rss · Четвер, 18.10.2018, 14:44

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

Тест на свідомість жителів селища Червоне.

00:34

Відбулася зустріч користувачів сайту в нашому Червоненському парку, який, доречі, можливо має статус парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва, але це потрібно уточнювати. Принаймні, екологи району за ним слідкують і регулярно стягують штрафи за його стан з підприємства, на балансі якого він знаходиться. Але виникає питання, чому за те, що там хтось свинячить, має платити якась організація? Можливо, потрібно мешканцям піднімати свій культурний рівень?

Так от, по зустрічі. Цього разу за тему зустрічі було взято екологічний стан нашого парку. За пропозицією небайдужих мешканців було вирішено прибрати невелику територію парку, а саме острів, та полагодити і пофарбувати столик і лавки на острові, та грибок, що розташований неподалеку. Акцію підтримало не багато людей, тому вдалося за день відремонтувати лавки, столик, грибочок, лавки навколо грибочка, та пофарбувати це все. Навіс, що над лавками, вдалося відремонтувати тільки на половину, тобто ми там зашили з однієї сторони дірки фанерою. Також вкопали декілька невеликих лавок біля озера. Думаю що для прикладу іншим людям того достатньо.

Після гарно зробленої справи, як завжди, було накрито гарну полянку ;) і розпалено мангал. Смачний шашлик та прохолодне пиво компенсувало спеку в 30 градусів та стомленість активістів.

До пізнього вечора велися цікаві розмови про селище, про його майбутнє. Також не оминули і сьогодення Червоного та його проблеми. Було надзвичайно цікаво, компетентні люди внесли багато деталей в картину "проблеми селища Червоне". Однією з найбільше згадуваних тем, часто жартома, а в основному серйозно, була тема свідомості жителів селища, буцімто даремно старалися, все одно прийде якийсь дурень і зламає. Хтось пропонував написати для таких попередження на самих лавках чи столику типу "Нормальним пацанам ламать взападло", а хтось пропонував більш гострі написи типу "Це все ломати дозволено тільки людям з нетрадиційною сексуальною орієнтацією" і так далі, насправді нічого ми не написали.

Думаю, зроблене буде найкращим тестом на свідомість, ми всі сподіваємось на те, що в Червоному вже нема тих "недолугих елементів" суспільства, які здатні на вандалізм. Можливо, наш приклад примусить когось замислитись перш ніж викинути в парку сміття. Або кожна компанія після відпочинку на природі прибере за собою сміття і віднесе в спеціально відведене місце.

Взагалі проведення подібних зустрічей можливе за ініціативи самих жителів, навіть не користувачів сайту, достатньо просто домовитись, зібратись і щось зробити. Там в парку не початий край роботи... хоча ні, вже початий.


Більш детально можна буде прочитати про зустіч в статті Shooler, також в газеті "Новини Андрушівщини" надруковано статтю "Зробимо Червоне кращим" автор теж Шинкар Саша, а ще перегляньте фотоальбом "Зустріч. ПХД" з фотографіями цієї події

Автор:

Категорія: Блог mr_smith · Переглядів: 2525 · Додав: mr_smith · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/27

Популярні блоги:

Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: