rss · Неділя, 18.11.2018, 21:44

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

Передача 19 жовтня 2011 року

16:02
16 жовтня відзначали своє свято працівники харчової промисловості. Про те, як дане свято пройшло у ПАТ «Червінський цукровик», і кого нагороджували розповів директор заводу Кирилюк Олег Васильович.

16 жовтня також закінчився Франкфуртський книжковий ярмарок, участь у якому взяло близько тисячі авторів з різних країн, серед яких такі як Умберто Еко та Маріо Варгас Льоса. Експонати із ста десяти країн світу брали участь у виставці, почесним гостем цього року стала Ісландія.

Про те, як справи із книжковою галуззю у районі розповіла завідуюча відділом обслуговування районної бібліотеки Шостак Тетяна Іванівна. Вона зауважила, що ще три роки тому в бібліотеці були черги за шкільною програмною літературою, але ситуація різко змінилася – всі читачі шукають інформацію у всесвітній мережі Інтернет. Серед книг, які користуються попитом у читачів районної бібліотеки – детективи, любовні романи, і тільки іноді – класика, сучасні українські письменники: Оксана Забужко, Ірен Роздобудько, Марія Матіос та інші. Тетяна Іванівна наголосила, що порівняно з Інтернетом, під час читання книги не так різко погіршується зір і відбувається психо-фізіолігічний контакт із книгою, як річчю. Нещодавно бібліотека отримала книги на суму п’ять тисяч гривень. Відповідно до потреб читачів на бюджетні кошти бібліотека закупила книги правової тематики: основи біржової діяльності, основи сімейного права, спадкове право тощо. Дуже мало книг надходить до сільських бібліотек,- висловила занепокоєння заввідділом районної бібліотеки. Але найбільше хочеться привити любов до книги наймолодшим відвідувачам. Про дитячу літературу у бібліотеках району розповідала бібліотекар молодшого абонементу районної бібліотеки для дітей Мігунова Олеся Володимирівна.

Автор:

Категорія: Андрушівське районне радіо «Світанок» · Переглядів: 1509 · Додав: kit · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/1

Популярні блоги:

Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.163.20.57
Браузер:

Cайт живе: