rss · П'ятниця, 22.02.2019, 09:25

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

Відбувся конкурс з назвою «ПОУМУ»

19:30

Відбувся конкурс з назвою «ПОУМУ»

23 березня в Андрушівському районному будинку культури відбувся конкурс з прикольною назвою «ПОУМУ», де наша Червінська команда зайняла почесне друге місце.

 Тепер детальніше. Проект під назвою «ПОУМУ» ( Професійна Орієнтація Учнівської Молоді України) було започатковано в рамках реалізації спільного наказу Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Мета турніру – просто, весело і цікаво донести професійну інформацію до глядача та підвищити актуальність певних професій. Тобто, турнір на зразок КВК, але за умови, що гумор буде висвітлювати робітничі професії з позитивної точки зору. Погодьтеся, таке підготувати не просто. Кожна школа обирала професію собі сама. Червоненська обрала для висвітлення професію – водій. Між собою змагалися такі школи: наша ( « Формула успіху»), Андрушівська гімназія («Скай»), Андрушівська ЗОШ І-ІІІст. №1 (« Майстер»), Новоівницька ЗОШ І-ІІІст. («Новатор») та Старокотельнянська гімназія (« Кухарочки»). Було три етапи конкурсу: візитка, «Реклама професії» та музичне змагання.

 Серед журі були начальник відділу профорієнтації Житомирського ОЦЗ Кравчук Тетяна Іванівна, заступник начальника відділу профорієнтації Житомирського ОЦЗ Прус Вікторія Василівна, Начальник відділу освіти Андрушівської РДЛА Сословська Світлана Іванівна, представник Андрушівської РДА Горкун Володимир Іванович. До складу журі входив, звичайно ж, директор районного центру зайнятості – Солопій Степан Броніславович.

 Тож, перше місце зайняла гімназія ( при чому зайняла по-чесному; все було дуже видовищно, яскраво і зі смаком), друге – рідна Червоненська школа (виступили чудово, ну зовсім трошечки не вистачило шоу), третє – Андрушівська перша школа. Приз глядацьких симпатій поїхав у Новоівницьке. Всі команди отримали дипломи, призи та солодощі, команда-переможець – ще й кубок «ПОУМУ».  

конкурс з прикольною назвою «ПОУМУ» Професійна Орієнтація Учнівської Молоді України

На фото - команда «Формула успіху». Зліва направо: Даша Нагребельна, Ополонець Аня, Надуда Аліна, Комаров Руслан, Вдовенко Женя, Кособуцька Люба, Сасько Богдан, Берладин Юля, Воронюк Віталій, Артур Оганян.

А взагалі, конкурс особисто мені приніс масу задоволення і позитивних емоцій. По-перше, майже всі школи підготувались гарно, по-друге атмосфера драйву та гри накривала з головою, і по-третє – окрему подяку хочеться висловити групам підтрики з кожної школи (особливо нашій, звісно) - без вас нічого б не вийшло!


Для реалізації конкурсу змістовна допомога надійшла з боку директора фабрики «Восход» Дмитрука А.М,, керівника фермерського господарства «Демитра» Ткаченка Д.В., керівника птахофабрики «Надія» Семенюка В.І., ПП Сидоренка Л.М., ПП Осецького А.В, головного лікаря Андрушівської ЦРЛ Ющинського Ю.В., Директора Андрушівського хлібозаводу Гринишина В.Є.,який надавав солодкі призи командам учасникам «ПОУМУ». Такі справи, шановні.)))))

Автор:

Категорія: Блог kit · Переглядів: 4779 · Додав: kit · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/2

Популярні блоги:

Всього коментарів: 4
avatar
2
1 Shooler • 01:45, 29.03.2012 • url
Вітаємо учасників. Бажаю і надалі дивувати та виборювати перші місця в подібних конкурсах.
avatar
1
2 mr_smith • 15:36, 01.04.2012 • url
Дуже цікаво, дякую, Юліє Валеріївно.
Чекаємо на цікаві розповіді про життя селища!

Вітаю «Формулу успіху», чудове досягнення!
avatar
2
3 Pochuda • 19:42, 24.04.2012 • url
Дуже радує, що в Червоному вистачає такої активної, творчої та завзятої молоді, яка гідно відстоює честь рідної школи та селища вцілому! ^_^
avatar
2
4 kit • 02:40, 26.04.2012 • url
Це точно)). Радує, навіть дуже. Часом навіть якимось своїм досягненням так не радієш, як тоді, коли бачиш, що творча молодь, перспективна молодь, не тиняється збайдужіло по світу і не живе так, наче відбуває заслання, а чимось цікавиться, чогось прагне, росте у творчому плані. це особлива втіха))). для таких як ми оце, тих, хто зібравсь на сайті;))
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.203.28.212
Браузер:

Cайт живе: