rss · П'ятниця, 22.02.2019, 09:31

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

Як написати цікаву статтю для нашого сайту?

04:40

Як написати цікаву статтю для нашого сайту?

Що таке цікава стаття думаю пояснювати не потрібно, а от, що таке унікальна стаття, або унікальний контент, спробую пояснити. Так от, унікальний текст, унікальна стаття - це текст, який написано автором, а не програмою синонімайзером, і раніше ніде не публікувався, в нашому випадку не був опублікований на жодному сайті.

Чому тексти на сайтах мають бути авторськими і унікальними? В першу чергу унікальні та цікаві тексти призначено для читача, який зможе пізнати щось корисне з вашої статті. Крім того, зараз пошукові системи песимізують (знижують позиції у видачі по запиту) в пошукових результатах сайти, що несуть в собі статті, скопійовані з інших ресурсів. Крім того, існує авторське право, яке охороняється законом.

Напрямок розвитку нашого сайту – популяризація с.м.т.Червоне на теренах Інтернету, та загальними зусиллями зробити селище кращим для людей. Якраз публікація цікавих статей про Червоне, видатних жителів, цікаві події в селищі та інше – є його популяризація. Про покращення можемо поспілкуватися на форумі нашого сайту, або, можливо я якось напишу і про це.

Взагалі, за написання цікавої статті найкраще братися тоді, коли вам насправді є що сказати на ту тему, про яку збираєтесь писати, є свіжі думки і нові ідеї. Наприклад, ви можете взятися за ідею написання статті про свого сусіда ветерана ВВВ, або історичне минуле селища, якогось роду з Червоного, видатну людину, роздуми про майбутнє, тощо.

Як же вибрати ту цікаву тему? Тут все просто: пишіть про те, що добре знаєте. Писати про те, в чому ви добре тямите, набагато простіше, ніж на ті теми, в яких ви необізнані, тому найкращі статті зазвичай пишуться фахівцями та професіоналами, бо їхнім думкам більше довіри. Ви можете бути дипломованим інженером-електриком і тому найкраще у вас виходитимуть статті про електротехніку, та все, що з тим пов’язано. Або ви - садівник-любитель, чудово – ви можете поділитися на сторінках сайту своїм безцінним досвідом.

Звичайно, ви фахівець не у всіх галузях, але є бажання писати на різні теми. Тоді вам необхідно звернутися до довідкового матеріалу, наприклад в бібліотеку. Джерелом можуть бути журнали, газети, спеціальна література, web-сайти. Якщо стаття про людину, то потрібно розпитати людей, звернутися до архіву, а якщо є можливість – поспілкуватися з тим про кого ви пишете.

Вивчіть зібраний матеріал, розкладіть його по «поличках», щоб не заплутатися у деталях. Продумайте свою статтю, можливо на це піде декілька днів. Іноді рекомендується перед тим, як приступити до написання статті, спочатку скласти її план, щоб чітко уявляти собі, про що ви будете писати далі. Може статися так, що ви зберете матеріалу не на одну статтю, а на декілька. Це чудово, тоді попрацюйте над серією статей на якусь об’єднуючу тему. Не слід забувати про те, що читати текст з монітору набагато важче ніж у книзі чи газеті, тому краще занадто довгий текст розділити на декілька частин, але цікавих і максимально змістовних.

Як правило статті діляться на три уявних частини: вступна частина, основна і висновок. Ви можете дотримуватися цієї структури при написанні статей. Пишіть в статті тільки саме головне, щоб донести до читача її суть. Не слід затягувати розповідь, разом з тим, не забувайте розкривати свою думку якомога більш глибоко, читач повинен зрозуміти, що ви хочете сказати у своїй статті, в ній обов'язково повинно бути «видно» її головну ідею, її суть. Причому суть повинна бути зрозумілою ще на самому початку статті, ще у вступній частині.

Розбивайте статтю на абзаци - так текст краще сприймається при читанні. Намагайтеся не використовувати в одному абзаці одне і те ж слово, або зворот, по кілька разів. В ідеалі, мовні звороти у статті взагалі не повинні повторюватися. Спробуйте замінювати слова їх синонімами. Ваша основна мета - правильно і ясно викласти свої власні думки так, щоб вас зрозуміли ваші читачі. Не втрачайте основну ідею, стаття повинна бути логічно правильно вибудувана, кожен її наступний абзац повинен, як би витікати з попереднього, а закінчення має бути її логічним завершенням, або підсумком. Краще за все писати не від першої особи, крім випадків коли ви ділитеся своїм особистим досвідом. Також прийнято не висловлювати в статті свою особисту думку, якщо тільки, це не ваш особистий досвід, або блог.

Дайте своєму твору гарну назву, якомога коротку, але таку, яка чітко зображає суть статті. Важливо знайти такі тези, які привернуть увагу читача і він дочитає текст до кінця. Звертайтеся до читача, задавайте йому питання, і відповідайте на них. Доречно використовувати своє почуття гумору, там де це необхідно, такий стиль завжди привертає увагу. Може так статися, що, на якомусь етапі написання, ви не зможете продовжити, чи закінчити статтю. Відпочиньте. Поверніться до написання через деякий час, або навіть через декілька днів.

По закінченню написання статті перечитайте її, перечитайте кілька разів. Не спішіть опубліковувати статтю відразу після написання, можливо завтра ви захочете дещо змінити. Приділяйте увагу, звичайно, пунктуації та орфографії, це так само важливо, як і цікавий зміст.

З написаного мною виходить, що писати статтю не так вже і складно, основна проблема це час. Але, як правило, витрачений час на написання цікавого матеріалу того вартий.

Автор:

Категорія: Блог mr_smith · Переглядів: 4688 · Додав: mr_smith · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/16

Популярні блоги:

Всього коментарів: 2
avatar
4
1 avatar • 20:50, 27.12.2010 • url
Здоров Юра!
Хорошую статейку написа, полезную инструкцию. Если не внёс, думаю стоит внести её в черёд остальнйх.
Правда на нашем сайте не хватает хороших статей от простых користувачiв. Думаю они появятся. У меня тоже есть несколько хороших тем. Как нибуть обработаю и опубликую.
avatar
3
2 mr_smith • 23:26, 27.12.2010 • url
Спасибо.
Пользователи за два года не сподобились, так что... ждем чудассс...
Жду твоих творений. Если есть несколько тем, на которые ты хочешь написать то в раздел статьи публикуй, а если на постоянной основе, в форме блога, то могу для тебя создать персональный раздел в «Блогах».
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.203.28.212
Браузер:

Cайт живе: