rss · Субота, 17.11.2018, 20:29

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

Який дохід з сайту chervone.com? Питали - відповідаю

01:08

Який дохід з сайту chervone.com? Питали - відповідаю

До мене в особисті повідомлення час від часу, але не часто, приходять повідомлення від людей з різними питаннями щодо цього сайту. Основний мотив це фінансові питання.

Приблизний перелік питань:

 • Який я маю дохід з цього сайту на рекламі від компанії Гугл?
 • Чи можна заробляти достатньо на контекстній рекламі і розбагатіти?
 • Чому ти не наймаєш на заробіток від реклами людей, що розвивали б сайт?
 • Якщо я допомагатиму тобі розміщувати актуальні новини/статті на сайт скільки ти мені платитимеш?
 • На яких умовах ми можемо домовитися розвивати сайт щоб це було цікаво, процент від реклами, доля, з/п?

Росходи, витрати

Основні витрати на сайт це оплата хостингу та домену. Продовження дії домену на рік в цьому році коштує 420,04 грн. Хостинг зарубіжний і дорогий порівняно з Українськими хостингами. Тариф на даний момент "Базовий", зі знижкою при оплаті на рік, коштує $57,50, так саме доларів. В гривні це приблизно 1620 грн на рік. Разом 2040 грн на рік.

Раніше, ще на початку заснування цього сайту, ціна хостингу на даному зарубіжному сервісі була приблизно рівна місцевим хостингам але з часом ціни піднімали, долар ріс в ціні і дійшли до непристойних розмірів оплати за хостинг. 


Тариф хостигу "Базовий"


Ціна продовження дії домену на рік

На даний момент, сайт розрісся до таких об'ємів, що перенести його на більш дешеві місцеві хостинги фізично для мене занадто затратно, це займе безліч вільного часу, якого я не маю. Тому вимушений платити таку ціну. Але я про це думаю, можливо якось зберуся з силами, вже десь на пенсії ))).

Доходи

Дохід з контекстної реклами від компанії Гугл, а це єдине джерело з якого заробляє цей сайт, примарний. Поясню.

Попередній платіж за трансляцію реклами у розмірі €72,70 був 21 жовтня 2015 року. Три роки назад. Після оплат всіх комісій за виведення, поповнення, поповнення рахунку на сайті залишилося менше €70 з центами. На той час курс євро був здається 25 грн і вийшло 1700 грн. Таким чином тоді мені ледь вистачило оплатити хостинг і домен на рік, тариф "Базовий", який коштує $57.50 на рік, долар тоді по 22 грн це 1265 грн + 300 грн за домен. 

З того часу на рахунку в Google AdSense накапало аж €28,18. За три роки - 28 євро. Поріг для виведення €70. При таких темпах мінімальна порогова сума набереться через два з половиною роки. Разом 5,5 років. За цей період я виплачу за хостинг і домен майже 9000 грн.


Панель керування Google AdSense

Тому я можу поділитися з вами лише витратами. Ставайте в чергу.

Мої відповіді на всі питання на початку тексту і всім: не маю, не можна, ніякий, нічого.

Кого цікавило питання заробітку на контексті, так, можна заробляти але відвідуваність сайту має бути на порядки більша ніж у сайту Червоне, а на даний момент це в середньому 150 відвідувачів в день та біля 3500 на місяць. А заробити відчутно можливо лише на сайтах мільйонниках, на які заходять мільйон і більше відвідувачів в місяць, тиждень, день. А це зовсім не сайти селищ засновані на ентузіазмі.

Ні, я це написав не для того, щоб пожалітися чи просити грошей. Як і писав вище, даю відповіді, а то люди сумніваються, ображаються.

Раніше були періоди коли я оплачував помісячно, бувало не було чим заплатити і сайт був в неробочому стані (сайт працював для відвідувачів але додати будь-який, матеріал, коментар, зареєструватися не можливо) по декілька місяців чи півроку.

Як відбувалася підтримка сайту з початку його появи?

Сайт я створив 24.01.2009, о 02:49 годині. Декілька місяців на період розробки і мінімального наповнення сайт працював на безкоштовному варіанті хостингу, при цьому хостер замість оплати транслює свою рекламу і на цьому заробляє.

Потім до розвитку сайту приєдналися однодумці, жителі селища або якось пов'язані з селищем люди. За що я їм безмежно вдячний.

Першими приєдналися Roostam, Shooler, el_Chupacabra, dyak, DmitriyLEVBACSСержstem_ua_doktor вони стали модераторами та допомагали підтримувати форум, додавали матеріали, давали безцінні поради по технічному та користувальницькому вдосконаленню сайту, спілкувалися. 

З часом, коли постало питання оплати хостингу, а сайт ще не міг самостійно заробляти на рекламі на себе через мізерну відвідуваність, ми всі скидалися коштами на оплату. Також нам фінансово допомагали інші користувачі відсилаючи смс для поповнення балансу сайту.

Сайт вдалося розвинути та просунути у пошукові видачі приблизно за рік і 12.2010 я розмістив контекстну рекламу від Гугл (були інші спроби розміщення від інших постачальників реклами але там як не вірус підсунуть, то проно покажуть).

На той час вдалося досягти відвідуваності у 3000 хостів в середньому в день. Це давало можливість за рік досягати порогу виплат, на той час це було €72, на 10.2011р нам це вдалося і я запустив процедуру виплати. Першу виплату я отримав 13.01.2012р, тобто через 2,5 місяці і оплатив хостинг на рік, вперше сайт самоокупився.

Далі, вже 10.2012 було отримано другу виплату і оплачено ще на 8 місяців хостинг. Після цього сайт пішов на спад, розвивався все повільніше. На той період у мене ставало все менше вільного часу і можливості приділяти сайту увагу, тим не менш я старався. Цього було замало і відвідуваність сайт почала поступово падати. Вже наступний платіж вдалося отримати аж 21.10.2015 р. І до цього часу, з тих пір не вдається набрати порогової суми.

Як ми фінансово підтримували сайт, фото:

За час існування сайту мені вдалося розмістити:

 • Публікацій у особистому блозі (15)
 • Опубліковані новини (1468)
 • Опубліковані статті про Червоне (64)
 • Розміщених корисних файлів для користувачів (42)
 • Відеоматеріалів про Червоне (54)
 • Творів жителів Червоного за їх згодою або проханням (81)
 • Фотографій про селище (440)
 • Розміщено ігр у відповідний розділ (231)

Також багато матеріалів розміщено модераторами та іншими користувачами, якщо є бажання, друзі, в коментарях напишіть хто скільки матеріалів додав на сайт.

На даний момент розвиток сайту виключно на мені. Це хоббі. Мені подобається цим займатися. Впевнений, що сайт з такою кількістю матеріалів про селище та його життя має існувати. В міру своїх можливостей я буду підтримувати сайт. Маю катастрофічно мало вільного часу, тому сайт практично не розвивається.

Хто хоче приєднатися до розвитку на чистісінькому ентузіазмі - завжди радий.

Автор:

Категорія: Блог mr_smith · Переглядів: 130 · Додав: mr_smith · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/1

Популярні блоги:

Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.235.48.106
Браузер:

Cайт живе: