rss · Неділя, 18.11.2018, 21:46

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

Передача 21.10.11 районне радіо

13:21
15 жовтня розпочинається призначення житлових субсидій громадянам. Про умови надання субсидій розповідала начальник управління праці та соціального захисту населення – Балюк Альона Миколаївна.

І в такий нелегкий час, як сьогоднішній, багато митців сповна віддають свої знання, сили і вміння для відродження духовності українського народу, бережливо ставляться до нашої спадщини і естафетно передають новим поколінням українські традиції . До таких діячів культури належить і Виставкіна Неля Ігорівна, викладачка Андрушівської школи мистецтв, керівник фольклорного гурту «Веретенце». «Веретенце» існує з 2008 року, - розповідає Неля Ігорівна, - ідея створити такий колектив з’явилась після відвідання Рівненського фестивалю-конкурсу молодих виконавців української народної музики. Протягом року ми налагоджували всі моменти спільної творчості, а потім почали приймати участь у різноманітних конкурсах і фестивалях".

Фольклорний гурт «Веретенце» - переможець творчих звітів районів і міст Житомирської області(2011 року), учасник фестивалю «Купальські роси» у 2009 році, фестивалю «Кришталеві нотки» у 2010, учасник всеукраїнського конкурсу автентичного співу «Животоки» (2011 рік), та Лауреат І премії Всеукраїнського конкурсу «Зорепад», володар ІІІ премії міжнародного конкусу «Арт Прем’єр 2011 року місто Київ.

Радіо «Світанок» запросило у гості учасниць колективу, одна із яких, Оксанюк Тетяна, навчається у 5 класі, а решта - Іванченко Катерина, Савченко Ліза, Голубівська Інга, в шостому класі Червоненської загальноосвітньої школи.

Дівчата розповіли про те, як боротися із страхом сцени, який із фестивалів найбільше запам"ятався та чому саме так називається їхній гурт.

Автор:

Категорія: Андрушівське районне радіо «Світанок» · Переглядів: 1673 · Додав: kit · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/2

Популярні блоги:

Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.163.20.57
Браузер:

Cайт живе: