rss · П'ятниця, 22.02.2019, 09:28

Опитування

Дендрологічний парк
1. Відреставрувати парк
2. Мені байдуже
3. Парк і так гарний
4. Допоможу з реставрацією
5. Замість парку будинки
Всього відповідей: 39

28.10.11 районне радіо "Світанок"

22:44
Радіо «Світанок» побувало на конференції районної організації ветеранів, що відбулася 27 жовтня у приміщенні районної ради. Перед конференцією ми поспілкувалися із головою районної Андрушівської організації ветеранів Горкун Надією Андріївною. Обговорювалися злободенні питання діяльності організації ветеранів району, було обрано нову голову ради ветеранів - Людмилу Дем’янівну Яцюк.

На заході були присутні голова райдержадміністрації Мазур Борис Валентинович, який звітував про роботу адміністрації, зокрема про співпрацю із районною організацією ветеранів та голова районної ради Мельник Олександр Вадимович.

Серед гостей заходу – голова комітету ветеранів війни підпільників партизанів обласної організації ветеранів Карпенко Іван Прокопович.

Остання неділя жовтня - професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України. Із професійним святом колег вітає начальник філії Андрушівського райавтодору Пархомчук Сергій Степанович та побажав колегам міцного здоров’я та благополуччя.

Вчора, 27 жовтня відбулося засідання редколегії районної державної адміністрації, розглядалися наступні питання: про хід виконання програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за 9 місяців дві тисячі одинадцятого року, про стан виконання в районі закону України про охорону дитинства, та про стан виконання доходів місцевими бюджетами.

По першому питанню виступив заступник голови райдержадміністрації Борисов Олег Анатолійович.

Автор:

Категорія: Андрушівське районне радіо «Світанок» · Переглядів: 1874 · Додав: kit · Правовласникам!
Рейтинг: 5.0/1

Популярні блоги:

Всього коментарів: 0
avatar

Оплата будь-яких послуг через інтернет

Вхід

Логін:
Пароль:

Інформація

Ваш IP: 34.203.28.212
Браузер:

Cайт живе: