rss · Четвер, 18.10.2018, 14:45

Опитування

Маєток Терещенка
1. Відреставрувати
2. Музей і монастир
3. Мені байдуже
4. Тільки музей селища
5. Тільки монастир
6. Нехай розвалиться
Всього відповідей: 67

Час промайнув непомітно...

13:44

"Ну і що?" - скажете ви, - "Це ж не якась кругла дата, як наприклад рік чи два роки сайту?", але по суті, як такий собі уявний пік розвитку, як уявний екватор для підведення підсумків зростання сайту, згодиться.

Дев'ять місяців тому, в суботу, 24.01.2009 о 01:49 я зареєстрував цей проект, та зробив перші кліки для того щоб створити сайт таким яким він зараз є (цікава аналогія з зачаттям та розвитком дитини ;)). практично дві неділі я працював над зовнішнім виглядом, який на протязі всього часу існування сайту шліфувався майже кожен день. Заповнював цікавими темами форум, які потім підхопили для обговорення перші та надалі постійні відвудувачі сайту. Сайт потихеньку, але стабільно розростався, з'явились однодумці, які погодилися на мою пропозицію стати модераторами нашого сайту - це Шинкар Олександр, Булій Антон, Тарас Олійник, Левчук Дмитро, Пишняк Людмила, Ключенко Ростислав, Долженко Олександр, їм особлива подяка.

Дуже багато ідей було реалізовано за цей період счасу, так хочу відмітити дуже цікавий, далекоглядний, не простий та відповідальний проект "Школопедія", ідею цього проекту дав модератор сайту Шинкар Олександр, практично весь матеріал "Школопедії" додано Сашею та Пишняк Людмилою, також приймала участь в наповненні Юлія Коротка. Ще одна креативна ідея виникла у Булія Антона - зустрічі користувачів сайту, звичайно місцем проведення таких зустрічей є наше селище Червоне. Було проведено, за час існування сайту, три зустрічі, З легкої руки та голови Антона кожна зустріч отримала свою символічну назву (чомусь по аналогії з фільмом "Матриця"):

Перша історична зустріч

Перша історична зустріч користувачів сайту. Це перша зустріч, обговорення та підготовка зайняла багато часу, на форумі на тему цієї зустроічі, на той час, утворилася найбільша тема, тому і сама зустріч з такою ретельною підготовкою була проведена без будь-яких проблем. Практично тоді вже народилася думка проводити такі зустрічі постійно. Відеозвіт.

Зустріч користувачів сайту №2 "Перезавантаження". (В музеї і На природі). Ця зустріч була ще одним витком в розвитку сайту, бо це була не просто зустрічна природі, а ми відвідали наш краєзнавчий музей, який знаходиться в Червоненській ЗОШ, та розвивається і підтримується вчителями та учнями школи. Відеозвіт.

Зустріч користувачів сайту №3 "Революція". (В музеї Червонського цукрокомбінату, Цукровий комбінат, З висоти пташиного польоту!, Поєднання з природою) Третя зустріч виявилась найнасиченішою всілякими цікавими ідеями. Так ми побували в краєзнавчому музеї Червонського цукрового комбінату, потім Сергій Васильович Півень провів дуже цікаву екскурсію по цукровому заводу, розповів технологію виготовлення цукру, історію самого заводу, ми побували на одній з самих високих точок нашого селища - на даху дифузії. Культурна програма перенеслася до кам"яного кар"єру та переросла в спортивну, споротивні ігри з м"ячем - найкращий спосіб активного відпочинку. Також ми провели акцію по очищенню кам"яного кар"єру від сміття, яке там назбиралося за все літо, та мабуть не одне літо. Відеозвіт.

Також з'явився розділ сайту "Творчість" в якому публікують свої твори наші мешканці, або люди, що проживали раніше в Червоному. Запрошую приєднатися усіх творчих людей до заповнення своїми творами цього розділу.

У нас ви тепер можете зіграти в багато он-лайн ігр в розділі "Онлайн ігри", або завантажити гру собі на комп'ютер, пройти тест в розділі "Тести".

Зібрано цікаву колекцію статтей в розділі "Статті", в категорії "Селище Червоне", про наше село, його історію, про Терещенків, про цукровий та спиртовий заводи, рекомендую перечитати. Також багато цікавих статтей на будь-які теми в інших категоріях.

Для тих хто не дуже орієнтується у всих тих тегах, та інших інтернет ньюансах, таких, як додавання фотографій, відео, аудіофайлів, а також інших, у нас є розділ "FAQ" в якому зібрано найважливіші знання в питаннях та відповідях.

Також багато цікавої інформації зібрано на форумі сайту.

Що ми в підсумку тепер маємо через 9 місяців? Тепер у нас є повноцінний Червоненський інтернет-портал. 

Подальший розвиток залежить не тільки від команди сайту, яка сформувалася сама по собі, а й від вас Шановні Користувачі. Маєте цікаву фотографію з історії селища, чи свого роду, розміщуйте у нас, маєте цікаву статтю - будь ласка, все в розділ "Статті", Ви блогер - є розділ "Блоги", приєднуйтесь, в цьому нема нічого поганого ;).


P.S. Також, на підставі виявленого бажання на третій зустрічі зустрітися зимою!, я оголошую обговорення четвертої зустрічі, яка відбудеться в зв"язку з днем заснування сайту, а це 24.01.09, тому десь в це період і зустрінемось. Надалі обговорення дати, назви зустрічі, та інших деталей буде ось в цій темі форуму.

З повагою, Петриченко Юрій.

Автор:

Категорія: Блог mr_smith · Переглядів: 2664 · Додав: mr_smith · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/10

Популярні блоги:

Всього коментарів: 4
avatar
2
1 el_Chupacabra • 11:32, 25.10.2009 • url
Quote
sirena та ім'ям Юлія,

Юлія Коротка (Рак) - вчителька іноземної мови Червоненської ЗОШ
avatar
1
2 mr_smith • 11:38, 25.10.2009 • url
Дякую, Тарас.
avatar
2
3 Shooler • 11:54, 25.10.2009 • url
Ну що ж, сайт вітаю! Як не як, але подія значна.
Зустріч користувачів підтримую на всі 100%
avatar
1
4 BACS • 14:13, 26.10.2009 • url
мої вітання!!!! auuuu ^_^ auuuu
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 54.196.26.1
Браузер:

Cайт живе: