rss · Понеділок, 25.09.2017, 21:55

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67
Сторінка 1 з 512345»
Модератор форуму: Roostam, el_Chupacabra, Shooler 
Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Музика » РОК. Музичні дебати (для шанувальників року)
РОК. Музичні дебати
mr_smithДата: Субота, 07.02.2009, 01:59 | Повідомлення № 1
ADMIN
Група: Адміністратори
х-статус:
You know what I mean?

Обговорення рок музики. Рок колективи та виконавці рок музики, зарубіжні та вітчизняні, обговорюємо ваші вподобання.

Жираф - це кінь, виконаний за всіма вимогами замовника.

GabberДата: Вівторок, 10.02.2009, 15:37 | Повідомлення № 2
WATCHER
Група: Користувачі
х-статус:
At last, I'm free)))

Люблю в основном зарубеж.Начиная от инди,пост рока-заканчивая симфо дэзом.Главное что бы мелодично было.Вот,что сейчас в мп3шнике:
In This Moment
Crematory
Haggard
Sunterra
Penumbra
Orkrist
Так же есть и электроника,но это другой разговор...

el_ChupacabraДата: Середа, 11.02.2009, 00:54 | Повідомлення № 3
Супермодератор
Група: Модератори
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Более склоняюсь к русскому року (его легче играть на гитаре smile ).

Недаром самая страшная книга Стивена Кинга называется "IT"
チョパカバラ

MIASДата: Субота, 28.02.2009, 18:12 | Повідомлення № 4
Поважний мешканець
Група: Друзі
х-статус:
Статус-повідомлення

А як вам український рок???! Ми не гірші!!!!!!!

DmitriyLEVДата: Субота, 28.02.2009, 20:22 | Повідомлення № 5
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Я вважаю, що українського року,як такого зовсім немає. Є просто декілька груп, які роблять у цьому напрямку не погані кроки, але.....
Закордон так придавив, що продиху нема.. І ще рок на ураїнській мові трішечки дивний. Це моя особиста думка...
Я не проти української мови...

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

MIASДата: Субота, 28.02.2009, 21:31 | Повідомлення № 6
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (DmitriyLEV)
Я вважаю, що українського року,як такого зовсім немає.

Це абсолютно не так! вкл. муз. новини альтер музики. Звичайно це поки що в Європі, а не в світі, але ми не відстаємо!=) Да, трохи дивно він звучить на укр.мові!

el_ChupacabraДата: Понеділок, 02.03.2009, 17:14 | Повідомлення № 7
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (MIAS)
муз. новини альтер музики

між альтернативою і роком - ІМХО, така ж різниця як між Преслі та Менсоном. І хоч рок це доволі туманне поняття, яке включає в себе дуже багато різних стилей, в нашій країні (да і на всьому пострадянському просторі) воно ототожнюється з деякими конкретними виконавцями, стилістика яких далеко не співпадає з сучасними українськими.

Quote (DmitriyLEV)
Я вважаю, що українського року,як такого зовсім немає. Є просто декілька груп, які роблять у цьому напрямку не погані кроки, але.....

Угу, як правило використовуючи при цьому пісні Івасюка. Таке відчуття, що своїх текстів нема кому писати. Я їх крутять наші горе-патріоти як тільки можуть (українська мова і все таке).

Quote (DmitriyLEV)
Я не проти української мови...

Я ЗА українську і не проти російської...

ЗІ. І до речі справжні рокери - це андеграунд. В них немає ні багатих батьків, ні знайомих мільйонерів які можуть дати гроші чаду на модну гітару, примочку за 200 убитих єнотів аппаратуру. А той "рок", який ми маємо зараз - ІМХО "рок - тому, що модний і прибутковий" (виключення, звичайно є).

チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - Понеділок, 02.03.2009, 17:20

MIASДата: Понеділок, 02.03.2009, 20:08 | Повідомлення № 8
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (el_Chupacabra)
в нашій країні (да і на всьому пострадянському просторі) воно ототожнюється з деякими конкретними виконавцями, стилістика яких далеко не співпадає з сучасними українськими.

На стилістиці виконавців країни будується стилістика самої країни. Інакший не означає гірший! Альтернатива вкл. в себе рок та багато інших стилів,що є альтернативою звичайній музиці.Про альтер. я говорила в загальному!))))

Додано (02.03.2009, 19:08)
---------------------------------------------
Альтернати́вный рок (англ. Alternative rock) — термин в современной музыке, под которым понимают различные жанры рок-музыки, противопоставляющие себя традиционным.
Я розумію, що все з часом змінюється..) але я говорила саме про альтер!

GabberДата: Вівторок, 03.03.2009, 10:18 | Повідомлення № 9
WATCHER
х-статус:
At last, I'm free)))

Мне кажется,что как и во многих отраслях (от IT и до той же муз индустрии)у нас жуткая текучка кадров."Забугор"манит более развитым тем или иным направлением,и допустим,наш "Микола"-отличнейший гитаристь,программист и т.п.,в силу безперспективности начнёт со временем коситься на буржуйскую сторону.
Перебежку именно рок музыкантов не исследовал,но по аналогии других сфер деятельности,есть подозрение.

Повідомлення відредактовано Gabber - Вівторок, 03.03.2009, 10:19

el_ChupacabraДата: Вівторок, 03.03.2009, 10:56 | Повідомлення № 10
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (MIAS)
виконавців країни будується стилістика самої країни

Тут знову ж таки, все впирається в розкрутку. Які гурти розкрутили - такі і "будують стилістику". Пересічний виконавець, який не має багатих родичів, сусідів та кума-депутата ВР, хай навіть він грає як Мальмстім, пише музику як Моцарт та тексти як Шевченко, майже не має шансів і
Quote (Gabber)
начнёт со временем коситься на буржуйскую сторону
.

Quote (MIAS)
Інакший не означає гірший!

Дик я і не сказав, що гірший. Просто ми тут ведемо розмову про, так сказати, рок у классичному розумінні цього слова.

Quote (MIAS)
альтернативою звичайній музиці

А буває ще й незвичайна музіка? biggrin

チョパカバラ

MIASДата: Вівторок, 03.03.2009, 22:26 | Повідомлення № 11
Поважний мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Quote (el_Chupacabra)
А буває ще й незвичайна музіка?

Згадай Bjork, наприклад.
Quote (el_Chupacabra)
Просто ми тут ведемо розмову про, так сказати, рок у классичному розумінні цього слова.

Ти говориш, що рок і альтернатива - це різні речі! А я маю на увазі, що альтернатива включає в себе рок (з усіма його течіями)!=)

DmitriyLEVДата: Середа, 04.03.2009, 00:28 | Повідомлення № 12
Авторитетний мешканець
х-статус:
Будуюся Я!!!!

Чесне слово!!!
По поводу нашого року я з Вами сперечатисч не збираюся.
Рок - це музика, яка існує, або не існує і третього не дано...
Укр. рок. е вєлік з квадратними колесами.....
Ніхто не проти, щоб він був, але не удобно капець... biggrin

Перед тим як критикувати, зроби подібне, або повтори запропоноване!!!

sirenaДата: Четвер, 05.03.2009, 15:01 | Повідомлення № 13
Мешканець
х-статус:
Статус-повідомлення

Колись почула таку фразу (автора не пам'ятаю): "Русский рэп - это все равно, что негритянский гопак". Це до того, що в кожного стилю є свій родоначальник, своя батьківщина. Тому трохи дивно чути український рок (чи, скажімо, негритянський biggrin ). Але приємно, що наші теж намагаються щось робити у цьому напрямку. І хто зна, можливо і в нашого вєліка колеса з часом прокруглішають wink Хоча на даному етапі погоджуся з тим, що зарубіжний рок звучить якось більш роково.

...Какая разница между модой и славой? Мода никогда не бывает посмертной. Посмертной бывает только слава...

GabberДата: Четвер, 05.03.2009, 15:24 | Повідомлення № 14
WATCHER
х-статус:
At last, I'm free)))

Не до конца с вами соглашусь(sirena,DmitriyLEV).На простом примере двух групп H.I.M.(фины) и Холодне Сонце(Украина) скажу вам ,что звучание наших(техника,мелодичность) в ровень,а в некоторых моментах и ярче.Единственное отталкивает украинский вокал(имхо) и примитивные тексты.А сама музыка супер.Я к тому,что [spoiler]Рок-музыка
Материал из Википедии — свободной энциклопедии

Рок-му́зыка (англ. Rock music) — обобщающее название многих направлений музыки, существующих с середины 1950-х годов. Слово «rock» — качать — в данном случае указывает на характерные для этих направлений ритмические ощущения, связанные с определённой формой движения, по аналогии с «roll», «twist», «swing», «shake» и т. п. Такие признаки рок-музыки, как использование электромузыкальных инструментов, творческая самодостаточность (для рок-музыкантов характерно исполнение композиций собственного сочинения) являются вторичными и часто вводят в заблуждение. По этой причине принадлежность некоторых стилей музыки к року оспаривается. Также рок является особым субкультурным явлением; такие субкультуры, как моды, хиппи, панки, металлисты, готы неразрывно связаны с определёнными жанрами рок-музыки.

Рок-музыка имеет большое количество направлений: от лёгких жанров, таких как танцевальный рок-н-ролл, поп-рок, бритпоп до брутальных и агрессивных жанров - дэт-метала и грайнда. Содержание песен варьирует от лёгкого и непринуждённого до мрачного, глубокого и философского. Часто рок-музыка противопоставляется поп-музыке и т. н. «попсе», хотя чёткой границы между понятиями «рок» и «поп» не существует, и немало музыкальных явлений балансируют на грани между ними.

Истоки рок-музыки лежат в блюзе, из которого и вышли первые рок-жанры — рок-н-ролл и рокабилли. Первые поджанры рок-музыки возникали в тесной связи с народной и эстрадной музыкой того времени — в первую очередь это фолк, кантри, скиффл, мюзик-холл. За время своего существования были попытки соединить рок-музыку практически со всеми возможными видами музыки — с академической музыкой (арт-рок, появляется в конце 60-х), джазом (джаз-рок, появляется в конце 60-х — начале 70-х), латинской музыкой (латино-рок, появляется в конце 60-х), индийской музыкой (рага-рок, появляется в середине 60-х). В 60-70-х годах появились практически все крупнейшие поджанры рок-музыки, крупнейшими из которых, помимо перечисленных, являются хард-рок, панк-рок, рок-авангард. В конце 70-х-начале 80-х появились такие жанры рок-музыки, как пост-панк, новая волна, альтернативный рок, пшеничный рок (хотя уже в конце 60-х годов появляются ранние представители этого направления), хардкор (крупный поджанр панк-рока), а также брутальные поджанры метала — дэт-метал, блэк-метал. В 90-х годах получили широкое развитие жанры гранж (появился в середине 80-х), брит-поп (появляется в середине 60-х), альтернативный метал (появляется в конце 80-х).

Основные центры развития рок-музыки — США и западная Европа (особенно Великобритания). Большинство текстов песен — на английском языке. Однако, хотя, как правило, и с некоторым запозданием, национальная рок-музыка появилась практически во всех странах. Русскоязычная рок-музыка (т. н. русский рок) появилась в СССР уже в 1960—1970-х гг. и достигла пика развития в 1980-х гг., продолжив развиваться в 1990-х.[/spoiler] не смотря на основателей стиля,многие страны(кто более успешно,кто менее)делают уверенные шаги для завоевания определённых ниш(подстилей)рока.Например те же фины считаются лидерами во многих подстилях(дум,повер,готик),американцы плотно отвоевали (блэк).Так и мы,украинцы,глядишь отобъём себе нишу)

Повідомлення відредактовано Gabber - Четвер, 05.03.2009, 15:26

el_ChupacabraДата: П'ятниця, 06.03.2009, 11:52 | Повідомлення № 15
Супермодератор
х-статус:
Moskales Eunt Domus!!!

Quote (MIAS)
Ти говориш, що рок і альтернатива - це різні речі! А я маю на увазі, що альтернатива включає в себе рок (з усіма його течіями)!=)

Не згоден, вони можуть десь перетинатися, але альтернатива - це не обов"язково рок, а рок - не обов"язково альтернатива.

Quote (sirena)
чи, скажімо, негритянський

Рок-н-ролл - колись був негритянською музікою mamba biggrin

チョパカバラ

Повідомлення відредактовано el_Chupacabra - П'ятниця, 06.03.2009, 15:06

Форум селища міського типу Червоне, Червоне - зробимо кращим » Тематичні форуми » Музика » РОК. Музичні дебати (для шанувальників року)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.225.57.120
Браузер:

Cайт живе: