rss · Четвер, 18.10.2018, 19:06

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

Соціальні закладки на нашому сайті, або, що воно таке.

04:49

Соціальні закладки на нашому сайті, або, що воно таке.

Сучасний Інтернет рухається в соціальному напрямку, в напрямку соціальних сервісів, це незаперечний факт. Соціальні мережі, блоги, мікроблоги, wiki - все це реалії сучасного WEBу, засоби спілкування, побудовані на взаємодії користувачів таких сервісів. Один з засобів швидкої взаємодії користувачів - соціальні закладки, кнопки за допомогою яких можна легко додати посилання на цікавий матеріал в свою соціальну мережу. На свою сторінку, стіну, приватний розділ. Такі кнопки є на нашому сайті.

Соціальні закладки, кнопочки «Поділитися» - це сервіс, що дозволяє користувачеві нашого сайту легко, натисненням однієї кнопки, та декількома кліками зберігати посилання на цікаві і корисні йому матеріали, та показати їх своїм друзям.

Принцип дуже простий, необхідно просто натиснути на картинку-кнопочку тієї соціальної мережі де ви зареєстровані, далі відкриється віконце, в якому можна відредактувати текст посилання, та залишити додатковий коментар. Далі є можливість полистати картинки зі сторінки матеріалу, якщо вони там є, вибрати відповідну і натиснути кнопочку «Поділитися» . Якщо картинки до матеріалу підібрано некоректно, то графічне зображення можна взагалі вимкнути. Таким чином, цей матеріал зможуть переглянути ваші знайомі і друзі, та прокоментувати їх, поділитися своїми враженнями. Крім того, такі посилання завжди будуть у вас «під рукою». Зараз практично всі сайти розміщують на сторінках своїх матеріалів такі кнопки, тому нема необхідності записувати чи запам’ятовувати сайти, або їх сторінки, просто натисніть на заповітну кнопочку.

Звичайно, для успішного збереження такої закладки, ви маєте бути авторизовані в соцмережі, ну і само-собою зрозуміло – зареєстровані. Також є можливість авторизації під час самого процесу додавання закладки.

Соціальність таких закладок полягає в тому, що це гарна можливість ділитися своїми посиланнями з іншими, переглядати рекомендовані матеріали вашими друзями, додавати інших користувачів соцмереж в друзі і оцінювати їх закладки, знайомитися з новими цікавими статтями, фотографіями, творчістю, відеороликами, шукати людей зі схожими посиланнями, знаходячи тим самим користувачів зі схожими інтересами. Тобто це все є взаємодія людей – тому вони і соціальні.

Автор:

Категорія: Блог mr_smith · Переглядів: 3254 · Додав: mr_smith · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/8

Популярні блоги:

Всього коментарів: 1
avatar
2
1 mr_smith • 05:00, 29.03.2011 • url
Рекомендую ці кнопочки, насправді дуже зручно і корисно. Однокласники, Вконтактики, Фейсбук, Я.ру, Твіттер, Livejournal, Мой круг на мейл.ру, та інші, все є. і матеріалів у нас багато, якими дійсно можна поділитися і обговорити за межами цього сайту.
Також ці кнопочки є на форумі, там додаватиметься в закладки ціла тема, або сторінка теми, але не окреме повідомлення.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.224.89.34
Браузер:

Cайт живе: