rss · Середа, 15.08.2018, 11:42

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про...
Хто за кого?
1.Вітя[ 49 ][49.00%]
2.Юля[ 46 ][46.00%]
3.не підтримують нікого[ 4 ][4.00%]
4.не дійсні голоси[ 1 ][1.00%]
Усього відповідей: 100
Mr_HYDEДата: Вівторок, 02.02.2010, 14:55 | Повідомлення № 226
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
Група: Перевірені
х-статус:
ОЛОЛО

Quote (dyak)
всі ляпи боса видати за продумані слова як от з Чеховим получилось
а що хіба ота дурня від Герман тобі здалася вдалою відмазкою? :D Та то ж вже скільки наглості потрібно мати і совісті не мати, щоб так брехати людям в очі, за кого вона держить своїх виборців? По її логіці, якщо взяти ту відмазку з Чеховим українським поетом, то виявиться що Тарас Григорович Шевченко це російський письменник, поет, художник, бо він в петербурзі жив. Ото вже більшої дурниці я ще не чув навіть від януковича. agagaga

Хто не читав цинічної відмазки. прошу полюбуйтеся:

І що далі? А якщо янукович зробить помилку назвавши собаку конякою? То що всі будемо вірити гані? А коли яник стане презиком (не дай Бог) то кожен ляп буде підтверджуватись рішенням суду та відповідним указм президента , що біле то чорне, мокре то сухе і тд. tantci

Dr. Jekyll

el_ChupacabraДата: Вівторок, 02.02.2010, 15:11 | Повідомлення № 227
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Mr_HYDE)
янукович зробить помилку назвавши собаку конякою?

Заступник голови Партії регіонів Ганна Герман вважає, що Віктор Янукович не помилився, назвавши собаку конякою.

Про це вона заявила журналістам на прес-конференції, коментуючи прохання осідлати пуделя.
Зокрема, Герман показала іграшкову упряж, і пояснила, що вона цілком налазить на собаку.

"Ті, хто вчить зоологію не тільки за підручниками, знають, що на собаці можна іздити, а більшість порід собак - це саме саме їздові собаки, в тому числі, і мій улюблений пудель Бобік", - підкреслила вона.

Крім того, Герман зауважила, що собкау можна цілком вважати конякою, оскільки його предки були звірозубими плазунами від яких еволюціонували і коні. Та й сама собака в ембріональному вигляду ззовні не відрізняється від коняки в такому ж віці, а собакою стає уже пізніше.

"Усе, що створено під цим небом, належить землі. І собаки лайки на Чукотці цілком використовуються як упряжні тварини. І пуделя так само можна запрягти на Україні, як і в цілому світу. Собака має безпосереднє відношення до коняки, і його цілком можна назвати конякою, - як на Чукотці, америці або франції, бо упряжні тварини не мають національності", - уточнила Герман.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Вівторок, 02.02.2010, 15:17

Mr_HYDEДата: Вівторок, 02.02.2010, 15:17 | Повідомлення № 228
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

:D agagaga pid_stolom :D smih el_Chupacabra, де ти такий взявся, я ржу не можу зупинитися, люди думають що з"їхав з глузду. Ох і порадував!

Dr. Jekyll

dyakДата: Вівторок, 02.02.2010, 19:53 | Повідомлення № 229
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
що хіба ота дурня від Герман тобі здалася вдалою відмазкою?

Сам факт що не признали мене лякає. Брякне бос Крим російський і Крима в Україні немає. Брякне що хтось помер і людини немає. Мені страшно це не ігри діток а керивники найбільшої політичної сили

Додано (02.02.2010, 18:53)
---------------------------------------------
el_Chupacabra "собака це кінь " дуже точно сміявся сам і дав посміятись колегам

Все буде добре

mr_smithДата: Середа, 03.02.2010, 01:15 | Повідомлення № 230
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

:D el_Chupacabra, Задорнову не показуй, з зависті зачахне.
Добре що почуття гумору у нас відібрати не можуть. Над тими ляпами ПР тільки й жартувати.
Ну що друзі? Залишилось декілька днів, думаю кожен для себе зробив висновки і вибрав свого кандидата.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

BACSДата: Середа, 03.02.2010, 12:52 | Повідомлення № 231
ХОРУНЖИЙ ПОЧЕСНОЇ СОТНІ
х-статус:
рабуємо і не нудьгуємо!!!

el_Chupacabra, супер про конячку!!! :):):)
аде в голоуванні головна кнопочка - ПРОТИ ВСІХ??? чи такоє не буде??? я вже вроді питав... якщо такої в бюлетенях не буде я не йду на вибори і горять вони синім пламінцем... >(

Немає безсмертних на Землі. Кожен наш наступний крок, може бути останнім. Тому його потрібно робити, як останній, з повною відповідальністю і рішучістю, чітко бючи в ціль!

el_ChupacabraДата: Середа, 03.02.2010, 13:00 | Повідомлення № 232
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (BACS)
якщо такої в бюлетенях не буде я не йду на вибори

Звичайно ж можна не підтримати жодного кандидата. Але чи варто? От питання!
Quote (dyak)
"собака це кінь "

Quote (Mr_HYDE)
Тоді придумай щось ще більш маразматичне

Так піде? :D

チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Середа, 03.02.2010, 13:12

Mr_HYDEДата: Середа, 03.02.2010, 13:36 | Повідомлення № 233
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Quote (el_Chupacabra)
Так піде?
О да! Так піде! :D + в репутацію.

Quote (BACS)
аде в голоуванні головна кнопочка - ПРОТИ ВСІХ???
для тих хто проти всіх: якщо вже йдете голосувати проти всіх, то можете просто ставити галочку за януковича, бо позиція проти всіх грає тільки йому на руку.

Dr. Jekyll

dyakДата: Середа, 03.02.2010, 14:15 | Повідомлення № 234
Авторитетний мешканець

Quote (BACS)
аде в голоуванні головна кнопочка - ПРОТИ ВСІХ???

Така кнопочка буде, але якщо одна людина проголосуэ за одного кандидата а 30 000 000 людей проти всіх то пройде цей кандидат. Голосуючи проти всіх ти добровільно відмовляєшся відправа свого голосу

Додано (03.02.2010, 13:15)
Хтось чув як наш "поет" перепутав в Львові генофонд з геноцидом? Мене цікавит ПР пояснила що це не випадково?

Все буде добре

el_ChupacabraДата: Середа, 03.02.2010, 14:17 | Повідомлення № 235
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (dyak)
Мене цікавит ПР пояснила що це не випадково?

Мабуть Ганна Герман розповіла про те, що геноцид - то є новий метод формування генофонду

チョパカバラ

ShoolerДата: Середа, 03.02.2010, 14:29 | Повідомлення № 236
Супермодератор
х-статус:
Veni! Vidi! Vici!

Quote (el_Chupacabra)
Мабуть Ганна Герман розповіла про те, що геноцид - то є новий метод формування генофонду

Дуже серйозний новий метод!
kavkaz

Я - волк! И вожака хочу я трон.
Ведь жизнь имеет волчий нрав.
В ней справедливейший закон -
Кто всех сильнее тот и прав!

Mr_HYDEДата: Середа, 03.02.2010, 15:21 | Повідомлення № 237
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Ось тут я згадував цей прикол з геноцидом, там в першому спойлері він, а от пояснення щодо геноцид то генофонд не чув, мабуть потрібно звернутися до el_Chupacabra :) за поясненнями.

Ляпи тимошенко:

1. Юлия Владимировна перепутала должности и в прямом эфире предложила банкиру Сергею Тигипко занять должность президента, а не премьера.

2. Докладывая в Киеве о достижениях правительства, Тимошенко назвала главным успехом своей команды продолжающийся рост инфляции.

3. Пытаясь отнять у Януковича правительственную дачу "Межигорье", Тимошенко проявила чудовищное незнание столицы Украины. Она заявила, что имение находится почти в центре Киева, хотя это отдаленная окраина.

4. Выяснилось, что Тимошенко не знает, когда в стране выборы. Она заявила, что все кандидаты готовятся "к следующим выборам президента, которые состоятся в 2004 году".

Додано (03.02.2010, 14:21)
Розшифровка геноцидів: (на правах інтернет мему)

Заступник голови Партії регіонів Ганна Герман вважає, що Віктор Янукович не помилився, назвавши львівян кращим геноцидом країни.

Про це вона заявила журналістам на прес-конференції, коментуючи прохання розказати щось з історії лвівських геноцидів.
Зокрема, Герман прочитала уривок анекдоту "У Вас син народився, Геною назвали", і пояснила, що ці рядки - змінять історію.

"Ті, хто вчить історію не тільки за підручниками біології, знають, що таке геноциди, а більшість наших однопартійців - це саме геноциди, в тому числі, і мій улюблений ВФЯ", - підкреслила вона.

Крім того, Герман зауважила, що геноцидом цілком можна назвати будь-якого українця, оскільки в кожної людини є гени і циди, сам ВФЯ напише у своїх указах про те, що предками українців були Генопілець і Цидопілка.

"Усе, що створено під цим небом, належить землі. І ті геноциди, що живуть на території сьогоднішньої України, можна вважати і українським генофондом теж... І геноциди так само належать Україні, як і цілому світу. Геноциди мають безпосереднє відношення до України , і їх цілком можна назвати українськими, - як і російськими, американськими або французькими, бо вершини світової безграмотності не мають національності", - уточнила Герман.

Dr. Jekyll

Повідомлення відредактовано Mr_HYDE - Середа, 03.02.2010, 15:25

el_ChupacabraДата: Середа, 03.02.2010, 15:28 | Повідомлення № 238
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (Mr_HYDE)
Ті, хто вчить історію не тільки за підручниками біології

Бомба! :D держи по рєпі.
От і пояснили чому проффесора ніколи не помиляються!

チョパカバラ

mr_smithДата: Середа, 03.02.2010, 21:13 | Повідомлення № 239
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Quote (Mr_HYDE)
бо вершини світової безграмотності не мають національності"
прикольно, а що то за анекдот про сина якого Геною назвали? Можеш у гані запитати?

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

Mr_HYDEДата: П'ятниця, 05.02.2010, 17:03 | Повідомлення № 240
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

[off]
Quote (mr_smith)
що то за анекдот

У однієї жінки народився син, чорношкірий, а чоловік білий у неї.
Врач що прийняв роди пішов порадувати чоловіка тієї жінки, але з-за рогу побачив що чоловік той два метри ростом, під 150 кг, спортсмен боксер, ну і злякався, підмовив двірника напівп"яного щоб той розказав новину:
- Піди он до того мужика і скажи що у нього син народився, скажи що чорношкірий, що таке буває у білих людей, що це з-за мутації генів...
Підходить двірник до мужика і каже:
- Чуєш, мужик, у тебе це... негр народився народився... Геною назвали... кароч мутатор треба було мити...[/off]

Додано (05.02.2010, 16:03)
В неділю вибори, багато розмов про політику погіршують настрій, тому я представляю вам підбірочку фотожаб на кандидатів, щоб підбадьорити ;)

Dr. Jekyll

Повідомлення відредактовано Mr_HYDE - П'ятниця, 05.02.2010, 18:20

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.98.96
Браузер:

Cайт живе: