedro, ось декылька фоток з Хіросими чи то Нагасакі, не уточнював, ось це дія невеличких по нинішнім міркам атомних бомбочок, отієї уславленої тобою атомної зброї якою була начинена Україна. Навіщо таке щастя Україні? На кого нападатимемо?

ShoolerДата: Неділя, 10.01.2010, 22:23 | Повідомлення № 45
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (dyak)
Так що це не демагогія а звичайна агітація за тиждень до виборів.

То ще вроді можна ж. Опитування в шапці є, тому закон не порушую. Не можна агітувати в переддень виборів вроді.

Про жорстокість і кров - то я про те, що сильну країну демократичними методами, принаймі зараз і в нас, не побудувати.

Всі знають прислів"я, що один удар заміняє три години виховних робіт. Так от - десяток "громких дел" по наказуванню вископосадовців - пару розстрілів і країна вперед просунеться на пару десятків років раніше ніж демократичними методами!

Ну в мене саме такі думки. Демократія добре - але тоді, коли всі ситі і можуть за чашкою кави вести довгі бесіди. Але не сьогодні.

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 52.201.244.140
Браузер:

Cайт живе: