rss · Понеділок, 17.12.2018, 12:59

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про...
Хто за кого?
1.Вітя[ 49 ][49.00%]
2.Юля[ 46 ][46.00%]
3.не підтримують нікого[ 4 ][4.00%]
4.не дійсні голоси[ 1 ][1.00%]
Усього відповідей: 100
mr_smithДата: Середа, 10.02.2010, 10:46 | Повідомлення № 271
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Те, що підвищенням соцстандартів опозиція бориться з владою давно зрозуміло. Сьогдні ПР ввжає себе владою, а БЮТ опозицією це показало голосування.
все вірно, в стандартній ситуації все саме так і буває, але мені здається тут трохи не той випадок, суть в тому, що
Quote (кусок новини)
Несмотря на то, что в первом чтении законопроект регионала Михаила Папиева набрал 330 голосов, во втором чтении он получил лишь 203 голоса. В частности, Партия регионов как автор проекта дала лишь 2 голоса, БЮТ - 125, НУНС - 31, коммунисты -26, Блок Литвина -19.
якщо вже ПР проповзли, на обіцянках своїм виборцям, до президенства, то нехай тепер виконують обіцяне, а то це голосування відразу показує, що насправді пропонують ПР людям і хто брехав.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

dyakДата: Середа, 10.02.2010, 12:02 | Повідомлення № 272
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Quote (mr_smith)
на обіцянках своїм виборцям, до президенства, то нехай тепер виконують обіцяне

Вони не виконають, це зрозуміло всім. Згадай Юліну 1000 грн і контрактну армію. Суспільство получить ще одну прививку від популізму. Прийде час і ми не будемо вірити не реальним обіцянкам. Потрібно було МММ щоб люди перестали давати гроші всім підряд. Потрібния янник , щоб люди перестали віддавати свій голос вчім підряд.
Чув, що існує варіант Яценюк премєр при президенті Януковичу для періходного періоду цей варіант мені подобається найбільше із тих , що я чув. Адже до виборів в ВР потрібно якось жити.

Все буде добре

mr_smithДата: Середа, 10.02.2010, 12:31 | Повідомлення № 273
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Вони не виконають, це зрозуміло всім.
ну от, нехай прививають народ, буде імунітет на таких от.
Quote (dyak)
Згадай Юліну 1000 грн і контрактну армію.
згадав. тисячу роздала, лупанула фінансова криза і про якісь виконання обіцянок можна забути і це потрібно враховувати. Впевнений що багато людей теж на фоні кризи від багатьох планів в своєму житті відмовились, а тут мова про масштаби країни. Багато обіцяного як ющенком так і тимошенко було виконано, візміть хоча б допомогу при народженні, Ющенко після обіцяного збільшив допомогу до 8.5 тис.грн, а юлька до парламентських виборів наобіцяла 12 тис.грн і зробила, багато чого ще зробила, а дещо так і не зробила.
Quote (dyak)
Чув, що існує варіант Яценюк премєр при президенті Януковичу
сумніваюсь.

dyakДата: Середа, 10.02.2010, 17:43 | Повідомлення № 274
Авторитетний мешканець

За словами ТУРЧИНОВА, зокрема, в 5-му виборчому окрузі (Керч, Ленінський район) штабу ТИМОШЕНКО вдалося домогтися першого перерахунку голосів на 20-й дільниці.
”В результаті перерахунку з’ясувалося, що дані, які передані до Центральної виборчої комісії по цій дільниці, дають ЯНУКОВИЧУ на 8% більше голосів, ніж він отримав насправді. Цей факт задокументовано”, - сказав він.

Якщо це правда то вибори не закінчились. Питання чи встигло БЮТ подати 900 заяв в суд

Все буде добре

mr_smithДата: Середа, 10.02.2010, 18:08 | Повідомлення № 275
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
чи встигло БЮТ подати 900 заяв в суд
думаю не подавали взагалі.
Вчора, в 24.00 строки оскарження по дільницям закінчились, тому по дільницям ніяк не вийде вже, а от після оголошення ЦВК остаточних результатів буде 5 днів на оскарження рішення ЦВК, потім на протязі двох днів має бути розглянута скарга в ВАС, а там вже як суд вирішить. В законі все розписано так, щоб все це відбулося в десятиденний строк.

dyakДата: Середа, 10.02.2010, 19:42 | Повідомлення № 276
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
тому по дільницям ніяк не вийде вже

В цілому можна відмінити лише при наявності скарг по дільницям значить президент є. Звязку відставки премєра з виборами президента я не розумію.

Все буде добре

mr_smithДата: Середа, 10.02.2010, 21:25 | Повідомлення № 277
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Нема зв"язку, тому не зрозуміло. В принципі Тимошенко має підтримку половини проголосувавших, на три проценти менше анусовича, тому по логіці кому як не їй бути прем"єром. Але ж там свої інтереси і свої олігархи. Я б ще міг би зрозуміти ці всі ідиотизми з відставками, якби прем"єром став Тигипко, нууу на крайняк Яценюк, а то ж зараз якогось базарова або колесникова причеплять туди.
Але нехай Тимошенки будуть в опозиції, так буде навіть краще, в такому випадку у народу більше шансів побачити справжні морди ПР. :)

dyakДата: Четвер, 11.02.2010, 10:33 | Повідомлення № 278
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
більше шансів побачити справжні морди ПР.

Я їх і так знаю тому надіюсь на любу овечу шкуру це можливо не так буде больно для мене.

Все буде добре

mr_smithДата: Четвер, 11.02.2010, 10:43 | Повідомлення № 279
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
тому надіюсь на любу овечу шкуру
:)

DmitriyLEVДата: Четвер, 11.02.2010, 20:01 | Повідомлення № 280
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

А знаєте, я зпочатку після виборів був не задоволений вибором Януковича. А потім так собі подумав, якщо Юлька біде в опозиції, то Янику буде не переливки, стому в принципі, ще не понятно, що краще : Юлька опозиція, чи Юлька президент...

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

mr_smithДата: Четвер, 11.02.2010, 20:39 | Повідомлення № 281
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (DmitriyLEV)
що краще : Юлька опозиція, чи Юлька президент...
а от це якраз покажуть слідуючі 5 років.

ShoolerДата: Четвер, 11.02.2010, 22:17 | Повідомлення № 282
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

До речі по ходу в мене офіс на новій роботі якраз біля ЦВК знаходиться. Там кожного дня пісні-пляски, якісь мужі державні виступають від ПР, весело получається тим, хто там біля ЦВК заробляє.

Трішки юмору.

Оголошення:
Бабульки, що торгують чаєм і кавою біля ЦВК, заберіть свої майбахи і мерси з дороги. :D :D :D

А ще один:
Прибігає внук зі школи і каже бабульці, що там сьогодні новий гімн України вивчали. Який це? - питає бабулька. Золотые купола - каже внучок! :D :D :D

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

mr_smithДата: П'ятниця, 12.02.2010, 13:03 | Повідомлення № 283
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Я бачу тема здохла.
Які прогнози, політексперти, буде якесь оскарження з боку тимошенко та зміна результату чи все ж на слідуючій неділі її турнуть з прем"єра?

dyakДата: П'ятниця, 12.02.2010, 18:59 | Повідомлення № 284
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
буде якесь оскарження з боку тимошенко та зміна результату

Якесь оскаорження буде, змін результатів не буде. Якщо і були фальсифікації то їх не зафіксували. Суди і ЦВК сьогодні стали звичайним продовженням парламента де більшість має ПР. Вина в цьому і БЮТ вони воювали з Ющенком і забули про такого суперника як ПР.

Додано (12.02.2010, 17:59)
---------------------------------------------
Сьогодні основна проблема це Тимошенко. Якби вона погодилась на участь БЮТ в коаліції без премєра Тимошенко то вибори президента нічого б не змінили. Виборці були поставлені в умови вибора меншого зла так і БЮТ має вибрати союз з единим центром замість перемоги ПР якщо вои думають про Україну.

Все буде добре

mr_smithДата: П'ятниця, 12.02.2010, 21:27 | Повідомлення № 285
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Крок назад в історії України, повернемось десь у 2004 рік, а може й далі.
Однозначно потрібна коаліція від опозиції.

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.212.93.234
Браузер:

Cайт живе: