rss · Середа, 28.10.2020, 00:23

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

Міні Міс Житомир 2011!

20:47

Інна: "За кілька днів до того, як увесь світ почав святкувати День захисту дітей, у Житомирі пройшов конкурс краси "Міні Міс Житомир 2011". До організації заходу поставились дуже серйозно як і самі учасниці, так і їхні викладачі з першої професійної модельної агенції Gloria model style. Підготовка тривала не один місяць. Особисто будучи присутньою на репетиціях дівчаток, можу сказати, що вони старанно виконували вказівки директора та за сумісництвом викладача з акторської майстерності – Віталії Розбицької,. Кожне заняття проходило хоч і в швидкому темпі, проте в дружній атмосфері. Було помітно неозброєним оком, що дівчатам подобається такий вид діяльності. Готувались конкурсантки до трьох виходів на велику сцену: перший –знайомство, другий – демонстрація таланту, та останній вихід -в бальних сукнях на нагородження".

Юля: "Юні принцеси (найстаршій із яких було 13, а найменшій – 5 років) демонстрували глядачам свої чарівні посмішки, таланти та недитяче прагнення перемоги. Концерт був оформлений та проведений за сюжетом казки "Попелюшка", тож зала майоріла барвистими кульками, вигадливими костюмами та яскравими декораціями.

Кожна із дівчаток блискуче продемонструвала свої здібності на конкурсі талантів. Особисто нам найбільше запам’ятались виступи Олександри Княжевської (яка віртуозно зіграла на фортепіано), Марти Ярової, Олександри Яремчук (вони продемонстрували неабияку акторську майстерність) та інші номери, які приємно вразили аудиторію.

Неабияке враження справили танцювальні гурти "Dance life" (юні танцюристи порадували гостей джайвом та номером "Буги-вуги" із мюзиклу "Стиляги") та "Тур де Форсс" (із танцювальними номерами в стилі Леді Гаги та Бйонсе). Запам’ятався також Дмитро Павленко, який чудовим голосом зачарував усіх дівчат у залі, виконуючи французькою мовою партію із мюзиклу "Нотердам де парі", Віктор Мельниченко із гумористичною сценкою про грузина та Катерина Сарабанович, яка "запалила" зал за допомогою пісні "It’s my life.."".

Інна: "Довгоочікувану перемогу здобула тринадцятирічна житомирянка - Валерія Гаврилова. Тому наступного року саме Валерія буде представляти Житомир на всеукраїнському етапі конкурсу. Першою віце-міні міс стала дев’ятирічна Владислава Ящук, а другою - наймолодша учасниця конкурсу, п’ятирічна Саша Слісаренко. Саша отримала ще й приз глядацьких симпатій за декламування двох гуморесок Павла Глазового. А, взагалі, кожна з учасниць перемогла у певній номінації та здобула прихильність серед залу та журі, з чим ми їх і вітаємо!"

Інна та Юля Пально

Автор:

Категорія: Блог kit · Переглядів: 3422 · Додав: kit · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/4

Популярні блоги:

Всього коментарів: 5
avatar
2
1 mr_smith • 01:38, 02.06.2011 • url Матеріал
Цікаво написали, наперебій прямо :) , все детально, наче там побував.
Дякую.
avatar
3
2 kit • 17:08, 02.06.2011 • url Матеріал
Ми старались)). Може трохи суб"єктивно, бо писали про те, що сподобалось особисто нам, але вже як є). Дякуємо за гарний відгук. ^_^
avatar
1
3 BACS • 13:41, 05.06.2011 • url Матеріал
супер! підростають красуні у нас розгарненні! auuuu
avatar
1
4 InRocks • 23:55, 07.06.2011 • url Матеріал
Дійсно дякуємо!))Без сумнівів справжні красуні!
avatar
1
5 kit • 17:23, 08.06.2011 • url Матеріал
Точно, справжні красуні. При чому одна другої краща...мене якби спитали яка з конкурсанток найвродливіша, я б довго сумнівалася))! :(
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 18.207.102.38
Браузер:

Cайт живе: