rss · Понеділок, 18.02.2019, 17:49

Опитування

Будинок Культури
1. Необхідний в Червоному
2. Мені це не цікаво
3. Замість БК - магазин
4. Є інші заклади, там краще
5. Не потрібен Червоному
6. Надам фінансову допомогу
7. Маю спонсора на ремонт
Всього відповідей: 41

Мобільна версія сайту смт Червоне, новий дизайн — нове дихання

04:12

Мобільна версія сайту chervone.com спеціально адаптована для зручної і швидкої роботи на невеликих екранах мобільних пристроїв з мінімальною кількістю інтернет-трафіку.

ПДА версія сайту Червоне

Зараз, у століття розвитку інтернет-технологій, все частіше і частіше можна зустріти користувачів, що виходять в глобальну Мережу через мобільні або з планшетних пристроїв. PDA версія нашого сайту адаптована для перегляду саме на КПК/комунікаторах/смартфонах: відомо, що ці девайси мають невеликі екрани, що не дозволяє відображати на них точно такі ж сторінки як у повноцінної версії, а також у більшості випадків власник не має високошвидкісного з'єднання, щоб відображати всі інтерактивні елементи на сторінці, та й самі сторінки не повинні бути великими за розміром завантажуваних даних.

Звичайно, у декого виникне питання: а на хрін все це потрібно? Адже зараз навіть звичайні сучасні мобільні телефони, не кажучи про планшети та інші айпади, мають на борту вбудований браузер, який цілком адекватно відображає більшість сайтів і навіть вміє ресайзити картинки. Все так, але ж при цьому картинки мають ту ж вагу і жеруть масу трафіку, так само, як і інші інтерактивні елементи. Крім того сторінка вантажиться досить довго при низькій швидкості ваших інтернетів. "Але все-таки працює" - скажуть скептики. 

То чи має сенс робити окремий інтерфейс для мобільників з джипеересами?

Я думаю, що варто було надати мобільній версії новий легенький дизайн. І сподіваюсь багатьом "ПДА-шникам" буде приємно користуватися нашим сайтом.

Звичайно не всі мобільні пристрої "представляються" серверу саме як мобільні пристрої (User Agent), бо ж браузери у них багато на що здатні, тому якщо у вас пристрій відразу починає завантажувати повноцінну версію сайту, то вам необхідно вводити адресу сайту в такому вигляді chervone.com/pda дописавши /pda в кінці домену, це необхідно для первинного входу, надалі ви вже будете знаходитись у легкій версії автоматично. Для виходу на версію сайту для великих екранів у спрощеній версії є кнопки переходу.

Автор:

Категорія: Блог mr_smith · Переглядів: 6410 · Додав: mr_smith · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/6

Популярні блоги:

Всього коментарів: 4
avatar
1
1 Виктор • 11:57, 18.07.2013 • url
Попробовал на своем Huawei Honor 2 мобильную версию сайта. Скорость загрузки радует, все доступно и удобно. Кстати комент этот пишу с мобильной версии.
Не понятно только почему мобильная версия сайта темная по сравнению с обычной версией сайта. Но всеравно отлично.
avatar
1
2 test • 19:29, 01.08.2013 • url
Acer v360
Test comments
avatar
0
3 tattoo • 15:11, 07.08.2013 • url
Samsung galaxy s3
Анука и я тестану
avatar
0
4 Юрий • 00:24, 03.10.2013 • url
Тест комментов мобильной версии сайта.
HTC One 528d SC
Opera 16
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.206.175.155
Браузер:

Cайт живе: