rss · Субота, 17.11.2018, 07:53

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про...
Хто за кого?
1.Вітя[ 49 ][49.00%]
2.Юля[ 46 ][46.00%]
3.не підтримують нікого[ 4 ][4.00%]
4.не дійсні голоси[ 1 ][1.00%]
Усього відповідей: 100
dyakДата: П'ятниця, 12.02.2010, 22:00 | Повідомлення № 286
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Quote (mr_smith)
Крок назад в історії України, повернемось десь у 2004 рік, а може й далі.

Не думаю. Сьогодні нема влади в одних руках це важче для протистоянню кризі але неможлива диктатура. Мені невідомі випадки революцій в історії інших країн коли не робився крок назад саме так ми зробили зараз.
Quote (mr_smith)
Однозначно потрібна коаліція від опозиції.

Но її не буде тому, що Юля не бачить коаліції з БЮТ без премєра Тимошенко. Частина НУНС бачить в Тимошенко не ефективного керівника. Готовимся до виборів і коаліціокиї з ПР тому, що БЮТ буде в опозиції Тимошенко премєрства вже не дадуть, а в демократів без БЮТ голосів не хватить.

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Неділя, 14.02.2010, 23:47 | Повідомлення № 287
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Ну що ж... Маємо то, що маємо...
Стоп! Возможно теперь надо говорить: Имеем то, что имеем?..
Щоб трохи розрадити ситуацію анекдот в тему.

Школа, перший клас:
- ...таким чином, запевняю вас усіх, що незважаючи на шалений тиск директора школи, його кумів та любих друзів, я зроблю усе можливе та неможливе, щоб рівень життя вчителів та учнів нашого класу неухильно зростав.
Вчителька, розчулено:
Дуже гарно, Юлю, сідай. Та може хтось у класі таки відповість, скільки буде два та два.
Спробуй ти, Вітю.
Вітя1:
- А кому?
- Що, кому?
- Кому два плюс два?
- Неважливо.
- Та ні, Марьванно, мені треба конкретно. Я ж розумію, що вчителька теж людина,
їй теж треба. А як не в того вкрадеш, той того.. буцегарня чекає на кожного,
а дострокове звільнення - не на кожного.
Вчителька:
Добре, сідай. А що скаже твій сусід та тезка.
Вітя2:
- Чотири.
- Що чотири?
- Два та два буде чотири.
- У чомусь ти, Вітю, прав. Та кому воно треба…

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

mr_smithДата: Понеділок, 15.02.2010, 01:16 | Повідомлення № 288
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Маємо то, що маємо...
Л. Кравчук©
Quote (el_Chupacabra)
Имеем то, что имеем?..
голубі©

А анекдот класний :)

Тимошенко хоче оскаржити в суді вибори у понеділок чи у вівторок, а посіпаки ПР у ЦВК все швиденько під яника лаштують. Цікаво чи вдасться юльці зробити те що вдалося Ющенку в 2004?

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

el_ChupacabraДата: Понеділок, 15.02.2010, 12:08 | Повідомлення № 289
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
Цікаво чи вдасться юльці зробити те що вдалося Ющенку в 2004?

Навряд чи... Народу вже остогидли революції. Якщо вона не змириться і таки доб"ється свого, то проголосує за неї ще менше процентів...

チョパカバラ

mr_smithДата: Понеділок, 15.02.2010, 12:39 | Повідомлення № 290
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (el_Chupacabra)
Народу вже остогидли революції.
я маю на увазі не революції-майдани, а судові позови, а саме позов на дії та бездіяльність цвк. Ющенку вдалося через суд винати вибори такими що не відбулися в звязку з масовими фальсифікаціями з боку анусовича і все таке інше, а от чи вдасться їй... Зрозуміло що зараз майдани це суто комерційна справа, люди вийдуть тільки за гроші(передплата), тобто нічого подібного вже не буде. Та і сама тимошенко заріклася виводити майдани, коли виступала зі зверненням до народу, тому про революції не йдеться. Крім того, мабуть, і перевибори навряд чи вони будуть домагатися, бо нема такого поняття як третій тур, про визнання другого туру таким що не відбувся і не йдеться у них, вони хочуть оскаржити саме кількість голосів за яника, тобто відкинути через суд доведені сфальсифіковані голоси, якщо доведуть звичайно.
Я теж думаю що не вдасться, хоча у них уже зачепок куча, наприклад ті ж дії цвк, оголосили яника переможцем ще до того, як завершились всі судові тяганини по дільницям, тобто вже порушення, так само було в 2004, з другого боку суди мабуть вже будуть танцювати під дудку ПР, тому що так тупо наступати на ті самі граблі то це потрібно бути дуже впевненим в карманних судових органах.

el_ChupacabraДата: Понеділок, 15.02.2010, 13:59 | Повідомлення № 291
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
я маю на увазі не революції-майдани, а судові позови

Я також мав на увазі судові позови. В даному контексті, після оголошення ЦВК результатів виборів і признання їх легітимними, будь які перевибори будуть трактуватися як революція.

チョパカバラ

mr_smithДата: Понеділок, 15.02.2010, 14:44 | Повідомлення № 292
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Зрозуміло, думаємо в одному руслі.

А от ще що цікаво було б обговорити то це двомовність від президента янусовича, приведу текст відкритого листа до нього, цікава ваша думка:

Депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» доцент кафедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Фаріон надіслала відкритого листа президентові України Вікторові Януковичу з приводу його заяв про статус російської мови в Україні.

el_ChupacabraДата: Понеділок, 15.02.2010, 15:46 | Повідомлення № 293
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (mr_smith)
Ірина Фаріон надіслала відкритого листа президентові України Вікторові Януковичу

Е-е-е... Це вона до кого писала? Якщо до Яника, то потрібно писати трохи інакше:
Доступно тільки для користувачів

チョパカバラ

mr_smithДата: Понеділок, 15.02.2010, 16:42 | Повідомлення № 294
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Прикольно :D .

А тим часом у ВАСУ поступив позов про визнання незаконним оголошення янусовича президентом, так що чекаємо вирішення судових баталій. По закону на протязі двох днів мають вирішити це питання. Було цікаво спостерігати за судом в 2004, цього разу мабуть не покажуть по телеку.

BACSДата: Понеділок, 15.02.2010, 18:55 | Повідомлення № 295
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

чекаємо середи...
буде як у пістні!: ти казала у середу підем разом до савбезу... :)
короче підманула-підвела... baby

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

dyakДата: Субота, 20.02.2010, 16:57 | Повідомлення № 296
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
Цікаво чи вдасться юльці зробити те що вдалося Ющенку в 2004?

Ні. Сьогодні факти ліпились після виборів для цього потрібно було мовчання пять днів. Якщо вдасця оправдати підключення Верховного суду, то шанс є, але це буде заказне рішення суду.

Додано (15.02.2010, 22:32)
---------------------------------------------

Quote (mr_smith)
Я теж думаю що не вдасться, хоча у них уже зачепок куча, наприклад ті ж дії цвк, оголосили яника переможцем ще до того, як завершились всі судові тяганини по дільницям

ВАС дав справку ЦВК, що в судах справ не було, а рішення буде приймати ВАС
Quote (mr_smith)
суди мабуть вже будуть танцювати під дудку ПР

Частина судів танцює під дудку БЮТ, наприклад Київський апеляційний. Мені дуже жаль, що суди сьогодні є приватна власність партій.

Додано (15.02.2010, 22:36)

Quote (mr_smith)
А от ще що цікаво було б обговорити то це двомовність від президента янусовича,

Змінити Конституцію він не зможе а російська в частині регіонів і так є дуже вживаною. Думаю це пусті роззмови, щоб прикрити останні голосування в ВР

Додано (20.02.2010, 15:57)
Суд тимошенко зробила черговою піар акцією. Вона продовжує гратися це, ще одне підтверження що два сьогоднішні лідері один одного варті, покращення буде як ці двоє підуть. Сьогодні Юля взяла курс щоб утриматись за крісло, любою ціною. Дуже прикро ,що це лідер демократів.

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Четвер, 25.02.2010, 15:06 | Повідомлення № 297
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Всё. Вот и выбрали мы президента. Теперь будем изучать русский, националист снова станет ругательством а народ - хохлами. Да и государство начнет реквизировать деньгии у населения на основании того, что там изображен нацистский герб - тризуб...
Ура, товарищи...

ЗЫ. Да, и срочно забиваем плейлисты шансоном, изучаем феню и учимся правильно писать слово "проФФесор"

チョパカバラ

dyakДата: Четвер, 25.02.2010, 22:16 | Повідомлення № 298
Авторитетний мешканець

В 2004 році було доведено, що народ може міняти владу, якщо влада не відповдає його бажанням. В 2007 і 2010 це підтвержено. Сьогодні новий президент перший візит робить в Европу. Питання мови відходить на другий план. Премєр може бути не з ПР. Варіант премьер Тигібко або Яценюк мене особисто влаштовує не залежно яка коаліція. Мені здається країни переступила ту межу коли один лідер визначає курс держави.

Все буде добре

mr_smithДата: П'ятниця, 26.02.2010, 03:00 | Повідомлення № 299
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
В 2007 і 2010 це підтвержено.
підтверджено що така можлівість у народу є, але підтверджено ще одне - народ не вміє обирати. Тобто отримавши з 2004 року таку можливість люди до цих пір не знають що з тим робити, або "застав дурня Богу молитися то він лоба розіб'є".
Quote (dyak)
Сьогодні новий президент перший візит робить в Европу.
сьогодні, вже вчора, през вступав на свою посаду, які візити? Чи "сьогодні" це образно?
Quote (dyak)
Питання мови відходить на другий план.
от в тому то й справа, що передвиборна пограма була з одним з перших рядків якраз про мову, а тепер чогось на другому плані, недобре так намахувати свого виборця... Хоча можуть під шумок і конституцію переписать, дай тільки їм калоліцію зварганити.
Quote (dyak)
Премєр може бути не з ПР.
сумніваюсь. Чим тоді Тимошенко не влаштовує, вона теж не з ПР, нехай проведуть аудит, виявлять всі порушення та розкрадання, якщо вони є, і доведуть це по факту, а потім вже її знімають з посади, бо політикани ВР вміють брехати краще за всіх сільських собак України, нехай доведуть свою правду.
Quote (dyak)
Мені здається країни переступила ту межу коли один лідер визначає курс держави.
так, переступила ще в 2004 році, а то тепер все звалюють на Ющенка, а по суті ніхто крім нього про курс держави і не дбав, маю на увазі курс майбутнього, а не курс минулого як у ПР.
Вчора, на інавгурації, ПР всім складом аплодувала і кричала ура Гризлову - українофобу з кремля, ось де проглядається визначення холуйського напряму країни.

dyakДата: П'ятниця, 26.02.2010, 09:11 | Повідомлення № 300
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
підтверджено ще одне - народ не вміє обирати.

Це ми можемо сказати черз певний період. Сьогодні мені подобаєтся ініціатива Рибачука - підходити до президента як до найнятого працівника. АО Україна вибрало генерального директора майже половині акціонерів він не подобається це факт. Давайте і вести себе як господарі. Перший раз він получив по рукам захотів помолитися московському патріарху на інагурації не побачив багатьох людей, а в Львові побоялись поставити екрани. Зробить наш президент серьзний крок не в ту сторону давайте не полінуємся відірвати зад від мягких крісел і вийдем на вулицю.

Додано (26.02.2010, 07:57)

Quote (mr_smith)
Чи "сьогодні" це образно?

По моїй інформації 1 березня, лише після цього їде в Москву.

Додано (26.02.2010, 08:00)

Quote (mr_smith)
недобре так намахувати свого виборця

Його виборцям це подобається. Всі розуміють, що активна робота в цьму напрямку може привести до масовмх виступів.

Додано (26.02.2010, 08:07)

Quote (mr_smith)
сумніваюсь. Чим тоді Тимошенко не влаштовує

Тимошенко буде пока не буде нова коаліція. Нова коаліція з премьером від ПР мало ймовірна.Тимошенко показала не дуже добрі результати логічно попробувати когось іншого. Однозначно перемога демократів була б якби Тимошенко уступила місце, а стара коаліція вибрала нового премьзра за програму дій, а не за обличчя.

Додано (26.02.2010, 08:11)

Quote (mr_smith)
Вчора, на інавгурації, ПР всім складом аплодувала і кричала ура Гризлову - українофобу з кремля, ось де проглядається визначення холуйського напряму країни.

ПР це не країна. Вітати гостя це не холуйство, а гостинність. Я не бачив трансляції можливо гостинність переросло в холуйство - тоді вони дураки.

Все буде добре

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.82.73.21
Браузер:

Cайт живе: