rss · П'ятниця, 27.11.2020, 02:53

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

Як я автохелп в Житомирі шукав.

23:07

Як я автохелп в Житомирі шукав.
Час від часу нам, простим мешканцям земної кулі, приходиться відвідувати лікарів. І добре, якщо це відвідування в цілях профілактики.

От так, в цілях виключно профілактики, потрібно було мені в авто поміняти мастило, провірити всі рідини, підкрутити гайки. Одним словом, щоб авто не захворіло взимку я вирішив підготовитися до сурових змін природи.

Виїхав суботнього ранку 07 листопада 2009 року із Києва в Житомир. Певен ближче до Батьківщини і професіонали кращі. Під"їжджаю я до Житомира, набираю знайомого.

- Привіт.
- Привіт, як справи?
- Да все нормально.
- Слухайно, кажу я, підкажи мені, де можна машинку маслом напоїти?
- Да ось там і там, хлопці допоможуть!

Беру і їду. Під"їхав до одного місця.

- Доброго дня, кажу.
- Доброго дня вам, відповідають хлопці.

Питаю
- Машинку подивитеся? масло поміняєте?
- Да, кажуть, без проблем, але треба масло поїхати і купити.

Ну, думаю, це звичайно потрібно, але я ж ні бельмеса не розбираюся в авто (ну пока не прийшлося пізнавати цю науку) і хто його знає, яке те масло мені треба. А ще ж потрібно і фільтри поміняти...

Поїхав трохи далі.

- Доброго дня, кажу.
- Доброго дня вам, відповідають хлопці.
- Масло в машині поміняєте, тільки, кажу з собою немає.
- Да поміняємо, але не сьогодні, приїжджай в понеділок, все зробимо.
- Ні, кажу, дякую, треба сьогодні і зараз!

Їду далі, на горизонті велика реклама "Океан-Авто" - це автомагазин, СТО, мойка - все в одному і буквально за поворотом. Ну думаю, накінець то справлюся і швиденько в Червоне.

Довго описувати не буду, скажу тільки, що вибір автомастил, автокосметики і всього іншого там достатній, куча боксів для авто, шикарна автомийка, але все було або зайняте, або не можна було знайти того, хто міг би подивитися до мого авто. Всі були зайняті і заклопотаня.

Мандрую я далі вже без особливого ентузіазму. І на шляху мені попадається цілий автоцентр Мітцубіші, що на вул. Київській. Я заїхав, припаркувався, на вулиці підозріло нікого немає. Зайшов в салон, мені привітно посміхнулися, спитали що потрібно. Да, кажу, масло б в машині поміняти, і так гайки підкрутити. Відповідають, - да без проблем, годинки з дві почекайте, а там може хтось і звільниться.

Цього було достатньо, щоб майже розчарованим прямувати далі в напрямку до Опель-Сервіса, який знаходиться на Ялинці. Сервіс то класний, але попереднього разу там був, то записувався за день в чергу, бо на вихідних у них народу завжди багато. Ну, думаю, доберусь туди ще за пів години, потім там прочекаю хто зна скільки, а коли стемніє може і в Чероне доберусь...

Приблизно з такими думками проїхав я центр Житомира, і потрапив на вулицю Домбровського 3. Бачу вивіску автомагазину "Автохелп". Без особливої надії і єнтузіазму зайшов туди, спитав чи можна глянути машинку. Яке було моє здивування, коли відповіли, що без проблем.

Магазин тут, кажуть, ангар тут, став машину, купуй масло, фільтри і вперед!

Ітак, я заїхав в ангар, пару раз бігав із ангара в магазин, то масло, то фільтри, то ще якусь дрібничку купував...

Так пів годинки я почекав, випив кави, пороздивлявся класний моцик Андрія, це хлопчина, що крутив мені гайнки в машині, і... карета подана!

Сподобалося мені все, і адекватна рекція продавців на, можливо, не дуже професійні мої питання, і привітність касира, і поради механіка Андрія. Мені зробили все що потрібно, перевірили всі рідини, підкрутили всі гайки, досить швидко і якісно.

Таким чином я з радісним настроєм, тому що швидко справився, і, до речі, досить недорого, через якусь мить вже мчав рідними полями до Червоного, до приємного настрою, до маминого борщу і до приємного спілкування з друзями за чашкою кави.

10.11..2009 р. Shooler 

Автор:

Категорія: Блог Shoolerа · Переглядів: 1800 · Додав: Shooler · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/4

Популярні блоги:

Всього коментарів: 2
avatar
0
1 Mr_HYDE • 13:58, 27.11.2009 • url Матеріал
Співчуваю. Нажаль рівень кустарних СТО бажає кращого. особливо в Житомирі. А це не реклама?
avatar
1
2 Shooler • 14:54, 27.11.2009 • url Матеріал
Неа, це просто подяка, бо не знаю що б і робив, коли пришлося б чекати годин 2-3 як мінімум.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.200.252.156
Браузер:

Cайт живе: