rss · Неділя, 18.11.2018, 23:52

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35
Модератор форуму: Shooler, el_Chupacabra, DmitriyLEV  
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про...
Хто за кого?
1.Вітя[ 49 ][49.00%]
2.Юля[ 46 ][46.00%]
3.не підтримують нікого[ 4 ][4.00%]
4.не дійсні голоси[ 1 ][1.00%]
Усього відповідей: 100
Mr_HYDEДата: Четвер, 28.01.2010, 10:14 | Повідомлення № 166
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
Група: Перевірені
х-статус:
ОЛОЛО

Quote (dyak)
тому я буду голосувати прот всіх
Цікаво, а що це дасть? Якого єфекту очікуєте, ті хто проти всіх, від голосування за жодного кандидата. Я так розумію що це пасивна підтримка яника за результатами першого туру.

Dr. Jekyll

dyakДата: Четвер, 28.01.2010, 10:42 | Повідомлення № 167
Авторитетний мешканець
Група: Модератори

Quote (Mr_HYDE)
Цікаво, а що це дасть? Якого єфекту очікуєте, ті хто проти всіх

Залякування надоїло, можливо в наступних компаніях кандидати будуть пропонувати програми, а не обливати брудом конкурента. Чим менше проголосує людей за тим менше ймовірність союзу ПР і БЮТ

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Четвер, 28.01.2010, 10:48 | Повідомлення № 168
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Дурня якась, чим менше проголосує людей тим більше шансів, що безграмотна стидоба України прийде до влади, бо його виборці визначились однозначно, а от інша частина, яка проголосувала проти яника(за когось іншого) тепер не знаю куди себе приткнути і ось це є найбільша проблема України - її населення невизначені амеби.
Ймовірності що проголусує мала кількість людей і вибори не визнають такими що відбулися дуже мізерна, її нема.

Dr. Jekyll

dyakДата: Четвер, 28.01.2010, 11:21 | Повідомлення № 169
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
Ймовірності що проголусує мала кількість людей і вибори не визнають такими що відбулися дуже мізерна, її нема.

Якщо не помиляюсь, в діючій редакції не залежно від того скільки людей прийде вибори будуть дійними.

Додано (28.01.2010, 10:21)
---------------------------------------------

Quote (Mr_HYDE)
чим менше проголосує людей тим більше шансів, що безграмотна стидоба України прийде до влади

Да це лозунг Тимошенко. На це і ставлять її політтехнологи. Як би її цікавила Україна а не абсолютна влада вона б зняла свою кандидатуру і президентом точно був би Тигібко. Сьогодні я не довіряю жодному кандидату. Фанклуб Януковича більший , чим у Тимошенко. Я свій голос за зможу віддати, якщо мені запропонують мотиви інші , чим переляк.

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Четвер, 28.01.2010, 11:37 | Повідомлення № 170
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Це мій лозунг теж! Я не цінувач тимошонки, але не хочу щоб україною керував неосвічений чувак. Тут все просто, уявіть собі що ви працюєте на підприємстві і є гарним спеціалістом, любите свою роботу, ковбаситесь там на 100%, а начальник у вас неграмотний імбіцил і всі ваші зусилля не дають ніякої користі, бо бездарність керівника призводить до збанкрутування.

Dr. Jekyll

dyakДата: Четвер, 28.01.2010, 12:03 | Повідомлення № 171
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
але не хочу щоб україною керував неосвічений чувак

Я теж не хочу, тому не можу голосувати за нього. Не можу голосувати за неї тому, що не віру їй. Вона дуже хоче мати владу і іде до неї через брехню. Не боялась вона союзу з Я коли воювала проти Ю, тому сприймаю її призиви недопустити до влади Я, як пропаганду.

Додано (28.01.2010, 11:03)
Я не опреділився хто кращий для держави президент дурак чи істеричка, готова воювати за владу любими методами. Іншого вибору 7 лютого у мене немає тому логічно "проти всіх".

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Четвер, 28.01.2010, 13:10 | Повідомлення № 172
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Quote (dyak)
Як би її цікавила Україна а не абсолютна влада вона б зняла свою кандидатуру і президентом точно був би Тигібко
Цікаво, я от здається вже не вперше читаю тут подібну думку про те що вона має зняти себе, а чому саме вона? Чому не яник? Нехай він зніме свою нікчемну особину і тоді теж був-би Тигіпко.

Dr. Jekyll

dyakДата: Четвер, 28.01.2010, 13:25 | Повідомлення № 173
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
Чому не яник

Яник це не зробить йому власні інтереси дорожчі. Юля думаю теж. Вони однакові.

Додано (28.01.2010, 12:25)
Я вибирав Кучму бо не хотів Симоненка і Кравчука, Сьогодні пропонують Юлю , якщо не хочу янека. Як Юля пролетить то може таких політтехнологів відправлять на пенсію.

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Четвер, 28.01.2010, 13:46 | Повідомлення № 174
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Думаю, що тих політтехнологів і так міняють як перчатки колись.

Он вже луценка у відставку спровадили сьогодні.
За проголосували 231 народний депутат, при необхідних 226.
Партія ригіонів – 171, БЮТ – 1, НУНС – 11, КПУ – 27, Блок Литвина – 19, позафракційні – 2.

Грають проти тюлі не по дитячому.

Dr. Jekyll

dyakДата: Четвер, 28.01.2010, 14:15 | Повідомлення № 175
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
Думаю, що тих політтехнологів і так міняють

Міняють, а методи залишаються старі. Наші кандидати не пропонують нові шляхи, а закидають брудом конкурентів мені це не подобається

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Четвер, 28.01.2010, 14:28 | Повідомлення № 176
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Останнім часом найбільше бруду ллеться з ass hole ПР, хоча це їх коронний і постіний номер в шоу під назвою "яник". Тому що більш брудного кандидата годі шукати, от вони і діють по принципу нагидити та облити інших лайном, щоб на тому тлі виглядати світлішими. Але воняє ж від того не менше :)

Dr. Jekyll

dyakДата: Четвер, 28.01.2010, 14:40 | Повідомлення № 177
Авторитетний мешканець

Quote (Mr_HYDE)
Он вже луценка у відставку спровадили сьогодні

Відставки окремих міністрів це спроба законодавчої влади вмішуватись в роботу виконавчою тому мені вони не подобаються. Що стосується Луценко, пройшовши в міністри від президента від вже дуже явно служив Юлі це також не гарно. Думаю це проба сил , і наслідків мати великих не буде

Додано (28.01.2010, 13:35)

Quote (Mr_HYDE)
Останнім часом найбільше бруду ллеться з ass hole ПР

Згоден як почую Герман готовий голосувати за Юлю. Як почую Юлю чи Турчинова не хочу голосувати ні за кого.

Додано (28.01.2010, 13:37)
Останній аргумент голосувати проти всіх був заклик Медвидчука так не робити.

Додано (28.01.2010, 13:40)
«Між Тимошенко і Януковичем немає довіри. Тому і сьогоднішнє позачергове засідання Верховної Ради - черговий розкол у їхніх стосунках», - вважає голова Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони Гриценко.

Все буде добре

Mr_HYDEДата: Четвер, 28.01.2010, 14:45 | Повідомлення № 178
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Пани чубляться, а в кріпаків лоби тріщать. :D

Dr. Jekyll

el_ChupacabraДата: Четвер, 28.01.2010, 18:09 | Повідомлення № 179
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Он вчора крутили виступ Яника, так добило те - мало того, що воно читає з суфлера (очі дивляться не на камеру а трошечки вбік і вниз), так ще й не може записати десятихвилинний ролік - видно зтики дублів. І от як воно буде країною керувати?
Юлька також не подарочок. Одні істеричні вигуки на тему ми зробимо. Хоча єдиний розумний крок в цій кампанії те, що запропонувала Тигипкові посаду прем"єра.

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

Mr_HYDEДата: Четвер, 28.01.2010, 18:23 | Повідомлення № 180
ПОЧЕСНИЙ ГІСТЬ
х-статус:
ОЛОЛО

Quote (el_Chupacabra)
єдиний розумний крок в цій кампанії те, що запропонувала Тигипкові посаду прем"єра
піар-хід. У Тигипка порівняно не маленький рейтинг і брати собі такого чувака ризиковано для обох кандидатів бо на слідуючих виборах він може бути першим. Хоча з іншої сторони можна ж його взяти, щоб потім дисредитувати всілякими правдами і неправдами, відправити у відставку і т.д. крім того ну стане вона президентом. подасть його у парламент, а там потрібно щоб проголосували і тут теж може найти коса(бублик, коровай) на камінь.
Дуже логічна поведінка обох. Спочатку Тигипко каже що ні в якому разі не буде підтримквати жодного кандидата, потім тюлька йому пропонує прем"єрство і він крутить носом та висуває якісь "вимоги", потім типу готовий працювати прем"єром при будь-якому кандидаті. Далі за декілька днів він мабуть підтримає ТЮлю на якихось там "домовленностях" і це буде виглядати дуже пристойно, ніхто навіть і не подумає що його прикупили на толчку. В принципі така схема і для яника дієва.

Dr. Jekyll

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Політика/Економіка/Суспільство » Кандидати в прези. Хто за кого, або просто думки про... (про вибори в презики)
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.159.44.54
Браузер:

Cайт живе: