rss · Вівторок, 20.10.2020, 09:17

Опитування

Покращення в смт Червоне.
1. Дуже необхідні!
2. Байдуже
3. Ні. Все і так добре
4. Це не можливо
5. Покращення вже є
Всього відповідей: 35

День журналіста у Житомирі

20:23

Кажуть, що професія журналіста творча, динамічна, актуальна та … одна із найнебезпечніших у світі. 6 червня 2011 року в Житомирській обласній філармонії відбувся концерт присвячений Дню Журналіста. Представники влади пошановували журналістів області та дякували їм за сумлінну і чесну працю.

Ведучим свята був Володимир Шинкарук, який дарував глядачам свою незмінну теплу посмішку. Свято почалося із виступу ансамблю «Льонок», який майорів на сцені барвистими костюмами, вправними танцюристами та заводив народних пісень (закінчилось, воно, до речі, теж виступом цього ансамблю, патріотично-закличною піснею «Будьмо разом!»).

Номери чергувалися із врученням різноманітних нагород, дипломів і подяк журналістам області. Особливо приємно було бачити на сцені редактора «Новин Андрушівщини», Марію Генріхівну, а потім, і журналістку із солідним досвідом роботи у цій же редакції, Лідію Наконечну (пані Лідія отримала нагороду за «Особливу ліричність» у написанні своїх матеріалів).

Блискуче виступили працівники філармонії: Марина Березівська, яка запівала пісню на вірші Лесі Українки, Ліна Шеремет (пісня «Я піду в далекі гори» прозвучала настільки класно, що зал аж вибухнув аплодисментами). Сподобався також виступ гурту «Сузір’я блюз».

На цьому святі вручили декілька посвідчень журналіста, усі – студентам Житомирського державного університету (зокрема, хочеться привітати Сашу Крижанівського, удачі тобі й надалі!).

Вразив виступ голови благодійної організації «Разом до життя», яка дякувала працівникам обласних ЗМІ за підтримку у поширенні інформації про онко - хворих діток та зібранні кошт їм на лікування, звітувала про те, що було зроблено за рік, висловлювала надію на подальшу співпрацю.

Вітали «трудівників пера» також Володимир Дебой, Сергій Рижук та інші представники владної верхівки. Опісля урочистої частини журналістів було запрошено на фуршет до ресторану «Гайки».

фото "Журнал Житомира"

Автор:

Категорія: Блог kit · Переглядів: 2457 · Додав: kit · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/8

Популярні блоги:

Всього коментарів: 4
avatar
3
1 mr_smith • 21:27, 08.06.2011 • url Матеріал
Гарна традиція вітати журналістів. Професія дійсно нелегка і буває небезпечною, якщо журналіст принциповий та захищає вільне поширення інформації.
avatar
-4
2 журналіст • 00:57, 12.06.2011 • url Матеріал
Журналістів не повинні вітати і особливо нагороджувати чиновники.Такі журналісти не можуть бути ні принцповими ,ні чесними.Це обслуга "органів" різноманітних. На жаль, немає жодного яскравого представника цієї професії в нашій області.Оцінювати журналістьку роботу можуть тільки громадяни, а не представники Рад ,РДА та ОДА . В ЗМІ у вас в районках взагалі працюють абсолютно далекі від журналістики люди,які можуть писати отаку туфту про цю"гарну традицію".Доки "лизунів" владних задів ,які продаються за пару сотень у коверті,будуть називати журналістами нормальної країни у нас не буде
avatar
3
3 mr_smith • 01:34, 12.06.2011 • url Матеріал
Ви коментуєте особистий блог, це особиста думка автора, а не журналістів району. Не пишіть дурниць.
avatar
5
4 kit • 12:35, 13.06.2011 • url Матеріал
Гість, відчасти Ви маєте рацію. Але якщо вже на все так дивитись, то, мабуть, журналісти, що були на концерті - продажні аматори, благодійна організація "Разом до життя" всього-навсього хитромудрий механізм "викачки" грошей із чесних громадян, а артисти філармонії - безнадійна провінція??! Без сумніву, майбутнє країни за такими ось принциповими, чесними, бунтівниками-журналістами, як Ви. Наступного року не забудьте запастися транспорантами і мітингуйте під час подібних концертів. Ефекту на покращення стану української журналістики буде рівно стільки, скільки і від ваших коментарів, (а концерт дійсно був непоганий!:))).
І, врешті, нумо, подайте нам гідний приклад, скиньте електронні адреси ваших статей, аби ми могли повчитися, як і про що треба писати. Дякую.
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 35.168.62.171
Браузер:

Cайт живе: