rss · Середа, 28.10.2020, 22:58

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

Панорама селища Червоне з висоти пташиного польотуСтарше покоління мало можливість побачити селище з висоти пташиного польоту, але молодь на даний час такої можливості не має. Справа в тому, що колись над селищем літали літаки Ан-2, які в народі прозвали "Кукурузники". Ще в 80-х та на початку 90-х років минулого століття кожен житель при бажанні міг пролетіти над селищем на "Кукурузнику", нажаль я не знаю хто надавав такі послуги, але десь між Червоним і Крилівкою, на полі, ці літаки набирали пасажирів, щоб прокатати по небу та продемонструвати в якій красі ми живемо.

Тепер можливості проводити такі польоти немає, тому сучасна молодь може тільки слухати розповіді батьків чи старших знайомих, та по доброму заздрити.

Але ось, завдяки цьому відео, кожен може побачити, яке гарне наше селище Червоне. Хтось пригадає польоти на справжньому літаку, а для когось це буде перша подорож над Червоним. Відео знято з найвищої точки в Червоному - вишки одного з мобільних операторів.

Категорія: Цікаві місця в Червоному · Додав: mr_smith (18.11.2010)
Переглядів: 1512 · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/7Популярне відео:

Всього коментарів: 1
avatar
1
1 BACS • 22:48, 10.07.2011 • url Матеріал
супер! я спочатку подумав, це з літака! я літав на ньому!!! це був мій перший і покищо останній раз як я літав на літаку... трусило на ан-2 добряче, але вражень було море! :) lyotchik
Вгору
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 3.89.87.12
Браузер:

Cайт живе: