rss · Понеділок, 19.11.2018, 06:44

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про...
Хто за кого?
1.Вітя[ 49 ][49.00%]
2.Юля[ 46 ][46.00%]
3.не підтримують нікого[ 4 ][4.00%]
4.не дійсні голоси[ 1 ][1.00%]
Усього відповідей: 100
mr_smithДата: Понеділок, 08.02.2010, 22:57 | Повідомлення № 256
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
є шанс, що політики почнуть працювати на обєднання України
не думаю, яким чином це може змусити їх працювати на об"єднання? Одним тепер п"ять років красти, а ншим кричати держи крадія та піаритись по чорнобілому, аби тількі проголосували потім за них.
Quote (dyak)
Між сходом і заходом рахунок 1:1 обіжаних вже немає
в 2004 теж невеликий розрив був, просто не потрібно було фальшувати, то і ображатись потім не потрібно було б. А то, якщо рило криве, то нєфіг на дзеркало скаржитись.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

mr_smithДата: Вівторок, 09.02.2010, 01:17 | Повідомлення № 257
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Ну от, БЮТи заявляють що будуть оскаржувати в суді
Quote (новини на просторах уанету)
Нардеп от БЮТ Сергей Мищенко заявил, что БЮТ готов "делать все, чтобы был 3 тур" выборов Президента Украины. Об этом он заявил журналистам по окончанию заседания фракции БЮТ, передает корреспондент РБК-Украина.

"Разрыв между кандидатами меньше, чем размеры фальсификаций по округам", - сказал он.

В же время, по словам нардепа от БЮТ Олега Ляшко, под вопрос можно поставить порядка 1,5 млн голосов. Отметим, разрыв по голосам между кандидатам составил около 800 тыс. голосов избирателей.

dyakДата: Вівторок, 09.02.2010, 09:47 | Повідомлення № 258
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Quote (mr_smith)
Ну от, БЮТи заявляють що будуть оскаржувати в

На выдміну від 2004 року міжнародні спостерігачі визнали вибори. Зусиллями в том числі і БЮТ судова система дискредитована. Сьогодні потрібно домовлятись. БЮТ НУНС або БЮТ ПР і працювати, або робити перевибори парламенту війну потрібно закінчувати

Все буде добре

mr_smithДата: Вівторок, 09.02.2010, 17:19 | Повідомлення № 259
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Це в ідеалі, якби це була якась європейська країна, то домовились би, стали б біля "станка" і почали б працювати на благо, а у нас, нажаль, при владі виходці з 90-х, тому про цивілізоване вирішення питання не йде. Я не тільки про тимошонко, я про всіх. Так само, як і в 2004 році, коли зловили ПР та кучму на гарячому з фальшуваннями, тож пургіони так і не заспокоїлись, було 5 років протистояння і лайна.

BACSДата: Вівторок, 09.02.2010, 18:10 | Повідомлення № 260
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

сьогодні випадково проїжджав по Л.Українки біля ЦВК... ппц... :(
бачив колону людей які йшли на мітинг під ЦВК... тупо видно молоді люди з провінції... це підтвердження тому, що чув що вчора приїхало 3-4 потяги з регіонів... ось... про які чесні вибори може йти мова???
а з трибуна гарна дівка горолопанила - візмімося за руки! ми приїхали зівдусіль захищати свої права... і музончик врубали... tantci

весело... hataskrayu

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

mr_smithДата: Вівторок, 09.02.2010, 18:46 | Повідомлення № 261
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Цікаво, чого вони так бояться, якщо вибори було чесно проведено без вкидань і іншого шулерства, то чого там збиратися і що захищати? Все ж чесно. Чи, як то кажуть, шапка горить і рильце в пушку?

mr_smithДата: Вівторок, 09.02.2010, 19:19 | Повідомлення № 262
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Цікаво голосують в парламенті нашому тепер:

Верховная Рада не смогла принять во втором чтении проект закона об увеличение социальной помощи.

dyakДата: Вівторок, 09.02.2010, 21:24 | Повідомлення № 263
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
Цікаво, чого вони так бояться, якщо вибори було чесно проведено без вкидань і іншого шулерства, то чого там збиратися і що захищати? Все ж чесно. Чи, як то кажуть, шапка горить і рильце в пушку?

Безумовно було, при тому з двох сторін. Но факт є, що сьогодні не одна із сторін не погодиться з рішенням суду. Для мене очевидно, одна третя українців ненавидить Юлю одна третя ненавидить Вітю одній третій наплювати. Суди в Україні приймають рішення залежно від того хто подає. Люди судам не вірять це вина і Я і Ю. Навіть діти починаючи ігру погоджуются на певні правила і арбітра, а вибори в Україні проходять без правил і арбітрів. Один із варіантів розділити Україну по карті ЦВК другий домовитись про правила і жити разом третій повоювати і прийняти один з двох перших варіантів. Я за другий варіант і тому вважаю суди потрібні для покарання конкретних фальсифікаторів і погодитись з рішенням ЦВК. Третій тур це крок до війни

Додано (09.02.2010, 20:24)
---------------------------------------------

Quote (BACS)
бачив колону людей які йшли на мітинг під ЦВК... тупо видно молоді люди з провінції...

Повторення 2004 не буде не залежно від коляру майдана. В 2004 році люди виходили по переконанню сьогодні тупо заробити

Все буде добре

mr_smithДата: Вівторок, 09.02.2010, 21:49 | Повідомлення № 264
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
при тому з двох сторін.
о нові подробиці :o , вони ж один одного тепер в самих тяжких будуть звинувачувати, а такі заяви бцдьласка після суду. Якщо Тимошонко доведе в суді що були фальсифікації достатні для скасування більше ніж в 500 дільницях, то респект.
Quote (dyak)
домовитись про правила і жити разом
якщо вони домовляться, то бідний тоді український народ, бо домовитись вони можуть тільки про покривання один одного в набиванні своєї кишені, а поки між ними жорстка конкуренція, то матимемо сили антагоністи, які в принципі будуть тримати Україну на плаву. По аналогії з м"язевою системою, візьміть руку, там є і біцепс і тріцепс - м"язи антагоністи, якщо забрати біцепс то тріцепс зможе і буде тягнути тільки на себе, якщо забрати тріцепс, то буде тільки згинатися рука, при цьому функції руки повністю зруйновано, такою рукою нічого ні підіймеш і не відштовхнеш, бо втратиться баланс дії і протидії, що в принципі дає можливість нам робити рукою те що ми робимо. Країна без дієвої опозиції це не країна, в крайньому випадку не демократична країна. Тому домовитись мають тільки про одне, про цивілізоване співіснування влади і опозиції.

dyakДата: Вівторок, 09.02.2010, 22:06 | Повідомлення № 265
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
Тому домовитись мають тільки про одне, про цивілізоване співіснування влади і опозиції.

Саме про ці домовленності я і говору.
Quote (mr_smith)
Якщо Тимошонко доведе в суді що були фальсифікації достатні для скасування більше ніж в 500 дільницях, то респект.

Основ для скасування може бути тільки якщо 10 % голосів на дільниці людей які не мали право голоса або 10% бюлетнів фальшивих або зламані скриньки 500 дільниць це не реально

Все буде добре

mr_smithДата: Вівторок, 09.02.2010, 22:16 | Повідомлення № 266
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Можливість то є, про це можна довго говорити і мріяти, але чи скористаються вони цією можливістю? Так як і писав раніше переконаний що вони в не в змозі домовитись про цивілізоване співіснування, для підтвердження моїх слів згадайте всі домовленності влади з опозицією в парламенті і які закони вони протягували таким чином, для блага народу там кіт наплакав і то в основному при пакетних голосуваннях, коли до деяких незначних законів для блага України додавався один для олігархії і це голосувалося бо і там і там є олігарххічні інтереси.

dyakДата: Вівторок, 09.02.2010, 22:23 | Повідомлення № 267
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
втратиться баланс дії і протидії

Враховуючи нових політиків, які набирають силу сьогодні нашій державі думаю вже не страшне навіть обєднання БЮТ і ПР. Основний ворог думаю всетаки хаос.

Додано (09.02.2010, 21:23)

Quote (mr_smith)
Так як і писав раніше переконаний що вони в не в змозі домовитись про цивілізоване співіснування, для підтвердження моїх слів згадайте всі домовленності влади з опозицією в парламенті і які закони вони протягували таким чином

Якщо не домовляться то країни не буде , а я віру в здоровий глузд навіть політиків

Все буде добре

mr_smithДата: Вівторок, 09.02.2010, 22:53 | Повідомлення № 268
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (dyak)
Враховуючи нових політиків
а хто новий? Тигипко? Та він уже давно не новий, то добре тертий калач, Те що він зараз вчасно про себе заявив, а перед тим заліг на 5 років, то він вдало все прорахував. Яценюк теж хоч і молодий, але вже трохи потяганий.
Хто їх знає може щось нове принесли б для України, але тепер ми того не взнаємо, по крайній мірі до слідуючих виборів.
Quote (dyak)
Якщо не домовляться то країни не буде
що ти маєн на увазі під "не буде"? Я думаю що розкрадуть, продадуть, саме якщо домовляться про співпрнацю. БО у політиків з 90-х може бути тільки одна співпраця - красти.

mr_smithДата: Вівторок, 09.02.2010, 23:42 | Повідомлення № 269
ADMIN
х-статус:
You know what I mean?

Quote (mr_smith)
Верховная Рада не смогла принять во втором чтении проект закона об увеличение социальной помощи.
А що, я так розумію тут нікого не прикололо те що відбулося в раді сьогодні? От вам і обіцянки цяцянки, ще не встигли порахувати останній протокол, як анусович з камандай всіх тупо кинули з обіцяною соцдопомогами. І це тільки початок....

dyakДата: Середа, 10.02.2010, 10:18 | Повідомлення № 270
Авторитетний мешканець

Quote (mr_smith)
А що, я так розумію тут нікого не прикололо те що відбулося в раді сьогодні?

Те, що підвищенням соцстандартів опозиція бориться з владою давно зрозуміло. Сьогдні ПР ввжає себе владою, а БЮТ опозицією це показало голосування. З голосування видно, що ця ВР поки не на що крім популізму не здатна.

Додано (10.02.2010, 09:09)

Quote (mr_smith)
а хто новий? Тигипко?

Quote (mr_smith)
Яценюк теж хоч і молодий, але вожутьже трохи потяганий.

Я не віру, що може прийти людина яка не займалась політикою і щось може зробити корисного. Саме амбіції молодих, які не хотять повторити шлях Лазаренка, а хотять залишити в історії добру згадку про себе можуть спасти країну

Додано (10.02.2010, 09:18)

Quote (mr_smith)
що ти маєн на увазі під "не буде"? Я думаю що розкрадуть, продадуть, саме якщо домовляться про співпрнацю. БО у політиків з 90-х може бути тільки одна співпраця - красти.

Сьогодні факт існує дві великі сили ПР і БЮТ вони повинні відмовитись від війни на знищенн. Не виключено , що вони можуть дві знаходитись при владі уряд БЮТ, а президент ПР, сьогодні поки так не видно нової коаліції в ВР. Красти в умовах коли немає монополії на владу важко, і є угроза втрати держави саме це повинно заставити працювати на державу.

Все буде добре

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.235.48.106
Браузер:

Cайт живе: